Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

sağol fatihim seninde iyi olmana sevindim serkanada bi teşekkür de benden işinizi çözdüğünüze çok sevindim
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    murat abi ben çıkıyorum. kendine iyi bak. tekrar iyi yolculuklar. hadi iyi geceler

sağol fatihimsanada iyi geceler
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

duvpuduv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T-2005, SL150-2009
    kızılbere kardeş merhaba dün yiba çarşısına gittim, başkent' e. senin şu renkli güneş gözlüğünden sordum ama kalmamış..başka renkli olanları var, onları da beğenmedim. senin tavsiyenle geldiğimi söyledim, ismi murat dedim..."haa biliyorum, karamurat" dedi adam buraya sık sık gelir, çayımı içer falan diye anlattı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:02 PM ----------

bi ara müsait olduğunda beraber ayna bakmaya gidelim mi murat abi? bir haftasonu?

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Murat abi sağolasın, motor süper..Aklımı okumuşsun.

Fatih Murat'ın motor tamam gibi, gündüz gözüyle yarın tekrar bakıp gerekirse bi kat daha atıp toplıcaz motoru. Sonra da diğer projeye hız vericez.. (Yalnız boya oldukça iyi olmuşa benziyor.Jantları, gösterge çevrelerini ve gidonu da boyucaz inşallah)

Alıntı duvpuduv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızılbere kardeş merhaba dün yiba çarşısına gittim, başkent' e. senin şu renkli güneş gözlüğünden sordum ama kalmamış..başka renkli olanları var, onları da beğenmedim. senin tavsiyenle geldiğimi söyledim, ismi murat dedim..."haa biliyorum, karamurat" dedi adam buraya sık sık gelir, çayımı içer falan diye anlattı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:02 PM ----------

bi ara müsait olduğunda beraber ayna bakmaya gidelim mi murat abi? bir haftasonu?
    önümüzdeki hafta sonu olur cumartesi uğrarız olurmu haberleşiriz ben sana özelden telefonumu yazıyım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:36 PM ----------

Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Fatih Murat'ın motor tamam gibi, gündüz gözüyle yarın tekrar bakıp gerekirse bi kat daha atıp toplıcaz motoru. Sonra da diğer projeye hız vericez.. (Yalnız boya oldukça iyi olmuşa benziyor.Jantları, gösterge çevrelerini ve gidonu da boyucaz inşallah)
    serkancım gönül isterki gerçeğini hediye edelim ama idare et artık tekrar sağlıklı nice yıllara

duvpuduv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T-2005, SL150-2009
    tamam, teşekkürler.

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    Serkan bu hafta içi ben kalıp için malzame alacağım...hafta içi küçük bir kaç deneme yapalım...pratiğimizi arttırmış oluruz...valla şimdiden haycanlanmaya başladım ayrıca fibere alternatif olan farklı bir malzemede buldum epoxyt diye...oldukça dayanıklı ve hafif bir malzeme imiş ve bize yetecek miktarın tutarıda yaklaşık 180 tl...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 PM ----------

Resimleri gönderir misin?

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Arkadaşlar, soft yan çantalarım elime ulaştı. Ancak resmini görüp de sipariş ettiğimden farklı bir ürün geldi.

Feyize yazı yazdım ama bunun rengi daha iyi oldu gibi..değiştirsem mi karar veremiyorum. Gelen yanıta göre karar vereceğim.

Elimde ne varsa motora takıp resim çektim..işte "görmemişin çantası olmuş" dedirtecek resimler :

bu da görüp de sipariş ettiğim ürünün resmi:

http://www.feyizoglu.com/alisveris/s...5851&variant=A

sizin de fikrinizi alayım dedim. elimdeki çantanın ön gözleri boş olduğundan buruşuk çıkmış.

ne dersiniz? olmuş mu değişsin mi
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

evren bence değiştirme çok yakışmış

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sağol abi garajda senin motor yatarken benimki sönük duruyor ..var mı başka fikri olan? gelen çanta daha dar gbi ama biz de beğendik ceydayla

senin motorun daha güzel evrencim gerçektende yakışmış ve kibar durmuş çantalar güle güle kullan

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Serkan, doğum günün kutlu olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:10 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:10 AM ----------

Evren, çok yakışmış çantalar, güle güle kullan.
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

gececi erhan abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:35 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:12 AM ----------

iyi geceler türkiye hernerde yaşanıyor ve yaşatılıyorsa reha mıhtar

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Alıntı pinçir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan bu hafta içi ben kalıp için malzame alacağım...hafta içi küçük bir kaç deneme yapalım...pratiğimizi arttırmış oluruz...valla şimdiden haycanlanmaya başladım ayrıca fibere alternatif olan farklı bir malzemede buldum epoxyt diye...oldukça dayanıklı ve hafif bir malzeme imiş ve bize yetecek miktarın tutarıda yaklaşık 180 tl...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 PM ----------

Resimleri gönderir misin?
    İlk fırsatta

Sağol Erhan abi..Görüşemedik uzun zamandır. Bişeyler ayarlayalım artık.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sağolun erhan abi

yihhheaaa bugün pazar ve ben evdeyim

Çantaların hayırlı olsun Jr.
    Güle güle kullan

Merak sorusu : CBF150'nin sele altı grenajları dışa doğru bombeli olduğu için yan çantalar tamamen doluyken grenajlara baskı yaparlarmı acaba? Olası fazla bir yüklenmede bağlantı vida yerlerini zorlama vs. gibi bir durum olabilirmi ?

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Çantaların çok güzel duruyor jr. Hayırlı uğurlu olsun. Diğerini motorun üstünde görmeden fikir söylemek çok zor. sonuçta siz beğendiyseniz bunu kullanın derim, haybeye değiştirme işiyle uğraşmayın bence.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ben doldurmak için almadım abi. motoru iri yaptı biraz daha..içine ıvır zıvır koyarım.

benim çekingem yüklemeden cok, arada kalan toz nedeniyle, sürtünmeden çizile çizile boyanın zarar göreceğini düşünmem. Bunlar parçası ucuz motorlar, birgün sökeyim dersem alırım bir grenaj daha 50 lira maximum fiyatı vardır (kendimi super zengin hissettim bir an) olmadı motoru atar yenisini alırım

iyi dilekleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim ikinize de

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gececi erhan abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:35 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:12 AM ----------

iyi geceler türkiye hernerde yaşanıyor ve yaşatılıyorsa reha mıhtar
    Bu aralar gelen gidenden dolayı biraz yoğunluk var, ancak bu saatlerde nete bakma fırsatı buluyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:18 PM ----------

İlk fırsatta

Sağol Erhan abi..Görüşemedik uzun zamandır. Bişeyler ayarlayalım artık.
    Şu havalar hızını azaltsın biraz ayarlarız, yakında pastırma sıcakları da başlar, değerlendiririz.
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler