Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    ...Bu enduro sürüş şekli asfalttan farklı, dolayısiyle bu durum asfalt sürüşünü kötü yönde etkiler mi acaba? Örneğin birinde kollar kartal gibi, birinde yere paralel falan filan?
    Ben işin teknik kısımlarını bilemem ama birçok yerli-yabancı incelemede Enduro motorların asfalt performansının çok iyi olduğunu gördüm, bu CRF 250 de de farklı değil, special cross denilen motorlardaki tırtıklı lastiklerle asfaltta olmuyor fakat bu Enduro lastiklerindeki tırıklar kalın olduğundan asfaltta da fena gitmiyormuş, toprakta da gayet yeterli, öyle olunca %50-50 gibi oluyor, bence endişelenecek bir durum yok, fakat daha fazla detaylı bilgiyi Okan abiden falan almak gerek, toprak yol sürüşü bambaşka bir olay çünkü...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Bir de şunu ekleyeyim ki en düşük kaza oranına sahip tarz endurolarda çünkü topraktaki deneyimi asfalta aktaran sürücüler kolay kolay kaza yapmıyorlarmış, var sen düşün gerisini
    ikinci sırada da chopper lar geliyor ama ben oranı biraz arttıyorum sanırım
    karapara ve Wozy bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    Bu gün aksam çanakkaleye gidiyorum yarın sabah çanakkaleden bursa konaklamalı ankaraya dogru getırıyorum motorumu sonunda inşallah yamur neyim yağmaz diyorum

---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 20:01 ----------

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben işin teknik kısımlarını bilemem ama birçok yerli-yabancı incelemede Enduro motorların asfalt performansının çok iyi olduğunu gördüm, bu CRF 250 de de farklı değil, special cross denilen motorlardaki tırtıklı lastiklerle asfaltta olmuyor fakat bu Enduro lastiklerindeki tırıklar kalın olduğundan asfaltta da fena gitmiyormuş, toprakta da gayet yeterli, öyle olunca %50-50 gibi oluyor, bence endişelenecek bir durum yok, fakat daha fazla detaylı bilgiyi Okan abiden falan almak gerek, toprak yol sürüşü bambaşka bir olay çünkü...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Bir de şunu ekleyeyim ki en düşük kaza oranına sahip tarz endurolarda çünkü topraktaki deneyimi asfalta aktaran sürücüler kolay kolay kaza yapmıyorlarmış, var sen düşün gerisini
    ikinci sırada da chopper lar geliyor ama ben oranı biraz arttıyorum sanırım
    yok yok oranı en fazla ben arttırıyorum

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı kahkahax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün aksam çanakkaleye gidiyorum yarın sabah çanakkaleden bursa konaklamalı ankaraya dogru getırıyorum motorumu sonunda inşallah yamur neyim yağmaz diyorum
    hayırlı olsun,

EN 500 mü aldınız ?

kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun,

EN 500 mü aldınız ?
    yok en 500 zaten vardı gecen yaz çanakkaleye iş için gitmiştim kışın ortasında iş bitti motor orda kalmak zorunda kaldı şimdi tekrardan getirmeye gidiyorum

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ANKARA MT ' YE BOLUDAN SELAMLAR...
    HAVA YAĞIŞSIZ OLURSA NİSANIN İLK PAZARI EĞER KÖTÜ OLURSA İKİNCİ PAZARI EĞER YİNE KÖTÜ OLURSA OLMASIN İNŞALLAH SIRF YOL YAPMAK VE TANIŞMAK İÇİN ANKARAYA GELİCEM...
    MUHTEMEL CUMARTESİ AKŞAM ÜSTÜ YOLA ÇIKAR KAZANDA KONAKLAMA YAPARIM ...
    PAZAR GÜNÜDE SİZLERLE TANIŞMAK İÇİN MERKEZE DOĞRU GELEBİLİRİM...BENİ KARŞILAYACAK ARKADAŞLAR VARMIDIR ŞÖYLE BERABER Bİ TURLAYALIM ANKARAYI GEZELİM...
    BU ARADA MOTORUM MONDİAL 150MR VULTURE...HANİ OLURDA Bİ ABİMİZ ÇIKAR DA SS LE GELİR SONRA BENİ ANMASIN GURBET ELLERDE
    ŞÖYLE SEZONU Bİ AÇALIM İNŞALLAH ...BANA EŞLİK EDECEK ARKADAŞLAR ABİLERİMİZ VARMI CVPLARINIZI BEKLİYORUM TEKRAR SAYGILAR...
    Arkadaşlar konuyu güncelliyorumki daha fazla dosta ulaşayım...Saygılar...
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Osman Abi bu cross mevzusu normal yolda motor kullanmak gibi değil, yani daha zor. Benim bildiğim kadarıyla iyi cross kullanıcıları, asfaltta çok daha rahat motor kullanıyorlar, tarz olarak belki ssler hariç diğer tüm motorları senin benim gibi asfalt adamlarından daha iyi kullanıyorlar yani. O toprak ve çamur üzerinde motorla debelenen adam için asfalt ya da hafif bozuk yol çocuk oyuncağı gibi geliyormuş öyle diyorlar

Alıntı kahkahax adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 20:01 ----------

Aman Ha Hakan, bugün burda manyak yağmur yağdı, hala da yağıyor, yarın da karla karışık yağmur var ve sıcaklık 5-6 derece civarlarında olacakmış, yolda donabilirsin, hadi soğuktan yırtsan bile kara falan denk gelirsen kayabilirsin aman diyim, dikkat et kendine.
    karapara bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atilla Abi cümlelerinde ''SOPALAMA'' havası aldım, arkadaş misafir hatırlatırım abi...Onun yerine beni SOPALA... ... Motorculuktaki bu ruhu seviyorum arkadaş, motorcu motorcunun arkadaşı..Yüzü,üstü çamurlu herkes endurocu

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

CRF250L'e gönlümüz kayarsa Özgür kardeşle tanışmak şart oldu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

Nerede mangal ateşi siz ordasınız eminim...Bu arada sucukları ben taşırım, şayet siz beni arazide bulursanız size de veririm ...Böyle konuştukça kendi kendimi iyice havaya sokuyorum... Allah'ım sen hakkımda hayırlısını ver.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Şu sorumun GÜME GİTMESİNİ istemiyorum... Bilgili arkadaşlardan cevap bekliyorum..
    Abi bırak bu işleri yola gel. ;))
    karapara bunu beğendi.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ANKARA MT ' YE BOLUDAN SELAMLAR...
    HAVA YAĞIŞSIZ OLURSA NİSANIN İLK PAZARI EĞER KÖTÜ OLURSA İKİNCİ PAZARI EĞER YİNE KÖTÜ OLURSA OLMASIN İNŞALLAH SIRF YOL YAPMAK VE TANIŞMAK İÇİN ANKARAYA GELİCEM...
    MUHTEMEL CUMARTESİ AKŞAM ÜSTÜ YOLA ÇIKAR KAZANDA KONAKLAMA YAPARIM ...
    PAZAR GÜNÜDE SİZLERLE TANIŞMAK İÇİN MERKEZE DOĞRU GELEBİLİRİM...BENİ KARŞILAYACAK ARKADAŞLAR VARMIDIR ŞÖYLE BERABER Bİ TURLAYALIM ANKARAYI GEZELİM...
    BU ARADA MOTORUM MONDİAL 150MR VULTURE...HANİ OLURDA Bİ ABİMİZ ÇIKAR DA SS LE GELİR SONRA BENİ ANMASIN GURBET ELLERDE
    ŞÖYLE SEZONU Bİ AÇALIM İNŞALLAH ...BANA EŞLİK EDECEK ARKADAŞLAR ABİLERİMİZ VARMI CVPLARINIZI BEKLİYORUM TEKRAR SAYGILAR...
    Ben Kazan'a gelip sana eşlik edebilirim. Atilla Bey'in mekanına kadar götürüp diğer arkadaşlara teslim ederim. Cep telefonumu özel mesajla gönderiyorum. Haberlerişiriz eğer istersen.
    karapara, erro ve Wozy bunu beğendiler.

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Kazan'a gelip sana eşlik edebilirim. Atilla Bey'in mekanına kadar götürüp diğer arkadaşlara teslim ederim. Cep telefonumu özel mesajla gönderiyorum. Haberlerişiriz eğer istersen.
    İlginize çok teşekkür ediyorum...Nisan başında güncellemelere devam edeceğim...Görüşmek üzere...Saygılar
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Bişeyler yapan var mıdır bugün beylerr, gerçi hava baya muhalefet ama olsun yine de sorayım.
    ANGARAJ

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hava çok soğuk, yerler de yaş; 10 dk bi yere gittim geldim, hala ısınamadım

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Ben de bisikletle çıkayım diyodum yeni aldığım jel seleyi denemek için ama banyo sonrası zatürreye davetiye çıkarmayım dedim

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Dün akşam saat 9-9,30 gibi eve fönüş yolundaydım motosikletimle siz anladınız gerisini
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Evett, cumartesi şöyle olsun, pazar böyle olsun, Ulusta buluşalım beypazarında kaynaşalım,göle gidelim sucuk yiyelim, pazara gidelim üç tavuk alalımm diyen arkadaşlarrrrrrrr, yarın napacaksınız acaba?

Var mı planı olan, ben Atila Abinin oraya uğrayabilirim belki diyorum duruma göre, işim gücüm yok, hava beni dondurmazsa belki motoru yıkarım ya da 1 liraya su tutarım, ya da 2 liraya 4 dakka su tutarım zengin değil miyim anasını satayım
    ANGARAJ

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evett, cumartesi şöyle olsun, pazar böyle olsun, Ulusta buluşalım beypazarında kaynaşalım,göle gidelim sucuk yiyelim, pazara gidelim üç tavuk alalımm diyen arkadaşlarrrrrrrr, yarın napacaksınız acaba?

Var mı planı olan, ben Atila Abinin oraya uğrayabilirim belki diyorum duruma göre, işim gücüm yok, hava beni dondurmazsa belki motoru yıkarım ya da 1 liraya su tutarım, ya da 2 liraya 4 dakka su tutarım zengin değil miyim anasını satayım
    Sana eşlik etmeyi planlıyorum, hava durumuna bağlı olarak. Pazar pazar yapacak bir şey yok
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Arkadaşlar motosiklet pantolonuna ihtiyacı olan varsa şu ürün elimde var, indirimli fiyattan alındı, isteyen olursa indirimli fiyattan verilecek. Birkaç güne kadar alan olmazsa iade edilecek. İade etmeden önce belki isteyen olursa uygun fiyattan alsın diye yazdım. Benim için bişey değişmeyecek yani.

Ürünl 50 beden (L gibi bişey) 180 boyundayım, tam oluyro. Epey kaliteli bişey, goretex vs, vs,

Hiç kullanılmadı buarada ;

http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/Dane-Torreso-Gore-Tex-Enduro-Pantolon-pmu2173.html

DANE Torreso Pantul !

#sürenadam

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    ANGARAJ

Motosikleti
    KLE 500
    EWET ARKADAŞLAR TAHMİNİ HAVA RAPORLARINA GÖRE Kİ, BAKMADIĞIM SİTE KALMADI 7 NİSAN PAZAR GÜNÜ HAVA ILIK VE YAĞIŞSIZ OLACAKMIŞ...
    BULUŞMA ,TANIŞMA ,KAYNAŞMA ,TURLAMA... VE ATİLLA ABİMİZİN ZİYARETİNE GİTMEK İÇİN HAZIR OLAN ARKADAŞLAR BEN BURDAYIM DESİN VE OLAYI KESİNLEŞTİRELİM...
    ŞAHSEN ADIMA YAZAYIM NE OLURSA OLSUN KİMSE GELMESE BİLE (İNŞALLAH GELİRSİNİZ) BEN ANKARAYA KADAR GELECEĞİM...
    BAŞTADA DEDİĞİM GİBİ AMACIM YOK İŞİM YOK MAKSAT MUHABBET TANIŞMAK ,İLERİKİ DÖNEMLER İÇİN ZEMİN ETÜDÜ..VS
    YORUMLARINIZI GÖRÜŞLERİNİZİ PLANLARINIZI YAZARSANIZ ÇOK İYİ OLUR SAYGILAR...

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Valla o pazartesi benim vizelerim başlıyor o yüzden ben gelemeyeceğim :-/

İyi zaman geçirmen dileğiyle şimdiden
    Heil Spellcheck

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla o pazartesi benim vizelerim başlıyor o yüzden ben gelemeyeceğim :-/

İyi zaman geçirmen dileğiyle şimdiden
    Nebiçim öğrencisin olum sen! öğrenciliğin temelini çözememişsin hala, vizelere yenik düşme Umur!
    #sürenadam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler