Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Ah be Yunus'um haziran'da gene düğünümüz var yoksa hemeh gider alırdım ama bekleyeceğim mecburen önümüzdeki sezondan sonra böylesini bulursak alırım valla 6.5+3.5=10 => 10=Africa Twin bence gayet güzel bir denklem

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=LU-ynRoqDEs
    bu videoyu nasıl ekliyorsunuz embed kodları düzgün çalışmıyor bu sitenin sanırsam
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....benim kalbimi kaptırdığım 4 motor var hiçbiriside BMW değil
    1- KTM 990 ADV
    http://www.motorcyclespecs.co.za/Gal...006%20%202.jpg
    2- HONDA XL 1000V VARADERO
    http://static.twisted-throttle.net/m.../php69n87e.jpg
    3- HONDA XRV 750 AFRICA TWIN
    http://carsfotos.com/honda-photo/hon...frica-twin.jpg
    4- SUZUKI DR 800 BIG
    http://www.motorstown.com/images/suzuki-dr-big-06.jpg

Gönlümdeki motorlar bunlar tabiki 990 ADV olsn isterim ama fiyatları yüksek. Africa Twin'e gelecek olursak temizine 14bin istiyorlar(2002 model), fiyatlar böyle olunca da en güçlü rakipler Varadero(2008 için 18-19bin) ya da DR BIG(6-7 bin). Diğer modelleride takip ediyorum şu aralar 700cc olan transalp hoşuma gidiyor ama biraz minik gibi.

http://www.youtube.com/watch?v=LU-ynRoqDEs

bu videoyu nasıl ekliyorsunuz embed kodları düzgün çalışmıyor bu sitenin sanırsam
    Eğer Tiger 800 den vazgeçmenin asıl sebebi ön takımın yumuşaklığı ise sana şöyle bişey sunayım;

http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=...at=0&_from=R40

Orada 2 adet non-XC, 1 adet de XC modeli için ön amortisör kiti mevcut(yağıyla birlikte satılan kiti de ilk defa görüyorum, bence çok mantıklı iş ). XC modelinin standart modelden ön takım kısmında yay sertliği ve yağ farkı var sadece(yağdan da tam emin değilim). Yani halledilmeyecek birşey değil. Geçen konuştuğumuzda normal modelin sert frenajda sıkıntı yarattığından bahsetmiştin, o yüzden yazayım dedim.

Bir de seni tebrik ettim, okadar söyledim "İrish road race" yada "Northwest 200" asıl izlenmesi gereken cesaret yarışlarıdır diye. Güzel video seçmişsin. Baş harfi konyalı olan bazı arkadaşlar tutturmuşlar hala TT diye Bence tek tek hızlı turlar atmaktansa aynı sokaklarda 5er 10ar kişi birlikte, aynı anda yarışmak, yan yana viraja girmeye çalışmak.... süper bişey!

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler hayırlı bir iş için benim DeLi1000 de her an satılığa çıkabilir aklınızın bir köşesinde bulunsun...
    Abi sana kız istemeye mi gidoyoruz yoksa diyecem ama evlisin zaten. Cami mi yaptırcan yoksa ?
    Varuna bunu beğendi.
    #sürenadam

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan,sanki şimdiden pazarliğa başlamissin gibi hissediyorum
    abi şu ara gaza gelmeye ço müsaitim zaten kendimi örseliyorum sürekli

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Endülü endülü diye ölüyosunuz alın size vstrom hem de kayınpederden , bir kayınpeder motoru ne kadar kötü olabilir ki
    aynen hacı denizden kayınpeder çıksa yiyeceksin demişler

Beyler hayırlı bir iş için benim DeLi1000 de her an satılığa çıkabilir aklınızın bir köşesinde bulunsun...
    hayırlı olsun okan abi de polat ın aklına gelen benim de aklıma gelmedi değil...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Guy Martin, Ian Hutchinson vb... TT de yarışan amcalar burda da var demek ki. Bunlar bence bu şekilde motor kulllandıktan sonra hayattan zevk almıyorlardır

Okan Abi yine BMW yolunda sanırım, en son bi 1200 R lafı geçiyodu ama, ya da şöyle diyeyim 160 küsür beygirden bahsediyodu, nerede besleyecekse o kadar hayvanı
    Varuna ve _Boreas_ bunu beğendiler.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Bi yarım saatte olsa güneşi gürdümmmm Mahsunnnnnnn Olm ne özlemişim yahu. İşe motorla geldim, paçaların ve botların kirlenmesi dışında bir sorun yok, tavsiye ederim.
    Soykan67 bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Enduro tipi motosikleti olupta yan çanta alamayan arkadaşlara bilmem kaç bin €'lık "Zega" çantalardan bile daha dayanıklı çantalara sahip olabilirsiniz eğer istiyorsanız üstelik bunlar gerçekten parçalanmaz malzemeden yanmaz ve kesinlikle su geçirmezler alın size
    http://www.ebay.com/itm/Military-Surplus-25mm-indestructible-plastic-ammo-can-pelican-type-box-/290837480036?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43b743 c264

http://www.ebay.com/itm/THREE-PLASTIC-25-MM-AMMO-CAN-Empty-Ammo-Can-/281045194919?pt=Vintage_Hunting&hash=item416f9958a 7

http://www.ebay.com/itm/25mm-Belted-Ammo-Can-THE-BIGGEST-AMMO-CAN-AROUND-Good-Condition-/160947815793?pt=Vintage_Hunting&hash=item25793cc57 1

ilk ikisi plastik ama plastik olduğuna aldanmayın bunların hepsi en üst seviye olan Amerikan Askeriyesinin standartlarında üretilmiş olup satanda zaten askeriyenin kendisi
    Plastik olanlar gayet iyi çok geniş olmadığı için yüksek hızlarda motosikletin arkasında yalpalanmaya neden olmazlar. Metal olanlar biraz ağır oda Zega ile 3-4 kg farkları var sadece biraz boya istiyorlar.

Buda arka çanta
    http://www.ebay.com/itm/NEW-Shooting-Gear-Case-Range-Ammo-Box-Carry-Hunting-Supplies-Target-Shooter-Hold-/150975149119?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2326d1 f43f
    toplamda 100$'a gümrük vergisiz size en sağlam ve en kral 3'lü çanta seti

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=Gf1dbdNJMSc
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet

Ozan bizim Sinan da bir tane siyah DR800 Big var, satılık, yulardaki gibi değil tabii ki, biraz bakım lazım bildiğim kadarıyla ama eğer çok istiyorum diyosan bi bakabilirsin.
    Wozy bunu beğendi.
    ANGARAJ

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    eski ankara motorcusu olaraktan selamlar..yeniler tanımza ama şu an tabanvay ve otomobile devam..
    ilgili başlık ilginizi çekebilir
    http://www.motosiklet.net/forum/tebrik-ve-kutlamalar/111265-motoru-biraktirtan-kazami-sonunda-mahkemede-kazandim-ornek-davadir-ilgililere-duyrul.html
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ozan bizim Sinan da bir tane siyah DR800 Big var, satılık, yulardaki gibi değil tabii ki, biraz bakım lazım bildiğim kadarıyla ama eğer çok istiyorum diyosan bi bakabilirsin.
    DR800 BİG efsane motosiklettir. Her zamanki gibi ülkemizde kıymeti bilinmedi hiç. Tek silindir 800 cc fena torklu makine. Bence biraz masrafla uzun yıllar daha binilebilir. DR800 BİG için çok eğlenceli olduğundan bahsediyorlar. Hem fiyatları makul hemde heyecan verici bir alet. Bence aklının bir köşesinde mutlaka bulunsun.

Tek kusuruda marş ile ilgili; onun da motoru viteste değilde boş viteste çalıştırarak önüne geçilebiliyor. Sonuçta 800cc'yi çevirmesi kolay değil.
    Wozy bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Şimdi motürleri boşverin motürsüz kalmış adam ergenliğini ıssız adada geçirmiş adama benzer her gördüğünü ister. Şimdi siz şu çantalara baktınızmı onu söyleyin hoşunuza gittimi? Bu konuyla ilgili biraz beyin fırtınası yapalım fikirleri beklemekteyim. İyi geceler herkese.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    kislik kiyafetim yok ama..uzun suredir ilk kez ankarada motorla basbasa kaldim..motorla romantik bit gun gecirme niyetindeyim var mi baska turlayacak..

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    kislik kiyafetim yok ama..uzun suredir ilk kez ankarada motorla basbasa kaldim..motorla romantik bit gun gecirme niyetindeyim var mi baska turlayacak..
    Seve seve eşlik ederdim ama Ankarada değilim maalesef :(

---------- Post added at 14:24 ---------- Previous post was at 14:22 ----------

Guy Martin, Ian Hutchinson vb... TT de yarışan amcalar burda da var demek ki. Bunlar bence bu şekilde motor kulllandıktan sonra hayattan zevk almıyorlardır

Okan Abi yine BMW yolunda sanırım, en son bi 1200 R lafı geçiyodu ama, ya da şöyle diyeyim 160 küsür beygirden bahsediyodu, nerede besleyecekse o kadar hayvanı
    Bülentcim +200 beygire yetecek ahırımızda otumuzda mevcut Allaha şükür .

Ama ,

Herkesi ters köşeye yatıracak bir seçim yapabilirim her an , Öyle bir sürprizki sahibinden de bile ilanı yok o derece ;)
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Okan Hoca cafe alsanaaaa alsanaa alsanaaa

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    O zaman dört gözle bekliyoruz Okan Abi, bakalım kutudan ne çıkacak Aldıktan sonra bi de şu bizim Erhanın durumuna el atıver, bu gidişle adam motor falan alamayacak, arabayla gelecek bizim gezilere yazın, yazık yani

LEn Yunus yallısı, sen ne geziyon buralarda online falan, senin sınavın yok muydu olm?
    ANGARAJ

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Unlu bir filmin repliginden sana gelsin bulentcim
    "Bahmah da mi yasah gurban?"
    trgy bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Olm yasah mı dedik, ben seni sınavda zannediyodum ondan öyle şeyettiydim yani. Yarından itibaren motora binemiycem sanırım, hava durumu onu gösteriyor, şimdiden moralim bozuldu, yine dolmuş maceraları başlayacak. Bu kış ne zaman biter yaw...
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    O zaman dört gözle bekliyoruz Okan Abi, bakalım kutudan ne çıkacak Aldıktan sonra bi de şu bizim Erhanın durumuna el atıver, bu gidişle adam motor falan alamayacak, arabayla gelecek bizim gezilere yazın, yazık yani

LEn Yunus yallısı, sen ne geziyon buralarda online falan, senin sınavın yok muydu olm?
    alacağız arkadaşım..çabalarımız ilerleyen günlerde, en azından kışın sert koşullarını atlattıktan sonra ona odaklanıyorum..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ama ,

Herkesi ters köşeye yatıracak bir seçim yapabilirim her an , Öyle bir sürprizki sahibinden de bile ilanı yok o derece ;)
    Aa, benim de istediğim motorun sahibinden.de hiç ilanı yok Hem de hiç olmamış... Yoksa aynı motoru mu alıcaz

Ben turlamak üzereyim... en iyisi seni arayayım
    #sürenadam

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Bu arada arkadaşlar V-Stromdan ayrılmadan yeni motor alamayacağımız maalesef ortaya çıktı ,satmayı hiç istemiyorum ama yılbaşı biletine nasihat çıktı yine :(

Birkaç güne kadar sahibindene koymayı planlıyorum ama önceden sizlere bildireyim.

11.000 tane lira istiyorum (yeni aygırlara ot lazım)

84-85 bin km de (ben 100.000 i devirdim sanıyordum ama anca bukadar yapabilmişim)

Artıları

- KAPPA marka gövde rengi yan çantalar (siz görmediniz motoru alır almaz söktüm , istenirse monteli olarak istenmezse gazeteye sarıp paket yaparak teslim ederim)
    - KAPPA marka yan çanta bağlantı demirleri.
    - GİVİ marka 52 Lt. Fren lambalı (çoklu LED) Top case
    - GİVİ sırt dayama
    - GIVI Top case üzeri port bagaj
    - GIVI topcase bağlantı plaketi
    - GIVI touring ön cam
    - GIVI motor koruma demirleri
    - KN Hava filtresi ( +5 Hp falan yazmayı çok isterdim ama maalesef yemezsiniz :p )
    - Over Drive iptali yapılmış yazılım yüklüdür . Motor gücü değişmemiştir ancak 5. ve 6. viteslerdeki yakıt ekonomisini amaçlayan sınırlamalar kaldırılmıştır.
    - Saito III Elcik ısıtma ( 3 kademeli)
    - 12V marine tipi açık havaya dayanıklı çakmak soketi
    - DID marka zincir (Ellerimle değiştirdim valla )
    - Metzeler Tourance EXP lastikler 2012 de taktım ama çok gezdim ( 5000 km civarında daha rahat rahat gidecektir)
    - Çok fonksyonlu , (uzun , kısa , fasılalı ve çakar) MST LED sis farları
    - Orta Sehpa (orjinalinde bulunmaz )
    - Gidon yükseltme ve öne alma aparatı.

DİKKAT : Motorun debriyaj tasından DL1000 lere has rahatsız edici bir ses gelmektedir (debriyajı çektiğinizde veya motor yürüdükten sonra kesilir)ben aldığımda da vardı hiç değişmeden aynen şimdi de var . Fonksyonel olarak motorun çalışmasına herhangi bir zararı yoktur. Tas ömrü bitene kadar bu sese katlanabilir (en az 50.000 km daha) veya paraya kıyıp yenisi ile değiştirdikten bir süre sonra aynı ses ile tekrar müşerref olabilirsiniz yani yapacak bir şey yok bu ses illa gelecek

Motorum ile ilgili ne varsa yukarı çekinmeden yazdım , tanıdıklarıma gönül rahatlığı ile satabilecek kadar motoruma güvenmekteyim.

Sizlerden birisine satılırsa adak adadım Bülent kardeşimi adam akıllı doyuracağım ki uzunca bir süre sizleri rahat bıraksın

Sevgilerimle
    Wozy ve Redmoon bunu beğendiler.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Sizlerden birisine satılırsa adak adadım Bülent kardeşimi adam akıllı doyuracağım ki uzunca bir süre sizleri rahat bıraksın

Sevgilerimle
    Allahını seven şu motoru alsınnnnnnnnn

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aa, benim de istediğim motorun sahibinden.de hiç ilanı yok Hem de hiç olmamış... Yoksa aynı motoru mu alıcaz

Ben turlamak üzereyim... en iyisi seni arayayım
    Nereye doğru turluyorsunuz acaba sorması ayıpp??
    Wozy bunu beğendi.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler