Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler planlarım tutarsa kısa bir süre sonra ebayden istediğiniz ürünü, bana cash para ödemeniz halinde size %20-30 daha ucuza getirtebilirim diye düşünüyorum..onun için acil olmayan ihtiyaçlarınızı kısa bir süre erteleyebilirsiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abowww, hem de akrep egzoz var üzerinde, orjinalini de vericem diyor, eğer kazasız dertsiz ise bence gayet uygun, 2009 kasa, lannn ağzımın suları aktı bak Bi de abs olsaydı yeme de yanında yat olurdu valla. Bu haliyle yanında yatmasan da gayet yenir yani
    Akrep egsoz olsa ne olacan len bak adam doğru yolu bulmuş "Z750R almak üzere satılıktır" demiş.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akrep egsoz olsa ne olacan len bak adam doğru yolu bulmuş "Z750R almak üzere satılıktır" demiş.
    Yaw tamam dogru yol da o yola ulasmak için once biraz daha cüzdan gerekiyor işte Gerçi 750r değil de 750 olsa aynı civarlarda bulunabilir o da var tabii.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abowww, hem de akrep egzoz var üzerinde, orjinalini de vericem diyor, eğer kazasız dertsiz ise bence gayet uygun, 2009 kasa, lannn ağzımın suları aktı bak Bi de abs olsaydı yeme de yanında yat olurdu valla. Bu haliyle yanında yatmasan da gayet yenir yani
    Ne ABS'ymiş bea Görende efendime söyleyeyim ABS'siz motora binmemiş sanır

Motosiklete gelecek olursak; fiyat bana da çok uygun geldi neden bu kadar uygun o biraz kafa karıştırıcı.Belkide hakkıyla fiyat veren biridir motoruna, bilemeyiz.Fakat bütçe daha varsa başka seçeneklerde fazlasıyla var.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    an itibariyle 2 mart 2013 cumartesi tarihli istanbul - ankara uçak biletini 32 TL ye almış bulunuyorum...fuar sonrası dönüş için...yanarsa da yansın artık ne yapalım...gidiş meselesi son haftaya kadar netleşmeyeceği için en kötü ihtimalle geçen sene olduğu gibi cuma akşamı otobüse binip giderim...

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler planlarım tutarsa kısa bir süre sonra ebayden istediğiniz ürünü, bana cash para ödemeniz halinde size %20-30 daha ucuza getirtebilirim diye düşünüyorum..onun için acil olmayan ihtiyaçlarınızı kısa bir süre erteleyebilirsiniz..
    Araliğı bekleyin; bayramlardan ve yılbaşından bir ay önce 75€ olan KDV sınırı 300€ ya yükseltiliyor.

Kışlık pantolon alacaklar; üşümeyeyim ama hava da alsın diyorsanız muhakkak viraj takozu ve deri olsun. Takoz dize gelen rüzgarı diz korumalarına oranla evleviyetle kesiyor, viraja yatarken kullanmasam da zerre üşümedi dizlerim ( 150km yol yaptım bugün ). İlk defa deri pantolon giydim; bugüne kadar giymediğime pişmanım !

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araliğı bekleyin; bayramlardan ve yılbaşından bir ay önce 75€ olan KDV sınırı 300€ ya yükseltiliyor.

Kışlık pantolon alacaklar; üşümeyeyim ama hava da alsın diyorsanız muhakkak viraj takozu ve deri olsun. Takoz dize gelen rüzgarı diz korumalarına oranla evleviyetle kesiyor, viraja yatarken kullanmasam da zerre üşümedi dizlerim ( 150km yol yaptım bugün ). İlk defa deri pantolon giydim; bugüne kadar giymediğime pişmanım !
    Yürü bee.... http://www.youtube.com/watch?v=tdbt-...eature=related

Yanlış anlama bu videonun biz de ayrı bir yeri var...

Ama ben de alıcam ileride deri pantul. Özellikle uzun seyahatlerde güzel olur
    Redmoon ve Satharian bunu beğendiler.
    #sürenadam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    an itibariyle 2 mart 2013 cumartesi tarihli istanbul - ankara uçak biletini 32 TL ye almış bulunuyorum...fuar sonrası dönüş için...yanarsa da yansın artık ne yapalım...gidiş meselesi son haftaya kadar netleşmeyeceği için en kötü ihtimalle geçen sene olduğu gibi cuma akşamı otobüse binip giderim...
    Ben gecen hafta gidis donus 66tlye ayirttim thyden ;) bulent cokca sovdu ama yapacak bisi yok mecbur kaldim :/

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yavrum benim beee :D olm daha senin mesaji okumadan bu geldi aklima ;) ayni dusunmeye baslamisiz bakk
    ANGARAJ

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bugün sizin haftasonu yaptığınız gölbaşı-haymana-polatlı ve geri dönüş olarak yolculuğu yaptım git git bitmiyo yol bide çok sıkıcı düz Hava da buz gibiydi dondum resmen. Ama motora yeni taktığım silindiri rodajladım biraz daha mecburdum yol yapmaya.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben bu müziği bir ara cep telefonu melodisi yapmıştım.Ergenlik işte
    ANGARAJ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    slm arkadaşlar, ilk kazamı yaptım
    kısaca anlatayım; kırmızı ışığa yaklaşırken hızım 20-30 civarı, yola bir polis atladı karşıya geçti.Bende anlık olarak kafamı çevirip içimden saydırıyordum.Neyse tekrar önüme bakınca honda civic i gördüm fakat durmak mümkün değil. Çarpmamak için sağ şeride doğru gidon u,kırdım,nasıl oldu anlamadan sol ayağım arabanın tampona girdi ve durdum.o heyecanla ayağımı çekerken dengemi kaybettim ve olduğum yere motor sağ bacağıma yattı ve gidon'da benim alt takımlara değdi O nasıl bir acı anlatamam. Tam takım koruma ve botlar vardı.1 hafta oldu hala kasıklarım ağrıyor,motor bacağıma yatınca sağ ayak bileğim burkulmuş hala ayakkabı giyerken bile acı hissediyorum.Botlar olmasaydı sağ bileğim kesin kırılırdı.Allaha şükür kırık çıkık durumum olmadı.Motordada çizik bile yok,tabi sağlığımdan sonra en çok da buna sevindim. durakta bekleyen birkaç kişi moturu üzerimden aldı,motor hala çalışıyor tabi boştaydı.Hemen ayağa kalkıp kontağı kapattım. Acıdan heralde tekrar olduğum yere düştüm.Kalkmanın imkanı yok. O esnada zaten ambulans geldi beni hastaneye götürdü. 4-5 saat sonra hastaneden çıktım.
    Asıl üzücü olan Ailemin motora razısı yoktu bu olay sonucunda da ipler koptu resmen. Motorumu satmak durumundayım.1-2 güne sahibindene ilanı vermiş olurum.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Amanın haci cok gecmiş olsun yaw, bu kadar ufak bir kazada bile yaralanma olabiliyor demek ki. Neyse daha ciddi birşey olmamış, ona da şükür diyelim. Ozellikle ısıklara yaklastıkca ben daha fazla dıkkat kesiliyorum, kırmızıda geçen soysuzun birine yan kapıdan gireyazdım geçenlerde, o zamandan beri ışıklarda 2 kat daha fazla dikkat ediyorum. Tekrar geçmiş olsun Musti.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısaca anlatayım; kırmızı ışığa yaklaşırken hızım 20-30 civarı, yola bir polis atladı karşıya geçti.Bende anlık olarak kafamı çevirip içimden saydırıyordum.Neyse tekrar önüme bakınca honda civic i gördüm fakat durmak mümkün değil. Çarpmamak için sağ şeride doğru gidon u,kırdım,nasıl oldu anlamadan sol ayağım arabanın tampona girdi ve durdum.o heyecanla ayağımı çekerken dengemi kaybettim ve olduğum yere motor sağ bacağıma yattı ve gidon'da benim alt takımlara değdi O nasıl bir acı anlatamam. Tam takım koruma ve botlar vardı.1 hafta oldu hala kasıklarım ağrıyor,motor bacağıma yatınca sağ ayak bileğim burkulmuş hala ayakkabı giyerken bile acı hissediyorum.Botlar olmasaydı sağ bileğim kesin kırılırdı.Allaha şükür kırık çıkık durumum olmadı.Motordada çizik bile yok,tabi sağlığımdan sonra en çok da buna sevindim. durakta bekleyen birkaç kişi moturu üzerimden aldı,motor hala çalışıyor tabi boştaydı.Hemen ayağa kalkıp kontağı kapattım. Acıdan heralde tekrar olduğum yere düştüm.Kalkmanın imkanı yok. O esnada zaten ambulans geldi beni hastaneye götürdü. 4-5 saat sonra hastaneden çıktım.
    Asıl üzücü olan Ailemin motora razısı yoktu bu olay sonucunda da ipler koptu resmen. Motorumu satmak durumundayım.1-2 güne sahibindene ilanı vermiş olurum.
    Büyük geçmiş olsun.Size ve motosiklete birşey olmaması sevindiricide, son dediğiniz hiç olmamış.
    ANGARAJ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sağolun,satılık ilanını vermek için vereceğim,satmak gibi bir amacım olmuyacak.Biraz sıcaklık gitsin diye. Yani ben z750-z100 hayali kurarken elimdekinden de olmak istemiyorum.
    ya bu kawasaki er6n neymişki böle, herkesi bi heves kaplamış alla alla, motoru satan er6n bakıyor.....

arkadaşlar resimdeki benim motor; ön cam cbf150 camıdır Bunun uzun versiyonu var acaba onu taksam rüzgar ve görüntü açısından nasıl olur.Birde rider moto da ufo elcik koruma var fiyatı 200 tl ve acerbis var 200-300 tl arası elcik koruma alacağım nasıl olur.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, ışıklar gerçekten çok tehlikeli olabiliyor motor için, ben de gerek kendi hatam-gerekse tuhaf hareketler yapan araçlar yüzünden çok kaza tehlikesi atlattım ışıklarda, ciddi bir yaralanma olmaması sevindirici, aile tekrar yumuşar kafana takma

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gecen hafta gidis donus 66tlye ayirttim thyden ;) bulent cokca sovdu ama yapacak bisi yok mecbur kaldim :/
    bülent niye sövüyomuş la...benim dönüş sabiha gökçen 19.55...senin uçak kaçta...

birde gidişi anadoludan alayım bari beraber gidelim...hangi gün kaçta gidecen...gerçi benim cumadan gidip biraz takılasım var ama...olur mu bilmiyom...

bu arada geçmiş olsun..ucuz atlatmışsın...kafayı başka yöne çevirmeye gelmiyo bu meret...ambulans da maşallah iyi gelmiş zırt diye...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsun...textile olan üşütüyo mu şimdi burdan bu sonucu mu çıkarmamız gerekiyo...kış için alacaksak deri olması şart mı? öyleyse normalde kışın deri mont giyince kemiklerim titriyo peki? olay viraj takozu mu ve üşümeyen yerin dizlerin mi?

Motosikleti
    BMW R1100GS
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44240221/detay

Güzel motosiklet, o paraya değer bence.
    ANGARAJ

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bülent niye sövüyomuş la...benim dönüş sabiha gökçen 19.55...senin uçak kaçta...

birde gidişi anadoludan alayım bari beraber gidelim...hangi gün kaçta gidecen...gerçi benim cumadan gidip biraz takılasım var ama...olur mu bilmiyom...

bu arada geçmiş olsun..ucuz atlatmışsın...kafayı başka yöne çevirmeye gelmiyo bu meret...ambulans da maşallah iyi gelmiş zırt diye...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

hayırlı olsun...textile olan üşütüyo mu şimdi burdan bu sonucu mu çıkarmamız gerekiyo...kış için alacaksak deri olması şart mı? öyleyse normalde kışın deri mont giyince kemiklerim titriyo peki? olay viraj takozu mu ve üşümeyen yerin dizlerin mi?
    Tekstil olan üşütüyor aga, dizim özellikle çok üşüyor o pantolonla, halbuki deri olanın koruması da aynı model ama o hiç üşütmüyor. Ne terledim ne üşüdüm, çok rahat ettim üstelik bütün gün bacağımdaydı; sabah 9 dan akşam 6 ya kadar.

Deri ceketlerim üşütüyor çünkü heryerine hava alması içn parça yapmışlar, bide dar ve sıkı olduğu için içini kalın giyemiyorum. Ama yazın terletmiyor, o kapkalın deri ceketi Ağustos'un sıcağında giyebiliyorum.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44240221/detay

Güzel motosiklet, o paraya değer bence.
    Bu motor gelmeden 2-3 dk önce sesi geliyor cama balkona çıkıyorum benzersiz bir sesi var bütün tokiyi inletiyor. Komşum olur ama henüz tanışmadık. Ben hastasıyım ama eminim sesten rahatsız olanlarda oluyordur
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Yarın ( Pazar günü ) Sorgun a gidip sucuk ekmek yapasım var.

Gelmek isteyen olursa beklerim. Olmadı tek giderim sorun yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler