Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    fuarı bırak kentparkı bile duymadım ben
    biyerlerde harley davidson tanıtımı varmış, bi o kadar duymuştum. panora olabilir.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Kentparktaymış evet, cepanın yanında yani. Arkadaşım bana sadece Harleyler olduğunu söyledi ama tam içeriğini ben de bilmiyorum tabii.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    eveeet, parçalar birşeşiyor
    cepanın yanı kentparkta harley davidson tanıtımı
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Harleyler demek. Tarzım değil ama yine de bakarım herhalde. İyi geceler herkese.

skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Hımmm, Kentparkın sitesine bir bakış attım. "Timboocafe Harley Owners Group Show un 2010 yılı Ankara" ayağıymış. 25 nisana kadar devam edecekmiş. İlgililere duyurulur Herkese iyi geceler...

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Vayy demek oluyo ki Spyder uzaktan harleye benziyomuş Arkadaşım senin makinenin aynısı vardı dedi yada harley bizimkinin modelini çaldı
    Görmek gitmek yenmek lazım veni vidi vici miydi.

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatihhoca'm bunu sana atfediyorum. Bu motorun aynısını gördüğümüzde, " Yav bunu bizim motorlar gibi zaptedemeyiz, çok ağır görünüyor" demiştin hatırlarsan. BMW bu...Al bak işte

Erhan abi bunu deneyelim bi ara, etkinlik baabında. Bakalım motorcumuymuşuz
    ben hayatta bu şekilde kullanamam. kısacası ben motorcu değilim

hava yağışlı. benim anlamadığım, hafta içi hava güneşli olup da neden pazarları yağmur oluyor anlamış değilim.

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    gerçek motorcular belli olsun diye hava bize oyun oynuyo

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Valla bu havayı anlamadım arkadaş ben, bütün hafta yağışlı diyor meteoroloji ama bakıyorum dışarı bişey yok. Hee diyorum meteoroloji yanılmış sonra bi daha bakıyorum bu sefer kapanıyor. Paranoyak eder bu hava adamı. :S
    Intruder Alert!

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçek motorcular belli olsun diye hava bize oyun oynuyo
    hadi ordan yağmurda ıslanıp hasta mı olalım?
    serdar haklısın kardeşim. pazar gezisi iptal oldu. hava müsade etse de motoru yıkasam diyorum. şöyle zinciri de yağlasam.

erdily - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erdily adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam arkadaşlar.
    Havalarla birlikte motor duyguları daha bi ön plana çıkıyor insanın.
    Ben henüz bir motora sahip değilim uzun zamanda olmayacak gibi (malum maddi sebepler)
    Arkadaşlar ankarada nerede ve nasıl motor sürebilirim ? Kiralayan yerler var mı ? Pek bilmiyorum beni aydınlatırsanız sevinirim.
    Bu arada A2 ehliyetim var.
    Özellikle chopper-cruiser tarzı veya büyük scooter. Amacım hız değil yani.
    Cevap yazan olmadı.
    Bilgisi olan varsa yazsın lütfen sevinirim. Netten baktım kurs şeklinde varmış onlar hakkında da yorumlarınızı bekliyorum.
    Hangisi daha iyi olur.
    motor=”zgrlk

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Arkadaşlar branda ve motorum arasında kediler cirit atıyor... Bu problemle karşılaşan var mı aranızda nasıl çözebilirim... Kedi spreyi diye birşey duymuştum işe yarıyor mudur tecrübe eden var mı?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:39 ----------

Alıntı Tenebrosus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bu havayı anlamadım arkadaş ben, bütün hafta yağışlı diyor meteoroloji ama bakıyorum dışarı bişey yok. Hee diyorum meteoroloji yanılmış sonra bi daha bakıyorum bu sefer kapanıyor. Paranoyak eder bu hava adamı. :S
    Evet çok acayip... Nasıl olacak böyle bilemiyorum. Bahar dan çıkıp bunaltıcı bir yaza direk girmek istemiyorum. Kıyafetlerle motor durunca şıpır şıpır terliyor insan, çıkarmakta olmaz pantolonu zor valla... Baharın ılık terletmeyen ortamını ıskalayacağız böyle giderse...
    Dur yolcu, bilmeden gelip bastığın
    Bu toprak, bir devrin battığı yerdir
    Eğil de kulak ver bu sessiz yığın
    Bir vatan kalbinin attığı yerdir!

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    O değil de akşama hava açıcak sanırım, şöyle çıkıp bi yardırsam mı diyorum. Anırta anırta yanlaya yanlaya milletin huzurunu kaçırsam mı? :D
    Intruder Alert!

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı erdily adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap yazan olmadı.
    Bilgisi olan varsa yazsın lütfen sevinirim. Netten baktım kurs şeklinde varmış onlar hakkında da yorumlarınızı bekliyorum.
    Hangisi daha iyi olur.
    ankarada motor kiralayan yer yok bildiğim kadarıyla

sapmura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa TS 350/638
    Alıntı ubuhur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar branda ve motorum arasında kediler cirit atıyor... Bu problemle karşılaşan var mı aranızda nasıl çözebilirim... Kedi spreyi diye birşey duymuştum işe yarıyor mudur tecrübe eden var mı?[COLOR="Silver"]
    O kediler geçen sonbaharda bizim kazan dairesinde doğmuşlar, kardeşlerinden biri bizim evde. Evdekide kardeşleri gibi dışarda olsaydı, oda eminimki motor tırmalama manyağı olurdu. Kedi spreyini bende duymuştum, belki işe yarıyodur. Bu arada bugün Bilkentten Eryamana dönerken öyle bir sağnağa yakalandımki anlatamam, umulmadık bir anda bastırınca motor üstünde yıkandım valla.
    “Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind. Flee from hate, mischief and jealousy. Don't bury your thoughts, put your vision to reality. Wake Up and Live!” - [B]Bob Marley[/B]

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı sapmura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kediler geçen sonbaharda bizim kazan dairesinde doğmuşlar, kardeşlerinden biri bizim evde. Evdekide kardeşleri gibi dışarda olsaydı, oda eminimki motor tırmalama manyağı olurdu. Kedi spreyini bende duymuştum, belki işe yarıyodur. Bu arada bugün Bilkentten Eryamana dönerken öyle bir sağnağa yakalandımki anlatamam, umulmadık bir anda bastırınca motor üstünde yıkandım valla.
    Bizim evdeki kedimizin odama girip talan etmesinden bıkmıştım sonradan keşfettiğim bir yöntem var odaya parfüm sıkmak. parfümün kokusundan odama giremiyor meret belki bu yöntem işe yarayabilir.

sapmura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa TS 350/638
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim evdeki kedimizin odama girip talan etmesinden bıkmıştım sonradan keşfettiğim bir yöntem var odaya parfüm sıkmak. parfümün kokusundan odama giremiyor meret belki bu yöntem işe yarayabilir.
    Evet bu yöntemde denenebilir, benim motosikletin yanına pek yanaşmıyolar. 2 zamanlı oluşundan dolayı etrafa saçtığı yağ ve benzin kokusundan olsa gerek.
    “Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind. Flee from hate, mischief and jealousy. Don't bury your thoughts, put your vision to reality. Wake Up and Live!” - [B]Bob Marley[/B]

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    kediler kolonya parfüm vb alkol içeren esanslı kokulardan nefret ederler özellikle de kolonya ,şişesini gördüğünde bile kaçacak yer arardı bizim kedi

yokmu buluşma filan ya Ankaraaaa?

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Ne güzel geziyorduk nerden çıktı yağmur şimdi?!
    Intruder Alert!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler