Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm plastikten km rediktörü mü olurmuş lem?
    Birde 60 lira
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Hayır bazı isminin başharfi Pöti Çocuk olan arkadaşların beğenmediği benim Asya'nin KM Rediktörü bile Bildiğin demir.
    Ayrıca o parçayı fatih abi tornada işleyebilirdi sana..
    kahkahax bunu beğendi.
    ANGARAJ

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    tabi canım hatta sen elle yapardın yunus ustacım o kadarda basit bişey değil fotoda düz görünüyor. Zaten dediğin gibi ybr ve çinli başka motorlarınki genelde demir görünümlü.
    erro bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi canım hatta sen elle yapardın yunus ustacım o kadarda basit bişey değil fotoda düz görünüyor. Zaten dediğin gibi ybr ve çinli başka motorlarınki genelde demir görünümlü.
    Ben de tam onu diycektim. Laf salatası bol olum bizde. Biz o twister'ı da yapardık, aşa caminin orada köşede bir usta var. Eliyle yapardı hemde hepsini.

Şimdi 60 TL verdin ya, illa bir enayi damgası yiyeceksin, yoksa içi rahat etmez insanların...
    #sürenadam

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Ön fren hidroliği, Radyatör suyu ve antifiriz, Motor yağı, Diferansiyel yağı, Balata bakımları, Subap ayarları, Elektrik sistemi kontrolleri.... Daha neler neler yazsam bir sayfa dolar.
    Yani cillop gibi oldu motosiklet çok değişti be öncesi sonrasına hiç benzemiyor. Bora Honda çok güzel ilgilendiler. Efe'ye de gittim ama buradaki ustalar 10 numara. Aklımdaki soruların hepsi gitti. Gaz tepkisi züper olmuş hemen tepki veriyor.
    Orhan abiyle benim motor için en buraya gelenlerden en temizi olduğunu söylediler. Öyleki 18bin bakımı için gittim Km "18001" deydi. Artık sezon resmen açıldı benim için
    karapara ve erro bunu beğendiler.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Buarada FATİH ABİ, sende benim 28-25 anaktarım kalmış yav...
    #sürenadam

Motosikleti
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de tam onu diycektim. Laf salatası bol olum bizde. Biz o twister'ı da yapardık, aşa caminin orada köşede bir usta var. Eliyle yapardı hemde hepsini.

Şimdi 60 TL verdin ya, illa bir enayi damgası yiyeceksin, yoksa içi rahat etmez insanların...
    Zoruna gittiyse bilelim olm..
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Motoru büyüttüğün zaman parça fiyatları artınca, abuk subuk parçalar için bir dünya para verdikten sonra enayi damgası yemeden önce kendin enayi gibi hissedeceksin.

Gereksiz pahalılıktaki bir parçayı sağda solda araştırmadan direk alırsan enayi damgası yersin, fakat başka çaren yoksa kimsenin öyle bir şey demeye hakkı olmaz. Enayi damgası vurmak gibi bir niyetimiz yok, sonuçta bizde bazı parçaları gereksiz şekilde yüksek fiyatla aldık, adamın halinden anlarız.
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru büyüttüğün zaman parça fiyatları artınca, abuk subuk parçalar için bir dünya para verdikten sonra enayi damgası yemeden önce kendin enayi gibi hissedeceksin.

Gereksiz pahalılıktaki bir parçayı sağda solda araştırmadan direk alırsan enayi damgası yersin, fakat başka çaren yoksa kimsenin öyle bir şey demeye hakkı olmaz. Enayi damgası vurmak gibi bir niyetimiz yok, sonuçta bizde bazı parçaları gereksiz şekilde yüksek fiyatla aldık, adamın halinden anlarız.
    Onu soran eden yok işte, direk ilk cümle; "Kaç para verdin?" kaça geldi sana, yuh okadar para verilir mi...bu yaptığın harcamalar....vs, vs,

Üst baş alırsın, hayırlı olsun diyeceğini çüş, oha mk... der. Ancak kim kaç para vermiş, mevzu buralarda çok hararetli dönüyor. Gerisini istediğin kadar anlat, teferruat...

İlk söylediğin cümle ise tamamen başka bişey.

Neyse, konuyu kapatalım.

Hafta sonu dizimize kadar kar yağacakmış...
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Hafta sonu dizimize kadar kar yağacakmış...
    sadece cumartesi,

pazar güpgüneşli

Motosikleti
    Mevzu nerelerden nerelere gelmiş,
    Sanki biz G.tümüzden konuşuyoruz burda....

Hayır demeyim demeyim diyorum ama zorla dedirteceksiniz!
    Arkadaş fotolarda o parça düz görünüyor mu?
    -Evet görünüyor,
    (hayır görünmese ne olacak)
    -parça Plastik mi?
    --Evet bildiğin sert pilastik,
    -Peki Fatih abinin dükkana gittiğinizde kaç defa
    " ulen bu adam bu koca koca makinalarda ne iş görüyo mk?"
    Deyipte incelediniz mi acaba?

Du ben cevap vereyim!
    -e abi biz gidiyoz oraya
    -eee
    --ya işte kendi işimizi hallediyoz orda sonra işimiz bitince dönüp geliyoz ...
    -hmmm e güzel evladım bakmazsan etrafına sormazsan soruşturmazsan,
    sonra birde bu iş böyle yapılır deyince yırtık dondan çıkar gibi..
    -- vay efendim zaten şu söylede bu böyle amanın o öle olurmuymuş katiyen olmaz öyle şey!
    anca milleti enayi yerine koyun siz bıdı bıdı bıdı bıdı....

-e ben ne yapayım o zaman gurban?
    ANGARAJ

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Buarada FATİH ABİ, sende benim 28-25 anaktarım kalmış yav...
    tamam bende, karantinaya aldım.
    Syanur bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevzu nerelerden nerelere gelmiş,
    Sanki biz G.tümüzden konuşuyoruz burda....

Hayır demeyim demeyim diyorum ama zorla dedirteceksiniz!
    Arkadaş fotolarda o parça düz görünüyor mu?
    -Evet görünüyor,
    (hayır görünmese ne olacak)
    -parça Plastik mi?
    --Evet bildiğin sert pilastik,
    -Peki Fatih abinin dükkana gittiğinizde kaç defa
    " ulen bu adam bu koca koca makinalarda ne iş görüyo mk?"
    Deyipte incelediniz mi acaba?

Du ben cevap vereyim!
    -e abi biz gidiyoz oraya
    -eee
    --ya işte kendi işimizi hallediyoz orda sonra işimiz bitince dönüp geliyoz ...
    -hmmm e güzel evladım bakmazsan etrafına sormazsan soruşturmazsan,
    sonra birde bu iş böyle yapılır deyince yırtık dondan çıkar gibi..
    -- vay efendim zaten şu söylede bu böyle amanın o öle olurmuymuş katiyen olmaz öyle şey!
    anca milleti enayi yerine koyun siz bıdı bıdı bıdı bıdı....

-e ben ne yapayım o zaman gurban?
    Az buz o makinaların neler yapabildiğini biliyorum. O makinalarda neler neler yapılır, hatta makinaları incelerken bile aklıma bir sürü şey geldi ama çekiniyorum ben öyle bir şey istemeye şahsen
    ANGARAJ

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    ANKARA MT ' YE BOLUDAN SELAMLAR...
    HAVA YAĞIŞSIZ OLURSA NİSANIN İLK PAZARI EĞER KÖTÜ OLURSA İKİNCİ PAZARI EĞER YİNE KÖTÜ OLURSA OLMASIN İNŞALLAH SIRF YOL YAPMAK VE TANIŞMAK İÇİN ANKARAYA GELİCEM...
    MUHTEMEL CUMARTESİ AKŞAM ÜSTÜ YOLA ÇIKAR KAZANDA KONAKLAMA YAPARIM ...
    PAZAR GÜNÜDE SİZLERLE TANIŞMAK İÇİN MERKEZE DOĞRU GELEBİLİRİM...BENİ KARŞILAYACAK ARKADAŞLAR VARMIDIR ŞÖYLE BERABER Bİ TURLAYALIM ANKARAYI GEZELİM...
    BU ARADA MOTORUM MONDİAL 150MR VULTURE...HANİ OLURDA Bİ ABİMİZ ÇIKAR DA SS LE GELİR SONRA BENİ ANMASIN GURBET ELLERDE
    ŞÖYLE SEZONU Bİ AÇALIM İNŞALLAH ...BANA EŞLİK EDECEK ARKADAŞLAR ABİLERİMİZ VARMI CVPLARINIZI BEKLİYORUM TEKRAR SAYGILAR...
    Redmoon, karapara ve nezih77 bunu beğendiler.
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ANKARA MT ' YE BOLUDAN SELAMLAR...
    HAVA YAĞIŞSIZ OLURSA NİSANIN İLK PAZARI EĞER KÖTÜ OLURSA İKİNCİ PAZARI EĞER YİNE KÖTÜ OLURSA OLMASIN İNŞALLAH SIRF YOL YAPMAK VE TANIŞMAK İÇİN ANKARAYA GELİCEM...
    MUHTEMEL CUMARTESİ AKŞAM ÜSTÜ YOLA ÇIKAR KAZANDA KONAKLAMA YAPARIM ...
    PAZAR GÜNÜDE SİZLERLE TANIŞMAK İÇİN MERKEZE DOĞRU GELEBİLİRİM...BENİ KARŞILAYACAK ARKADAŞLAR VARMIDIR ŞÖYLE BERABER Bİ TURLAYALIM ANKARAYI GEZELİM...
    BU ARADA MOTORUM MONDİAL 150MR VULTURE...HANİ OLURDA Bİ ABİMİZ ÇIKAR DA SS LE GELİR SONRA BENİ ANMASIN GURBET ELLERDE
    ŞÖYLE SEZONU Bİ AÇALIM İNŞALLAH ...BANA EŞLİK EDECEK ARKADAŞLAR ABİLERİMİZ VARMI CVPLARINIZI BEKLİYORUM TEKRAR SAYGILAR...
    Eğer seni almamızı istediğin yer merkezden yada civarından ise tabi alırız. Kazan için söz veremem. Sevgiler.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer seni almamızı istediğin yer merkezden yada civarından ise tabi alırız. Kazan için söz veremem. Sevgiler.
    YOK BEN KAZANDAN MERKEZE DOĞRU GELİRİM AMA SADECE GELİRİM PEK BİLMİYORUM HANİ...SİZ TARİF EDERSİNİZ BENDE GELİRİM...SORUN YOK MAKSAT YOL YAPMAK...SAYGILAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

ARKADAŞLAR BEN HATIRLATMALARA DEVAM EDECEM ...UMARIM KATILIM ÇOK OLUR ZEVKLİ BİR PAZAR GEÇİRİRİZ...

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Pazar günü ben çıkamam,ama diğer arkadaşlar ile buluşursan yanıma getirsinler seni)
    Wozy bunu beğendi.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YOK BEN KAZANDAN MERKEZE DOĞRU GELİRİM AMA SADECE GELİRİM PEK BİLMİYORUM HANİ...SİZ TARİF EDERSİNİZ BENDE GELİRİM...SORUN YOK MAKSAT YOL YAPMAK...SAYGILAR

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

ARKADAŞLAR BEN HATIRLATMALARA DEVAM EDECEM ...UMARIM KATILIM ÇOK OLUR ZEVKLİ BİR PAZAR GEÇİRİRİZ...
    Eğer hava izin verirse tanışmak ve birlikte yol yapmaktan mutluluk duyarız,
    Belki bir günde biz Abant a kamp atmaya geliriz-bu sefer de sen bizi gezdirirsin
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı yolcu114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü ben çıkamam,ama diğer arkadaşlar ile buluşursan yanıma getirsinler seni)
    ATİLLA ABİ TAM DA BEN SENİ ARAYACAKTIM AMA SEN ÖNCE DAVRANDIN...ABİ ARKADAŞLAR GETİRİRSE SEVE SEVE GELİRİM...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer hava izin verirse tanışmak ve birlikte yol yapmaktan mutluluk duyarız,
    Belki bir günde biz Abant a kamp atmaya geliriz-bu sefer de sen bizi gezdirirsin
    ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...SİZ YETERKİ GELİYORUZ DİYİN ...ZEVKLE GEZDİRİRİM-sadece abant değil çok fazla gezilecek yer var-

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı yolcu114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atilla Abi cümlelerinde ''SOPALAMA'' havası aldım, arkadaş misafir hatırlatırım abi...Onun yerine beni SOPALA... ... Motorculuktaki bu ruhu seviyorum arkadaş, motorcu motorcunun arkadaşı..Yüzü,üstü çamurlu herkes endurocu

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi özgürü bir günde olabileceği kadar tanıdığım kadarıyla sen toprağa gircdem dediğin sürece yanında bulamama gibi bi derdin olmayacak
    Adamlar bildiğin tabaka buzu gördü ve devam etti yola hani sen düşün
    CRF250L'e gönlümüz kayarsa Özgür kardeşle tanışmak şart oldu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen dağ tepe girersin araziye kaybolursan sucuk kokusunu takip et grubu bulursun zaten. Bence gayette güzel binersin sen arazide
    Nerede mangal ateşi siz ordasınız eminim...Bu arada sucukları ben taşırım, şayet siz beni arazide bulursanız size de veririm ...Böyle konuştukça kendi kendimi iyice havaya sokuyorum... Allah'ım sen hakkımda hayırlısını ver.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2) Bu enduro sürüş şekli asfalttan farklı, dolayısiyle bu durum asfalt sürüşünü kötü yönde etkiler mi acaba? Örneğin birinde kollar kartal gibi, birinde yere paralel falan filan?
    Şu sorumun GÜME GİTMESİNİ istemiyorum... Bilgili arkadaşlardan cevap bekliyorum..
    Bolu'lu Lynx ve makseli bunu beğendiler.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler