Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Uğur würth yok ama ulusandan iphone var ben kullanıyorum teflonlu sıçrama falan yok gayet memnunum dene istersen...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyosun binilecekse aslında bi takım lastik alsam ama sonuç itibariyle 2012 mode daha ilk sezonu su sezonu bitireyim satarım diye almıştım zaten ama daha sezonu bitiremeden niyetlendim Aslına bakarsan aşırı güven değilde olay şu hızlanma işi varya o benim canımı skıyor uzun yolda gerçi ama dediğin gibi ne kadar çıkıyoruz uzun yola daha ne kadar sıkıntı olabilir Birde satayım dememin nedeni 17Martta çıkardım motoru 4-44'den yani teslim aldım yarın tam 4 ay olacak motor bugün 6100kmde boyle gidersem ben bu sezonu nerden baksan 11000 yada 12000 gibi kapatırım sonra sıkıntı olacak diye düşünüyorum satarken haksızmıyım?
    abi bunun hesabını yaparsan hep zarar edersin bindiğini ve yol tecrübeni kar sayacaksın, ben olsam o lastikleri aldığım gün değiştiririm bak inan böyle fark yok o lastiklerle bütün yolun her haltını totoş da hissediyorsun bi buluşmada denk gelirsek al dene benim makinayı bak farkı öyle anlarsın, birde sezon biterken motormu satılır Allah aşkına tümden zarar edecen...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eren herkes gerekeni söylemiş zaten..yanlış hatırlamıyosam bi yere yazmıştın bu yolculuğu yapacağını...valla o yolu arabayla gidip kendime lanet etmişliğim var, nası bi mallık yaptım diye senin durumu sorgulamıyorum bile...

---reklam mod on

sitede motokurt abi var (yaş 50 küsür) adam izmir-trabzon -izmir yaptı ve cbr 250 r ile hiç yorulmadığından bahsetti...ama beni kısa süreli beypazarı turlarında yorduğunu söyleyebilirim...

-- reklam mod off

umarım aradığın makinayı en kıa sürede bulursun...
    Dostum çok teşk. ederim
    yorulmayanda var abicim bi sıkıntı ya motor bu sonuç itibari ile iki teker ve bacak arası bi sele
    arabada hiç olmazsa insan bi sağa yatıyo bi sola yatıyor yani uzun lafın kısası totoyu oynatınca biraz iyi geliyo oturduğu yerden buna taş koysan dayanmaz yaa
    bence bide alet önemli bu kanuni, bi honda veya yamaha yada vs bunlarla kıyaslanmaz hakkaten makinanın etkisi çok büyük bence..

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Valla bende ilk aldığımda bu yorgunluktan muzdariptim ama şimdi yok o yorgunluk önceden elcikleri limon gibi sıkıyordum şimdi ne elim ağrıyor nede sırtım, çok yorulursam dayanıyorum depoya kollarımı düz şekilde tutuyorum, sırtımı geri atıyorum biraz dinleniyorum..

bugün Ekremin motoru gördüm darmadağın etmiş eşşek herif motordan ses geldiğinde 100km daha yapmış krank falan hepsi sıyırmış 1,5-2 bin masrafı var...

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    abi bunun hesabını yaparsan hep zarar edersin bindiğini ve yol tecrübeni kar sayacaksın, ben olsam o lastikleri aldığım gün değiştiririm bak inan böyle fark yok o lastiklerle bütün yolun her haltını totoş da hissediyorsun bi buluşmada denk gelirsek al dene benim makinayı bak farkı öyle anlarsın, birde sezon biterken motormu satılır Allah aşkına tümden zarar edecen... [/QUOTE]

Ne bileyim sanki ne kadar önce satarsam o kadar az zarar edermişim gibi geliyor bana
    Bulucaz artık bi çözüm ya sanki yinede en mantıklısı sat diyo şeytan ama
    bi kere gıcklandımya sebep bulması kolay oluyor böyle
    allah akıl fikir versin diyorum kendime başka diyecek bişeyim kalmadı İnş. en yakın buluşmada karşılaşırızda o zaman konuşuruz tekrar şu lastik işini..

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT

Saol Fatih abicim.. İyimi yaptım kötümü yaptım hala bilemiyorum inanırmısın hala geçmedi bu kadar uzun süre rüzgar yemenin aptallığı
    Abi resimler az yoruldukça bastım yoruldukça bastım durayım sağa sola bakınayım demek inan gelmedi aklıma bi an önce bitsin kurtulayım şu çileden diye
    Raporlama işinede başladık be abi yavaş yavaş baksana öğrenicez senden
    Bi dahakine inş. çok ciddi fotolar çekicem
    Eren ben Eylül ayında Motorla Karadeniz turuna çıkmayı düşünüyorum, varmısın eşlik etmeye...

Hız yapmadan (arada gazlamak serbest ama), gezdiğin yerleri görerek tanıyarak, bol resimleyerek , 7-8 günlük, gidiş dönüş 2000km lik bir rota düşünüyorum.
    Konaklama işi için belirlediğim öğretmenevleri ve misafirhaneleri kullanmayı ayrıca Trabzon ve Rize'de ise bungolov tarzı yerlerde konaklamayı planlıyorum.
    Bu tip uzun rotalarda yanında eşlik eden bir başka motorun olması da süper olur diye düşünüyorum.

Gaz alacak arkadaşları merakla bekliyorum...
    ejlover bunu beğendi.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    http://www.usabobbers.com/metric-jap...torcycles.html

Koray göremezsin diye bi de buradan paylaşayım dedim hacı yapılır laa
    Wozy bunu beğendi.

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    yok mu hiç ankara buluşması yaa sürüşlere katılacak ne yazıkki şimdilik motorum yok ama sohbetlere katılacak çenem var Tanışmış da oluruz hem

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    @EREN
    Abi helal olsun valla ne diim; tek basina iyi cesaret sabahin besinde o yola koyulman

Yalniz neden o kadar rahatsiz oldun anlamadim :( Hic o kadar yol yapmadim ama benim de yaptigim 400kusur km var tek seferde; onda da sadece sonlara dogru popom uyusmustu Ama hiz konusunda cok haklisin Rodaj yaparken ben de cok selektor yedim daha bi beter koyuyor

Bu arada resimler az ama oz olmus. Ellerine saglik ben cok begendim

Saol başkan teşk ederim cahil cesareti oldu biraz
    Şimdi uğur sen bi R1 kullanıcısı olarak tabi bizi anlamanı beklemiyorum hyocuları yani bizi
    Bu bizim aletler nazlı aletler vibrasyonu fazla olan aletler verdiğin paraya göre seleleri dandik aletler ayaklarını koyduğun yerlerin her nekadar ayarları dışarıdan var görünsede kullanıcısını tatmin etmeyen aletler hızlandıracam diye çektiğin sıkıntıdan sahibini kasan aletler deposunun biçimi ve selenin birleşim yerinin garipliği nedeniyle her frende insanı taaa ön koltuklara kadar alan aletler bu böyle sabaha kadar devam eder canlı kaliteli bi motorla yaptığın 2500km ye bedel benim bu çektiğim sıkıntılı 680 km popoyu bırak ağrımayı inince arkadaşları tanıyamadım
    Bidahakine forumu kitliyecem resimden bi alayım şu Suzukiyi
    Yok ben Ninja'ya gore demistim ama bu yazdiklarindan sonra kat kat daha fazla takdir ettim abi
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı caneryavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün Ekremin motoru gördüm darmadağın etmiş eşşek herif motordan ses geldiğinde 100km daha yapmış krank falan hepsi sıyırmış 1,5-2 bin masrafı var...
    Ben de onu merak ediyordum ne oldu sonuç diye ama korktuğumuz gibiymiş demek ki İnş son sahibi olmaz makinanın!..

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eren ben Eylül ayında Motorla Karadeniz turuna çıkmayı düşünüyorum, varmısın eşlik etmeye...

Hız yapmadan (arada gazlamak serbest ama), gezdiğin yerleri görerek tanıyarak, bol resimleyerek , 7-8 günlük, gidiş dönüş 2000km lik bir rota düşünüyorum.
    Konaklama işi için belirlediğim öğretmenevleri ve misafirhaneleri kullanmayı ayrıca Trabzon ve Rize'de ise bungolov tarzı yerlerde konaklamayı planlıyorum.
    Bu tip uzun rotalarda yanında eşlik eden bir başka motorun olması da süper olur diye düşünüyorum.

Gaz alacak arkadaşları merakla bekliyorum...
    Fatih hocam yapma bunu, biz daha tatil yüzü göremedik sen ikinciye çıkıyorsun, yapma bunu Doğu karadeniz gezisi gerçekten de her motorcunun yapması gereken bir yol, Ahh ah!

Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.usabobbers.com/metric-jap...torcycles.html

Koray göremezsin diye bi de buradan paylaşayım dedim hacı yapılır laa
    Aga sabah sabah bir face den bir burdan bobber ı soktun kafamıza yani detayları yüz yüze konuşalım

Alıntı DoLPHiN2306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mu hiç ankara buluşması yaa sürüşlere katılacak ne yazıkki şimdilik motorum yok ama sohbetlere katılacak çenem var Tanışmış da oluruz hem
    Hafta arası kaçamaklarımız oluyor, motorunuz yoksa onlardan birisine bekleriz, bugün-yarın olur muhtemel buradan takip edin
    ejlover bunu beğendi.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Eren hoş geldin ve geçmiş olsun. Bence yine de güzel yolculuk olmuştur, farklı tat almışsındır. Bu da bir deneyim sonuçta.
    Fatih, aslında gönlümden her zaman geçen ve yapmak için can attığım bir gezi planlamışsın, gelmeyi çok ama çok isterim aslında ama bilemiyorum. Ucunu açık bırakayım şimdilik...
    ejlover bunu beğendi.

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eren hoş geldin ve geçmiş olsun. Bence yine de güzel yolculuk olmuştur, farklı tat almışsındır. Bu da bir deneyim sonuçta.
    Fatih, aslında gönlümden her zaman geçen ve yapmak için can attığım bir gezi planlamışsın, gelmeyi çok ama çok isterim aslında ama bilemiyorum. Ucunu açık bırakayım şimdilik...
    Taylan hocam benim içinde ucu açık ama gerçekleştirmeyi çok istediğim bir proje. Aslında Karadeniz yolunu motorumu Ankara'ya getirirken kullandım. Muazzam manzaralı keyifli bir yol.
    @Koray benim izinlerde maalesef uzun soluklu olmuyor, geçen sadece 5 günlük bir izin alabilmiştim. Her yıl izin yakmaktan bıktım. Hala 48 gün iznim var )

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:04 ----------

İlgilen arkadaşlara güzel bir rota önerisi;

https://maps.google.com/maps?saddr=A...mra=ls&t=m&z=6
    ejlover bunu beğendi.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgilen arkadaşlara güzel bir rota önerisi;

https://maps.google.com/maps?saddr=A...mra=ls&t=m&z=6
    abi o rotaya ayder + bi yayla ve batum u da eklemelisin bence...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

evet beyler o zaman geleneksel hafta içi buluşmasını yarın akşam yapalım isterseniz...daha önce de belirttiğim gibi saat 19:00-19.30 motomax da buluşma akabinde yunus parka geçiş yapabiliriz...motomax de isteyen alışverişini yapar...

yunus sen evdesin di mi yarın akşam...

1-erhan
    2-
    3-

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    [QUOTE=eRRRen;2747951]

Saol Caner akıl işi değil ama kesinlikle tavsiye etmiyorum motor biliyosun dışardan çok canlı çok cici yollarda bikere inanılmaz dikkat çekiyor millet arabaların camlarından izliyor ama depodaki o meşhur KANUNİ yazısı belirince bi anda bütün olayı bitiyor inanmazsın camdan olum kanuni lan bu deyip önüne döneni gördüm Onun dışında makinanın uzun yolda yani böyle viraj yada dağ yolunda bi sıkıntısı yok ama vitesi sürekli bi düşükte tutman gerekiyorki hemen tepki verebilsin bide buna uzun yolunn etkisi çok fazla yani şehir içindeki gibi makina her zaman atik değil yaklaşık kesintisiz 3-3.5 saat kullanımın ardından (yüksek devirde) çok ciddi bi bayılma şişme olayı var 5 saatin üzerinde stop etme çalışsın yani dinlendirme 150'nin üzerine çıkaramıyorsun motoru :( sonra debelen dur. Ön camın biliyosun kronik bunlarda 5000dk'in üzerine çıktığında vibrasyondan ses yapması uzun yolda inanılmaz can sıkıyor bi kenarda durayım sökeyim zaten heryerim böcek anasını satayım dediğin dakikalar olmuyor değil Lastiklerimizin namı zaten gezegene yayıldı bikaç viraja girdikten sonra kendi kendine eren kaşınma yatayım derken komple bırakıcan deyip ondanda vazgeçiyorsun sadece düzlükte araç sollar oluyorsun Birde son olarak debriyaj ısınınca ciddi sıkıntı oluyor ani hızlanmalarda kolu bırakmana rağmen kavrama yaklaşık 4-5-6 hatta 7 saniyeyi buluyor sonra motor yola oturup bişeyler yapmaya çalışıyor o zaman durup bi sigara içeyim artık diyosun Yani bakarsan hepsi fasa fiso aslında bu cihaz için bu kadarı bence cok cok iyi yola çıkarken sıfır almama rağmen yolda acaba bişey olurmu bırakırmı dediğim çok zaman oldu çok içimi tırmaladı ama niyeyse saçma bi güvenle çıkmış bulundum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

saol abi teşk ederim bu hız işi cidden büyük sıkıntı eğer bu cihaz hakkaten 200 dese bi an düşünmem satmayı çok ciddi senelerce binerim kanuni yazısını kapatıp ama zaten gitmiyo bide şişince 150de kal insan aldığı mont'a kask'a üzülüyor en acilinden başladım aramaya bi Gsxr600 bulduğum anda yolluyorum abi varsa soran eden etrafta aklınızda olsun enduro dediğin gibi çok rahatta abi benim racona ters ya bana şöle üzerine yatmalık bişeyler lazım hayat felsefesi olmuş alışkanlıklar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Saol Fatih abicim.. İyimi yaptım kötümü yaptım hala bilemiyorum inanırmısın hala geçmedi bu kadar uzun süre rüzgar yemenin aptallığı
    Abi resimler az yoruldukça bastım yoruldukça bastım durayım sağa sola bakınayım demek inan gelmedi aklıma bi an önce bitsin kurtulayım şu çileden diye
    Raporlama işinede başladık be abi yavaş yavaş baksana öğrenicez senden
    Bi dahakine inş. çok ciddi fotolar çekicem
    hani eren yanlışım varsa düzeltin ama o aletin ciğeri ne ki de o hızlarda stabil, güvenli ve rahat bir yolculuk bekledin ona anlam veremedim ben zira benim 650likle bile ben o hızlara çıkmadım ihtiyaç hissetmedim kaldıki motorun stabil gitme hızları değil ne senin nede benim için...

Eren lastik işinden bende çok çektim motor kendi kendine saçma sapan işler yapıyordu baktım olmadı, aldım bir takım michelin inanmadım ilk kullandığımda sanki motoru değiştirdim. eğer bineceksen bence hiç durma lastikleri değiştir. 600 'lük için bende çok iç çekiyorum ama mantıkda diyor 1 sezon daha bin benim motor diri ve sağlam bi eksantrik dişlilerini bulsam eksantrik sesinide kesecem ve bir sezon daha binmem lazım diye düşünüyorum. Bence sende düşün, şehir içinde bence bütün her şeye cevap veriyor, bana şu an bisiklet kullanıyorum gibi geliyor. Aslında bu da çok tehlikeli motor dilinde bu durumun bir adı vardı bilen söylesin belli bir km sonra aşırı güven, bence sende de öyle bir durum var. Bence şimdilik değiştirme verdiğin paraya yazık olur..
    İkarus Sendromu

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşuna işi bilen abiler hep enduro almıyor, bir yerde patlıyor demek diğer türler işte, geçen toprağa girdiğimizde de en sonda ben kaldım mesela, makine asfalt arıyor resmen, yoldaki herşeyi hissediyorsun, orada bir cross olsaydı aramızda muhtemel hepimizle dalga geçecekti ee asfalta nasıl giricez onunla dediğin anda zaten Enduroya varıyorsun, aklın yolu bir gibi! Dual-purpose diyorum, ama önce hepsini denemek şartıyla tabi
    laylon maylon ama iyidir enduro trafiğe takılmazsın bütün kaldırımlar senindir yeri gelir dikkat çeker yeri gelir hoplar zıplarsın..

Alıntı DoLPHiN2306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce bir kendinizi tanıtsaydınız?İsim cisim nedir bi selam sabah verseydinizde tanışık olsaydık??

Alıntı Fatihkarakaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih abi rotaları göremedim ama benimde bi karadeniz tarafına gitmeye niyetim var bunu bi detaylandıralım seninle

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

evet beyler o zaman geleneksel hafta içi buluşmasını yarın akşam yapalım isterseniz...daha önce de belirttiğim gibi saat 19:00-19.30 motomax da buluşma akabinde yunus parka geçiş yapabiliriz...motomax de isteyen alışverişini yapar...

yunus sen evdesin di mi yarın akşam...

1-erhan
    2-Bilo
    3-Yunus
    4-
    Evdeyiz tabi sıkıntı poroplem yok gelirken boş gelmeyin la hiç bişe getiremediniz Hüseyin başganı alın gelin onun ev motomaxın oralarda.
    Bide bülent olm vida civata vs falan uğraşacaksan alayım bak ben ulustan haber et şimdiden??

1-erhan
    2-Bilo
    3-Yunus
    4-
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    benim zinciri temizleyip yağlasam iyi olacak...temizleme spreyiminen yağımı getiriyorum...yunus bi arka sehpa al da uğraşmayalım

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Öğle arasında "MOTOMAX"a gidecek arkadaşlar(yada bunları nerden bulurum ankarada) Turtle Wax'ın Silver Chrome ve Turtle Wax'ın Wax It Wet ürünleri ellerinde var mı? Bi yardımcı olursanız arayıpta sorabilirim ama biraz bilgi alabilirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Bu ve bunlar gibi birçok ürün büyük yapı marketlerinde (Bauhaus, Praktiker vb + internet alışveriş siteleri) bulunuyor. Oralardan bakabilirsin.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğle arasında "MOTOMAX"a gidecek arkadaşlar(yada bunları nerden bulurum ankarada) Turtle Wax'ın Silver Chrome ve Turtle Wax'ın Wax It Wet ürünleri ellerinde var mı? Bi yardımcı olursanız arayıpta sorabilirim ama biraz bilgi alabilirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz.
    varsa bile motosiklet mağazalarında bu ürünlerde iteleme yapabilirler...en iyi yerler yapı marketleri...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Haci adam gibi saglam somun bulursan 4 tane al yedek olsun, yoksa bi tane al da ustune o parlak kapali civatayi takabilelim. Bi de bu sabah enteresan bisi oldu, motoru calistirmadan on freni sikinca bosta oldugunu farkettim, yani maneti sonuna kadar cektim ama fren yoktu, motoru calistirdiktan sonra duzeldi, tutmaya basladi ama hala biraz fazla yumusak gibi, acaba on fren hidroligimi degistirmek mi lazim onu da bi inceleyelim yarin. Ben huseyini birakirim eve sorun degil de isten gelicem o yuzden direk size gelmesi bence daha mantikli.
    nezih77 bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    tracer 900
    yunus bana da aşağıdaki plakalığa takılan iki tane civata somun zımbırtısı var..paslanmaz olanlardan alırsan sevinirim...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haci adam gibi saglam somun bulursan 4 tane al yedek olsun, yoksa bi tane al da ustune o parlak kapali civatayi takabilelim. Bi de bu sabah enteresan bisi oldu, motoru calistirmadan on freni sikinca bosta oldugunu farkettim, yani maneti sonuna kadar cektim ama fren yoktu, motoru calistirdiktan sonra duzeldi, tutmaya basladi ama hala biraz fazla yumusak gibi, acaba on fren hidroligimi degistirmek mi lazim onu da bi inceleyelim yarin. Ben huseyini birakirim eve sorun degil de isten gelicem o yuzden direk size gelmesi bence daha mantikli.
    Bülencim gelirken petrolün birinden 10 liraya fren hidroliği al hemen yaparız onu uzun bir işlem değil yeterki sıkışmış paslanmış somun civata vida vs olmasın.
    Birde yarın gelirken senin ölçü aldığım vidayı alıp geleyim yanımda ona göre muadil 4 tane alırım..
    yunus bana da aşağıdaki plakalığa takılan iki tane civata somun zımbırtısı var..paslanmaz olanlardan alırsan sevinirim...

http://www.sahibinden.com/data/images/blank.gif
    erhan sahibinden den koyduğun link gözükmüyor boy-ebat çap nasıl birşey?bi model falan versen onuda alırım sıkıntı yok...
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler