Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    günaydın. murat abi görmedim kusura bakma. en büyük günaydın sana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    günaydın!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    günaydın günaydın günaydın

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Günaydın yoldaşlar. ^^
    Intruder Alert!

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Günaydın kardeşlerim,
    Sizlere yine bir sorum olacak..

Her yönü ile tavsiye edebileceğiniz chopper hangisi? Yakıt tüketimi, parça, servis vs..!
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    abi sana cbf almıyor muyuz şimdi?

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı baran06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sana cbf almıyor muyuz şimdi?
    Ya burada jr kod adlı bir arkadaş var.. Kendisi almışda bana özelden mesaj atmış geçen gün.. "" Abi bakma sen ben cbf den memnun değilim.. estetik olacam kanuni bs 100 alacam bineceğim valla " dedikten sonra cbf den vazgeçtim diye...

Kendisi sevdiğim güvendiğim ve 2500 adet mesajı olan değerli bir arkadaştır..Karaciğerime darbe oldu bu Jr ın itirafı....Düşünüyorum....Scu var oda YBR al valla sana 30 gün boyunca öğle yemekleri sınırsız bedava diyor.. Napacağımı şaşırdım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya burada jr kod adlı bir arkadaş var.. Kendisi almışda bana özelden mesaj atmış geçen gün.. "" Abi bakma sen ben cbf den memnun değilim.. estetik olacam kanuni bs 100 alacam bineceğim valla " dedikten sonra cbf den vazgeçtim diye...

Kendisi sevdiğim güvendiğim ve 2500 adet mesajı olan değerli bir arkadaştır..
    ss alalım sana ozaman gt250 r

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Günaydın kardeşlerim,

Her yönü ile tavsiye edebileceğiniz chopper hangisi? Yakıt tüketimi, parça, servis vs..!
    Benim motor 100 km'de yaklaşık 5 litre yakıyor şehir içinde, biraz daha detaylı olmak gerekirse 15 litrelik deposuyla şehir içinde 300 km'yi rahat görüyorum. Benim motor pek tercih edilen bir motor olmadığı için yedek parça konusunda ne haldedir emin değilim. Yalnız motor bana hiç problem çıkarmadığı için yedek parça gereksinimi de olmadı. Zaten japon motorları pek problem çıkarmıyor maşallah. ^^ Bunların dışında son zamanlarda en çok tercih edilen cruiser/chopper motorlar Yamaha Dragstar ve Honda Shadow bildiğim kadarıyla, bu motorlar piyasada bolca olduğundan yedek parça problemi pek çekilmiyor olsa gerek. Heee tavsiye etmek gerekirse benden çıkacak oy tabikide Suzuki Intruder'a gider. ^^
    Intruder Alert!

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı Tenebrosus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor 100 km'de yaklaşık 5 litre yakıyor şehir içinde, biraz daha detaylı olmak gerekirse 15 litrelik deposuyla şehir içinde 300 km'yi rahat görüyorum. Benim motor pek tercih edilen bir motor olmadığı için yedek parça konusunda ne haldedir emin değilim. Yalnız motor bana hiç problem çıkarmadığı için yedek parça gereksinimi de olmadı. Zaten japon motorları pek problem çıkarmıyor maşallah. ^^ Bunların dışında son zamanlarda en çok tercih edilen cruiser/chopper motorlar Yamaha Dragstar ve Honda Shadow bildiğim kadarıyla, bu motorlar piyasada bolca olduğundan yedek parça problemi pek çekilmiyor olsa gerek. Heee tavsiye etmek gerekirse benden çıkacak oy tabikide Suzuki Intruder'a gider. ^^
    Sanırım onlar 800 cc bana çok fazla gelir.. Ancak paylaşımın için sağol..

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    abi hani aramızdaydı ya kırdınız beni. sürpriz girecektim sezona bs100'ümle. herneyse artık herkes biliyor ışıl ışıl parlayacak kromajlarım yollarda. parçası ve yakıtı cbfden ucuz, hem hafif hem de çok hız farkı yok. bs 100 de 100 km hız yapıyomuş. zaten ben 100 yapmıyorum yeter de artar. cbf, aklımdaki motor kadar basit değildi. bu tam aradığım motor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:53 ----------

ben cbf'yi kötülemiyorum arkadaşlar. cbf muhteşem motordur. ama gerek yok.

jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    bende cbf nin kötü bi yanını yazmamıstım
    bu motorlar yağ yakıyor...
    198000 km de ki ybr nin yağ değisim zamanında normalde 1 litre olan yağdan sadece 100 gr eksiltmisti
    daha 10000 km bile olmayan cbf150 300 gr yağ eksiltmis...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    198000 km de ki ybr nin yağ değisim zamanında normalde 1 litre olan yağdan sadece 100 gr eksiltmisti
    yağdır konulur gidergereksiz bi yorum yapayım dedim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Günaydın kardeşlerim,

kawasaki zl 600 eliminatör olur mu abi...
    sıralı 4 silindir 80 hp 599 cc
    4.vitese kadar patenaj cekiyor,km de 170 bin lida yakıyor,,,saftlı
    güvercinlik yolunda 185 km\s gördüm yol bitti basamadım baska...motorun sahibi arkadasım 220 yaptıığını söyledi...
    ve motoru satılık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:09 ----------

Alıntı baran06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağdır konulur gidergereksiz bi yorum yapayım dedim.
    aklında bulunsun...yağ değistireceğin zaman fazladan en ucuzundan yarım litre yağ al...önce onla motorun içini temizle sonra yeni yağı koy...

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    2008 ve sonrası yağ yakmıyor diyorlar. bende olmadı. ismailde de yok. gurkanda da yok. bu motora guzel bakarsan, 150 cclik motor anırırken hala kaç basacağım diye yatmaya falan kalkarsan, cbf'nin motorunun ybr'den narin olduğunu anlarsın. temiz kullan, çekişin gücün konforun tadına var.

Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10bin bakımında motorumdan çıkan eski yağ:
    http://www.motosiklet.net/forum/1872398-post10349.html

Yağ yakması , kullanılan yağın kalitesine göre değişen bir olay. Motoru ilk aldığım andan itibaren 2bin kmde bir yağ değişimi ve Castrol Power1 kullanıyorum. 10bin bakımımda net 1 litre yağ çıktı motordan. Şu ana kadarda yağ yakmadı.

Ama yakan makinelerde var. Kullanıma göre değişen bir olay. Kurye arkadaşlar genellikle 5-10 liralık hatta daha ucuza yağ alıyorlar otomobil için üretilenlerden. Sonra da tamamen dipgaz gidiyorlar, motor kendisinin değil ne de olsa şirketin. Bu durumdada makine doğal olarak yağ eksiltiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10bin bakımında motorumdan çıkan eski yağ:
    http://www.motosiklet.net/forum/1872398-post10349.html

Yağ yakması , kullanılan yağın kalitesine göre değişen bir olay. Motoru ilk aldığım andan itibaren 2bin kmde bir yağ değişimi ve Castrol Power1 kullanıyorum. 10bin bakımımda net 1 litre yağ çıktı motordan. Şu ana kadarda yağ yakmadı.

Ama yakan makinelerde var. Kullanıma göre değişen bir olay. Kurye arkadaşlar genellikle 5-10 liralık hatta daha ucuza yağ alıyorlar otomobil için üretilenlerden. Sonra da tamamen dipgaz gidiyorlar, motor kendisinin değil ne de olsa şirketin. Bu durumdada makine doğal olarak yağ eksiltiyor.
    bu bilgiyi bana selçuk ecza deposunda calısan kurye arkadasım söyledi...bende racer almadan önce cbf mi racer mı deyi kararsiz kalmıstım...
    onun motor 200.000 de olmasına ragmen genede cok az yağ yakmıs...
    tabikide kullanıma göre yağın markasina göre değisir...

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    evren benim eski emektar gibi alıyosun öylemi süper bende garajda yatırıyorum yaza komple boya ve kromaj olayına sokcam onu

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    umut klasik neyk topluluğu kuralım bırakalım bu adamları kaç basıyodu senin mondial?

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    abi hafif eğimde 125 bastım zaten murat abi biliyo nasıl gittiğini onun motor 250 cc ama hiç peşini bırakmıyo çok süper yani onun yeri çok ayrı valla alda gezelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler