Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Countdown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,

xt 600 başlığı çok ilgisiz kaldığı için buradan da yazayım. çoğunluk endurocu olduğu üzere denkl getirebilirim. XT 600 göstergeleri lazım takım halinde elinde olan gören duyan olursa haber verirse sevinirim. (devir saatli modellerden 98 için)
    aslanko'yu aramak lazım.
    elinde çıkma ya da sıfır bulunabilir.
    http://www.motoaslanko.com/
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Ölüm sessizliği

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Kimseden ses seda çıkmadı ben de Atila Abiye gittim bugün, öğlen sularında, kahvaltı ettim, sohbet muhabbet, Soykanla Taylan da uğradı, akşamüstüde eve geldim.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Evet bu aralar pek sessiziz Bi taze KTM tatlısı geyiği vardı ama en son? Bir de ben de geldim Angara'ya.
    İlk dahil olduğum zaman (Geçen sene şu sıralar oluyor), Atila Abi'nin mekanda toplu kahvaltı ve tatlı ve ertesinde küçük çaplı gezi falan olduydu. Onları canlandırsak mı artık sezon kapanmadan?

Ayrıca "akşamüstü de "'dir onun doğrusu

tarzain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250
    Herkese selam,

Safak tarazan ben, 22 yasinda filanim sanirim. 5-6 yildir kullaniyorum motosiklet. Suan cbr 250 var. Ankaradaki mt ailesi ile takilmak ister, saygilarimi sunarim.

Okan Sinan Ocan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı tarzain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,

Safak tarazan ben, 22 yasinda filanim sanirim. 5-6 yildir kullaniyorum motosiklet. Suan cbr 250 var. Ankaradaki mt ailesi ile takilmak ister, saygilarimi sunarim.

Hoşgeldin keyifli forumlar

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Hoşgeldin tarzain, burdan genelde buluşma yapılacağı zaman duyurulur, sen de takip edersen illaki buluşmaların birine denk gelirsin. 22 yaşında filanım sanırıma da az gülmedim

Ayrıca birazdan senin bir üstünde mesaj yazmış olan nazi atlayıp da 5-6 yıldır kullanıyorum motosiklet değil, 5-6 yıldır motosiklet kullanıyorum diyebilir şaşırma, ciddiye de alma, görmezden gel, Ankaraya yeni geldi uzun bir tatilden, kaşıntısı tuttu yine

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... diyebilir şaşırma, ciddiye de alma, görmezden gel, Ankaraya yeni geldi uzun bir tatilden, kaşıntısı tuttu yine
    Şimdi kırdın bak kalbimi Hepimiz türkçeyi güzel konuşalım diye bir toplum hizmeti veriyorum şurada, ama kimseye yaranamıyorum.
    Hoşgeldin Şafak Bilent isimli arkadaşımız genel olarak kırıcı bi insandır. Şu ilk karşılaması seni yanıltmasın. Sonra üzülürsün
    Heil Spellcheck

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    biz bugün buluştuk

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/121970-ankara-kucuk-cc-15-eylul-2013-eymir-golu-tanisma-and-sohbet-etkinligi-fotograflari.html

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bir fikrim geldi, şu gramer Nazi ile Bülenti bir birine kırdıralım, sonra havada çarpıştırıp barıştıralım...

Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben zinciri böyle yağlıyorum sizce nasıl
    http://www.youtube.com/watch?v=l0lCm...9U5--P803pbaBA
    11 dakika (Umur dakka mı dakika mı ??) olduğunu görünce izlemedim videoyu. Sonra kendime "vay be, tek başıma ~3dakikada zincirimi yağlıyorum, adamlar 2 kişi 11 dakikada yağlayabiliyorlar " diyerek bir öğle yemeği ısmarladım

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    itiraz ediyorum!
    arada bi yerde kirli zincirin motoru kirletmekten başka sorun çıkarmayacağı ifade edilmiş.
    düzeltilmesini istirham ediyorum.
    Kabul edildi. Yaz kızım: Kirli zincir zaten kirleri üzerine topladığı için yapış yapıştır hatta yapışkanlığı bir gitmiştir, hiç bir yere sıçramaz, motoru da kirletmez doğal olarak. Asıl halbusi gerçekçi olan ise tertemiz olup yeni yağlanmış, yağları üzerinde kımıl kımıl olan böyle parlayan zincir motosikleti kirletir. Yerli yersiz bilgi verip durmayın evladım!

Alıntı Denizic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok para ya bankami soysam. 2004 f 650 gs aynı tadı veririmmi acaba :( offf off keske binmiyeydim
    Alakası olmaz, yanından geçemez. Bu F650 adam değildi ki zaten GS bişey olsun. O BMW yi sana tek unutturacak motosiklet;
    BMW'nin kafasına kafasına çakan marka

Alıntı tarzain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,
    Selamlar tarzan rıfkı pardon Şafak Hoşgeldin, buluşmaları, toplaşmaları ve boş muhabbetleri kaçırmamanı temenni ederim...

Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel buluşmuşsunuz bunekalabalık... Bazen çok korkuyorum günün birinde bu küçük cc'li arkadaşlar ile karşılaşıcam diye...
    #sürenadam

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler daha önce var olan belfıtığım hafta sonu bi hapşurmayla kendini yine ortaya çıkardı...sanırım öncesinde biraz soğuk yedim...

teklif ve önerilerinize açığım...şu an yamuk yürüyorum...dün gece yatarken acaba sabah çorabı mı giyebilir miyim diye düşünerek yattım...derecesi hakkında bilgi verebilir sanırım size...

geçen sene doktor 1 fıtık iki tane de başlangıç tespit etti...ama fizik tedavi sonucu geçmiş ve o zamandan beridir nadiren tutulmalar olmaktaydı...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Geçmiş olsun hacı. Hiç bir bilgi ve tecrüben yok, doğal olarak önerim de... Gülnaz hanım doktor olduğuna göre belki bişeyler söyleyebilir

Yanlız üzüldüm lan cidden, sıkıcı bir durum . Geçmiş olsun tekrar
    erro bunu beğendi.

Motosikleti
    xt 600
    numune hastanesi sırt çiğneme ve şişe çekme anabilim dalı başkanı prof.dr bülent78 beyle bi görüş derim.
    erro ve helin126 bunu beğendiler.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ekstra müdahalelerde de bende katılıyorum prof dr. bülent78'e.

Geçmiş olsun bu arada. Durduk yere başına iş aşmış.

Motosikleti
    xt 600
    soykan başkan senin gidon kaç paradır, çapı kaçtır, siyahı var mıdır, nerden alınır?

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-cg-modifiye-aluminyum-gidon-mavi-130778950/detay/

elemanla irtibata geçilip sormk lazımdır..

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekstra müdahalelerde de bende katılıyorum prof dr. bülent78'e.

Geçmiş olsun bu arada. Durduk yere başına iş aşmış.
    Umurjanjan şuna ani bir müdahale et hacı !!

@Fatih bey, sizin için Ali bey ile irtibata geçiyorum. Kendisi camiada expres Ali yada Aliexpress olarak tanınır.

İhtiyaçlarınız nedir?

---------- Post added at 13:58 ---------- Previous post was at 13:24 ----------

Abi keşke celallenip orjinal Yamaha gidonunu başka birisine "emaneten" vermeseydin, yazık olmuş

Motosikleti
    xt 600
    yok len kimseye sokmadık, aynştaynın teorisine göre benim kütlem uzayı büktü, bükülen uzay gidonu eğdi.
    düşe düşe yamultmuş da olabilirim.

22mm çapında ortası destekli siyak gidon lazımdır.

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler daha önce var olan belfıtığım hafta sonu bi hapşurmayla kendini yine ortaya çıkardı...sanırım öncesinde biraz soğuk yedim...

teklif ve önerilerinize açığım...şu an yamuk yürüyorum...dün gece yatarken acaba sabah çorabı mı giyebilir miyim diye düşünerek yattım...derecesi hakkında bilgi verebilir sanırım size...

geçen sene doktor 1 fıtık iki tane de başlangıç tespit etti...ama fizik tedavi sonucu geçmiş ve o zamandan beridir nadiren tutulmalar olmaktaydı...
    Aynısından bende var Çok geçmiş olsun.

Çok hareket edemez olduğum vakitler belime Vapo Rub sürüp sıcak havluyu gömerdim üstüne, iyi gelirdi.

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Geçmiş olsun erhan..Tam yazıyordumki sabah , hocamız çağırdı malasef... yapacağın şey, sadece dinlenmek ve ağrı kesici almak.. şu anda akut bir durum sözkonusu olduğu için asla egzersiz falan yapmaya çalışma... hangi pozisyonda bel ağrınolmuyorsa o pozisyonda yat uzan.. bir ağrı kesici ve bir kas gevşetici kullan...ağrıların geçtikten sonra ise fizik tedaviye gidip egzersiz alabilirsin.. ama tabi ayakta uyuşma vs varsa, fıtık sinirlere aşırı baskı yapıyorsa beyin cerrahları ameliyatta öneriyorlar.. ama önceliklşe istirahat ve ilaçla tedavi etmeye çalışırlar... bu arada bel kaslarının güçlenmesi için yüzmeden daha iyi bir egzersiz yok..madem 2-3 fıtık oluşmuş, ağrısız ve hasta olmadığın dönemlerde haftada en az 3 defa yüzmeye git derim... en büyük ilaç bu..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler