Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lan yok okadar da değil hani, akşama karnımız acıktı mesela biyerlerde bişeyler yedik. Bak ozaman aklımıza geldin, dedik bülent kimbilir şimdi ne yapıyodur dedik, yazık dedik... titreşime almıştır motoru dedik, sonra vurduk kadehleri bastık kahkahayı
    Hani kardeşşştikkkk
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ilkerrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TC'de neymiş yahu :D Kapat gitsin alayını, çevir bileği =))

Şaka maka bazen ihtiyaç hissediyor insan.
    Gerçi lastiklerde baya önemli, Diablo Rosso Corsalar başlı başına Traction Control gibi , ısındıktan sonra hasta bir tutuşları var. Bu lastiklerini bitirdikten sonra bir set DRC almanı şiddetle tavsiye ederim Uğur =)
    Rosso II kullanmistim cidden cok iyi lastikti, ama omurleri cok kisa ;( Bunlar bitsin de bi bakinicam ne alsam diye. Q2 var uzerinde, cift hamur olmasi ciddi bir avantaj onu gordum. Bi de bunlar 200'luk gibi duruyor o da hosuma gitmiyor desem yalan olur =D

Alıntı yolcu114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne bu ya,300 bile görmüyormu neŞaka bir tarafa Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa ben de 300 gorucez diye actim videoyu ama nerdeee, 299 da takili kaliyor alet, jaopnlar nasil yaptiysa, en son nefesini 299 da veriyor demek ki Kandirdin bizi Ugurr

Lan olm Ankara bebeleri dicem simdi hepinize ayip olacak, nerdesiniz, napiyosunuz, hicbirinizden ses seda cikmiyo, yoksa beni ekip hepiniz Yunus yallisiylan beraber tatile mi ciktiniz lan, valla olur olur beklerim Ankara Holding a.s. den havalar uzatmalari oynuyo farkindasiniz di mi? hadi Koray in bahanesi var, ee geri kalan arkadaslar motoru paketleyip kaldirdiniz heralde.
    2.asama modifiyelerde ECU'daki son hiz kisitlamasini onumuzdeki sezon kaldiricam sorun yok

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olayı malesef hatırlayamıyorum, fakat muhtemelen anormal bir durum yüzünden olmamış, bayır yukarı çıkan ve sola dönen bir yolda manevra yaparken motor beklenmedik bir şekilde kayıyor ve soluna yatıyor, ben de sertçe asfalta çarpıyor ve bilincimi kaybediyorum, en azından aşağı yukarı durum bu, sonradan bilincim açılsa da bulanık hatırlıyorum pek çok şeyi, Okan abinin dediği çok doğru, eğer kaskım olmasaydı şu an cenaze sayfama taziye yazıyor olabilirdiniz! Aman diyim!!!
    Cok dogru bir hatirlatma Koray. Chopper kullanmana ragmen o an kask takmani gercekten takdir ettim. Cidden buyuk sans ve herkese iyi bir ders. Bazen klise gibi geliyor belki surekli bunlari tekrarlamak ama insanin yakininda birilerinin basina geldigi zaman bazi seyler daha bi netlik kazaniyor..

Bu arada yokus yukari manevra olan yerlerde agirlik arkaya daha cok bindigi icin on tekerin tutunmasi azaliyor. Bir de gaz acildiginda ve bi de yerler islaksa muhtemelen on lastik kaymistir. O yuzden bi anda dusmus olabilirsin. Ama ne olursa olsun su an iyisin ya onemli olan da bu.
    Redmoon bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    -None-
    Olayı malesef hatırlayamıyorum, fakat muhtemelen anormal bir durum yüzünden olmamış, bayır yukarı çıkan ve sola dönen bir yolda manevra yaparken motor beklenmedik bir şekilde kayıyor ve soluna yatıyor, ben de sertçe asfalta çarpıyor ve bilincimi kaybediyorum, en azından aşağı yukarı durum bu, sonradan bilincim açılsa da bulanık hatırlıyorum pek çok şeyi, Okan abinin dediği çok doğru, eğer kaskım olmasaydı şu an cenaze sayfama taziye yazıyor olabilirdiniz! Aman diyim!!!
    Kaza anında kimbilir neler yaşandı motor sola yattığı halde kaskın sağ tarafında hasar var. Neyse ki ders çıkartılacak kötü bir anı olarak geride kaldı.

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.asama modifiyelerde ECU'daki son hiz kisitlamasini onumuzdeki sezon kaldiricam sorun yok
    Bende 300'ü görmeyi bekleyenlerdenim demek ki 'ayar' ile alakalıymış

Bir de bi arkadaş göstergelerin üzerindeki beyaz ışığın olayını merak etti. Ben değil yani bir arkadaş tanımazsınız (R1 gören masum köylü)

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Satharian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza anında kimbilir neler yaşandı motor sola yattığı halde kaskın sağ tarafında hasar var. Neyse ki ders çıkartılacak kötü bir anı olarak geride kaldı.

Bende 300'ü görmeyi bekleyenlerdenim demek ki 'ayar' ile alakalıymış

Bir de bi arkadaş göstergelerin üzerindeki beyaz ışığın olayını merak etti. Ben değil yani bir arkadaş tanımazsınız (R1 gören masum köylü)
    O shift Light. Yani istediginiz devire ayarliyorsunuz orada devreye girip vites degistirmenin tam zamanidir diyor Tabii bu hizlara gore ayarlamamistim gereksiz yanip sonuyor bu video'da
    Satharian bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..
    abi napimm yunus abi gitmiş tatile beni bi yere çağıran yok yoksa ben her zman hazırım yani..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani nerelerdesin yav, kayboldun resmen...

@bülent;

Valla biz dün trgy ile buluştuk. Gezdik tozduk, böyle nasıl eğlendik anlatamam... Seni de arayalım mı diye düşündük, sonra dedik napcaz titreşimli motoru, bizi bozar, öyle arkandan konuşa konuşa gezmeye devam ettik hacı

@koray

Tekrara geçmiş olsun, kask çok iyi görevini yerine getirmiş gibi duruyor. Allah beterinden saklasın...
    abi napimm yunus abi gitmiş tatile beni bi yere çağıran yok yoksa ben her zman hazırım yani..

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Bu derin sessizlikler bayramda olacakların habercisi olabilir. Mangalın üstündeki cozur cozur etler köfteler sucuklar.. Bence artık bülentide aramıza alalım gizli saklı kulaktan kulağa buluşma yapmaktan sıkılmadınız mı?
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu derin sessizlikler bayramda olacakların habercisi olabilir. Mangalın üstündeki cozur cozur etler köfteler sucuklar.. Bence artık bülentide aramıza alalım gizli saklı kulaktan kulağa buluşma yapmaktan sıkılmadınız mı?
    Ne örgütmüşünüz arkadaş, ne zormuş size katılmak yaw, bir sezondur harcadığım benzinin haddi hesabı yok, yemedim yedirdim, tamam yemiş de olabilirim ama size de yedirdim yani giymedim giydirdim hala giremedim aranıza yaw, lan göbekliyim diye yapıyosanız, sezona onu da eritiriz biraz Sanki kraliyet ailesi anasını satayım, yeter lan, bi motor bulun bana ben de sizin gruba katılmak istiyom, mangallara gidip yiyip içmek istiyomm, beni de aranıza alın ağalarrrr
    ANGARAJ

Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı dün ben 1 saat çıktım dolaştım..şans eseri forumdan varuna kod adlı arkadaşla tanıştık...sonra tekrar eve yollanmak zorunda kaldım, yoksa kendisinin çay davetini geri çevirirken üzüldüm...
    Ne demek davetim her zaman tum ankara mt icin gecerlidir. Sadece cayla sinirli kalmak zorunda da diil. Selamlar.
    erro bunu beğendi.
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Amaç çamurda debelenmekse buyrun buda türk versiyonu

dolar 10 lirayı geçecekmiş.

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Arkadaşlar lütfen kasksız motora binmeyelim ve kask da öyle göstermelik birşey olmasın!!!

http://imageshack.us/a/img94/3845/fotoraf1351.jpg
    http://imageshack.us/a/img542/1188/fotoraf1352.jpg
    boowwww Allah seni bize bağışlamış Kardomm benim tekrar çook geömiş olsun kaskın da önemini anlamış bulunuyoruz bir de debriyaj telinin )

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Valla bende yeni görebildim kaskın halini Allah korusun çok fena!!! Darbenin büyük kısmı çene ve yüz hizasına denk gelmiş, tekrar büyük geçmiş olsun Koray önümüz kurban bi kan akıtmak şart oldu sana başının gözünün sadakası olsun kardeşim

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Koray Abi, tekrardan çok geçmiş olsun.

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa ben de 300 gorucez diye actim videoyu ama nerdeee, 299 da takili kaliyor alet, jaopnlar nasil yaptiysa, en son nefesini 299 da veriyor demek ki Kandirdin bizi Ugurr

Lan olm Ankara bebeleri dicem simdi hepinize ayip olacak, nerdesiniz, napiyosunuz, hicbirinizden ses seda cikmiyo, yoksa beni ekip hepiniz Yunus yallisiylan beraber tatile mi ciktiniz lan, valla olur olur beklerim Ankara Holding a.s. den havalar uzatmalari oynuyo farkindasiniz di mi? hadi Koray in bahanesi var, ee geri kalan arkadaslar motoru paketleyip kaldirdiniz heralde.

Valla ben de sakinlikten mütevellit bugün yalnız takıldım, yardırdım Beynam Ormanı'na abi, kitap okudum orda ağaçların altında, sonra oksijenden kar ettik diye düşünerek eve döndüm.

aykutcalis ve ejlover bunu beğendiler.

Countdown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xt 600
    Arkadaşlar lütfen kasksız motora binmeyelim ve kask da öyle göstermelik birşey olmasın!!!

http://imageshack.us/a/img94/3845/fotoraf1351.jpg
    http://imageshack.us/a/img542/1188/fotoraf1352.jpg
    çok geçmiş olsun daha ağır veya kalıcı hasarlar olmaması tesellisi olsun.
    So far, so good... so what!

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    İyi dilekleri için herkese teşekkür ederim, her zaman motora ful koruma binin ki sonradan "iyiki kaskım varmış" dersiniz oturduğunuz yerden
    ejlover bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    sabah resmen bacaklarım yanıyo soğuktan 70 km ye çıkınca...

bu kuryeler kasksız ocak-şubat gibi nasıl geziyolardı bugün tekrar kendime sordum...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet

bu kuryeler kasksız ocak-şubat gibi nasıl geziyolardı bugün tekrar kendime sordum...
    Ayni dertten muzdarip biri olarak guvenlik icin kullanmadigim dizlikleri, dizlerimi soguktan korusun diye kullanmaya basladim tavsiye edilir, en azindan sogugu kesiyor. Tabi bacagin ust tarafini korumuyor ama olsun, hic yoktan iyidir.
    ANGARAJ

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Bu enduronun sadece giysileri yeter izlediğim bütün videolarda KTM 990 Adventure hep en iyisi çıktı gözlerimi diktim hep 640'lara bakıyordum ama gerek yok bana en cazip gelenleri bunlar ilgili abilere duyurulur
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85720397/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96972785/detay
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

ömrüm06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YAAPIIŞŞTIIRR.........

aykutcalis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb650f
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agri derken?
    bir iki saatten sonra işte abi uzun yolda tabi senin depo o kadar uzun solukluya dayanamadığı için sürekli benzinliklerde dinlenmece ohh :p

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A

Termal dizlik kullanın abi, ben verimli olduğuna inanıyorum zira eve hep sabaha karşı en soğuk vakitler dönüyorum ve üşüdüğümü söyleyemem pek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler