Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Şöyle bir videoyu pat diye ortaya koysa eğlenceli, komik, biraz garip olabilirdi. Şimdi okadar tantana sonrasında, "yapacam" dedikten sonra ortaya çıkan şeye bak...

Dalga geçmiyorum, biz Ankara MT olark daha iyisini yapabiliriz. Hani yapalım, gösterelim! demiyorum ama eğlencesine yapalım dersek yapabiliriz diyorum ve daha iyi olacağını da düşünüyorum (yorumlama açısından).
    Satharian ve makseli bunu beğendiler.
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    5-6 tane uzman birini çıkarıp her motoru denedikten sonra yorumlamalarını istesen neysede, bu adamların çoğu bir motosikleti doğru düzgün yorumlayacak bilgi sahibi değiller bence. Dediğin gibi o kadar tantanadan sonra böyle bir şey çıkması hoş olmadı. O motosikletlere biz sırayla binsek ve sohbetini etsek daha iyi olur.

Kısaca bu hazırlanan video, 250 cc alacaklar için hiçbir şey ifade etmiyor. Öylesine bir video olmuş.
    Satharian bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    -None-
    Biraz aceleye getirilmiş bir çalışma olmuş. Bol miktarda çelişkili yorumlar mevcut. Objektif değerlendirmelerden çok, kişisel yetersizliklerini (alışmadığım için vitese ayağım yetişmedi, racing motorun gidonu niye daha fazla dönmüyor vb.) dillendirmişler. Bilgi adına eğitici öğretici satınalma kararının etkileyebilecek pek birşey yok sadece 'ne yaparsanız yapın Daelim almayın' mesajı net verilmiş. Konsept olarak ta kurgusal yemek yarışmaları benzeri 'Motosikletteyiz' tarzı bir bölüm denenmiş. Olmuş mu ? Eeeöh

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Gecikmiş bu yazım için kusura bakmayın.
    Geçmiş olsun Bülent, can sıkıcı bir olay olmuş ama neyse ki fazla bir zarar yok. Arka bahçe en iyi çözüm gibi duruyor tabii komşulardan arıza çıkmadıkça. Bir de şöyle bir şey gördüm. ALARM

Erhan, sana da hayırlı olsun. Artık sonunda kavuştun sayılır. aslında oralara gitmişken iyice gezerek gelsen en güzel, çünkü çok harika yerler oralar. Bir zamanlar arabayla o bölgeye geziye çıkmıştım. Tabii özellikle yemek kültürü mükemmel. Yol da Niğde'den Urfa'ya dek kaliteli otoyol. Ama yine de yolda 4 mevsimi yaşayacağını unutma ve dikkat et.

Bu ctesi hava güzel olursa bakım yaptırıp sezonu açacağım inş.
    Diğer tüm arkadaşlara da selamlar... Hepinizi sevgiyle(!) kucaklıyorum.
    makseli, Wozy, karapara ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Bonjour à tout le monde. Quelle vidéo? Suis français actuellement.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    ANKARA MT MERHABA...
    HAVA ŞARTLARININ MÜSAİTLİĞİ VE ARTIK İÇİM İÇİME SIĞMAMASI GİBİ NEDENLERDEN DOLAYI 15 GÜNDÜR BURADA DA YAZDIĞIM BOLU-ANKARA GEZİMİ İNŞALLAH BU HAFTA SONU GERÇEKLEŞTİRECEĞİM...
    SAĞOLSUN ZAFER ARKADAŞIMIZ BENİ KAZANDAN ALACAK VE ATİLLA ABİMİZİ ZİYARET EDECEĞİZ...BU HAFTA SONU MÜSAİT OLAN VE YOL YAPMAYA HAZIR OLAN DEĞERLİ ANKARA MT CİLER DEN DE BİZE EŞLİK ETMESİNİ UMUYORUM...CVPLARINIZI BEKLİYORUM SAYGILAR...
    yolcu114 ve Taylan bunu beğendiler.
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen başlattın

http://www.youtube.com/watch?v=oMfUhRZ9gRU

http://www.youtube.com/watch?v=XsQMsu2Rj1g

http://www.youtube.com/watch?v=uRlapZVulKQ
    Bulent78 bunu beğendi.
    #sürenadam

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    selamlar arkadaşlar,
    motorum bu cumartesi geliyor. çok heyecanlıyım....
    Taylan, Bulent78, Soykan67 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar,
    Sen mi ben mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:30 ----------

Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan, sana da hayırlı olsun. Artık sonunda kavuştun sayılır. aslında oralara gitmişken iyice gezerek gelsen en güzel, çünkü çok harika yerler oralar. Bir zamanlar arabayla o bölgeye geziye çıkmıştım. Tabii özellikle yemek kültürü mükemmel. Yol da Niğde'den Urfa'ya dek kaliteli otoyol. Ama yine de yolda 4 mevsimi yaşayacağını unutma ve dikkat et.

eyvallah abi saolasın..dediğin gibi aslında çok güzel bi rota...minumum bir hafta oyalanılması gerekiyo adanaya gelene kadar...ama vakit yok işte..belki halfeti, harran, göbeklitepe den birine uğrama şansı bulabilirm..ordan çıkış saatime de bağlı..gezemesek te bir başka bahara deriz artık...

bu arada seni de takdir ediyorum elinin altında motor olup binmediğin için...iyi sabır varmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:56 ----------

Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bonjour frère, comment allez-vous?
    helin126 bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecikmiş bu yazım için kusura bakmayın.
    Geçmiş olsun Bülent, can sıkıcı bir olay olmuş ama neyse ki fazla bir zarar yok. Arka bahçe en iyi çözüm gibi duruyor tabii komşulardan arıza çıkmadıkça. Bir de şöyle bir şey gördüm.

Eyvallah Taylan yaw, hasar yok sadece sinirlerimi bozmustu sabah sabah o kadar. Bir hortum kopmustu onu degistirdim, basit bisey yani. Seni de gorebiliriz yani artik haftasonlari oyle mi Gec bile kaldin bence acmak icin sezonu.

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen mi ben mi?
    Sen niye seviniyon olm, senin mevzuya daha bir hafta yok mu
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sen niye seviniyon olm, senin mevzuya daha bir hafta yok mu
    olsun olum 5 aydır bekleyen adam için bir haftalık süre yarın gibi...ömr-ü hayatımdaki karayolunda en uzun mesafemi yapıcam, ilk defa gittiğim yerlere gidicem, gelicem..yol hazırlığı yapıcam..nası heyecanlanmayım
    Bulent78 bunu beğendi.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Bülent, Erhan,

İşler güçler... bu yıl sezonu ancak açabileceğim. Tatlı su motorcusu olarak en kısa zamanda sizleri görmek isterim. Özledim vallahi hepinizi.

Erhan sen yola çıkarken yine de yanında göz yaşartıcı sprey falan al. ne olur ne olmaz, o kadar uzun yolu tek başına kat edeceksin.
    erro bunu beğendi.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    olsun olum 5 aydır bekleyen adam için bir haftalık süre yarın gibi...ömr-ü hayatımdaki karayolunda en uzun mesafemi yapıcam, ilk defa gittiğim yerlere gidicem, gelicem..yol hazırlığı yapıcam..nası heyecanlanmayım
    Sonundan bitiyor değil mi, bize ve kendine yaşattığın bu ızdırap dolu 5 ay
    ANGARAJ

Motosikleti
    Hyosung gv250
    selamlar arkadaşlar,
    Plaka işleri var daha

Arkadaşlar, Samet (bolu lynx) gelecek bu pazar günü.varmı düşündüğünüz bir etkinlik.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    pazar ben de gelip sizlerle tanışmak isterim. acemiliğimin grubun sürüş güvenliğini tehlikeye atmayacağı kısa ve basit bir rotadan gezi de yaparsanız katılmak da isterim .

dane pantolonu alırken Syanur ile tanışma şansımız oldu, diğer arkadaşlarla da vakit geçirmeden kaynaşmak iyi olur.
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ben haftasonu yoğum, eskişehirde olcem...
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Böyle resimler beni fezalara kanatlandırıyor ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:40 ----------

selamlar arkadaşlar,
    İlk motosikletiniz ise size tavsiyem bu akşam için 4 tane DVD film almanız zira sabaha kadar uyku tutmayacak

Bu arada arkadaşlar bir motosiklet adaptasyon eğitimi , yol eğitimi falan planlasak kendi aramızda diye düşünüyorum, ne dersiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

hacı motive ediyom da öbür hafta için..bu hafta sonunu pas geçecez...
    Erhan sen motor almaya gitmedin mi daha hacı ???

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:45 ----------

Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar ben de gelip sizlerle tanışmak isterim. acemiliğimin grubun sürüş güvenliğini tehlikeye atmayacağı kısa ve basit bir rotadan gezi de yaparsanız katılmak da isterim .

dane pantolonu alırken Syanur ile tanışma şansımız oldu, diğer arkadaşlarla da vakit geçirmeden kaynaşmak iyi olur.
    Ben acemiliği hep sürüşlerde grubun ortasında yer alarak attım... Grupla kullanmak seyahatlerde tek kullanmaktan daha güvenli bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle bir videoyu pat diye ortaya koysa eğlenceli, komik, biraz garip olabilirdi. Şimdi okadar tantana sonrasında, "yapacam" dedikten sonra ortaya çıkan şeye bak...

Dalga geçmiyorum, biz Ankara MT olark daha iyisini yapabiliriz. Hani yapalım, gösterelim! demiyorum ama eğlencesine yapalım dersek yapabiliriz diyorum ve daha iyi olacağını da düşünüyorum (yorumlama açısından).
    Video çekin, yapın, ünlü olun Polat
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı yolcu114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plaka işleri var daha

Arkadaşlar, Samet (bolu lynx) gelecek bu pazar günü.varmı düşündüğünüz bir etkinlik.
    evet:(( işyerinden izin almak bayağı sorun oluyor bizde. bakalım nasıl yapacam?

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    evet:(( işyerinden izin almak bayağı sorun oluyor bizde. bakalım nasıl yapacam?
    hiç olmadı, öğle arasında yakındaki notere gidilip plaka işlemlerini yaptırmak üzere vekaalet verirsin olur biter ;)

bu arada hoşgeldin ve hayırlı olsun

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    İlk motosikletiniz ise size tavsiyem bu akşam için 4 tane DVD film almanız zira sabaha kadar uyku tutmayacak

Bu arada arkadaşlar bir motosiklet adaptasyon eğitimi , yol eğitimi falan planlasak kendi aramızda diye düşünüyorum, ne dersiniz? [COLOR="Silver") ) bundan 2 yıl öncesine kadar 2 yaz motor kullanmışlığım vardı ama küçük bir ilde. 250mct mondial. ama ankara trafiğinde daha güvenli kullanabilmem için bir iki saatlük bir eğitime ihtiyacım var. o olabilir bak..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler