Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hgs den kaçak geçicem, dileyen varsa beraber öttürürüz çanları

Bu arada otobandan nerden ayrılcaz bolu da abant tabelası vardır herhalde? Biz otobandan ayrılıp abant yoluna girilen yerde bekleriz diye süşünüyorum
    Arkadaşlar Abant tabelasına varmadan Bolu şehir merkezine dönseniz,biz sizi E5 te karşılasak beraber E5 ten yardırsak daha iyi olmazmı...Hem Amasra tayfasıyla beraber gitmiş oluruz...Toplu halde yani...
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Abant tabelasına varmadan Bolu şehir merkezine dönseniz,biz sizi E5 te karşılasak beraber E5 ten yardırsak daha iyi olmazmı...Hem Amasra tayfasıyla beraber gitmiş oluruz...Toplu halde yani...
    taamma kardeş öyle yapalım, gördüğümüz ilk şehir merkezi tabelasından mı sapcaz...bolu doğu bolu batı gibi bir sürü çıkış hatırlıyorum

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taamma kardeş öyle yapalım, gördüğümüz ilk şehir merkezi tabelasından mı sapcaz...bolu doğu bolu batı gibi bir sürü çıkış hatırlıyorum
    Hemen cevaplayımm...BOLU DOĞU dan giriş yapıyosunuz E5i bırakmadan devam...Biz sizi görecez...

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    ''Ankara MT UZAYA Yolculuk '' yapsa ''Planlama Aşamasına'' okyanuslar mürekkep olsa yetmeyecek arkadaş .. Rahat olun PANPALAR... (panpa diye yazılıyordu yanlışsa düzeltinde rezil olmayalım )
    Soykan67 bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''Ankara MT UZAYA Yolculuk '' yapsa ''Planlama Aşamasına'' okyanuslar mürekkep olsa yetmeyecek arkadaş .. Rahat olun PANPALAR... (panpa diye yazılıyordu yanlışsa düzeltinde rezil olmayalım )
    pamba olacaktı abi

şaka şaka

walla bi olay oldu gitti yaw ben kafileyi değiştirdim, sorumluluğu attım rahatladım yeminlen,

o değil sonunda Samet ler ( BoluMT ) "yeter la" diyecekler diye korkuyorum :D
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Bu kadar kararsızlığa rağman Samet'lerin takımın hoşgörüsü beni huylandırdı valla.

Bolu girişinde "Yapacağınız işe s*çarız" deyip sopa ve motor zincirleriyle dalabilirler tahminim
    Beyler öyle bi durum olursa ses edin de etrafından dolanır kaçarız biz de
    Bolu'lu Lynx, Soykan67, unalx ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar kararsızlığa rağman Samet'lerin takımın hoşgörüsü beni huylandırdı valla.

Bolu girişinde "Yapacağınız işe s*çarız" deyip sopa ve motor zincirleriyle dalabilirler tahminim

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    hgs si olmayanlar ne yapacak... veya 18:52 bu saatten sonra nerden alınabilir.
    karapara bunu beğendi.
    (The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred. © Soichiro Honda)

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açık veya (çalışanı tanıdık) Ptt ofisi olabilir !

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler hgs ile ilgili açıklama 2-3 sayfa önce var;

özetle taylan abi aldığı hgs y bi türlü okutamayıp kaçak geçiş yapmış (istemsiz) ama sistemde kaçak geçiş, normal geçiş görnmüyo, bunun üzerine gitmiş ptt ye ne ayak diye bari bakiye ye bakalım düşmüş mü diye ama orda o alet yokmuş, görevli de alet kaçak geçiş için önden okuma yaptığından motosikletleri okumadını söylemiş...
    ,;
    keza ben de diyarbakır' dan gelirken kaçak geçiş yaptım bi çok gişeden ama sistemde sorguladığımda kaydım yoktu;

hasılı ben kaçak geçiş yapıcam, tedbir olarak plakalar kapatılabilir ama riskli

en kötü ihtimalle kaçak geçiş yaptıktan sonra hgs almak için 15 gün süre var...

hadi hayırlı traşlar

ben de geçtiğimiz hafta kaçak geçişler yaptım hala plaka sorgulamada görünmüyor motosikletlere has bir güzellik olabilir. yalnız kaçak geçiş sonrasında hgs almak için 15 değil 7 günümüz var uyandırayım. ha bir de ANkara gişelerde polis oluyor çanları çaldırdığımızda şöyle bir kafayı uzatır bakarlar. plakayı kapatmanın cezası var. onu da deyivereyim.
    erro bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    beyler;

ilk defa katılacaklar ya da konuyla ilgili bilgisi az olanlar telefonum 505 884 45 91 erhan

bilgilendirme için teşekkürler zafer abi

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    14 Mayıs 2012 tarihli resmi gazetede yayımlanan Karayolları Genel Müdürlüğünün sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile erişme kontrolünün uygulandığı karayollarında geçiş ücretlerinin belirlenmesi ve uygulanmasına ilişkin yönetmeliğin 10.maddesi gereğince “Sürücü, İdare tarafından kurulmuş sistemlerde kendisinin kullandığı ödeme sistemine ait giriş ve çıkışta bulunan şeritleri, kurallara uygun olarak kullanmak zorundadır. Bu şeritlerin dışındaki çıkış şeritlerinden geçiş yapılması halinde cezalı geçiş ücreti tahakkuk ettirilir” ifadesi yer almaktadır. Dolayısı ile HGS ve OGS ayrı geçiş sistemleri olup, her abonenin kendi şeridinden geçiş yapması gerekmektedir. Aksi durumda 11 kat cezalı geçiş ücreti tahakkuk ettirilir.

OGS gişelerinden geçiş ihlali yapılması durumunda; geçiş ihlali yapılan plaka üzerine 7(yedi)gün içinde OGS abonesi (yeni abonelik) olunması durumunda cezalı geçiş ücreti uygulanmamaktadır.

HGS gişelerinden geçiş ihlali yapılması durumunda ise; geçiş yapılan plaka üzerine 7 (yedi) gün içinde HGS abonesi (yeni abonelik) olunması durumunda cezalı geçiş ücreti uygulanmamaktadır.

Bu nedenle geçiş yapılan şerit bilgisi önem arz etmektedir..

OGS şeridinden geçiş ihlali yapan bir kişi ihlal yapılan araç için 7 günlük sürede HGS abonesi olursa cezası normal ücrete çevrilemeyecektir. Aynı şekilde HGS den geçiş yapan bir sürücü 7 günlük sürede geçiş yapan araç için OGS abonesi olması durumunda geçiş ihlal cezası normal ücrete çevrilmeyecektir..
    karapara bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

kaçak geçerken bile doğru şeritten geçmek zorunda olmak da ayrıca ironik...

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaçak geçerken bile doğru şeritten geçmek zorunda olmak da ayrıca ironik...
    kanunda tariflenen "kacak gecis" degil abi tariflenen "verisiye gecis" bakkal hesabi
    zaferce bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    -None-
    PTT'nin sitesinde yazılana göre
    Yenişehir PTT Şubesi Cumartesi günleri de 9:00-17:30 saatleri arasında açıkmış
    Henüz HGS alamayanlar buradan temin edebilir.
    Adres: KÜLTÜR MAH. MITHATPASA CD. NO: 30
    http://goo.gl/maps/bevv7
    erro bunu beğendi.

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Sava'nın lastiğini kullanan var mı aranızda?
    Ben Aprilia da 4 sene kullandım, güzeldi. 5 senedir de arabamın kış lastiklerinde Sava markası kullanıyorum, bundan da memnunum.
    Varuna bunu beğendi.
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

suhatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enduro Ön Lastik 100,90, 19 Arka Lastik 120,90,16 , Eğer zahmet olmayacaksa bir bilgi edinebilirsek çok sevinirim.
    Tskler,
    vediğiniz ebatlarda savada enduro lastik yokmuş malesef

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sesli güldüm la !!
    #sürenadam

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sesli güldüm la !!
    Syanur bi ara mondial sana çinden parça getirtecekti ne oldu o iş ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler