Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    Hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    benimde hedefimde umarım onumuzdeki sezon olur gs500 e var..aslında bi tane var 2001 model 33 binde hemde siyah 6500 tl istiyor ancak motor çok temiz duruyor lastiklerde sıfır pirelli imkanım olsa giip bakardım ama sezonda bitiyor :(

pinçir daha iyi bilir gs500 e yi
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde hedefimde umarım onumuzdeki sezon olur gs500 e var..aslında bi tane var 2001 model 33 binde hemde siyah 6500 tl istiyor ancak motor çok temiz duruyor lastiklerde sıfır pirelli imkanım olsa giip bakardım ama sezonda bitiyor :(

pinçir daha iyi bilir gs500 e yi
    2000 den sonrası ispanya yada portekizdi sanırım....Japon değil...ayrıca 2000 yılına dek gidon race tipi iken 2000 sonrası gidon tipini değiştirdiler...bence race gidon GS 500 e daha çok yakışıyor...performans olarak ise...gerçekten çok atik bir motor yüksek tork üretebildiği için düşük hızlarda bile çok kıvrak ve dengeli...görünüşüne kanmamak lazım kalkış performansı bir çok 600 cc yi zorlayacak şekilde... bu motorların drag yarışlarında bir çok birinciliği var...ben halen vites değişimlerinde tam gaz veremiyorum... çünkü makina 6000 devirden sonra çıldırıyor...Karbüratörlü hararet yapar falan dediler ama ne ben nede bugüne kadar kullanan başkasından bu konuda şikayet duydum...ayrıca yakıtta da oldukça cimri...ben çamkoru gezisine 30 tl. lik benzinle geldim döndükten sonrada bayağı bir götürdü beni...Serkan da kullandı benim motoru oda sana bu konuda yorumda bulunabilir...GS 500 almayı düşünüyorsan bir ara konuşalım bakarsın benimkini veririm sana ben de yükseltmeyi düşünüyorum çünkü...

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    burak hayırlı olsun tekrar kawasakiye dönüş yaptın demek aramıza bi kawasaki daha katıldı.. allah kaza bela göstermesin çok sevindim

Motosikleti
    Alıntı pinçir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 den sonrası ispanya yada portekizdi sanırım....Japon değil...ayrıca 2000 yılına dek gidon race tipi iken 2000 sonrası gidon tipini değiştirdiler...bence race gidon GS 500 e daha çok yakışıyor...performans olarak ise...gerçekten çok atik bir motor yüksek tork üretebildiği için düşük hızlarda bile çok kıvrak ve dengeli...görünüşüne kanmamak lazım kalkış performansı bir çok 600 cc yi zorlayacak şekilde... bu motorların drag yarışlarında bir çok birinciliği var...ben halen vites değişimlerinde tam gaz veremiyorum... çünkü makina 6000 devirden sonra çıldırıyor...Karbüratörlü hararet yapar falan dediler ama ne ben nede bugüne kadar kullanan başkasından bu konuda şikayet duydum...ayrıca yakıtta da oldukça cimri...ben çamkoru gezisine 30 tl. lik benzinle geldim döndükten sonrada bayağı bir götürdü beni...Serkan da kullandı benim motoru oda sana bu konuda yorumda bulunabilir...GS 500 almayı düşünüyorsan bir ara konuşalım bakarsın benimkini veririm sana ben de yükseltmeyi düşünüyorum çünkü...
    inşallah abicim onumuzdekı sezon bu motora gecmeyi düşünüyorum kısmet cbf 500 de aklımda ancak 8500 tl ye fırlıyor fıyatlar cok para baglamak istemiyorum bakımları yapılmış duzgun kullanıcıdan bir gs500 benım ıcın cok uygun olcak race gıdonlusunu kullandım şık ama biraz yorucu olabılır cunku ne yatıyosun ne dıksın rahatsız edıcı bır pozısyon senın motor kac bın km deydi ön keçeleri degiştirdinmi

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    kafa grenajından tanıdım!!!

tiviyes apaçi değil mi o?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak hayırlı olsun tekrar kawasakiye dönüş yaptın demek aramıza bi kawasaki daha katıldı.. allah kaza bela göstermesin çok sevindim
    teşekkür ederim yasin sagol Ankara kawasaki grubu mu kursak bizde acaba

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    inşallah abicim onumuzdekı sezon bu motora gecmeyi düşünüyorum kısmet cbf 500 de aklımda ancak 8500 tl ye fırlıyor fıyatlar cok para baglamak istemiyorum bakımları yapılmış duzgun kullanıcıdan bir gs500 benım ıcın cok uygun olcak race gıdonlusunu kullandım şık ama biraz yorucu olabılır cunku ne yatıyosun ne dıksın rahatsız edıcı bır pozısyon senın motor kac bın km deydi ön keçeleri degiştirdinmi
    benim ki 24.000 km(model 2000 ancak trafiğe çıkış 2005 bende arkadaşımdan aldım onun ilk motoru idi o kawaski z 750 aldı kendine...) de valla beni bugüne kadar yormadı alışmak lazım...ilk bindiğim zamanlarda sırtımda yada belimde bir rahatsızlık hissettmedim...onu diyenlere dikkat et genelde spor hayatında olmayan kişilerdir...aynı pozisyon illaki yorar ama onun için uzun saatler lazım...ben en son 2 saatte yakın kullandım kesintisiz ama bir rahatsızlık hissetmedim....keçeler değişmedi...

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Burak kardeşim hayırlı olsuuun..Mondi'den sonra acaip gelmiştir sana. aynı tadı vermez be..nerde mondideki rahatlık, varyatör de yok oynayacak..

Bi an önce görmemiz lazım..Yasin akşam bizim oraya geliyor, takıl sen de ona, Kawasakici kawasakici gelin de bi görelim..

Erman o gün dicektim sana da arada kaynadı.(Murat'ın motoru satma fikri olduğunu)

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    Günaydın....

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    (yok baba..bu serkan kesin motor satış komisyonu işinde )

serkan, daha motor yok ortada. ayvalıktan gidip alacak.

Bu arada dün gece linktekinin siparişini verdim. "ah bir çantam olsa" şarkısını söyleyip de topkeyz takamayanlar için bence birebir. hele bi gelsin malı görelim, tavsiyelerimi iletirim reysinkçi turinkçi, çanta takamayan kimler varsa

link budur: http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45851

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:58 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:57 AM ----------

günaydın pinçir abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:59 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:58 AM ----------

pazar gelemeyenler(!) burakın motorunu görme fırsatını bir hafta erteler ona göre

ıslatıp ıslatıp kurutacağız pazara hem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:22 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:59 AM ----------

hoşgeldiniz erhan abi.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Hayırlı olsun eby78. Kazasız belasız, güzel günlerde kullanasınız inşallah. Cidden şık bir makina.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Merhaba millet, haberlerinizi buradan alıyorum, bir iki ufak tefek aksaklık hariç gayet güzel gelişmeler var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:08 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:08 AM ----------

Yani sizlerdeki gelişmelerden bahsediyorum
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Günaydın....
    Günaydın..

Evrencim nerden çıkarıyosun canım kardeşim... Yok öyle bişey tamamen medyanın saçmalaması...ama yine de motor ihtiyacı olan arkadaşlara ya da motora ihtiyacı olduğunu düşündüğüm arkadaşlar yardım, kamu hizmeti, sevap, baaabında

Çantalara bakamadım bu arada daha..

Motosikleti
    soft cantadan vazgectım ben baktım uzun surelı kullanımlarda esneme sarkam gibi problemleri oluyormus bir kere alınca saglam bir sey almak lazım simdilik büyük bir topcase ve depo ustu canta işimi görür sanırım...şimdilik motor alma durumum yok bakınıyorum öle arastırma yapıyorum alacagım bundan sonra alacagım motoru uzun süre kullanmak istediğimden dolayı temız tıtz bır kullanıcı bulmam lazım

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    herkese merhaba. burak hayırlı olsun. gerçekten çok güzel bir motosiklet. bir kawasaki daha oldu. çok da güzel oldu. kazasız belasız kullan inşallah.

ben de bir soft çanta düşünüyorum. bakalım ne zaman kısmet olacak. gs 500'e gelince çoook güzel alet. sınıfının en az yakan motoru. ben de çok araştırmıştım. erman bilmiyorum ne zaman alırsın ama ben şimdiden hayırlı olsun diyim.

bu arada çok uğraşmama rağmen grenajı bir türlü halledemedim. mevcut aynaları çıkarıp orjinal aynalarını taktım. aslında böyle daha iyi oldu. artık şerit değiştirirken arkama bakmıyorum.

bi de biraderin cbf'nin tekerin döndüğü yerden yine sürtünme sesi geliyor. sanırım tozdan. daha öncede olmuştu. sorum şu; acaba ön tekeri söküp taka bilirmiyim?

aslında benim ve biraderin motorunu bir ustaya gidip yaptıra bilirim ama kendim uğraşmak istiyorum. içim daha rahat ve ne bilim böyle kendimi daha mutlu hissediyorum.

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba. burak hayırlı olsun. gerçekten çok güzel bir motosiklet. bir kawasaki daha oldu. çok da güzel oldu. kazasız belasız kullan inşallah.

ben de bir soft çanta düşünüyorum. bakalım ne zaman kısmet olacak. gs 500'e gelince çoook güzel alet. sınıfının en az yakan motoru. ben de çok araştırmıştım. erman bilmiyorum ne zaman alırsın ama ben şimdiden hayırlı olsun diyim.

bu arada çok uğraşmama rağmen grenajı bir türlü halledemedim. mevcut aynaları çıkarıp orjinal aynalarını taktım. aslında böyle daha iyi oldu. artık şerit değiştirirken arkama bakmıyorum.

bi de biraderin cbf'nin tekerin döndüğü yerden yine sürtünme sesi geliyor. sanırım tozdan. daha öncede olmuştu. sorum şu; acaba ön tekeri söküp taka bilirmiyim?

aslında benim ve biraderin motorunu bir ustaya gidip yaptıra bilirim ama kendim uğraşmak istiyorum. içim daha rahat ve ne bilim böyle kendimi daha mutlu hissediyorum.
    Ustaya falan gitme bence...Serkanı ara hafta sonu müsaaitse al getir motoru o seve seve yapar...ayrıca elindende geliyor bu tür işler....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:19 PM ----------

soft cantadan vazgectım ben baktım uzun surelı kullanımlarda esneme sarkam gibi problemleri oluyormus bir kere alınca saglam bir sey almak lazım simdilik büyük bir topcase ve depo ustu canta işimi görür sanırım...şimdilik motor alma durumum yok bakınıyorum öle arastırma yapıyorum alacagım bundan sonra alacagım motoru uzun süre kullanmak istediğimden dolayı temız tıtz bır kullanıcı bulmam lazım
    bende büyük bir topcase var....sana uygun bir fiyata veririm istersen ben kullanmıyorum...görmek istersen bir ara bu taraflara uğra...

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    sağol pinçir. şimdi top serkan'da. serkan; eğer müsayit olursan ve hava şartları da uygun olursa yanına uğrayacağım. tamam mı?

Motosikleti
    bende büyük bir topcase var....sana uygun bir fiyata veririm istersen ben kullanmıyorum...görmek istersen bir ara bu taraflara uğra...
    sen ne taraftasın usta kac lıtre markası nedir?

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    sen ne taraftasın usta kac lıtre markası nedir?
    ben Eryamandayım Serkan'la aynı sitede oturuyoruz markası Orion 46 lt ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:52 PM ----------

http://img168.imageshack.us/img168/8...793x355ig4.jpg buradan incele istersen

2005 de ki fiyat 120 euro imiş....sen araştır almaya niyetlenirsen pazarlık yaparız...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:54 PM ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:52 PM ----------

http://img168.imageshack.us/img168/8...793x355ig4.jpg buradan incele istersen

2005 de ki fiyat 120 euro imiş....sen araştır almaya niyetlenirsen pazarlık yaparız...
    ORION Top Case 46L
    Sunan: Paaschung & Wunderlich,
    Telefon 0 40/24 82 77-0,
    www.pwhamburg.de
    Fiyat: 119,95 Euro
    Renkler:Siyah
    Takma /tasiyici Aparat: Universal bir tasiyici ve takma aparatlari ile satisa sunuluyor.

Artilar
    2 büyük integral kaski icine alabilir;
    Hirsizliga karsi yeterli koruma
    Sele Topcase montajindan sonra cikarilabiliyor,
    Artci icin selede herhangi bir kisitlama söz konusu degil
    Topcase in alt haznesinde paket kayislari mevcut
    Eksiler
    V-Strom’un kic kismindaki tasiyici demir kücük geliyor ve dogru takilamiyor
    Montaj talimatnamesi yok,
    Ucuz görünümlü basit plastik kabuk
    Anahtar ve tasima yeri birbirini engelliyor
    Genel olarak kolay kurcalanabilir kilitleme-acma mekanizmasi
    Su gercirmezlik testinde basarisiz
    Sonuc
    Kiyaslanirsa hesapli, buna ragmen sugecirmezlik % 100 basarili degil , daha bir cok eksikligi olan topcase ve toplamda daha az ikna edici.
    Karar:
    Yeterli

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:57 PM ----------

Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol pinçir. şimdi top serkan'da. serkan; eğer müsayit olursan ve hava şartları da uygun olursa yanına uğrayacağım. tamam mı?
    Eryamana yakınsan dolfinin arka otoparkının üst tarafında Meriç büfe var iftar sonrası orada olacağız...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler