Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı alpayyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar

fırat sana gene işim düşecek gibi tlfnlaşırız. Möhimbi meselem var, Ayrıca acayipbi pratik zekaya sahipsin.
    mrblar...hallederiz abi...cuma aksam ara beni hafta sonu planımızı yapalım...cumartesi bi arkadasla daha bulusacaktım...önce ondan bi haber alamda...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:05 ----------

Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fırat, merhaba.. Ne varsa sende var.. Gerçekten herkese yardıma koşuyosun....
    Doğru YIBA ya gittiğimizde söylemiştin..Ancak iyi kaliteli kasklarda böyle mi ben onu merak ettim...Resimler için sağol uğraşmışsın...Ama önemli o gün çıktım gezmeye sadece kafam dondu...
    Ben de senin gibi yapayım..
    is arkadasimda laser ini iyi bi kaski var...onda orjinal olaraktan benim yapıstırdığım seyden var...bütün kasklarda varda...ucuz olanlar cabuk dökülüyo...
    ona baktım vizörü kapatınca conta direk sikisiyo arada ve hiç bisey girip çikmiyo...
    ben bunun yanında bide maske ve terörist sapkası kullanıyom...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    Fıratcım hafta içi bir yada iki gün müsait oluyormusun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Fıratcım hafta içi bir yada iki gün müsait oluyormusun
    abi aksam 6 dan sonra bos olurum hep...hafta sonu 2 gün tatil...
    cumartesi öğlen 2, pazar11 e kadar...baska yapacak bisey yok...is yerim müsait buraya gelebilirsin abi...ben eve gitmiyorum is yerinde kaliyorum...pazar gelip bi sonraki cumartesi eve gidiyom...

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar.......

Soğuk sizlerin kaskından içeri giriyor mu arkadaşlar... Kask çok kaliteli olsa girmez mi?

Alpay nerelerdesin?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:45 ----------

Günaydınlar...
    Agv ve Laser Vertigo kullanıyorum 2 sinde de böyle bir problem yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Agv ve Laser Vertigo kullanıyorum 2 sinde de böyle bir problem yok.

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    iyi akşamlar racer senden ricam yine bu sitede mondial 250 mct kullanıcıları bölümünde son sayfada mont ile ilgili bölüm var sana zahmet bir inceleyebilirmisin www.anesmotor.com sence nasıl

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:17 ----------

ayrıca alpay kardeşin ne işi varmış aynı sorunlar varsa beraber bulaşabiliriz hiç değilse motosiklet kültürümüz artar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı vw.bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar racer senden ricam yine bu sitede mondial 250 mct kullanıcıları bölümünde son sayfada mont ile ilgili bölüm var sana zahmet bir inceleyebilirmisin www.anesmotor.com sence nasıl

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:17 ----------

ayrıca alpay kardeşin ne işi varmış aynı sorunlar varsa beraber bulaşabiliriz hiç değilse motosiklet kültürümüz artar
    abicim ben monttan falan anlamam....
    is yerim bana 160 ytl ye shark marka mont aldı...fena sayılmaz...cok iyi dekiyorum ama kötüde demiyorum....ama baska yerden almistik...
    gezgin motora gideriz ordan bakarız fiyatlara falan anes motordakin de bakarsın hangisi uygun gelirse onu alırsın...ben gezgindekine sadece aracı olurum...iyidir kötüdür bilemem...isterseniz cumartesi yibanın önünde gene bulusalım...

Motosikleti
    250 mct
    tamam allahtan bir mani olmazsa yibanın önünde buluşalım saat kaçta olsun ne kadar erken olursa o kadar iyi olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    ben 9 da okula gidiyorum..en gec 13:30 da ders bitiyor...
    bazen okulda baska bi sınav (ehliyet,güvenlik vs.vs) olursa ozaman ders saati ileri alınıyor...yarın aksam kesin ders saati yazılıyor...
    bende yarın aksam 8 gibi kesin saati sölerim...
    pazar günüde aksi bi durum yoksa 9da baslayıp 11 de ders bitiyor...

Dogin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    slm arkadaşlar ben antalyadaydım artık ankaradayım aranıza yeni katıldım sizinle birarada olmaktan gurur duyarım bigün toplandıgınızda gelmek isterim ama motorum yok pert ettim

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Hoşgeldin Dogin. Kendini tanıtır mısın ? Yaş, meslek vs.?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    Günaydın millet.

İki gündür emliyetin yolları aşındırıyorum, ehliyeti bitürlü alamadım, pazartesiye kaldı.
    Eylemlerden ve yılbaşından sonraki harç artışlarından dolayı acayip kalabalık, ehliyeti yeni alacak arkadaşlara duyrulur sabah saat 6'da sıraya girin hemen sıra numaratörüne gidin numara alın ve evraklarınızı hızla tamamlayın. Yoksa uc iş günü emliyette sürünürsünüz, ben söyleyim benden günah gitsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:56 ----------

Alıntı Dogin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben antalyadaydım artık ankaradayım aranıza yeni katıldım sizinle birarada olmaktan gurur duyarım bigün toplandıgınızda gelmek isterim ama motorum yok pert ettim
    Hoş geldin arkadaş fıratlada konuşalımda cumartesi büyük ihtimal buluşuruz.

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Günaydın. Kolay gelsin.

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Dogin hoşgeldin hemşerim. ^^ Motorun neydi?
    Intruder Alert!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    ben yarın öğlen 14:00 gibi yiba önünde olucam...aksam nete giremem
    orda bulusup pazar günü için biseyler planlayabilirz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:17 ----------

herkese iyi tatiller...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    TAMAM Fırat can. Yarın yağmur, kar, fırtına ve boran olmazsa bende gelirim. hava durumu motoru getirip getirmeme yardımcı olacak.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:32 ----------

mert hocam autocadle ilgili sorunu yeni gördüm.

Command satırına "text" yazacaksın "base point" noktasını vereceksin mouse ile sonra sana yazı sitilini soracak ona direk enterle sonra yazı boyutunu girersin.

Yazı sitilinide format menusunden text cekmenüsünü tıklarsan sitilini belirleyebilirsin.

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    TAMAM Fırat can. Yarın yağmur, kar, fırtına ve boran olmazsa bende gelirim. hava durumu motoru getirip getirmeme yardımcı olacak.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:32 ----------

mert hocam autocadle ilgili sorunu yeni gördüm.

Command satırına "text" yazacaksın "base point" noktasını vereceksin mouse ile sonra sana yazı sitilini soracak ona direk enterle sonra yazı boyutunu girersin.

Yazı sitilinide format menusunden text cekmenüsünü tıklarsan sitilini belirleyebilirsin.
    Hocam, gece bi projenin antetini değiştirmem gerekti..Seni aradım..Sonra sağolsun Fatih anlattı çzödüm..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:05 ----------

Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yarın öğlen 14:00 gibi yiba önünde olucam...aksam nete giremem
    orda bulusup pazar günü için biseyler planlayabilirz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:17 ----------

herkese iyi tatiller...
    Yibacılar ha..ben bugünde orada idim...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    250 mct
    fırat kardeşim çok çok özür dileyerek yarınki meclis görüşmelerinden dolayı yarın saat 10 itibaren bakanlıkta mesaimiz var genel müdür tüm personelin eksiksiz gelmesini istedi yarın meclisten bize soru gelebilir o yüzden saat kaçta çıkacağımız belli değil adım şadan cep 05055978011 sende cep tel. yazarsan yada mail atarsan sevinirim sadoz5775@hotmail.com sana cepten ulaşırım kusura bakma kardeşim

Motosikleti
    Kawasaki Er5
    Günaydın millet.

İki gündür emliyetin yolları aşındırıyorum, ehliyeti bitürlü alamadım, pazartesiye kaldı.
    Eylemlerden ve yılbaşından sonraki harç artışlarından dolayı acayip kalabalık, ehliyeti yeni alacak arkadaşlara duyrulur sabah saat 6'da sıraya girin hemen sıra numaratörüne gidin numara alın ve evraklarınızı hızla tamamlayın. Yoksa uc iş günü emliyette sürünürsünüz, ben söyleyim benden günah gitsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:56 ----------

Hoş geldin arkadaş fıratlada konuşalımda cumartesi büyük ihtimal buluşuruz.
    merhaba alpay kardeşim,ben de önümüzdeki hafta içi ehliyet işlemleri için emniyet md.lüğüne gitmeyi planlıyorum.zamanım çok kısıtlı,en hızlı ve pratik halledebilmek için ne yapmam gerek?işlem takip sırasını,önceden yapmam gerekenleri ve işin maliyetini yazabilirsen çok makbule geçer.şimdiden teşekkürler...
    "[B]SÖYLESEM TESİRİ YOK , SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL[/B]"[I][/I]

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı ilkER5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba alpay kardeşim,ben de önümüzdeki hafta içi ehliyet işlemleri için emniyet md.lüğüne gitmeyi planlıyorum.zamanım çok kısıtlı,en hızlı ve pratik halledebilmek için ne yapmam gerek?işlem takip sırasını,önceden yapmam gerekenleri ve işin maliyetini yazabilirsen çok makbule geçer.şimdiden teşekkürler...
    1- Kurstan aldığın sertifikayı

2- 4-5 vesikalık resim,
    3- Nufüs cüzdanının fotokopisi,
    4- Şöforlar odası varoradan 1 evrak alınıp orda doldurulacak,(5 tl)
    5- 130 TL toplam emniyette harcarsın..
    6- Kurstan aldığın evraklar,

Önce girer girmez sıra numarası al...
    Sonra girşte sağa dön orda vezne var harcı öde 70 küsür galiba.. onu öde
    dolduracağın formu al, doldur..
    Bekle.,
    En son aşamada parmak izi verirken bide 60 tl alıyorlar..

Oraya araba ile gittitysen B belgen varsa ondanda bi tane fotokopi al. Ehliyeti ertesi güne verecekleri için yannıda eskiehliyetinin fotokopisi olsun....

Bunları yapmak istemezsen bu işi yapan takipçiler var.. onlar senin adına yapar.. 50 tl verirsin sinirlerin bozulmaz....O adamlarda biraz para kazanır.. Ben sana telefon veririm..Ben kendim yapmıştım...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler