Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Rulmanları göstermek için attım resimleri. Dediğin gibi sökmesi, toplaması çok zevkli ama alet şart. Attığın linkte adam bayağı uğraşmış. Fakat şu buzdolabı ve fırın işini taktir ettim

GS'lerin, aslında parçalarını bulmak kolay ve ucuza halledilebilir, fakat iyi araştırmak lazım. Allah bilir şu rulman kaç paradır fakat Ostim'de halledilebilir kolay ve ucuz yoldan bir şekilde dediğin gibi.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @Bülo bak baklaım işine yarar mı

http://www.motosiklet.net/forum/mt-atolye-teknik-servis/114076-bahceye-inis-icin-rampa-veya-asansor-projesi.html

Bunlar biraz abartmış tabi, ben 2 profil demir hatta inşaat kalası ile senin sorunun çözüleceğine inanıyorum gibi. Ama bir daha bakmak lazım oraya, belki yanlış hatırlıyorumdur
    #sürenadam

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Bülo bak baklaım işine yarar mı

http://www.motosiklet.net/forum/mt-atolye-teknik-servis/114076-bahceye-inis-icin-rampa-veya-asansor-projesi.html

Bunlar biraz abartmış tabi, ben 2 profil demir hatta inşaat kalası ile senin sorunun çözüleceğine inanıyorum gibi. Ama bir daha bakmak lazım oraya, belki yanlış hatırlıyorumdur
    Haci baktim oraya da adamlar cosmus, vinc yapalim, asansor yapalima donmus mevzu bir iki gun daha devam ederse o topik, helikopterle catiya motor koyma plani da cizecekler

dun yoneticiye soyledim, iste biz de ev sahibiyiz, motor caliniyodu falan filan, adam da valla bana gore hava hos, ben de tanimiyom apartmandakilerin cogunu zaten, yap gitsin nolcak tarzi yaklasti o iki basamak merdivenin yarisini cimento ile duz rampa sekline getiricem kafamdaki fikir bu, tam o bahceye giriste bir hirdavatci var zaten, ona yaptiririm diye dusunuyorum. Rampa ile falan ugrasmak istemiyorum abi, indir kaldir, sonra onu da calacak bikac serefsiz. Zaten ayakalti olan bir yer degil orasi, yarisini rampa yapsam milletin ruhu bile duymaz da arka tarafta oturan komsular killik cikarabilir, insallah bisey demezler.
    erro bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haci baktim oraya da adamlar cosmus, vinc yapalim, asansor yapalima donmus mevzu bir iki gun daha devam ederse o topik, helikopterle catiya motor koyma plani da cizecekler

dun yoneticiye soyledim, iste biz de ev sahibiyiz, motor caliniyodu falan filan, adam da valla bana gore hava hos, ben de tanimiyom apartmandakilerin cogunu zaten, yap gitsin nolcak tarzi yaklasti o iki basamak merdivenin yarisini cimento ile duz rampa sekline getiricem kafamdaki fikir bu, tam o bahceye giriste bir hirdavatci var zaten, ona yaptiririm diye dusunuyorum. Rampa ile falan ugrasmak istemiyorum abi, indir kaldir, sonra onu da calacak bikac serefsiz. Zaten ayakalti olan bir yer degil orasi, yarisini rampa yapsam milletin ruhu bile duymaz da arka tarafta oturan komsular killik cikarabilir, insallah bisey demezler.
    hacı beton atacağına git marangozda bi eğik düzlem yaptır ne uğraşıyon...kim çalsın la tahtayı..gerekirse onu sabitlersin...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    dun yoneticiye soyledim, iste biz de ev sahibiyiz, motor caliniyodu falan filan, adam da valla bana gore hava hos, ben de tanimiyom apartmandakilerin cogunu zaten, yap gitsin nolcak tarzi yaklasti
    Bu çok iyiymiş, genelde yöneticiler sıkıntı çıkartmaya meyilli oluyorlar

Çalınma mevzusunda haklısın, demiri de götürürler kalası da... Şikayet mevzunu da benim gibi yapacaksın, motoru çalıştırır çalıştırmaz abanmadan uzayıp bahçeden çıkacaksın, jiglenin kapanmasını motorun ısınmasını felan sokakta bekleyeceksin. O sırada da üstünü başını giyer düzeltirsin.

Bende aynı mantıkta kaskı eldiveni felan apartmanın ilerisinde giyiyorum. Yanlız bu sabah kaskı tutarken kornaya denk geldi, çarptı. Dat dat dat... kasten yapsam bukadar arda arda çalamazdım, yankı gürültü... Ben heyecanlanınca motor da heyecanlanıyor galiba, aceleyle kaçayım derken bir de marş almadı. Bas, bas, bas... kesin en az 3 kişiyi uyandırdım bu sabah
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    haftaya cuma için diyarbakır biletimi aldım...bu iş az biraz tuzlu olacak ama bi aksilik çıkmadığı müddetçe keyif almaya bakıcaz artık...
    Wozy ve karapara bunu beğendiler.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero

O kadar lafı geçti insan bi fotoğraf falan çeker koyarda üzerinde konuşuruz
    karapara bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı beton atacağına git marangozda bi eğik düzlem yaptır ne uğraşıyon...kim çalsın la tahtayı..gerekirse onu sabitlersin...

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...BCzlem_JPG.JPG
    Yaw saglam kalastan da olabilir de oyle indir kaldir ugrasmak istemiom ben, oraya sabitlemek lazim. Bakalim haftasonuna sekillenir benim plan heralde.

Bu çok iyiymiş, genelde yöneticiler sıkıntı çıkartmaya meyilli oluyorlar

Çalınma mevzusunda haklısın, demiri de götürürler kalası da... Şikayet mevzunu da benim gibi yapacaksın, motoru çalıştırır çalıştırmaz abanmadan uzayıp bahçeden çıkacaksın, jiglenin kapanmasını motorun ısınmasını felan sokakta bekleyeceksin. O sırada da üstünü başını giyer düzeltirsin.

Bende aynı mantıkta kaskı eldiveni felan apartmanın ilerisinde giyiyorum. Yanlız bu sabah kaskı tutarken kornaya denk geldi, çarptı. Dat dat dat... kasten yapsam bukadar arda arda çalamazdım, yankı gürültü... Ben heyecanlanınca motor da heyecanlanıyor galiba, aceleyle kaçayım derken bir de marş almadı. Bas, bas, bas... kesin en az 3 kişiyi uyandırdım bu sabah
    Hehe, valla bizim arka bahceye giris kolay kontagi kapatir inerim de cikis hafif rampa, sizinki kadar degil aslinda, belki yukari kadar getirip yukarda calistirabilirim o da olabillir, denemem lazim. Benim motor calisir calismaz yurumeyi pek sevmiyo, 1-2 dakka da anca kendine geliyor otomatik jikle muhabbeti. Bi de arada kapi var, zincirle kilitli, onu da acmam lazim yani, giris cikis baya ugrastiracak aslinda beni ama olsun en azindan daha guvenli, sadece arka bahceye bakan komsular var o tarafta, baska kimse girip cikamaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:08 ----------

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar lafı geçti insan bi fotoğraf falan çeker koyarda üzerinde konuşuruz
    Onu da aksam cekip koyarim, napican zihni sinir procelerin mi var

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Bu arada sali sabahi motoru almaya indigimde karsilastigim manzarayi da paylasamadan edemiycem, park yerine koymuyorum artik malum, simdilik evin onunde, sabah bu arkadasi motorun uzerinde guneslenirken buldum iki gidikladim, inmedi, hosuna gitti iyice yayildi motorun uzerinde, daha sonra topkaseyi falan acip da gurultu yapinca rahatsiz oldu pasam, soylene soylene indi motordan Bu sabahta yine apartmanin onundeydi ama motoru sirkette birakmistim,o yuzden cimenlerde yatiyordu, sabah bi bakistik, getir lan su motoru da uzerine yatayim yine der gibi bakti gozlerime
    Soykan67, Wozy, forewer ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

Bu arada sali sabahi motoru almaya indigimde karsilastigim manzarayi da paylasamadan edemiycem, park yerine koymuyorum artik malum, simdilik evin onunde, sabah bu arkadasi motorun uzerinde guneslenirken buldum iki gidikladim, inmedi, hosuna gitti iyice yayildi motorun uzerinde, daha sonra topkaseyi falan acip da gurultu yapinca rahatsiz oldu pasam, soylene soylene indi motordan Bu sabahta yine apartmanin onundeydi ama motoru sirkette birakmistim,o yuzden cimenlerde yatiyordu, sabah bi bakistik, getir lan su motoru da uzerine yatayim yine der gibi bakti gozlerime
    yok o öle dememiştir amcası şöyle demiştir,

[IMG]http://www.itusozluk.com/image/*******************************_284602.jpg[/IMG]
    Soykan67, Wozy ve umurcan bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS

[/COLOR]http://img189.imageshack.us/img189/5...0327084057.jpg

Asalete bak hele.
    Fakat böyle yatırmaya izin verirsen yahut bir önlem almazsan seleni tırnak izleriyle döşer, bilesin
    ANGARAJ

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Aynı kedi durumu bendede var ama namussuza hiç kızamıyorum çünkü bazen eve alıyorum mıncıklayıp karnını doyurup geri aşağı bırakıyorum. O yüzden binsin be. İnsanın art niyetiyle gelen minicik çizik için kafayı sıyırırım ama masum bi kediden gelen tırmalamalar canı sağolsun derim.
    Soykan67, helin126 ve karapara bunu beğendiler.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı kedi durumu bendede var ama namussuza hiç kızamıyorum çünkü bazen eve alıyorum mıncıklayıp karnını doyurup geri aşağı bırakıyorum. O yüzden binsin be. İnsanın art niyetiyle gelen minicik çizik için kafayı sıyırırım ama masum bi kediden gelen tırmalamalar canı sağolsun derim.
    o tırlamaların maliyeti 50 yer yer 100tl'yi bulabiliyor ozanım haberin olsun
    Wozy bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Wozy bunu beğendi.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R

Bunlarda güzel It's Miller Time
    erro bunu beğendi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    tracer 900

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

makseli bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    advrider den gibi geldi.

gendini motive ediyon elleam haftasonu için
    hacı motive ediyom da öbür hafta için..bu hafta sonunu pas geçecez...

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Gözlerine kurban..

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    La o ne saçma kıyaslama videosu öyle... Kafanız karışsın istiyorsanız bol bol izleyin. Sokaktan 5-6 adam topla, uzmanlarmış gibi yorum yaptır, ortaya çorba...

İzlerken beynim döndü, zaten yorumlarda motorların yarısı unutuluyor bile. Bizim muhabbetler daha faydalı ben söyleyim
    makseli bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    BMW R1100GS
    La o ne saçma kıyaslama videosu öyle... Kafanız karışsın istiyorsanız bol bol izleyin. Sokaktan 5-6 adam topla, uzmanlarmış gibi yorum yaptır, ortaya çorba...

İzlerken beynim döndü, zaten yorumlarda motorların yarısı unutuluyor bile. Bizim muhabbetler daha faydalı ben söyleyim
    Aynen, tırt bir video olmuş. Böyle adamları arasan bulamazsın ama Barkın bulmuş. Adamlar birbirlerinin dedikodusunu bile yapmış.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler