Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen roman yazarsan ben alıp okurum söyleyeyim :D neşelendim yav sabah sabah..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

Honda-Bora banada benzer bir muamele yapmıştı, 250-300Tl civarı bir ücretin olur dedikleri işe sonradan 660Tl fatura çıkardılar, zaten o da son gidişim oldu ;)
    Vay çakallar,,,

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:50 ----------

Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir gün önceden aradım efendi gibi adeta bir aristokratmışcasına randevumu aldım ve ertesi gün bana verilen saatten 5 dakika öncesinde kapılarına dikildim. Interface arkadaş yine hemen yanıma gelip ofisinde birer drink alabileceğimizi söyledi. "hayhay" diyerek bu cömert teklifi memnuniyetle kabul ettim. Yapılacakları söyledim, not aldı, başka bir şikayetim olup olmadığını sordu, dedim düşük hızlarda gidonu çevirdiğimde, önden, sürtme sesine benzer bir ses geliyor ona bir bakabilir misini reca etsem?". Bu kez o beni hayhayladı ve zaten bütün işlemler tamamlandıktan sonra deneme sürüşüne çıkacaklarını belirtti. Tahmini tutarı sordum kabaca bir hesap çıkarıp bir rakam verdi bunun 3 aşağısı 5 yukarısı olabileceğini söyledi, ayrıldık.
    Güzel yazmışsınız, okuduk, gözünüz arkada kalmasın ... ama bu yazıyı ben biyerden hatırlıyorum sanki
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Eyvallah sağolun arkadaslar.

Bir yerden hatirliyorum derken? Eger dun aksam saat 7.30 civari bizim ofiste olup oturdugum sandalyenin arkasindan ekrana bakmıyor idiysen herhangi bir yerden hatirliyor olman mümkün degil
    Redmoon, ortohnt82 ve buberk bunu beğendiler.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah sağolun arkadaslar.

Bir yerden hatirliyorum derken? Eger dun aksam saat 7.30 civari bizim ofiste olup oturdugum sandalyenin arkasindan ekrana bakmıyor idiysen herhangi bir yerden hatirliyor olman mümkün degil
    Dur dur, çıkartıcam beni seni

Ne bileyim, dejavu desem dejavu değil, rüyamda mı gördüm ne yaptım. O kısmı okuyunca "aha bu eski bir yazı" dedim Nerden esti bilmiyorum, belki daha uyanamamış da olabilirim...

Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dur dur, çıkartıcam beni seni

Ne bileyim, dejavu desem dejavu değil, rüyamda mı gördüm ne yaptım. O kısmı okuyunca "aha bu eski bir yazı" dedim Nerden esti bilmiyorum, belki daha uyanamamış da olabilirim...
    Rüyada olmus olabilir ona bir sey diyemem cok cok gelir sana fal baktiririm, kapinda mum yakip dilek falan tutarim.

Eski yazi olmasi ya da baska bi yerden alinti olmasi mumkun değil. Hayatimda kendi yapmadigim hicbir seyi ben yapmisim gibi göstermedim. Yapacak bile olsam tutup da motosiklet forumunda uyduruk bir yazida bunu yapmazdim herhalde

Degil yazinin kendisi tek bir cumle bile baska bir yaziyla ayniysa ben de bir daha bu foruma girmem. Eger zaten yazi tamamen ayniysa ya şizofreni hastasiyim ya da ermisim her iki durumda da bir daha girmem zor.

Uykun açılınca bir daha bak istersen uzerime iftira atilmis gibi oldum yeminle.
    ortohnt82 bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yok yav ne iftirası, daha önce okuduğum bir yazı sandım sadece okadar. Belki yine sen paylaşmışsındır, burada tekrar paylaşıyorsundur, ben de 2.kez okuyorum sanmışımdır. İftira atmadım, niyetim öyle bişey değildi yani... Yanlış anlaşılma diyoruz biz bu duruma

Zaten yazdığın yazı başından geçen bir olay. Bilgi vs, paylaşmıyorsun ki, başkasından almış olacağını düşüneyim...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Ben üslubunu sevdim hocam, belki Polat da benzer üsluplu başka bir yazını okumuştur, kendin de böyle komik bir adamsan tanışmak isteriz ;)

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Evet ben komiğim, bak nasıl bildi İftira değildi tabiki amacım...

Hemen de adımı verip niye deşifre ediyon olm Koray

Motosikleti
    Yanlış anlaşma yaşamışız o zaman. Ben de bu tür konularda biraz hassas olduğumdan çok çabuk yanlış anlaşabilmişim. Önemli değil...

@redmoon tabii ki bir gün bir organzasyonda ya da buluşmada karşılaşır, tanışırız. Olmadı, zaten Ankara küçük yer illa ki bir yerlerde denk geliriz. Olur da yolda falan mavi beyaz 600fa'ya denk gelirseniz bi korna çalın el kol yapın, hareket falan çekin durur ya kavga ya da sohbet ederiz. Her halükarda tanışmış oluruz.

Havalarda bi tam düzelmedi ki çıkıp turlayalım, gazlayalım... Neyse görüşmek üzere.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar lastik olarak sava mc50 siparişi verdim takım olarak siz lastikleri nerede taktiriyorsunuz toplamda kargo hariç 300 tl verdim

İhtiyarbebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben üslubunu sevdim hocam, belki Polat da benzer üsluplu başka bir yazını okumuştur, kendin de böyle komik bir adamsan tanışmak isteriz ;)
    lan syanur polatmı!? hay senin bende atarlanıyorum kendi kendime biri bana durduk yere gider yapıyor diye töbe töbe
    Sadece sürerim

stalnoy kon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Syanur, sava dedi ! ben demedim, o dedi !

Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar lastik olarak sava mc50 siparişi verdim takım olarak siz lastikleri nerede taktiriyorsunuz toplamda kargo hariç 300 tl verdim
    Teker döner, dünya durur..

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Cinici kardesler var, ben 2-3 kere orda taktirdim, memnun kaldim, balans da yapiyorlar. 50 liraya yapiyolardi sanirim iki lastik degistirme arti balans isini.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    sorunlarla karşılaşmanız kötü imiş fakat yazıyı keyifle okudum... Anlatım sürükleyici olmuş..

Bende uslubunuzu bilmeyen adam adlı bir arkadaş vardı ona benzettim.. gerçi onun ağzı biraz bozuktur..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Beyaz-Mavi 600FA,, kenara çek!

diycem seni gördüğüm yerde

Ankarada teksin sanırım, hiç görmedim o renkte...

İhtiyarbebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Özendim biraz jpg çekeyim dedim

forewer bunu beğendi.

Arkadaslar birazdan lastikleri değiştiriyorum lastik yakmak isteyen varsa çıkan lastikleri alabilir ebatlar 130-70-17 100-80-17 cinici kardeslerdeyim

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Arkadaslar birazdan lastikleri değiştiriyorum lastik yakmak isteyen varsa çıkan lastikleri alabilir ebatlar 130-70-17 100-80-17 cinici kardeslerdeyim
    motor ne ? sen yaksaydın ya :D

valla ben o işeri sevmmiyorum. lastiği oraya bırakıp geldim. benim için motor show aracı değil.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    ziyan etmek yerine tekrar kullanılması için geri dönüşüme verebilirsiniz?
    lastikçilerden topluyor olmaları lazım kullanılmış lastikleri

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ziyan etmek yerine tekrar kullanılması için geri dönüşüme verebilirsiniz?
    lastikçilerden topluyor olmaları lazım kullanılmış lastikleri
    Tanımasam "aman tanrım doğaya ne saygılı bir adam" diyeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Alıntı İhtiyarbebe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan syanur polatmı!? hay senin bende atarlanıyorum kendi kendime biri bana durduk yere gider yapıyor diye töbe töbe
    Tanıyamaman normal bende bazen bu bizim mülayim polat kardeşimiz olamaz diyorum. Tam bir forum eşkiyası
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler