Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    HAKANNICA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    Güzelyalıdan merhaba dostlar, haftasonları görüşmek seyehat etmek, hiçbirşey olmazsa dahi sahilde çay içmek isterim.

Hepinize selamlar,
    Apices, n_tuncak, exlem ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Don't tread on me...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı HAKANNICA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzelyalıdan merhaba dostlar, haftasonları görüşmek seyehat etmek, hiçbirşey olmazsa dahi sahilde çay içmek isterim.

Hepinize selamlar,
    Hoşgeldiniz.
    Yakın zamanda gezi ve toplantılarımız tüm hızıyla kaldığı yerden devam edecek.
    Sizleride aramızda görmeyi çok isteriz.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

HAKANNICA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz.
    Yakın zamanda gezi ve toplantılarımız tüm hızıyla kaldığı yerden devam edecek.
    Sizleride aramızda görmeyi çok isteriz.
    Hoşbulduk, memnuniyet duyarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Hatta bir haftasonu ya da haftaiçi akşam motorsuz bir şekilde mudanyada bir tanışma organizasyonu yapalım derim.
    Selamlar,
    n_tuncak bunu beğendi.
    Don't tread on me...

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Hatta bir haftasonu ya da haftaiçi akşam motorsuz bir şekilde mudanyada bir tanışma organizasyonu yapalım derim.
    Selamlar,
    Toplantı ve gezilere katılan arkadaşların çoğu Bursa içerisinde ikamet ediyor. Genelde Nilüfer de Barış cafede toplanıyoruz. Tanışma, çay,kahve, muhabbet sonrası gönlümüzün istediği yere gezmek için çıkıyoruz. Bu bazen Mudanya, bazen Görükle, bazen Kurşunlu, Bazen Misi v.b.yerler olabiliyor.
    Havalar geziler için bundan sonra daha da müsait olur ve bol bol gezeriz birlikte inşallah.
    HAKANNICA ve search16 bunu beğendiler.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6

Selamlar,
    yeni motorunuz hayırlı olsun. bursadan olmanıza ve metallica sevmenize ayrıca sevindim. hele videoda wherever i may roam duyunca daha da sevindim. görüşmek üzere.

kuzumobil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA WİNG-GO ---YAMAHA NMAX--HONDA VT750 C SHADOW
    Eyvallah Arif ben teşekkür ederim.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada

Selamlar,
    Mudanya Uyar Bu tarafta Oldukça fazlalaşmışız. Mis Gibi Deniz manzarası Varken Bursa Trafiği Ölüm Gelir...Yağış Yoksa Her Türlü Motorluyum...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı ArifAydogmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'ye döndükten sonra Bursa'ya Mudanya'ya yerleştim. Mudanya'dan katılıcım arkadaşlar tanışmak isterim.
    Ben hemen hemen hergün fotoğraf çekmek için Bursa ve çevresini motosikletle keşfediyorum. Yakında da bir Türkiye turu planlıyorum.

Her türlü dostluğa, tavsiyeye, öneriye, bilgiye severek açığım. :-)

Arif
    Hoşgeldiniz aramıza. Aynı hobilere sahibiz. Gerçi ben fotoğrafçılıkta yeniyim. Tanıştığımızda sizden öğreneceğim çok şey olacak ozaman. Hatta hafta sonu Suuçtu şelalesine fotoğraf çekimlerine gittim kendi aracımla. Motosikletim düşük cc salcano wolf s. Fotoğraf makinam da canon eos 1200 D. 18-55 lens ile nekadar çekilebilirse işte... Yeni lens arayışındayım. Macro ve 18-135 lens bakıyorum. Eşlik ederseniz bu sezon kapıdağ yarımadası turu yapıcaz. Çok harika yerler var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:16 ----------

Hepinize selamlar,
    Sizde aramıza hoşgeldiniz. Havalar ısınıyor yavaştan geziler vites arttırmaya başlar. Bu aralar rölantideyiz. Motosikletiniz büyük hacimli sanırım, forumda çokta fazla yüksek cc li kullanıcı yok bildiğim kadarıyla. Bu aslında sıkıntılı bir durum, zira geneli gezilerde max 250 cc ye kadar oluyor. Yinede toplantılara katılıp muhabbete bekleriz. Bakarsınız sizede 125- 150 cc aldırır muhabbetler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Toplantı ve gezilere katılan arkadaşların çoğu Bursa içerisinde ikamet ediyor. Genelde Nilüfer de Barış cafede toplanıyoruz. Tanışma, çay,kahve, muhabbet sonrası gönlümüzün istediği yere gezmek için çıkıyoruz. Bu bazen Mudanya, bazen Görükle, bazen Kurşunlu, Bazen Misi v.b.yerler olabiliyor.
    Havalar geziler için bundan sonra daha da müsait olur ve bol bol gezeriz birlikte inşallah.
    Osman abim açıklamış gerekeni.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

Alıntı ArifAydogmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Kuzumobil,

öncelikle izniniz olursa "bey" ifadesini kaldıralım isterim. Takısız, eksiz, doğrudan adımla çağrılmak hoşuma gider. Zaten bir beyliğim de yok. :-)
    Mudanya'da Güzelyalı'da tuttum evimi. İstediğiniz zaman buluşup tanışmak, sohbet edip paylaşmaktan onur duyarım. İlginiz ve yakınlığınız için teşekkür ederim.

Merhaba Apices,
    Döndükten sonra henüz ne yapacağıma karar vermediğim için vakit sıkıntım yok. Düğün, doğum, stüdyo vb gibi bir fotoğrafçılık alanında olmadığım aksine keşfederek fotoğraflamak ve daha teknik ve sanatsal fotoğrafçılık alanında olduğum için işimin bir parçası da gezip keşfetmek oluyor. Bu anlamda biraz şanslı olduğumu düşünüyorum.

Çalışmalarımı ve bildiklerimi paylaşmaktan zevk duyarım. İlginizle onurlandırdınız çok teşekkür ederim.
    İki (aslında üç) tutkumu (fotoğraf - motosiklet ve doğal olarak gezmek) birleştirerek paylaşacağım bir web sitesinin çalışmalarını yakın zamanda bitireceğim umarım. Hem fotoğraf hem motosiklet hem de gezip keşfetmeyle ilgili naçizane bildiklerimi aktarma ve bilenlerden öğrenmek benim için çok keyifli.

Tanışmaktan ayrıca onur duyarım. İlginiz ve yakınlığınız için teşekkür ederim.

Sevgiyle,
    Arif
    Çok uzun gezileri osman abinin dediği gibi yapamıyoruz. İşlerimizin izin durumlarına göre palnlar yapıp max 5 günlük tur lar planlayabiliyoruz. Bu sezonda bir gece konaklamalı turlarımız olacak. Yada günü birlik. Bekleriz
    Apices bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Alıntı mesmeyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Woowww.. Seni çok istekli görüyorum kardeş. Maaşallah, nazar değmesin.
    Senin yerinde başkası olsaydı o ekipmana verdiğin paraya güzel bi başlangıç motosikleti alırdı açıkçası. Seni takdir ettim.
    Aldığın ekipmanların hepsi gayet iddalı ve başarılı ürünler. Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanırsın umarım. (Bu arada ICON Variant'ın hastasıyım:^)
    Teşekkür ederim hocam. Beden L uygunsa kaskı ödünç verelim size, nede olsa bir süre yatıcak kenarda

Ekipmanlarınız hayırlı olsun.Kalitelisinden alarak, en iyisini yapmışsınız.
    İnşallah en kısa sürede de motorunuza kavuşabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Hoşgeldiniz.
    Havalar ısınmaya başladıkça, motosiklet sevdalıları da artmaya başlar, buralar dolar.
    Gezi ve toplantı haberlerini buradan takip edebilirsiniz.
    Bu sene çok güzel gezi ve kamp planlarımız var.
    Teşekkür ederim hocam. İnşallah ekipmanları test etmem gerekmez Bursa'daki etkinliklere katılmayı dört gözle bekliyorum.

clubberlang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol
    arkadaşlar bende daha ehliyet almadım ve şu son zamanlarda görüdüğüm manzaralardan sonra alana kadar pek fazla dolaşmama kararı aldım.B ve A2 ehlyietini(önce B,ardından A2 olmak üzere) alacağım.Kural sürücü kursuna kayıt yaptırdım bintl B,500tl A2 saydılar bir konuşun derim

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    23 Mart 20016 Saat 19:30-20:00 Civarı Mudanya Mütareke Binası Yanı Cofe Shot'ta Motorlarımıza çay kahve içiricez tanışmak isteyenleri ve yakın olanları bekleriz...
    prickutill bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı clubberlang adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende daha ehliyet almadım ve şu son zamanlarda görüdüğüm manzaralardan sonra alana kadar pek fazla dolaşmama kararı aldım.B ve A2 ehlyietini(önce B,ardından A2 olmak üzere) alacağım.Kural sürücü kursuna kayıt yaptırdım bintl B,500tl A2 saydılar bir konuşun derim
    Ehliyet almadan, motosikletle gezmenizi hiç tavsiye etmem açıkçası, doğru bir karar vermişsiniz.
    Zira maddi olarak çok büyük bir cezası var. Ayrıca Allah korusun başınıza bir iş gelse, veya birisine kaza ile zarar verseniz bunun vicdan azabı da var.
    En iyisi biraz daha sabredip, ehliyet aldıktan sonra rahat rahat gezmek.

Tekeriniz düz bassın, kalın sağlıcakla.

Motosikleti
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun motorun. Profil fotoğrafından tanıdım, baban tofaşta mı halen.

Motosikleti
    Pazar günü Suuçtu şelalesinde yaptığım fotoğraf çekimlerim den birkaçı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Apices bunu beğendi.

Arkadaşlar merhaba ben Doğan Bursa Esentepede ikamet ediyorum daha yeni Honda Cbr 250 R aldım ve aranıza katıldım en kısa sürede tanışırız inşallah
    Sizlere bir sorum olucak motosikletin arkasına çanta takıcam servis harici çanta demiri temin edebileceğim bir yer var mı . Şimdiden teşekkür ederim.
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti

Motosikleti
    BAJAJ BOXER
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23 Mart 20016 Saat 19:30-20:00 Civarı Mudanya Mütareke Binası Yanı Cofe Shot'ta Motorlarımıza çay kahve içiricez tanışmak isteyenleri ve yakın olanları bekleriz...
    Mrb ben gelmek istiyorum ama sabah 5.30 da kalkiyorum gelsem çok kalamam gelebilirim ama. Talaşcı arkadaslara selam
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı dogan.barlak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben Doğan Bursa Esentepede ikamet ediyorum daha yeni Honda Cbr 250 R aldım ve aranıza katıldım en kısa sürede tanışırız inşallah
    Sizlere bir sorum olucak motosikletin arkasına çanta takıcam servis harici çanta demiri temin edebileceğim bir yer var mı . Şimdiden teşekkür ederim.
    Aramıza hoş geldin. CBR 250 ye topcase takılıyormu? Takılıyorsada Bursa da bulman çok zor. Netten araştır sipariş ver. Zira Bursa da ben görmedim cbr a topcase takanı. Sadece tek seçenek getirtebilecek Pazar pazarı girişi ışıklar motosiklet.

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada

Hoşgeldin EnesDemek Mt07 de karar kıldın çok yakışıklı olmuş Güle Güle Kullan Kazasız Belasız,Ben Düştüm Sen Çıktın UĞra Akşam....

Akşam gelecek Olan Arkadaş sıkıntı yok bizde Yeterki tanışalım...

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Hoş geldiniz.

Yeni motorunuzda hayırlı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:36 ----------

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü Suuçtu şelalesinde yaptığım fotoğraf çekimlerim den birkaçı...

http://www.hizliresimyukle.net/u/76/...76_orginal.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

http://www.hizliresimyukle.net/u/04/...04_orginal.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:00 ----------

http://www.hizliresimyukle.net/u/38/...38_orginal.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

http://www.hizliresimyukle.net/u/47/...47_orginal.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

http://www.hizliresimyukle.net/u/41/...41_orginal.jpg

http://www.hizliresimyukle.net/u/03/...03_orginal.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

http://www.hizliresimyukle.net/u/38/...38_orginal.jpg
    Coşkun, resimler harika çıkmış. Bahar güzelliği bitmeden bir gezi düzenleyelim şelaleye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Alıntı dogan.barlak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz.

Coşkun cevap vermiş gerçi ama, Cbr 250'ye topcase taktıranı internette gördüm ama, Bursa'da bende hiç görmedim.
    Yine en doğrusu internetten araştırmak olacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler