Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Hafta soğuk ve yağışlı olcakmış. Sokun motorları geri garaja.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta soğuk ve yağışlı olcakmış. Sokun motorları geri garaja.
    Soğuktan zarar gelmezde, yağmurda asfalta biraz daha fazla dikkat etmek gerekir.

Biz tatlısu motorcusu değiliz ki sokalım motorları garaja.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Ninja 250 sl ABS arıyorum arkadaşlar bilginize

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı Alper Karademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 250 sl ABS arıyorum arkadaşlar bilginize
    Hayırlıı olsun, bulursun inşallah aradığını.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Hafta sonu için hava tahminleri olumlu yönde değişti.

Gezmek isteyenler planlarını buna göre yapsınlar. Haftaya soğuklar geliyor ona göre.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu için hava tahminleri olumlu yönde değişti.

Gezmek isteyenler planlarını buna göre yapsınlar. Haftaya soğuklar geliyor ona göre.
    Hafta sonu gezmek için çok güzel bir hava vardı. Yukarıda yazdıklarımdan sonra yüzümün kara çıkmamasına çok sevindim.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Bir Aksilik Olmaza C.tesi Çanakkale Düşünüyoruz İlgilenenler Özelden mesaj atabilirler...(Bu Arada Allah Vatanımızı Muhafaza Etsin,Tuzak Kuranların Tuzaklarını Kendilerine Çevirsin.Ölenlere Rahmet Hastalara Şifa Diliyoruz..)

nactrem98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 Ns
    ilk önce selamlar herkese
    bursada uuygun fiyatlı ekiman alabilecegim magaza veya magazalar varmı

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı nactrem98 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk önce selamlar herkese
    bursada uuygun fiyatlı ekiman alabilecegim magaza veya magazalar varmı
    A.selam, hoş geldiniz.

Çekirge taraflarında motomax var, gazcılar taraflarında Yıldız ticaret var.

Motosikleti
    CBF 150 - CBR 125 - YZF R25
    18Mart için bir etkinlik olacak mı ?

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı semih1963 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18Mart için bir etkinlik olacak mı ?
    Bizden 4 Motor Yarın Yola Çıkacak ancak Biz Çalışan 2 Motor C tesi sabahı 9 Gibi Yola Çıkmayı Düşünüyoruz...Özelden Yazanlar Dahil İlgilenen Olursa Buraya Yazsın...
    Ctesi Sabah 9.00 Yola Çıkış Hotelde Kalınacak Geceliği 35 TL Civarı Kahvaltı Dahil,Pazar Dönüş...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Alıntı sopotlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese
    Bugün hava Bursa'da süperdi, sanki eylül ayının son günleri gibi ..
    Trafikte beklerken motosikletle yanımdan geçenlere özenerek baktım maalesef
    Uzun zamandır almak istediğim motosikletim sürekli aile baskısı yüzünden askıya alınıyordu ama 2016'da fiili olarak kolları sıvadım ve kenara 3-5 atmaya başladım. Malum TL değerini sürekli kaybediyor ve distribütörler de bunu sebep gösterip fiyatları şişiriyor. Bu sebepten ötürü döviz, altın olarak biriktiriyorum ve arada al-sat yaparak birikimime katkıda bulunuyorum Abilerimden Ablalarımdan varsa tüyo alabilirim bu konuda

Herneyse malum öğrenciyim, hesaplarıma göre Ağustos ayı gibi iki tekerli demir atıma kavuşacağım inş. Bu yazımda burada dursun, 8-9 ay sonra alıntılayıp altına birkaç fotoğraf koyabilirsem hayırlı olsunlar sizden, çaylar benden

Bu güzel havayı kaçırmayın, tekeriniz düz bassın
    Merhaba, üstteki mesajı yazalı 2 aydan fazla olmuş ve bu sürede çok yol kat ettim motosiklet için.
    Vücudumu -olmayan- motorumdan daha çok sevdiğim için ekipmana birçok arkadaşımın OHA dediği miktarda para verdim fakat hala eksiklerim var.
    Göstermek gerekirse :

Kask: ICON Variant Raiden
    Ceket: Dainese Avro D1
    Eldiven: Knox Handroid

Bir dahaki resimde motorum olması dileğiyle, hoşçakalın
    mesmeyut, Apices ve kurufasulye bunu beğendiler.

ArifAydogmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey Star L 125cc
    Türkiye'ye döndükten sonra Bursa'ya Mudanya'ya yerleştim. Mudanya'dan katılıcım arkadaşlar tanışmak isterim.
    Ben hemen hemen hergün fotoğraf çekmek için Bursa ve çevresini motosikletle keşfediyorum. Yakında da bir Türkiye turu planlıyorum.

Her türlü dostluğa, tavsiyeye, öneriye, bilgiye severek açığım. :-)

Arif
    Apices ve search16 bunu beğendiler.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Merhaba, üstteki mesajı yazalı 2 aydan fazla olmuş ve bu sürede çok yol kat ettim motosiklet için.
    Vücudumu -olmayan- motorumdan daha çok sevdiğim için ekipmana birçok arkadaşımın OHA dediği miktarda para verdim fakat hala eksiklerim var.
    Göstermek gerekirse :
    http://i.hizliresim.com/z5B7BY.jpg

Woowww.. Seni çok istekli görüyorum kardeş. Maaşallah, nazar değmesin.
    Senin yerinde başkası olsaydı o ekipmana verdiğin paraya güzel bi başlangıç motosikleti alırdı açıkçası. Seni takdir ettim.
    Aldığın ekipmanların hepsi gayet iddalı ve başarılı ürünler. Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanırsın umarım. (Bu arada ICON Variant'ın hastasıyım:^)

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Göstermek gerekirse :
    http://i.hizliresim.com/z5B7BY.jpg

Ekipmanlarınız hayırlı olsun.Kalitelisinden alarak, en iyisini yapmışsınız.
    İnşallah en kısa sürede de motorunuza kavuşabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı ArifAydogmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'ye döndükten sonra Bursa'ya Mudanya'ya yerleştim. Mudanya'dan katılıcım arkadaşlar tanışmak isterim.
    Ben hemen hemen hergün fotoğraf çekmek için Bursa ve çevresini motosikletle keşfediyorum. Yakında da bir Türkiye turu planlıyorum.

Her türlü dostluğa, tavsiyeye, öneriye, bilgiye severek açığım. :-)

Arif
    Hoşgeldiniz.
    Havalar ısınmaya başladıkça, motosiklet sevdalıları da artmaya başlar, buralar dolar.
    Gezi ve toplantı haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
    Bu sene çok güzel gezi ve kamp planlarımız var.
    ArifAydogmus bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey Star L 125cc
    Hoşgeldiniz.
    Havalar ısınmaya başladıkça, motosiklet sevdalıları da artmaya başlar, buralar dolar.
    Gezi ve toplantı haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
    Bu sene çok güzel gezi ve kamp planlarımız var.
    Teşekkür ederim hoşbulduk Apices,
    Umarım sizlerin planları ile benim planımın örtüştüğü noktalar olur. Olmasa da kısa mesafeler olursa severek katılmak isterim.
    Benim planım kabaca Nisan 2016'da Mudanya'dan başlayarak Ege, Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu, Trabzon'a kadar Karadeniz sınır şeridi, daha sonra içeri katederek Doğu Anadolu, Orta Anadolu ve tekrar Samsun'a çıkıp Karadeniz kıyı şeridi, Yunanistan kıy şeridi, Marmara kıyı şeridi, Körfez, İç Ege şeklinde devam edip tekrar Mudanya'da bitirmek. Yaklaşık 12.000 km'yi 100-130 gün arası bir zaman diliminde tamamlayacağım umarım.

Tutkum fotoğraf çekmek olduğu için sabit bir rota çizip rotaya bağlı kalmayacağım. Kaba bir rotayı izleyip fotoğraf için sık sık rotadan sapacağım yüksek olasılıkla. :-)

Konaklamanın hemen hemen tamamını kamp kurarak halletmeye çalışacağım. Artçı olasılığını da düşününce rotanın eğim grafiği bazı noktalarda zorunlu değişiklik gerektirecek gibi duruyor. Artçı, ekipmanlar, kamp malzemeleri ve ben bir araya gelince motosikletin yük kapasitesinin sınırında olacağız. Motosiklet olarak Ramzey Star L 125 cc bir sccoter aldım. Endonezya'da sırtçantasız artçımla birlikte 1500 rakıma 125cc ile zorlanmadan tırmanışlar yapmıştım. Ancak Türkiye'deki eğim dereceleri grafiğe göre bazen oldukça fazla görünüyor. :-/

Detaylar üzerinde çalışıyorum. Karara bağlandığında planımı forumda siz ve diğer tüm katılımcı arkadaşların eleştiri ve önerilerine sunmak istiyorum.

Sevgiyle,
    Arif
    Apices bunu beğendi.

kuzumobil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA WİNG-GO ---YAMAHA NMAX--HONDA VT750 C SHADOW
    Arif bey hoşgeldiniz mudanyaya, bende mudanyada ikamet ediyorum. ilerleyen zamanlarda turlara birlikte katılırız inşallah... aslında havalar ısınıyor haftaya pazar bursa çevresi güzel bir organizasyon yapmak lazım forumdaki arkadaşlarla.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Umarım sizlerin planları ile benim planımın örtüştüğü noktalar olur. Olmasa da kısa mesafeler olursa severek katılmak isterim.
    Benim planım kabaca Nisan 2016'da Mudanya'dan başlayarak Ege, Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu, Trabzon'a kadar Karadeniz sınır şeridi, daha sonra içeri katederek Doğu Anadolu, Orta Anadolu ve tekrar Samsun'a çıkıp Karadeniz kıyı şeridi, Yunanistan kıy şeridi, Marmara kıyı şeridi, Körfez, İç Ege şeklinde devam edip tekrar Mudanya'da bitirmek. Yaklaşık 12.000 km'yi 100-130 gün arası bir zaman diliminde tamamlayacağım umarım.

Tutkum fotoğraf çekmek olduğu için sabit bir rota çizip rotaya bağlı kalmayacağım. Kaba bir rotayı izleyip fotoğraf için sık sık rotadan sapacağım yüksek olasılıkla. :-)

Konaklamanın hemen hemen tamamını kamp kurarak halletmeye çalışacağım. Artçı olasılığını da düşününce rotanın eğim grafiği bazı noktalarda zorunlu değişiklik gerektirecek gibi duruyor. Artçı, ekipmanlar, kamp malzemeleri ve ben bir araya gelince motosikletin yük kapasitesinin sınırında olacağız. Motosiklet olarak Ramzey Star L 125 cc bir sccoter aldım. Endonezya'da sırtçantasız artçımla birlikte 1500 rakıma 125cc ile zorlanmadan tırmanışlar yapmıştım. Ancak Türkiye'deki eğim dereceleri grafiğe göre bazen oldukça fazla görünüyor. :-/

Detaylar üzerinde çalışıyorum. Karara bağlandığında planımı forumda siz ve diğer tüm katılımcı arkadaşların eleştiri ve önerilerine sunmak istiyorum.

Sevgiyle,
    Arif
    Sanırım vakit açısından hiç bir sıkıntınız yok.Bizlerin çoğu çalışan insanlar olduğumuzdan o kadar çok gezemiyoruz maalesef. Geçen akdeniz- ege turu yaptık 5 arkadaş. Bu senede yıllık izinlerimizin uyduğu kadarı ile yeni turlar yapmayı planlıyoruz. Ayrıca günübirlik ve bir gece konaklamalı gezilerimizde olacak.
    Paylaşım ve resimlerinizi buradan merakla bekliyor olacağım. Yakın zamanda tanışmak üzere, tekeriniz düz bassın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

Sevgiyle,
    Arif
    Sanırım vakit açısından hiç bir sıkıntınız yok.Bizlerin çoğu çalışan insanlar olduğumuzdan o kadar çok gezemiyoruz maalesef. Geçen akdeniz- ege turu yaptık 5 arkadaş. Bu senede yıllık izinlerimizin uyduğu kadarı ile yeni turlar yapmayı planlıyoruz. Ayrıca günübirlik ve bir gece konaklamalı gezilerimizde olacak.
    Paylaşım ve resimlerinizi buradan merakla bekliyor olacağım. Yakın zamanda tanışmak üzere, tekeriniz düz bassın.

Motosikleti
    Ramzey Star L 125cc
    Alıntı kuzumobil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arif bey hoşgeldiniz mudanyaya, bende mudanyada ikamet ediyorum. ilerleyen zamanlarda turlara birlikte katılırız inşallah... aslında havalar ısınıyor haftaya pazar bursa çevresi güzel bir organizasyon yapmak lazım forumdaki arkadaşlarla.
    Merhaba Kuzumobil,

öncelikle izniniz olursa "bey" ifadesini kaldıralım isterim. Takısız, eksiz, doğrudan adımla çağrılmak hoşuma gider. Zaten bir beyliğim de yok. :-)
    Mudanya'da Güzelyalı'da tuttum evimi. İstediğiniz zaman buluşup tanışmak, sohbet edip paylaşmaktan onur duyarım. İlginiz ve yakınlığınız için teşekkür ederim.

Merhaba Apices,
    Döndükten sonra henüz ne yapacağıma karar vermediğim için vakit sıkıntım yok. Düğün, doğum, stüdyo vb gibi bir fotoğrafçılık alanında olmadığım aksine keşfederek fotoğraflamak ve daha teknik ve sanatsal fotoğrafçılık alanında olduğum için işimin bir parçası da gezip keşfetmek oluyor. Bu anlamda biraz şanslı olduğumu düşünüyorum.

Çalışmalarımı ve bildiklerimi paylaşmaktan zevk duyarım. İlginizle onurlandırdınız çok teşekkür ederim.
    İki (aslında üç) tutkumu (fotoğraf - motosiklet ve doğal olarak gezmek) birleştirerek paylaşacağım bir web sitesinin çalışmalarını yakın zamanda bitireceğim umarım. Hem fotoğraf hem motosiklet hem de gezip keşfetmeyle ilgili naçizane bildiklerimi aktarma ve bilenlerden öğrenmek benim için çok keyifli.

Tanışmaktan ayrıca onur duyarım. İlginiz ve yakınlığınız için teşekkür ederim.

Sevgiyle,
    Arif
    Apices ve search16 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    İmrenilecek bir işe sahipsiniz, özenmemek elde değil. Bizlerde sizin birikim ve bilgilerinizden yararlanmayı çok isteriz.
    Yakın zamanda tanışmak dileğiyle, tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler