Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    sayın yunus usta, sayın yunus usta
    montaj atölyesinden bekleniyorsunuz!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın yunus usta, sayın yunus usta
    montaj atölyesinden bekleniyorsunuz!
    abi çok terso denk geliyo ya,
    yarın istanbula gidiyorum
    ANGARAJ

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi çok terso denk geliyo ya,
    yarın istanbula gidiyorum
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    öle bişi yok
    Yiyiciyiz biz..

ayhan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250 r
    bir arkadaşım ulusan motor a kazalı hondasını cbr 250r tamirini yaptırmak istiyor.şehir dışından gelecek tavsiye edermisiniz oraya gitmesini bazı duyumlar aldım pahalıcı geç teslim ediyor gibi

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ayhan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir arkadaşım ulusan motor a kazalı hondasını cbr 250r tamirini yaptırmak istiyor.şehir dışından gelecek tavsiye edermisiniz oraya gitmesini bazı duyumlar aldım pahalıcı geç teslim ediyor gibi
    aynen öyle, çok bekleyebilir...

merhaba arkadaşlar dostlarım abilerim kardeşlerim.. bende ankaradan bi kardeşiniz olarak katılıyorum.. yardım isteyeceğim umarım yardım edebilirsiniz gt250r motosikletim var. yeni aldım.. ve ankarada işin ehli olmuş USTA dediğiniz bir usta varsa banada tavsiye edebilirmisiniz ? umuyorum ki çift silindir v motor, İtalyan usulü diyince işte usta diye tarif edebileceği birisini karşıma çıkartır.. ne kadar minnettar kalırım sizlere anlatamam gerçekten....

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Alıntı agentonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar dostlarım abilerim kardeşlerim.. bende ankaradan bi kardeşiniz olarak katılıyorum.. yardım isteyeceğim umarım yardım edebilirsiniz gt250r motosikletim var. yeni aldım.. ve ankarada işin ehli olmuş USTA dediğiniz bir usta varsa banada tavsiye edebilirmisiniz ? umuyorum ki çift silindir v motor, İtalyan usulü diyince işte usta diye tarif edebileceği birisini karşıma çıkartır.. ne kadar minnettar kalırım sizlere anlatamam gerçekten....
    Kardeş kusura bakma ama ankarada biz hala öyle bir usta bulamadık sen arayıp da bulursan haber ver Hele ki gt250 dedin mi usta geçinenlere aha böyle oluyo:

http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...let-grubu.html

Şuraya bir sor ankarada iyi hyosung ustası tavsiye edebilecek biri var mıymış. Ama çift silindir v motor. İtalyan usulü. Her usta anlamaz öyle şurda iyi motorcu var ne olsa bakar diyene cup diye atlama hemen
    gerçi derdini buradan anladık

Motorun kaç model, karbüratörlü mü? Sen hangi semttesin nereye yakın evin onu da söyle en yakın usta bilgisini verelim.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Hyosungu bilmesem, vay arkadas ne motor yapmis adamlar kimse anlamiyomus diyecem yani Gayet basit, her ustanin anlayacagi bir motoru var, oyle italyan usulu falan nerden cikmis anlayamadim valla. Senin dikkat edecegin, etraftan referans alipda gidecegin bir usta olmasi, bir de isi yapmadan once fiyatini soylemesi iyi olur. Motor ustasi diye bisikletciye gidersen, degil hyosungu, mobileti de tamir edemeyebilir

Bu arada niye bu kadar onemli senin motordan anlamasi? Motorda sikinti mi var, normal bakim yaptiracaksan ( yag, filtre degistirme falan) kendin de yapabilirsin.

Sonuc olarak, Ankara da halen usta ver elini opeyim diyebilecegin birini bulamadik o ayri ama idare ettigimiz, isinden az cok memnun oldugumuz insanlar var, sen ne taraflardaysan soyle de Ozgurun dedigi gibi, oralara yakin tanidik varsa yazalim.

Bu arada usta demisken, gecen hafta benim devridaim pompasi conta takiminin orjinalini bulup da degistiren Emrah ustayi buraya yazmazsam olmaz, icimde kalir isciligi on numara. Cok komplike problemlerim olmadi ama hepsini net bir sekilde cozdu. Yeri Ulus Yiba carsinin arkasindaki sokakta. oralarda sorarsaniz gosterirler, dukkaninin adi Moto Efe.

Ulusanin aldigi motoru biraz misafir etme ve yedek parca konusunda biraz unlu oldugunu soyleyebiliriz, gecen hafta, yurtdisinda 25 dolara satilan sunger hava filtreme 160 lira dediler, beni yine benden aldilar, daha once de 30 dolarlik aynama 195 lira denmisti ilk o zaman benin benden almislardi
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Prof.Dr.650
    bülent reiz konuyla ilgili detaylar ahanda burada italyan işi muhabbeti de burada geçiyo

http://www.motosiklet.net/forum/moto...er-yardim.html

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulusanin aldigi motoru biraz misafir etme ve yedek parca konusunda biraz unlu oldugunu soyleyebiliriz, gecen hafta, yurtdisinda 25 dolara satilan sunger hava filtreme 160 lira dediler, beni yine benden aldilar, daha once de 30 dolarlik aynama 195 lira denmisti ilk o zaman benin benden almislardi
    O muhteşem gösterişli göbeğinden seni zengin zannetmişler o zaman patron, biliyorsun eski zamanlarda göbek zenginlik göstergesiymiş
    Sözlere inanmayı bırakalı çok zaman oldu, gözler bile beni aldattıktan sonra...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ula anca gosterge bizimkisi, kadran 200 olup da 100 de tikanan aletler gibiyiz o baglamda Gostergeyi fazla koymuslar basgan, onu dusurmem lazim orjinaline

dershanedeydim anca gelebildim.. evet abilerim motordan bir gram anladığım söylenemez segman sorunu var, sizlerin yardımıyla tavsiye ettiğiniz bi ustaya götürmeyi tanıdıklara gidip yok şurası çok iyidir demesinden çok çok çok daha iyi olduğuna eminim. bilmiyorum herkes burda aile gibi geliyor bana herkes çok sıcak.. Ankara / Çankaya / Kolej tarafında oturmaktayım özgür abi öbür konuma yorumundan dolayıda ayrı bi teşekkür ediyorum çok saolun şimdiden.. umarım sorunlarımı halledebilirim ilk motorum o yüzden çok endişeliyim ve hiç bir bilgim yok artık gönlümüze göre olmasından başka diyeceğim hiç bişey yok...

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Ben daha ehliyeti alamadım ki motora sıra gelsin de usta sorayım.. ama gel gör ki, Ankarada satıcılarda da pek iş yok, ne ilgi ne bilgi.. hadi hayırlısı bakalım.. Adam sattığı motorun hiç bi özelliğini bilmez mi.. işini düzgün yapan pek yok...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

OMENEVSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    OSTİM DE DURAN MOTOR VAR.MURAT USTA HYOSUNGDAN ANLAR.BEN GENELDE BAKIMLARINI ONA YAPTIRIYORUM.

Motosikleti
    Prof.Dr.650
    dershanedeydim anca gelebildim.. evet abilerim motordan bir gram anladığım söylenemez segman sorunu var, sizlerin yardımıyla tavsiye ettiğiniz bi ustaya götürmeyi tanıdıklara gidip yok şurası çok iyidir demesinden çok çok çok daha iyi olduğuna eminim. bilmiyorum herkes burda aile gibi geliyor bana herkes çok sıcak.. Ankara / Çankaya / Kolej tarafında oturmaktayım özgür abi öbür konuma yorumundan dolayıda ayrı bi teşekkür ediyorum çok saolun şimdiden.. umarım sorunlarımı halledebilirim ilk motorum o yüzden çok endişeliyim ve hiç bir bilgim yok artık gönlümüze göre olmasından başka diyeceğim hiç bişey yok...
    Alıntı OMENEVSE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OSTİM DE DURAN MOTOR VAR.MURAT USTA HYOSUNGDAN ANLAR.BEN GENELDE BAKIMLARINI ONA YAPTIRIYORUM.
    Arkadaş doğru söylemiş Duran Motor Hyo konusunda eğitim aldığını ve bilgi sahibi olduğunu söylemişti... Kolej tarafındaysan istersen emekte 4-44' e gösterebilirsin, pahalıdır ama sonuçta yetkili servisi. Ya da cumartesi atla motora şaşmaz sanayinin batıkent tarafına yani buraya http://goo.gl/maps/T2Nkc gel öğleden sonra 2-3 gibi ben o tarafta olacam. Bi bakalım motorunda ne var ne yok

---------- Post added at 09:42 ---------- Previous post was at 09:17 ----------

Kardeşim motorla gel falan dedim ama ehliyetin yoktu galiba, o yüzden trafiğe çıkma, eğer yaklanırsan 1000 TL gibi bir cezası var...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı ozgur325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş doğru söylemiş Duran Motor Hyo konusunda eğitim aldığını ve bilgi sahibi olduğunu söylemişti... Kolej tarafındaysan istersen emekte 4-44' e gösterebilirsin, pahalıdır ama sonuçta yetkili servisi. Ya da cumartesi atla motora şaşmaz sanayinin batıkent tarafına yani buraya http://goo.gl/maps/T2Nkc gel öğleden sonra 2-3 gibi ben o tarafta olacam. Bi bakalım motorunda ne var ne yok

---------- Post added at 09:42 ---------- Previous post was at 09:17 ----------

Kardeşim motorla gel falan dedim ama ehliyetin yoktu galiba, o yüzden trafiğe çıkma, eğer yaklanırsan 1000 TL gibi bir cezası var...
    aldın mı dr'yi?
    hele bi dadına bahah.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    4-44 ü şiddetle tavsiye etmiyorum.

@özgür, olum senin DR noldu ?

Motosikleti
    Dokkunmayın özgrme garipptirr...

https://www.facebook.com/video/video.php?v=236426536425170

Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldın mı dr'yi?
    hele bi dadına bahah.
    Gapıştırıyoz mu abi

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4-44 ü şiddetle tavsiye etmiyorum.

@özgür, olum senin DR noldu ?
    95 model dr nin full conta seti, debriyaj seti,sacları ve yayları, piyanosu ve kam milini ayarladım bir hafta gibi bir sürede polat reiiizzz zoruna gitmesin

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dokkunmayın özgrme garipptirr...

https://www.facebook.com/video/video...36426536425170

Yarın nail babaya gidiyorum bi haftada toplar kanımca bizim oğlan... Haftaya alak da hep beraber bi dahleyek
    Sözlere inanmayı bırakalı çok zaman oldu, gözler bile beni aldattıktan sonra...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Bozuk yollara girmeyin de ben de gelem dahlemeye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler