Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125 MH DRİFT
    dr.asc iyi akşamlar koruma demirin güzel olmuş nerede taktırdın özelden mesaj atarsan sevinirim teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısınız. ama şöyle bişey ben birisini takip edecem derken konsantrasyon bozukluğu yaşıyorum. yada birisine bağımlı olarak kullanırsam kendime olan güvenim gelişmiyor aksine kontrol başkasındaymış gibi hissediyorum. ben teorik olarak doğruları öğrenip trafikte kendi başıma uygulamalıyım. ikarus sendromu değildir umarım bu durum [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------
    Ayrıca wingman bulmak zor walla. 3 haftadır çığlıklarım yankılandı ankara semalarında...tık yoktu
    aslında en güzeli tecrübeli bi sürücünün sizi takip edip sürüş sonrasında ya da molalarda hatalarınızı eksiklerinizi iyi olduğunuz yönleri anlatması olacaktır, sonrasında takip etmek ise hem özgüveni hem de sürüş yeteneğini arttırır.
    ben hatırlarım 2008 yılında Çorum'da görev yaparken, ciddi racing sürücülerinin olduğu bir grupla virajlı bir dağ yolunda grup sürüşüne katılmıştım, tur sonunda neredeyse motosikleti bırakacaktım çünkü o kadar yetersiz hissetmiştim kendimi ama sonrasında onları takip ede ede biraz geliştirdim kendimi şimdi hepsini tokatlıyorum ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

Ankara-MT toplantılarına katılsanıza yeni başlayan pek çok arkadaş var grupta gerçi ben katılırken acemilerdi şimdi baya baya olmuşlar motorlar değişmiş, hacimler büyümüş
    helin126 ve dr.asc bunu beğendiler.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    toplantı demişken ne sıklıklıkla oluyor bu toplantılar ve var mı yakın zamanda ????
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Dünkü gezi şahaneydi herkese teşekkürler.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Gezimiz çok güzeldi. Bizlere büyük bir içtenlikle kucak açan ve rehberlik yapan, yörelerinin çeşitli güzelliklerini bizimle paylaşan tüm Bolu'lu dostlara tek tek teşekkür ederiz. Herşey çok güzeldi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Bolulu arkadaşlara (Samet duy beni çok teşekkür ediyoruz Çok güzel bir org. oldu. Beklettiğimiz için de kusura bakmayın, emin değilim de geçikmeye sanırım Amasra grubu sebep oldu gibi Bir dahaki sefere Seben ve varsa diğer yerlere de gideriz

Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca wingman bulmak zor walla. 3 haftadır çığlıklarım yankılandı ankara semalarında...tık yoktu
    Süperman olacaktık Wingman olduk bak

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızılcahamam sonrası çok heyecanlıydı, valla hızlı akan trafik çok keyifli ve bir o kadar da dikkat gerektiriyo
    Dün akşam Ankaraya girdiğimizde Umurcan'ın söylediği söz aklıma geldi, okadar viraj, yol, uçurum değilde gezinin en tehlikeli anını şurada yaşadık Aralara makas atan araçlar ve sabırsız sürücüler sağolsun
    Bolu'lu Lynx, karapara ve helin126 bunu beğendiler.
    #sürenadam

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Benim gibi tecrubeli abilerine sorsan sana zaten solerdim, bir yolculugun en tehlikeli oldugu zamanlar, basladigi ilk yarim saat civari ile finishe yarim saat kala olan zamandir diye

Bunun belli bir capi vardi bi de, ozellikle evinin etrafinda 10-20 km. capli alanda, gezinin son km.lerin de yorgunluk ve dikkat daginikligi, eve daha hizli gidip biran once yolu bitirme istegi birlesince istenmeyen olaylar oluyormus oyle diyollar. Sehiricindeki araba kullanan dort ayaklilari zaten saymiyorum onlarla yasamaya alistik ne yazik ki
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Polat dostum çok sağolun...Geziden ziyade sizlerle tanıştğıma sevindim...İleriye dönük yatırımlar bunlar...Bu bi başlangıçtı ilerde tekrar görüşecez inşallah...
    karapara bunu beğendi.
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gibi tecrubeli abilerine sorsan sana zaten solerdim, bir yolculugun en tehlikeli oldugu zamanlar, basladigi ilk yarim saat civari ile finishe yarim saat kala olan zamandir diye

Bunun belli bir capi vardi bi de, ozellikle evinin etrafinda 10-20 km. capli alanda, gezinin son km.lerin de yorgunluk ve dikkat daginikligi, eve daha hizli gidip biran once yolu bitirme istegi birlesince istenmeyen olaylar oluyormus oyle diyollar. Sehiricindeki araba kullanan dort ayaklilari zaten saymiyorum onlarla yasamaya alistik ne yazik ki
    Evet ama o bahsettiğin çap biraz başka olay Biz ankaraya girdiğimizde garip bir şekilde 1-2 km, belki daha fazla çok yavaş akan ve durağan bir trafik vardı. Bir kaza vardı ama öncesinde de öyleydi. O sıkışıklığı atlatan bıkmış sürücüler ve istanbul yolundaki bazı makascılar da bize denk geldi bu sefer Tabi yorgunluk ve gece bu olayı çok daha zor hale getirdi haklısın. Ama "evime vardım ohh" demek için çok uzaktaydım hala mrgreen:
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    İnsanın hayattaki YEGANE sermayesi ''ZAMAN'' dır. Pazar günü TÜM SERMAYESİNİ ailesi ve sevdiklerinden ziyade hiç tanımadıkları ''ANKARALI'' motosiklet kullanıcılarına ayıran ''BOLU'lu Abilerime ve kardeşlerime'' çok ama çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin Ben bunları Bolulu arkadaşlar görmesin diye mi Ankara sayfasına yazdım Allah'tan birisi copy+paste icadı yapmış..
    Syanur, Bolu'lu Lynx, makseli ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Sava'nın lastiğini kullanan var mı aranızda?
    Dunlop ve Bridgestone da var sadece bizim ölçülere uyan lastik, gerçi hoş bir ay sonunda ancak lastikler elimize ulaşırmış.
    İnternette bakındığımda Bridgestone la ilgili bayağı bir yorum yapılmış şikayet vara, şaşırdım doğrusu.
    İki marka arasında kaldık desem yeridir, bu arada bridgestone un fiyatları daha uygun dunlopa göre, internette bir lastik sitesinde, yaklaşık 80 milyon fark var.
    Sizin de fikirlerinizi almak istedim arkadaşlar?
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanın hayattaki YEGANE sermayesi ''ZAMAN''
    olayı çözmüşün abi.
    budur.
    karapara bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Live to Ride, Ride to Live...

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray fuarda ducati monster'ın oturuş pozisyonunu test ettin mi? Zira ben bu motosiklete sıcak bakarken, fuarda üstüne binmem ile motosikletten soğumam bir oldu. Sen fiyat hakkında yorum sordun ama ''Şahsi Gözlemimi'' paylaşmak istedim Umarım haddi aşmadım
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Koray fuarda ducati monster'ın oturuş pozisyonunu test ettin mi? Zira ben bu motosiklete sıcak bakarken, fuarda üstüne binmem ile motosikletten soğumam bir oldu. Sen fiyat hakkında yorum sordun ama ''Şahsi Gözlemimi'' paylaşmak istedim Umarım haddi aşmadım
    Tahmininden ve NC den daha öne uzanık bir pozisyon sanırım, dimi ??
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahmininden ve NC den daha öne uzanık bir pozisyon sanırım, dimi ??
    ''Öne doğru eğilme hali BENİ'' o kadar rahatsız etmişti ki, motosikleti direk kafadan silmiştim.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    ''Öne doğru eğilme hali BENİ'' o kadar rahatsız etmişti ki, motosikleti direk kafadan silmiştim.
    Gidon fazla zahmete girmeden yükseltilebiliyordur diye tahmin ediyorum.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.google.com.tr/search?q=ducati+monster+handlebar+risers&rlz=1C1AS UM_enTR521TR521&aq=1&oq=ducati+monster+han&aqs=chr ome.2.57j0l3j62l2.3041j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Çok yaygı bir durum sanırım. Zaten gidon bağlantısına bakınca kompleks bir yapısı olmadığını görebiliyoruz. Ancak nekadar yükseltmek sürüşü nekadar etkiler (yada etkiler mi) onu bilemiyorum...
    #sürenadam

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oturuş pozisyonunda ayakların duruşu pek mühim.
    ayaklar geride duruyorsa gidonu yarım metre de yükseltsen istediğin dik oturuşu yakalayamazsın.
    karapara bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oturuş pozisyonunda ayakların duruşu pek mühim.
    ayaklar geride duruyorsa gidonu yarım metre de yükseltsen istediğin dik oturuşu yakalayamazsın.
    Ayağını ''konunun ÜZERİNDEN ÇEK''

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler