Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim gözüm pek kesmiyordu ama yarın tuzgölüne gidelim diyenlerin sesi artmaya başladı. Eğer gidelecek olursak gelmek isteyen olur mu acaba? (sanırım 100-150 km mesafe)En geç bu gece karar verip foruma yazarız yarın sabah toplanırız. 60-90 km hızlarla keyifli bir sürüş ile gelebilirim diyenler takipde olsun. Bilginize..
    yol çift gidiş geliş ama bi yerlerde illaki çalışma vardır yine kulu makasından sonraki yol gayet bozuk satıhlı bir yoldu dikkatli olun giderken birde gitmeden evvel grup sürüşünü bir gözden geçirin derim zira yol düz topuklana arabalar çokça olacaktır orda dikkatli gidin dikkatli gelin..

Alıntı o da olur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler! güle güle kullan
    Sizede geçmiş olsun bu arada..
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizede geçmiş olsun bu arada..
    teşekkür ederim kıyafetin, kaskın önemini ve yol tutuşunu, hızı, yatış açısını iyi değerlendiremediğimi anlamış oldum.

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Arkadaşlar benim gözüm pek kesmiyordu ama yarın tuzgölüne gidelim diyenlerin sesi artmaya başladı. Eğer gidelecek olursak gelmek isteyen olur mu acaba? (sanırım 100-150 km mesafe)En geç bu gece karar verip foruma yazarız yarın sabah toplanırız. 60-90 km hızlarla keyifli bir sürüş ile gelebilirim diyenler takipde olsun. Bilginize..

Bugracım bende gelmek isterdim ama bu hafta biraz zor sizlere iyi yolculuklar GaCCaLL dedigi gibi dikkatli gidin gelin

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam..
    Bugün hava çok güzel. Gazlamak isteyen olursa telefonum: 05325952481

---------- Post added at 14:56 ---------- Previous post was at 14:54 ----------

Hayırlı olsun tekerin düz bassın. Bende fz6 almak üzereyim...
    saolasın abi..venox bırakılır mı yaw...fazer falan çok araştırmadım ama herkesin ortak görüşü optimum bir alet oluşu..ykaışıklı ayrıca..umarım gönlüne göre olur...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yarın ankarada gezi yapacak veya gezmeyi isteyipte arkadaş arayan varsa gelebilirim,çok canım sıkılıyor arkadaşlar.Sabaha kadar, bana 141'den (sabit telden 141 tuşlayın)ulaşabilirsiniz.

Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın ankarada gezi yapacak veya gezmeyi isteyipte arkadaş arayan varsa gelebilirim,çok canım sıkılıyor arkadaşlar.Sabaha kadar, bana 141'den (sabit telden 141 tuşlayın)ulaşabilirsiniz.
    Fazla uzaklaşmadan bu tarafta olacaksan ben sana eşlik edebilirim Mustafacım. Ama buluşmak icin bi saat ve bi yer belirleki sonra birbirimizi aramayalım

Bu arada 245 km de yaklaşık 10 litre benzin sarfiyatı iyimi ??

Motosikleti
    tracer 900
    hocam 141 ne du ya?
    merakımdan şimdi arayacam da rahatsız etmek istemiyorum...
    cep telinden 141 tuşlayınca olmuyo mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    aramadan söylemem ücretsiz.cep olmuyo galiba

faruk abi nassın ya, özlettin kendini. (cep telofonu açık ulaşabilirsin)
    Ben 12 net litre ile net 370 km yaptım şehiriçi

Bu hafta çok çok fazla kaza atlattım allah korudu, genellikle;
    öndeki aracın sağa-sola kırması sonucu, öndeki duran acı farkedememek, arka frenin kilitlenmesi,en ufak yatışta arka lastiğin kayması,bi çukur görünce paniklemem ve ön frene asılmam sonucu olan kaza riskleri vsvs...Ama iyicene alıştım motora stop ettirmiyorum 700 km yaklaştı

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Arkadaşlar yarın sabah tuz gölü gezisi için toplanıyoruz. Gelmek isteyen herkesi bekleriz. Sabah telefonla haberleşip 10-11 gibi yola çıkmayı düşünüyoruz. Gelmek isteyenler listeye adını ekleyebilir. Geleceği kesinleşmeyen arkadaşları henüz eklemedim. Bu arada sabit hattı olmayanlar 141'i nasıl arayacaklar yaw bende merak ettim şimdi
    1-Buğra
    2-Hakan
    3-Şener
    4-Ali
    5-Ekrem
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    tracer 900
    internette fonotel diyo ama sen olmayınca ne oluyo kimse çıkmıyo mu...

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Arkadaşlar yarın sabah tuz gölü gezisi için toplanıyoruz. Gelmek isteyen herkesi bekleriz. Sabah telefonla haberleşip 10-11 gibi yola çıkmayı düşünüyoruz. Gelmek isteyenler listeye adını ekleyebilir. Geleceği kesinleşmeyen arkadaşları henüz eklemedim. Bu arada sabit hattı olmayanlar 141'i nasıl arayacaklar yaw bende merak ettim şimdi
    1-Buğra
    2-Hakan
    3-Şener
    4-Ali
    5-Ekrem
    Dönüşü kaça planlıyorsunuz maç var yine malum...

Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    aramadan söylemem ücretsiz.cep olmuyo galiba

faruk abi nassın ya, özlettin kendini. (cep telofonu açık ulaşabilirsin)
    Ben 12 net litre ile net 370 km yaptım şehiriçi

Bu hafta çok çok fazla kaza atlattım allah korudu, genellikle;
    öndeki aracın sağa-sola kırması sonucu, öndeki duran acı farkedememek, arka frenin kilitlenmesi,en ufak yatışta arka lastiğin kayması,bi çukur görünce paniklemem ve ön frene asılmam sonucu olan kaza riskleri vsvs...Ama iyicene alıştım motora stop ettirmiyorum 700 km yaklaştı

Saol mustafacım sen nasılsın Öncelikle büyük gecmiş olsun AMAN DİKKAT Bu arada alrm felan diyordun ne yaptın hallettinmi o işlerini Sabit telefonum olmadıgı icin bende arayamıyom senin 141 ini ama inşallah yarın görüşür telefonlaşırız

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler; çalsın sazlar oynasın gızlar;

yunus ile baktığımız cbr 250 r ile el sıkıştık...deviri pazartesi günü gerçekleştircez inşallah...
    Ahan da almış vallahi, hayırlı olsun Erhan, tekerin düz bassın, motorun arıza görmesin inşallahhh, ne zaman gezmeye çıkarsan arayabilirsin, uygun olduğum her zaman gelirim. Hadi bakalım alınca resimleri de bekliyoruz, hoş ben aldığımdan beridir bir tane bile fotoğrafını çekmedim iyi mi, bugün yıkarım yarın yıkarım diye diye kaldı valla, tek fotoğrafı var motorun o da senin bahçelide çektiğim

Abicim sizi 20-30 km kesmiyor sanırsam Tuz gölü nerden çıktı yaw, çok görülesi bir yermiymiş Neyse yarın bir kahvaltı organizasyonu var gibi ama siz gidecek gibiyseniz burdan haber edin, bir de telefon yazın size zahmet, her an çıkıp gelebilirim, bu arada yol git gel ortalama kaç km baktınız mı? orası olmazsa başka plan var mı? Zeki Müren de gelecek mi?

Ben yazana kadar eklemişsiniz bile, ben de listede yazmayan ama belki olan gruba dahil olayım o zaman, sabah nasıl araşacağız, ben de kimsenin telefonu yok, kimi arıycaz, neyse benimki 505 5116645 haberleşiriz arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

Bugün 4-44 de zincir değiştirdim, bir de yeni hava filtresi aldım, eski zincir takılıyken, motorda bir sürtme sesi vardı ara ara gelen, zincir değiştikten sonra ses kayboldu, hava filtresi de değişti, bakalım fazla yakıyordu, etkisi olacak mı göreceğiz.

Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Caner sendemi tuz gölü yolcususun 15 gün sonra felan olsa bende katılırdım ama şuan zor Bu arada gercektende kac KM tuzgölü yaa

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahan da almış vallahi, hayırlı olsun Erhan, tekerin düz bassın, motorun arıza görmesin inşallahhh, ne zaman gezmeye çıkarsan arayabilirsin, uygun olduğum her zaman gelirim. Hadi bakalım alınca resimleri de bekliyoruz, hoş ben aldığımdan beridir bir tane bile fotoğrafını çekmedim iyi mi, bugün yıkarım yarın yıkarım diye diye kaldı valla, tek fotoğrafı var motorun o da senin bahçelide çektiğim

Abicim sizi 20-30 km kesmiyor sanırsam Tuz gölü nerden çıktı yaw, çok görülesi bir yermiymiş Neyse yarın bir kahvaltı organizasyonu var gibi ama siz gidecek gibiyseniz burdan haber edin, bir de telefon yazın size zahmet, her an çıkıp gelebilirim, bu arada yol git gel ortalama kaç km baktınız mı? orası olmazsa başka plan var mı? Zeki Müren de gelecek mi?

Ben yazana kadar eklemişsiniz bile, ben de listede yazmayan ama belki olan gruba dahil olayım o zaman, sabah nasıl araşacağız, ben de kimsenin telefonu yok, kimi arıycaz, neyse benimki 505 5116645 haberleşiriz arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

Bugün 4-44 de zincir değiştirdim, bir de yeni hava filtresi aldım, eski zincir takılıyken, motorda bir sürtme sesi vardı ara ara gelen, zincir değiştikten sonra ses kayboldu, hava filtresi de değişti, bakalım fazla yakıyordu, etkisi olacak mı göreceğiz.
    eyvallah saolasın hocam..aldık ama o kadar paraya araba alınırdı yaaauuuvv...
    ararım tabi hele bi altıma alayım da şu motoru..bi de acemiliğimizi atsak daha iyi olur...

tel meselesine gelince facebook sayfasında herkesin tel numarasının yazılı olduğu bi dosya var..ordan bakabilirsin, oraya ulaşımın yoksa Buğrahan Berkyürek - buberk - 05448047481 telefon numarası..burdan ulaşabilirsin arkadaşa...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

la arkadaş iki tane tık yapacaksınız yaw...ahanda kaç km

http://g.co/maps/8nmuf
    buberk bunu beğendi.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Erhan, hayirli olsun, cok sevindim. Gule gule kullan. Yarinki gezinizde dikkatli olun, ben katilamayacagim.

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    eyvallah saolasın hocam..aldık ama o kadar paraya araba alınırdı yaaauuuvv...
    ararım tabi hele bi altıma alayım da şu motoru..bi de acemiliğimizi atsak daha iyi olur...

tel meselesine gelince facebook sayfasında herkesin tel numarasının yazılı olduğu bi dosya var..ordan bakabilirsin, oraya ulaşımın yoksa Buğrahan Berkyürek - buberk - 05448047481 telefon numarası..burdan ulaşabilirsin arkadaşa...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

la arkadaş iki tane tık yapacaksınız yaw...ahanda kaç km

http://g.co/maps/8nmuf
    Öyle ahanda iki tıkla olmuyor... Gölbaşından sonra normal olarak 100km. Ama yaklaşık 20 km. sonra tuzgölünü görüyorsun gölün uzunluğu 80km. ilk giriş kapıları gölün başlangıcında ve bir kaç yerinde daha var. İlerledikçe bildiğim kadarı ile 3 yada 4 kapısı daha olmalı. Faruk abi benim belli değil yarın benim oğlana bakmam gerekebilir. Bakacaz sabah eğer validenin işi olmaz ise ona bırakacağım...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı caneryavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dönüşü kaça planlıyorsunuz maç var yine malum...
    Ne zaman döneriz hiç bir fikrim yok ama hava kararmadan dönüş yolunda olmaktan yanayım. Bülent78 ile de az önce telefonda görüştük aksilik olmazsa oda katılıyor. Hadi hayırlısı diyelim
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı caneryavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle ahanda iki tıkla olmuyor... Gölbaşından sonra normal olarak 100km. Ama yaklaşık 20 km. sonra tuzgölünü görüyorsun gölün uzunluğu 80km. ilk giriş kapıları gölün başlangıcında ve bir kaç yerinde daha var. İlerledikçe bildiğim kadarı ile 3 yada 4 kapısı daha olmalı. Faruk abi benim belli değil yarın benim oğlana bakmam gerekebilir. Bakacaz sabah eğer validenin işi olmaz ise ona bırakacağım...
    valla ben en yakın noktasını işaretledim...illaki ankara dan gelenleri düşünerek bi kapı yapmışlardır oraya..içine girmeye de gerek yok sandal sefası mı yapacaksınız...yunus (Gaccal) gibi poz verecez derseniz o başka

şaka bi yana size hayırlı yolculuklar...tuz gölü diyince kulağa uzak gibi geliyo ama esasında sanıldığı kadar uzak değilmiş..ben de bakınca farkettim...herkese iyi yolculuklar...
    yola çıkmadan önce bi plan yapın, toplu sürüş tecrübesi bambaşka diyolar...küçük bi seminer verebilirsiniz ilk defa toplu sürüşle şehirlerarası yola çıkacaklar için...

beyler; çalsın sazlar oynasın gızlar;

yunus ile baktığımız cbr 250 r ile el sıkıştık...deviri pazartesi günü gerçekleştircez inşallah...
    Hayırlı olsun, tekeriniz düz bassın, Allah kaza bela göstermesin....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler