Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorun öylesine bi ilanını koydum, sadece takas diye(Amaç şans denemek). Motosikletten çok otomobil teklif ettiler Hatta biri 50.000 TL'lik otomobil ile takas teklif etti. Nerem zengin gözüküyorsa artık...
    seni bilmemde bana son model ful+full 1200gs takas teklifi geldi.Motorculuktan soğudum yeminle. 42bintl diyo fiyatta.Dalga geçer gibin..
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni bilmemde bana son model ful+full 1200gs takas teklifi geldi.Motorculuktan soğudum yeminle. 42bintl diyo fiyatta.Dalga geçer gibin..
    Herkesi kendi gibi sanıyorlar sanırsam ya da hakikaten dalga geçiyorlar Adamda 1200gs var seninkini ne yapacak ki? Amacı ne acaba?

İlanın ilk gününde gelen takas teklifleri:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01890483/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...03642118/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93224040/detay
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Polat bugün Eryaman tarafına gelecek misin ? Şeytan telefon et uyandır diyor ama şeytana uymayacağım
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    250 cc custom
    Böyle bi manzarayı görünce sizlede paylaşmak istedim.(Sabah saat 07.30'da çektim) işsiz adamın hali başka

Soykan67, Redmoon, makseli ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    http://goo.gl/maps/x8RGg
    yarın saat 11:00 de konya yolu otokoç opet den hareket başlayacak katılmak isteyen olursa bekleriz. 5 motor şimdiden hazır
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://goo.gl/maps/x8RGg
    yarın saat 11:00 de konya yolu otokoç opet den hareket başlayacak katılmak isteyen olursa bekleriz. 5 motor şimdiden hazır
    İstikamet neresi?

@yasin resimlere bakarken üşüdüm resmen, hele hele 730 da, bırrr!

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    istikamet konya yolundan haymana oradan polatlıya çıkıyoruz oradan da ankara dönüş 200km yol yapacagız.
    Lütfücüğüm bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    istikamet konya yolundan haymana oradan polatlıya çıkıyoruz oradan da ankara dönüş 200km yol yapacagız.
    abi daha şöyle virajlı mirajlı bi yerler şeyapsak

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstikamet neresi?

@yasin resimlere bakarken üşüdüm resmen, hele hele 730 da, bırrr!
    sisin içinde yol almak bayağı bi skıntı oldu o yolda malum virajları fln, ama yukarı çıktığımda güneş vardı. üşünecek bi hava yoktu aslında. ama bir ara bayağı yolda kalırsam napıcam korkusu oldu. 1 insana denk gelmedim 3 saat boyunca
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..
    abi kesin olmamakla beraber bende gelmek istiorum son son..kesin haberi yarın sabahki son yoklamada bildiririm size
    AnGaRaJ

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    virajlı yol biliyorsanız oraya gidelim.ben rota çizerken gidilmedik yer bulmaya çalışıyorum ama malum ankara çevresi geniş yol uzar tadı kalmaz.gün kısa birde.

Sel0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6 - 2007 Kawasaki Zx-6r 636 - 2013
    Merhaba. ismim serkan. Foruma yeni katıldım Ankara grubunuda biraz önce gördüm 4 yıldır motor üstündeyim, ilk motorum cbr125 (sattım) sonra sırasıyla ninja250r(sattım), yamaha R6 (2007 halen kullanıyorum) ve enson olarak yeni aldığım Kawasaki Zx-6r (2013). Güvenli sürüş eğitimleri aldım. Çok şükür 4 yıldır hiç kazam yok sanırım Allah koruyor Forumda ki arkadaşlarla tanışmak ve fikir alışverişi yapmak isterim. Buluşmalarada zaman buldukça katılmak isterim ancak iş nedeniyle pek ankarada duramıyorum ve vakit olmuyor...
    makseli, erro, nezih77 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı Sel0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. ismim serkan. Foruma yeni katıldım Ankara grubunuda biraz önce gördüm 4 yıldır motor üstündeyim, ilk motorum cbr125 (sattım) sonra sırasıyla ninja250r(sattım), yamaha R6 (2007 halen kullanıyorum) ve enson olarak yeni aldığım Kawasaki Zx-6r (2013). Güvenli sürüş eğitimleri aldım. Çok şükür 4 yıldır hiç kazam yok sanırım Allah koruyor Forumda ki arkadaşlarla tanışmak ve fikir alışverişi yapmak isterim. Buluşmalarada zaman buldukça katılmak isterim ancak iş nedeniyle pek ankarada duramıyorum ve vakit olmuyor...
    Hoşgeldiniz...

Motosikleti
    Hoşbulduk..

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    hoşgeldin sel 0 ektinliklerimize katılırsan seviniriz. tanışmış kaynaşmış oluruz. şimdilerde pek olmasada yaz ayında her hafta sonu c.tesi ve pazar mutlaka gezi ya da toplaşma olur.keyifli eğlenceli olur bol bol güler ve yemek yersin.buradan ve feyzbuk sayfamızdan da takip edersiniz. ankara motosiklet sevdalıları http://www.facebook.com/groups/162405583878884/
    makseli ve nezih77 bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Daha bugün polatlıya gitmemiş olsam gelirdim ben de bugün ben de sincan-ayaş-polatlı yaptım sonra geri döndüm temelliden sonra köylere girdim incek'in sonuna çıktım ordan çankayaya.

Motosikleti
    tekrar hoşbulduk. burada güzel dostluklar olduğunu görüyorum bende sizlerle tanışmak isterim

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    tekrar hoşbulduk. burada güzel dostluklar olduğunu görüyorum bende sizlerle tanışmak isterim
    selçuk abi yazmıştı önceki sayfada.

eğer yarın Ankara da iseniz sabah 11 de ki buluşmaya-geziye bekleriz ;)

Motosikleti
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selçuk abi yazmıştı önceki sayfada.

eğer yarın Ankara da iseniz sabah 11 de ki buluşmaya-geziye bekleriz ;)
    malesef yarın şehirdışında olacağım ama en kısa zamanda katılmak istiyorum etkinliklerinize..

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Hoşgeldin Selo da ben sana daha girişten gıcık oldum yani onu söyleyeyim, hem R6 hem de zx-6r a biniyosun yanlış anlamadıysam, her ne kadar racing tarzım olmasa da bu kadar baba iki motora birden sahip olmana uyuz olmuş durumdayım sen buluşmalara falan gelme, zaten sana yavaş geliriz, anca Selçuk sana ayak uydurabilir aramızda sanırım, bi de bizim Murat vardı onda da ninja 600 vardı, onun dışında hararet falan yapabilirsin yani Bu ne abi, hem R6 hem zx-6r bir insanda olamaz, aynı beden de bu iki motor bulunmamalı, çok sakıncalı

Tam sezon sonuna denk geldin valla, ben, Fatih başgan, Yunus dervişi ve bildiğim kadarıyla makseli mustafa kışın da motor üzerinden mümkün olduğunca inmeyen arkadaşlar. Hiç olmadı Yunus yallısının eve gideriz sık sık, orda görüşürüz, o da olmazsa yaza kadar internet arkadaşlığı olur bizimkisi Bugün Atilla Abinin oraya gittik, facebook grubuna üye oldun sanırım, ordan takip edersin kim nerede ne yapıyor, illaki görüşürüz bir şekilde.

Yarın kalkabilirsem ben de gelirim büyük ihtimalle, ararım zaten öyle bir durum olursa.
    GaCCaLL bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler