Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    murat_112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Kardeşim oregon kamerayı media mark tan 199tl ye aldım, biraz kurcaladım 2 gün sonra geri iade ettim. Aparatlar cok kotu sarj olayi sikintili mikrafon sikintili

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kotucocuk13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila
    dostlar sağolsun arkadaslar tesekkur ederim APİCES kardeşim dediklerini dikkate alacagım inşallah bir sıkıntı cıkmaz. bu yuzden yanıma birisi gelse iyi olurdu neyse gelmek isteyen olursa beni arasın haberleşelim tel : 0538 394 08 78
    Kaskını tak yoluna bak :D

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı murat_112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim oregon kamerayı media mark tan 199tl ye aldım, biraz kurcaladım 2 gün sonra geri iade ettim. Aparatlar cok kotu sarj olayi sikintili mikrafon sikintili

Mikrofon gayet yeterli müzik kaydı yapmayacağımızı düşünüyorum apartı zaten kaska yapıştıracaksın diğerleri bisikletçiler için bence ondada sorun yok, şarzındada bir sorun yaşamadım ben 2 saat gidiyor aşağı yukarı yedek pil alabilirsin ebaydan falan , bence görüntü kalitesi önemli 1000 liralık go pro ile aynı gibi full hd bile çekiyor daha ne yapsınki bu fiyata, 1000 tl vermek zor, geniş açılı balık gözü objektifide var ne güzel geniş geniş çekiyor.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Arkadaşlar Suzuki an 125 le bajaj 125st yi takas etmek istiyorlar. Vitesli motora geçmek istiyorum önerirmsiniz?

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı a.kara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Suzuki an 125 le bajaj 125st yi takas etmek istiyorlar. Vitesli motora geçmek istiyorum önerirmsiniz?
    Bence geç. Iyi bir teklif.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı a.kara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede geçmelisin çok hızlı bir motor değil ama ben testte beğenmiştim

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    arkadaşlar 8 haziranda solo türk bursa ya geliyo etkinlik programını buradan takip edebilirsiniz.
    link https://www.facebook.com/100SoloTurk...type=1&theater

[IMG][/IMG]
    Apices ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    bugünkü gibi havalarıçok severim tam yanlız gezmelik bir havaydı, bende trilyeye midye dolma yemeye gittim bayada keyif aldım hemde yeni kaskımı denemiş oldum, trilye taraflarına gidicekler dikkatli olsunlar yollara toprak akmış viraj yapmalık bir durumda değil şu anda
    Apices bunu beğendi.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugünkü gibi havalarıçok severim tam yanlız gezmelik bir havaydı, bende trilyeye midye dolma yemeye gittim bayada keyif aldım hemde yeni kaskımı denemiş oldum, trilye taraflarına gidicekler dikkatli olsunlar yollara toprak akmış viraj yapmalık bir durumda değil şu anda
    Bende tam tersi bu tür kapalı havaları hiç sevmiyorum,İçimi karartıyor.Birde ha yağdı, ha yağacak derdide oluyor.
    Diğer taraftan midye dolmaları götürmüşsün, afiyet olsun
    Kaskı hangi marka ve model aldın? Hayırlı olsun.
    Allah kaskını yere değdirmesin inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 8 haziranda solo türk bursa ya geliyo etkinlik programını buradan takip edebilirsiniz.
    link https://www.facebook.com/100SoloTurk...type=1&theater

http://<a href="http://hizliresim.co...zR.jpg</a></a>
    Haftaya şirket pikniği olmasa kesin giderdim.
    Bu arada Memduh ne şans var bizde ya.
    Tam gezeriz diye izne çıktık,baksana havanın dibi delindi neredeyse
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F

Motosikleti
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende tam tersi bu tür kapalı havaları hiç sevmiyorum,İçimi karartıyor.Birde ha yağdı, ha yağacak derdide oluyor.
    Diğer taraftan midye dolmaları götürmüşsün, afiyet olsun
    Kaskı hangi marka ve model aldın? Hayırlı olsun.
    Allah kaskını yere değdirmesin inşallah.[COLOR="Silver"]
    kask budur abi, vizörü olsada rüzgar alıyor benim açık kasklar için gözlüüm var onunla kullanırsam şahane olucak yazın püfür püfür

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask budur abi, vizörü olsada rüzgar alıyor benim açık kasklar için gözlüüm var onunla kullanırsam şahane olucak yazın püfür püfür

http://www.motomaxonlineshop.com/pic...44_x581uno.jpg
    Motosiklet ne model olursa olsun açık kaskları hiç sevmiyorum.(güvenlik açısından).
    Yine de güzelmiş, güle güle kullan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Alıntı Rider95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok kötü bir haber.
    Genç yaşta evli çift hayatını kaybetmiş.
    Hata kimdeydi acaba?
    Gerçi ölen öldükten sonra çok ta bir kıymeti yok.
    Lütfen çok dikkat ederek kullanalım motosikletlerimizi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet ne model olursa olsun açık kaskları hiç sevmiyorum.(güvenlik açısından).
    Yine de güzelmiş, güle güle kullan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Çok kötü bir haber.
    Genç yaşta evli çift hayatını kaybetmiş.
    Hata kimdeydi acaba?
    Gerçi ölen öldükten sonra çok ta bir kıymeti yok.
    Lütfen çok dikkat ederek kullanalım motosikletlerimizi.
    olay kavşakta olmuş kavşağa girerken hem gaz kapamamız lazım hemde bütün algılarımızı açmamız gerek ambulansında geçiş üstünlüğü malum motosikletliler koruma var mıydı bilmiyorum fakat bana motosiklet hatalı gibi geliyor çünkü ambulanslar geçiş üstünlüğü olsada hızlı gelen araç varsa onun geçmesini bekleyip ondan sonra geçiyorlar
    Apices bunu beğendi.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Sanayi dışında lastiklerimi taktırıp rot balans yaptırabileceğim bir yer var mı? Önerir misiniz acaba.

DuHast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ktm'nin Bursa'da servisi varmı duke200 almayı düşünüyorum.. Bilginiz var mı acaba ?
    cbr250i ile duke arasında kaldım. ktm ağır basıyor ama servis konusunda endişeliyim

Motosikleti
    Alıntı DuHast adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm'nin Bursa'da servisi varmı duke200 almayı düşünüyorum.. Bilginiz var mı acaba ?
    cbr250i ile duke arasında kaldım. ktm ağır basıyor ama servis konusunda endişeliyim
    bursa motor sanırım ktm testlerini yapan google amcaya bir yaz istersen

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Geçen haftaki ktm test sürüşünde Bursa motor vardı serviside var tabi, Bursa da iki yer satıyor ktm, birisi bursa motor diğeri lifan bayisi(honda bayisinin yukarısında hemen)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

Bugün Bursa da azıcık sıcağı gören motorlu ve arabalı hamam böcekleri(trafik canavarı) yine yollardaydı, şöyle kenardan kenardan evden çekirge altıparmak gazcılar bir tur atayım dedim ama ne stres, yolda bir sürü acemi, hanzo, takoz, sağa sola bakmadan direk burnunun doğrultusunda giden acemi avratlar , önümde yarım saatte bir cup motor beni sağdan geçti az ilerde kaldırıma takılıp düştü sonra çelik palas otelinin oradan dıştan gelip uyanıklık yapan çekirge meydanına dönmek isteyen midibüs solda lambayı bekleyen şahinin burnunu ezdi birde utanmadan gülüyordu

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu bursa motor tvs apacheni servisliği elinden alınanalar değil mi apacheyi bozanlar(mehmet abininkiyi hurda ettilerdi) ktmnin a. koyar onlar be

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen haftaki ktm test sürüşünde Bursa motor vardı serviside var tabi, Bursa da iki yer satıyor ktm, birisi bursa motor diğeri lifan bayisi(honda bayisinin yukarısında hemen)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

Bugün Bursa da azıcık sıcağı gören motorlu ve arabalı hamam böcekleri(trafik canavarı) yine yollardaydı, şöyle kenardan kenardan evden çekirge altıparmak gazcılar bir tur atayım dedim ama ne stres, yolda bir sürü acemi, hanzo, takoz, sağa sola bakmadan direk burnunun doğrultusunda giden acemi avratlar , önümde yarım saatte bir cup motor beni sağdan geçti az ilerde kaldırıma takılıp düştü sonra çelik palas otelinin oradan dıştan gelip uyanıklık yapan çekirge meydanına dönmek isteyen midibüs solda lambayı bekleyen şahinin burnunu ezdi birde utanmadan gülüyordu
    Deseniz ya bol action'lı bir gündü.
    Aman ha! Bu tür durumlara karşı hep uyanık
    olalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:51 ----------

[QUO=M.balibey;3362235]şu bursa motor tvs apacheni servisliği elinden alınanalar değil mi apacheyi bozanlar(mehmet abininkiyi hurda ettilerdi) ktmnin a. koyar onlar be[/QUOTE]

DEsenizya motor konusunda o kadar iyiler yani.
    memduhb bunu beğendi.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Arkadaşlar Toplantı yapılacakmı bursa MT de kaynaşmak istiyorum ama denk gelemedim henüz

Mudanyadanım bu arada

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler