Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://3.bp.blogspot.com/-UpCGhO7o9f...ockyBalboa.jpg
    Yiğenim yanında ben varken kimseden korkma.
    bağa mı dedin?
    http://www.resimler.tv/resim3404.htm
    Wozy bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Rocky ilk round'u üstün kapattı...

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper...

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi her iki grupla muhabbet kuran biri olarak birkaç şey söylemek istiyorum.

Öncelikle her iki grubun üyeleri gerçekten samimi, hoş sohbet ve değerli insanlar.

* Bülent'in dediği gibi MT Ankara'nın üyeleri genelde tembel Buluşmalar genelde muhabbet üzerine kurulu. Ancak bu ortamda da en az küçük cc ortamındaki kadar eğlendiğimi söylemeliyim. Espriler, sohbetler gerçekten çok samimi. İnsan bu gruptayken vaktin nasıl geçtiğini anlamıyor bile. Hatta en son katıldığım buluşmadan eve 11 gibi varmıştım. Karanlıkta evde kalamayan reyiz hanım (eşim olur kendileri) bir ton tantana yapmıştı

* Küçük cc grubu organizasyon geliştirmekte çok aktif. Bir akşam kısa bir toplantı yapılıyor. Kendini ertesi gün outdoor kamplarında, ormanın ortasında buluyorsun. O ortamın insana verdiği özgürlük hissi; işten, güçten, şehirden stres topuna dönmüş kişiler için ilaç gibi geliyor. Benim gibi yoğun çalışan ve bütün bir hafta negatif elektrik yüklenmiş birinin deşarj olabilmesi için bulunmaz bir nimet. Ayrıca grup üyeleri, çok yardımsever. Kim açıkta kalmayasın diye çadırını seninle paylaşır ki? Yapılan herşey müşterek. Tabi ki sohbette Ankara MT üyeleri kadar içten ve samimi.

* Küçük cc grubunun adı neden küçük cc? Elemanların motorlar 100km den fazla gitmiyor. Gelecek olan büyük cc motorlu kişilere karşı mahçup olmamak adına özellikle küçük cc olarak belirtmişler. Ama motoru ne olursa olsun, herkese 40 yıllık dost edasıyla yaklaşılıyor. Hatta benim dışımda birkaç kişi daha var büyük motoru olan. Arkadaşlar 90-100 ile gittiklerinde biz de takılıyoruz. Tempo düştüğünde basıyoruz ve ileride sigara molası veriyoruz. Sonra konvoya devam ediliyor.

Her iki grup arasında herhangi bir husumet söz konusu değil. Herkesin kapısı herkese açık. Arada hafif sert rüzgarlar esti ancak bu insanlar birbirlerini tanıdıklarında kanka olacaklarına eminim.

Ankara MT'de şehirden, sesten, insanlardan, trafikten, ortamdan bunalan herkesi bu tür outdoor aktivitelere davet ediyorum. Ayrıca küçük cc'deki arkadaşlar, bir gün ansızın parka, ellerinde soda ve çekirdekle çatkapı baskın yapabilir. Buna da hazırlıklı olun

selim1996 bunu beğendi.
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    hafta sonları buluşmalarına ben de gelebilirim.

MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    Merhaba arkadaşlar;bizler ne olursa olsun aktif il guruplarıyız, bence bu güzel bir başarı.Ankaradaki tüm guruplar bence motosikletli yaşamın hakkını veriyor.Şehir içi ve şehirdışı faliyetleriyle örnek bir yaşam tarzı sergilediğimizi düsünüyorum.Adımız MT ANKARA veya Küçük CC ne olursa olsun önemli olan seviyeli kaliteli paylasımlara , dostluklara imza atabilmek.Bu arada belirtmekte fayda görüyorum seneye kısmetse F650 düsünüyorum,muhtemelen Umut arkadaşımda cc büyütecek, ama gurubun adı gene kucuk cc kalacak.Böyle isimlere başlıklara takılmayın lütfen.Kalın sağlıcakla..
    selim1996 ve fabrisio bunu beğendiler.
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet

FAtihhh, bak bu yüzden bayrak yarışında iyi değilmişizz
    fabrisio, Wozy ve OzkiSoft bunu beğendiler.

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...13135482_n.jpg

FAtihhh, bak bu yüzden bayrak yarışında iyi değilmişizz
    yiğit özgür çözmüş la bizim milleti
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    avamlıktan ziyade hüseyin abinin kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı tarzı ve ses tonu biraz tedirginlik yapıyor
    İşte bende onu seviyorum. Kendimi pisbir işin içinde sanıyorum. Birşey lazım olunca ilk gittiğim adresdir.

- S.A. Hüseyin abi benim motorun debriyaj maneti kırıldı sende twister maneti bulunurmu yoksa bişey uydurabilirmiyiz?
    - Ayarlarız... içerde adamlarımız var..

Ayrıca önce ulus motora sonra motomaxa giden bir motorcu "oha lan bunlar beni mi kazıklamaya çalışıyor" tarzında içsesler duyabilir.
    helin126 bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    Haftaya cumartesi amasya motosiklet festivaline gelen var mi?Ankarada gorusemedik en azindan orda bulusmayi isterim.ekimden sonra zaten yine ankaradayim.gorusuruz ins

suhatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    arkadaşlar bu gün keçiörende gözümün önünde dominos pizzanın paket motorcusuna araba çarpıp kaçtı arka soltaraftan yani kuyruktan çok şiddetli vurdu polisin ölçümüne göre motor 20metre sürüklenmiş
    allahtan kafada kask takılıydı çünkü motordan düştüğünde sürüklenerek kafasını kaldırıma çarptı ambulans çağırdım çocuğu hastaneye kaldırdılar ama durumu gayet iyi sürüklenme etkisiyle yüzülen kollar ve bacak hariç çarpan aracında plakasını gelen polis ekiplerine bildirdik kaskız ikitekere binmeyelim binenide uyaralım kaskı olmasaydı kesinlikle ölmüştü
    helin126 bunu beğendi.

Motosikleti
    xt 600
    sakarya yolcusu kalmasın!

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Durun Helin de gelecekti

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    dün de bir adi insan ben İstanbul yolu üzerinden eryamana giderken solumdan aniden dengemi bozacak şekilde önüme geçti. Teğet geçti denebilir. Peşine düştüm. Normalde yapmam ama az kalsın beni düşürecekti. Dua etsin batıkente kadar kavşaklardaki tüm ışıklar yeşil yanıyordu. Yanına kadar gittim yolda kenara çekmesini söyledim ama kaçtı. 06 BS 614. Beyaz opel astra. Aynı gün sabah da bir cbf 150 sıkışık trafikte aralardan geçerek ilerliyordu. O da az kalsın bir servis otobüsünün altında kalacaktı. Altındaki ne olursa olsun, önce saygılı olacaksın. Hayata, insana değer vereceksin.
    fabrisio bunu beğendi.

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı alize05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün de bir adi insan ben İstanbul yolu üzerinden eryamana giderken solumdan aniden dengemi bozacak şekilde önüme geçti. Teğet geçti denebilir. Peşine düştüm. Normalde yapmam ama az kalsın beni düşürecekti. Dua etsin batıkente kadar kavşaklardaki tüm ışıklar yeşil yanıyordu. Yanına kadar gittim yolda kenara çekmesini söyledim ama kaçtı. 06 BS 614. Beyaz opel astra. Aynı gün sabah da bir cbf 150 sıkışık trafikte aralardan geçerek ilerliyordu. O da az kalsın bir servis otobüsünün altında kalacaktı. Altındaki ne olursa olsun, önce saygılı olacaksın. Hayata, insana değer vereceksin.
    Aynaya bir tekme...Ben provalara başladım. Dengemi kaybetmeden nasıl tekme atıp kaçabilirim ? Şimdilik hayal ederek pratik yapıyorum ( çok ciddiyim)..
    fabrisio bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    Yarin iki kisi sorgun goletine gidiyoruz. Gelmek isteyen olursa bulusma yeri sabah 7 de istanbul yolu carrefour. Guzergah plani yok. Bekleriz.

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    bu magandalara ne yaparsan yap iflah olmazlar bence bu olayı yaparsan hayati tehlikelerle karşılaşabiirsin

selim1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 E (2013)
    Yarın 6 da mogandayız. Gelen olursa bekleriz... Tanışırız

ulu.tegin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 R
    Değerli arkadaşlar motorum gt 250 r ankarada motorumun bakımlarını yaptıracağım motordan anlayan 4.44 servisi haricinde başka bir motsiklet ustası tamircisi önerebilirmsiniz. motorun garantisi zaten doldu 2011 model önerilerinizi bekliyorum teşekkürler..

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    elin az anahtar tutuyorsa kendin yapabilirsin rahatlıkla. Çok basit işlemler rutin bakımlar. Ben öyle yapıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler