Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    bi bakiyim mengen konağı yerinde mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    900 hornet güzel tercih. 2. eli çok ölü, yakıt tüketimi çok fazla ama bunları gözardı etmeye değer bir motosiklet.
    saat 17-18 arası birlikteki er6 sizin miydi?

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Arkadaşlar bu gün bi tane bundan bulduk. Sadece 8bin tane üretilmiş ve savaştan çok azı sağ çıkmış. Temsili bir resmini koyuyorum ilerde resmini ekliyeceğim.
    1939 Zündapp

Tabi BMW R50/2 Sepetlide bulduk görüştük fiyatlarını aldık ama daha el sıkışmadık

Çalıştırdığımızdaki videosunuda yayınlayacağım sesi şahaneydi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vermeyince mabud denkleşmiyo valla
    gerçi şimdi bi ihtimal doğdu dua edin de olusa honda cb900f hornete kayabilirim belki.
    Shadow'u satacakmısınız yoksa ikiside duracak mı?
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı alternatifyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hayır benim değildi. Ulusan tarafında gördüyseniz oralarda ER6 görme olasılığı yüksek
    ANGARAJ

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yakışır valla...dualarımız seninle
    900 hornet güzel tercih. 2. eli çok ölü, yakıt tüketimi çok fazla ama bunları gözardı etmeye değer bir motosiklet.
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Shadow'u satacakmısınız yoksa ikiside duracak mı?

teşekkür ederim arkadaşlar bakalım hayırlısı olursa yakıtına rağmen 900 hornet düşüneceğim bütce yetiremezsem gs500 ya da er5 ile sezonu çıkarabilirim. en kötü ihtimalse hiçbirşey alamadan sezonu 4 tekerle kapamak. o zaman sinirimden yolda gördüğüm her motorun üstüne üstüne sürerim baştan söylim

shadowu şükür sattım şubat ayında.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BUGRA cok ama cok tesekkur ederim.10 numara 5 yildiz olmuş. eline,koluna saglik...siyah olan elcik veya manetlerin renklisi oluyor mu? manetlerle elcik topuzlarinida jantla ayni renk yapsak nasil olur acaba???
    sanırım şöyle bir kombinasyon yapmak istiyorsunuz. eski motorumda yapmıştım bence çok şık olmuştu:
    elcik ve gidon topuzları rizoma, manetler redline. biraz ton farkı var ama çok dikkat etmeyince farketmek zor:

bu da jantlar:
    Wozy, helin126 ve karapara bunu beğendiler.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı alternatifyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben o saatlerde o taraftaydım 2 arkadaşımla bi yarım saat gezdik ama bilemedim şimdi. Gri, kırmızı şase, topcase li ön camlı benim motor.

Gulnaz hanımmmm Gulnaz Hanımmmm, randomdan cıkarken arkanızdan Gulnazzzzzzzz dıye bağıran adamı sallamadınız ya, işte o adam bendimmm Bi dahakine selam vermiycem ona göre
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    Yok hayır benim değildi. Ulusan tarafında gördüyseniz oralarda ER6 görme olasılığı yüksek
    Yok ben içerdeki bi cadde de gördüm. Farklı birisi demek ki

poweranimal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Ben de bu gece 77 plakalı gri bir er6 gördüm Kızılırmak sineması civarında, acaba bizden miydi?

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ankara MT tehlikenin farkında mısınız? Çevreniz yavaş yavaş ER6 ile sarılmaya başladı

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben o saatlerde o taraftaydım 2 arkadaşımla bi yarım saat gezdik ama bilemedim şimdi. Gri, kırmızı şase, topcase li ön camlı benim motor.

Gulnaz hanımmmm Gulnaz Hanımmmm, randomdan cıkarken arkanızdan Gulnazzzzzzzz dıye bağıran adamı sallamadınız ya, işte o adam bendimmm Bi dahakine selam vermiycem ona göre
    topcase varmıydı şimdi hatırlamıyom ama evet griydi, kırmızı şaseliydi. Sizin motordu o zmn.

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD

bülenttttttt...çok fenasın..gelip omzuma bi dokunsaydın yaa...ben duymadım ki..yaaa çok üzüldüm bak..ben dün kendi başıma 55 km yol yaptım bu arada öhöö öhöö sonrada 2 arkadaşımla randomda oturduk..karanlığa kalmamak için erken kalktım ben. ya seni görseydim biraz otururduk be.. bu arada random un benim uzaktan akrabaların yeri olduğunu öğrendim

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim arkadaşlar bakalım hayırlısı olursa yakıtına rağmen 900 hornet düşüneceğim bütce yetiremezsem gs500 ya da er5 ile sezonu çıkarabilirim. en kötü ihtimalse hiçbirşey alamadan sezonu 4 tekerle kapamak. o zaman sinirimden yolda gördüğüm her motorun üstüne üstüne sürerim baştan söylim
    Hakimim komiser kolombom, sahibindendeki 900 fiyatları 12500-15750 arasında gozukuyor, 2004-2005 model motorlar için. 600 hornet 14000 den 20000 e kadar çıkıyor ve 2007-2012 arası model fiyatları, yani demem o ki, yaklaşık aynı fiyat düzeyinde daha yeni olan 600 ü alabilirsin sanki. Güç olarak, yani beygir olarak pek bir farkları yok, ama dersen ki ben 900 lüğü torku için istiyorum, ona diyecek birşey yok tabii ki. 92nm tork varmış alet de, 6500 devirde veriyomuş, yani ufak bir gaz hareketiyle uzamaya yeter. 600 lük kadar devir çevirmiyor, daha kullanışlı tabii ama daha eski. Benzin konusunda da abartmazsan hemen hemen aynı, ya da bir litre daha fazla yakarsın 600lükten gibi gözüküyor fuelly com verilerine göre. Ama fuelly com da enteresan, bizim bir arkadaş vardı 600lüğünü kullanan, hatta ogün bmw testine de gelmişti, mavi motoru var, o 7.5 8 lt. yakıyorum demişti şehiriçi 100km de.

Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bülenttttttt...çok fenasın..gelip omzuma bi dokunsaydın yaa...ben duymadım ki..yaaa çok üzüldüm bak..ben dün kendi başıma 55 km yol yaptım bu arada öhöö öhöö sonrada 2 arkadaşımla randomda oturduk..karanlığa kalmamak için erken kalktım ben. ya seni görseydim biraz otururduk be.. bu arada random un benim uzaktan akrabaların yeri olduğunu öğrendim
    Yaw girerken motoru gördüm, seninki olabilir diye aklıma geldi, kıtıra bakındım göremedim, sonra yer bulamayınca randomun tepesinde ki binanın girişte takıldık, ordan da randomu süzdüm ama göremedim, tam merdivenlerden çıkıp giderken gördüm, arkandan bağırdım, adı gülnaz olmayan herkes dönüp baktı ama bi sen bakmadın biz de zaten bir biradan sonra çıktık yani fazla durmadık, artık bidahakine düdük falan çalıcam bakmazsan
    helin126 bunu beğendi.
    ANGARAJ

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Yaw girerken motoru gördüm, seninki olabilir diye aklıma geldi, kıtıra bakındım göremedim, sonra yer bulamayınca randomun tepesinde ki binanın girişte takıldık, ordan da randomu süzdüm ama göremedim, tam merdivenlerden çıkıp giderken gördüm, arkandan bağırdım, adı gülnaz olmayan herkes dönüp baktı ama bi sen bakmadın biz de zaten bir biradan sonra çıktık yani fazla durmadık, artık bidahakine düdük falan çalıcam bakmazsan [/QUOTE]

kıtırda yer bulamamıştık..bende işitme kaybı mı var ne??

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu gün bi tane bundan bulduk. Sadece 8bin tane üretilmiş ve savaştan çok azı sağ çıkmış. Temsili bir resmini koyuyorum ilerde resmini ekliyeceğim.
    1939 Zündapp
    http://2.bp.blogspot.com/-PWaKSsY6NG...app_KS_750.jpg

Tabi BMW R50/2 Sepetlide bulduk görüştük fiyatlarını aldık ama daha el sıkışmadık
    http://classic-motorbikes.net/images/gallery/11859.jpg

Çalıştırdığımızdaki videosunuda yayınlayacağım sesi şahaneydi.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------
    e bekliyoz o zaman

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e bekliyoz o zaman
    Videolar arkadaşımın telefonunda en kısa zamanda alıp yayınlayacağım.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Bu tartışmalarınızı buraya taşımayın lütfen. Hepimizin farklı dünya görüşü ve düşünceleri vardır. Bunlarıda motosiklet üzerine kurulu bir sitede tartışmayın. Anlamadığım şey ise hayatı boyu Avrupaya gitmemiş ama adres soran oldumu da atlayıp google mapstern adres tarif edenler. Bazı arkadaşlarımızın motosikletten daha çok diğer insanlarla tartışmaya yönelik mesajlarının olmasıda ilginç.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Salı günü için idari toplantı yapılacaktır. Katılım konusuna özen gösterilmesini rica ederim.

Detaylar

https://www.facebook.com/events/2333...context=create

---------- Post added at 17:32 ---------- Previous post was at 17:13 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada yaşadığımdan bu şahısla aynı havayı solumak zorunda olduğumdan utanıyorum.
    Sevgili Kardeşim,

Ankara gurubunu ,ilgilendirmeyen bir başlıktaki tartışmayı konu içine taşımak çok uygun değil. İlaveten Fatih pekçoğumuzun şahsen tanıdığı ve insanlığına kefil olabileceğimiz bir dostumuzdur. Her bireyin hakkı olduğu gibi kendisinin de bir siyasi görüşü vardır ve gurubun genelini bağlamaz. Biz bugüne kadar kendi içimizde bu sebepten dolayı kalp kırmamaya özen gösterdik bundan sonra da böyle kalmasını arzu ediyoruz.

Sevgilerimle
    yolcu114, Wozy, helin126 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada yaşadığımdan bu şahısla aynı havayı solumak zorunda olduğumdan utanıyorum.
    Siyasetten, siyasetçiden, içinde yalan olan herşeyden nefret ederim. Şu anki hükümetten de. Beni yakından tanıyan insanlar bu konudaki görüşlerimi az çok bilir.

Fatih, yakın olarak tanıdığım arkadaşımdır, bu sitede sanki hükümetin tek savunucusuymuş gibi bir etiket yapışmış durumda üzerine ne yazık ki. Onun da onaylamadığı şeyler olduğunu, hükümete körü körüne destek veren biri olmadığını biliyorum mesela. Senin yazdığın bu mevzu ve buna benzer mevzularda adamı bu noktaya getiren biraz da karşısındaki insanlardır bence, yani karşısındaki kişilerin derdi, onun da söylediği gibi mevzunun özü değil de, sadece hükümete ateş püskürmek olduğundan, onun sahip olduğu ideolojiye bir sürü küfür edildiğinden üzerine alınıp o da küfür etmiş olabilir, hiçbirimiz, biri sana bi tokat attığında öbür yanağını uzatan adamlardan değiliz. O da değil, dolayısıyla mevzu söylediğin yere geldiyse burda sadece onda suç aramamak lazım, ben de her ne kadar sakinlikten yana olsam ve kavga etmekten nefret te etsem, bana da küfür ederlerse, beni de kışkırtırlarsa ben de karşılık veririm, burdaki olayında bu şekilde olduğunu düşünüyorum.

Zaman zaman söyledikleri ya da savundukları benim fikirlerimle örtüşmese de, bazen nasıl olur da bu adamları destekler diye düşünsem de, kişiliğinden ve insanlığından yüzde yüz emin olduğum biridir, justin biber le aynı havayı soluyacağıma, yüz kere fatihle solumayı tercih ederim Tanıyıp da adam gibi karşılıklı saygı çerçevesinde oturup konuşursan bu yazdıklarından pişman olacağını düşünüyorum. Kendisine nasıl davranıyorsan o şekilde karşılık veren biridir ayrıca. İyi davranırsan iyi karşılık alırsın, küfür ya da hakaret edersen o şekilde karşılık alırsın.

Özellikle siyasi topiklere girmiyorum, girip de iki mesaj okuyunca direk sinirlerim allak bullak oluyor, o yüzden de girmiyorum, Okan Abinin dediği gibi siyaseti ait olduğu topikte yaparsan kendi adıma sevinirim.

Bir de hazır yeri gelmişken söyleyeyim, biz bu topikte birbirimize çeşitli lakaplar takıp, dalga geçiyoruz ama bunu yapan insanların hepsi, birbirini tanıyan, yüzyüze görüşen, belli bir samimiyeti olan insanlar, görmediğimiz, tanımadığımız insanlara her zaman daha mesafeli ve saygılı yaklaşmışızdır. İnsanlar yüzyüze konuşunca, birbirlerini daha yakından tanıyınca, bazı şeyleri daha iyi anlıyorlar, klavyeden istediğin kadar yaz, yüzyüze görüşüp de iki laf etmek kadar etkili olmuyor, istediğini o kadar net anlatamıyorsun.

Siyasetten nefret ederim dedim, bütün bu yazdıklarımdan hükmeti desteklediğimi falan çıkarmayın sakın, yaptıklarının %99 una karşıyım, bu konuda da yayın yasağı olsun, kaynağın hemen bulunması olsun, bunların altında da hoş şeyler olmadığını düşünüyorum ama bunları burada tartışmayı düşünmüyorum, dediğim gibi, yüzyüze olduğumuz bir ortamda konuşulabilir bence.
    makseli, helin126, Satharian ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport

Siyasetten nefret ederim dedim, bütün bu yazdıklarımdan hükmeti desteklediğimi falan çıkarmayın sakın, yaptıklarının %99 una karşıyım, bu konuda da yayın yasağı olsun, kaynağın hemen bulunması olsun, bunların altında da hoş şeyler olmadığını düşünüyorum ama bunları burada tartışmayı düşünmüyorum, dediğim gibi, yüzyüze olduğumuz bir ortamda konuşulabilir bence.
    Hadi itiraf et bilinç altında gizli bir yandaş yatıyor dimi )) Seni gidi takunyacı seniiiiii :p :p :p
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Abicim ruhumuza aykırı bikere, motorcu adam asidir Aynı star wars daki gibi, imparator olacak birileri, ben de bi ışın kılıcı alacam dalacam önüme gelene Forever isyannn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler