Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Kimsenin muhabbetini boş ya da dolu diye sınıflandırmıyoruz. İlgi çekerse okunu çekmez se okunmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Görev olduğundan sizi eleştirmedim. Daha sonra konuşuruz, şuanda çıkmam gerek.

Motosikleti
    suzuki gsx650f, yamaha r6
    vay be 10000 km deyince temmuzdan beri zincir temizliğine ayrılan zamanı düşündüm. (daha bugün temizledim de)

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    10bin km'de zincirle olan acemiliğimden dolayı 4 kere gaz yağı ile temizledim onun dışında her depo benzin sonunda yağladım. Motor leş gibi yağ içinde Scottoiler kesin alacağım.

Motosikleti
    zincir yağlamakta bir zevk ama helede eldivensiz yaparsak. bu otamatik zincir yağlama sistemi nasıldır bende cok merak ediyorum 15. 000 km sonra galiba içindeki yağı değiştiriyoruz galiba
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Ben anlamıyorum yanlış birşey mi söyledim bana göre boş muhabbet demek Örneğin; arkadaşlarla havadan sudan konuşursunuz bu boş muhabbettir sanki kimse hayatında boş muhabbet etmiyor gibi... ne demek istedin sen bize boş adam mı diyorsun falan diyemi anladınız naptınız ? ben sadece biraz daha
    Bilgi içerikli
    2 li sohbetler yerıne geniş sohbetler
    ne bileyim dertler sıkıntılar yolda başımıza gelenler
    Ankaraya dair bişiler konuşulması taraftarıyım
    Ben kimseye boş insan demedim

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Demek ki bu aralarda kimsenin böyle paylaşacağı bir konu olmamış. Yani çoğunluğun hayatındaki rutin devam ediyor demektir. Eğer istediğiniz bilgi içerikli sohbet ise öncesinde de dediğim gibi siz bir başlangıç yapın bizde katılım sağlıyalım.

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Şu zincir temzliği zorunlu mudur acaba Ozan? ben hiç uğraşamamda...zararı olur mu motora temizlemesem..??

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı ortohnt82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zincir yağlamakta bir zevk ama helede eldivensiz yaparsak. bu otamatik zincir yağlama sistemi nasıldır bende cok merak ediyorum 15. 000 km sonra galiba içindeki yağı değiştiriyoruz galiba
    Benim gördüğüm kullananlar hem yağından çok memnunlar hemde temiz oluşundan. Vakum yöntemi ile çalışanları daha çok öneriyorlar. Sitede kutu içerisinde gelen yağın 10 ile 15 bin km için yeterli olduğu yazıyor. Zincir ve dişli ömrünü uzattığı söyleniyor. Kışın alacağım için sonuçlarını ancak önümüzdeki sezona göreceğiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

Zincirin kirli oluşunun motoru kirletmesinden öte başka bir sorun çıkaracağını sanmıyorum.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Ben zinciri böyle yağlıyorum sizce nasıl

http://www.youtube.com/watch?v=l0lCmbyWWWc&feature=c4-overview&list=UUzYdyKpSG9U5--P803pbaBA

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.youtube.com/watch?v=l0lCmbyWWWc&feature=c4-overview&list=UUzYdyKpSG9U5--P803pbaBA
    Yağı içten sıkmak daha iyi diye bılıyorum

Motosikleti

ankaraya geldiysen ayarlayalımda beraber yağlarız

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R

En güzel yağlama yöntemi sprey ile sıkmak yerine bir yağlayıcı alıp uygun kalınlıktaki yağ ile bununla damla damla yağlamaktır.
    Zinciri motorla bi tur atıp geldikten sonra yağlamanın doğru yöntem olduğu kullanım klavuzlarında yazıyor.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gördüğüm kullananlar hem yağından çok memnunlar hemde temiz oluşundan. Vakum yöntemi ile çalışanları daha çok öneriyorlar. Sitede kutu içerisinde gelen yağın 10 ile 15 bin km için yeterli olduğu yazıyor. Zincir ve dişli ömrünü uzattığı söyleniyor. Kışın alacağım için sonuçlarını ancak önümüzdeki sezona göreceğiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

Zincirin kirli oluşunun motoru kirletmesinden öte başka bir sorun çıkaracağını sanmıyorum.
    keşke arka sehpayı almadan önce otomatik zincir yağlama sistemini düşünseymişim :(

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Taksitle satılıyor bende öyle alacağım 300 tl 10 taksit mis gibi olur. Benim gibi çok geziyorsan ayda zaten bir şişe gidiyor buda otomatik yağlayıcıyla aynı para aldığında uzuuuun yıllar dayanacak bir ürün bozulacak parçası yok çünkü
    ortohnt82 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taksitle satılıyor bende öyle alacağım 300 tl 10 taksit mis gibi olur. Benim gibi çok geziyorsan ayda zaten bir şişe gidiyor buda otomatik yağlayıcıyla aynı para aldığında uzuuuun yıllar dayanacak bir ürün bozulacak parçası yok çünkü
    aslında dediğiniz gibi fiyat uygun. zincir yağlamak benim motoruma tek ilgi gösterebildiğim an. eğer onuda otomatiğe bağlarsak beni üstünden atabilir

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Yunuss, kelle-paça-söğüş... bu haftasonu.. rüyalarıma girdi..

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    buralar dutluktu hep millet birbirine girmiş..
    kalafatoğlunada arzular şelale..
    herkez yazmışzaten..

neyse elimizde fazladan 2 adet kombine haftasonunda istanbulda yapılacak kenan sofuoğlunun yarışına bilet var,
    olurda gitmek istyen irtibta geçsin benimle..

Umarım buda boş bir muhabbet değildir?
    değilmi kalafatoğlu??

abla onu ayarliyacağız nema problema..
    helin126 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Tabikide zevkli ve eğlenceli bir uğraş. En ince ayrıntısına kadar temizlemek. Shadow'un ulaşamadığım yerlerini kulak çöpü ile temizlerdim. Ama işe motorla bile gitsem ancak saat 6'da evde oluyorum. O yüzden az temizlik az uğraş çok gezi.

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    heyooo... Teşekkürler şimdiden yunuscum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler