Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı MasterFK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimseyle bi alıp veremediğim yok ben sadece olanları söylüyorum.çay dediğin nedir?ısmarlarız tabi
    gelecek misin akşama?

bu arada arkadaşlar, ulaşım problemi olanlar olursa yazsın. ben araba ile gelip akşam evlere dağıtım yapabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tunca_G - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 2003 TWİSTER dı bir zamanlar
    arkadaşlar hayırlı akşamlar motorum için lastik alacağım tavsiye de bulunacak arkadaşların yardımına ihtiyacım var

şimdiden yardımı dokunacak arkadaşlara teşekkür ediyorum

Motosikleti
    MZ 1968 es175/2
    evet ben de ordayım
    ::xrock::"No Matter What You Ride, it's All The Same Wind."::xrock::

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı tunca_G adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hayırlı akşamlar motorum için lastik alacağım tavsiye de bulunacak arkadaşların yardımına ihtiyacım var

şimdiden yardımı dokunacak arkadaşlara teşekkür ediyorum
    şu an motogen de olan murat arkadaşımızın bir dükkanı var diye biliyorum. bir şekilde onun telefonunu veririz sana.

birde başkent motorda metin usta var. ondan yardım almayı deneyebilirsin.

Motosikleti
    bu arada arkadaşlar motorum 2003 cbx 250 twister

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    ama cbf250 için uygun lastik nedir ekonomik olan hangisidir hiç bir bilgim yok.

resimden görüyoruz zaten

Motosikleti
    hımm
    aslında metin ustanın dükkanına çok yakınım gimatta çalışıyorum görüşebilirm kendisiyle

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    o zaman sorman hata

Motosikleti
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama cbf250 için uygun lastik nedir ekonomik olan hangisidir hiç bir bilgim yok.

resimden görüyoruz zaten
    aslında benimde aradığım maliyet bakımından ucuz olması ve sağlamlık

nette duro diye bi marka buldum fiyatı gayet ii

efe honda 472 TL diyor takımına

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    duronun çok iyi olmadığını duyumsamıştım. metzeler takımı ne kadardır ki. sanırım hesaplı metzeler alabileceğin bir yer biliyorum istanbulda. kargo parasını da firma karşılıyor. sen modeli belirlersen yazarsın olup olmadığını sorarsın. enduro market olması lazım.

Motosikleti
    netten biraz araştırayım vermiş olduğun adresi
    yardımların için teşekkürler
    2 senedir üyeyim ama pek fazla paylaşımlara katılamadım
    organizasyonlarınızda sizinle olmak isterim ankara mt li olarak

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani diyorsun ki ben ordayken gezilerde hep 1000cc lik motor ve 100cc lik motor beraber giderdik, öyle mi?

Gerçekten merak ettim kimmiş o sürekli 100cc motosikletleri bekleyip hem kendisine hem motoruna eziyet eden arkadaş. 1-2 defa ise söylediğin gidilir tabi. Ben 1 defa kalabalık grup halinde geziye gittim. İkinci defa yapmam o hatayı. Ayrıca inanmıyorum cc gruplaşması olmayacağına. Ha derseniz ki Anatolia'dan Eymir'e geçilecek, o tamam. Ama 100cc lik bir motorun eşlik etmeye çalıştığı bir grupla Ilgaz'a gidip gelinmez. 'Ben giderim' diyene de inanmam.
    Yazdım buraya... İsteyen inanır isteyen inanmaz...
    Haa İlla görmek isteyen olursa her hafta yapıyoruz gezi... Katılabilir bize...
    Doktor ne güzel yazmış.... Ayakta alkışlıyorum...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Arkadaşlar uzun zamandır burdayım. Günde en az bir kez uğrarım, mümkün olduğunca takip ederim. Bu toplanma ve geçmişte olanlar ile ilgili konuşulanlar benim gibi yeniler üzerinde (en azından) pek iyi intibağ bırakmıyor malesef. Belki de bazı önyargılara neden oluyor. Ukelalık gibi algılanmasın lütfen, bir tavsiyem olacak...Madem birçok yeni gelen var; uygun zaman ve yerde (bence Eymir iyi olabilir)bir tanışma toplantısı yapılsa ? İnsanlar kim kimdir, grupta ne gibi eğilimler (gezi, toplu aktiviteler vs. konusunda) var görse, tanışsa. Ondan sonrası da orda görüşülse. Belki bazılarınızın da dediği gibi yeni bir başlangıç yapılmışta olur böylece.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Nitekim...

toplanmışız.. toplanmışız diyorum çünki zaten dokuz gibi gelebildim onda da yarım saat yukarıda telefon görüşmesi yapmam gerekti.

merak ettiğim arkadaşları görmek güzeldi. geyik muhabbetlerine dalıp içtenlikle gülümsemeyi özlemişim. teşekkür ederim.

en azından motogen deki arkadaşların bana olan ön yargısı biraz olsun kırılmıştır diye umuyorum. yazdıklarımla motogen formunun üyelerini hedef almak gibi bir amacım yoktu. herkes üstüne alınmış. belki isim vermem gerekirdi ama yapı olarak insanların yüzüne söylemediğimi arkasından da söyleyebilecek biri değilim. içimde olanları ilgili arkadaşın kendisine sordum, oda cevaplarını verdi. bu konuşma en azından ilerde bazı problemlerin yinelenmesini engelleyecektir. en azından ben böyle düşünüyorum. kimsenin de bundan sonra günah keçisi yapılıp uzaklaştırılmamasını temenni ediyorum.

murtinin kimin eli kimde lafımı, ben işyeri açtım bana mı söylüyor diye düşünmesine gerçekten üzüldüm. ki en az bir kaç kere niyetlendim işyerine hayırlı olsuna gitmeye ama nasip olmadı. zaten 6 ay tüvtürk görevlendirmesi ile ankaraya gelemedim derken ara açıldı. buradan sana gecikmiş de olsa hayırlı olsun diyorum.

rocky balboa kral adamdı diyen kuvvetmira yı ve masterfk yı özellikle merak ediyordum (gerçi çay ısmarlamayı unuttu ama canı sağolsun) tanıştığıma sevindim. kıymalı baklava muhabbeti uzun süre aklımdan çıkmayacak, anlatıcı arkadaşa tekrar selamlar.

haftasonu pazar günü saat 11 de anatolia da olacağım yine. gelmek isteyenler, toplanalım tanışalım diyen arkadaşları bekliyor olacağım.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    haftasonu motorla ankaraya geleceğim pazar günü de yine motorla konyaya gideceğim. eğer çıkış zamanını ayarlayabilirsem pazar günü 11 de anatoliada olmaya çalışacağım. ankara mt den kimseyi tanımıyorum fırsat olursa tanışırız.

bu arada aşağı ayrancı tarafından motoru bırakabileceğim kapalı otopark var mı acaba ? aklıma bi tek atakulenin kapalı otoparkı geliyo....
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    valla maltepeyi kabul edersen var. vaktim olursa ben seni motoru bıraktıktan sonra arabayla bırakabilirim gideceğin yere.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    teşekkür ederim. çankaya taraflarına bi bakayım olmassa maltepeye bırakırız motoru.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim. çankaya taraflarına bi bakayım olmassa maltepeye bırakırız motoru.

Bizim garaja da koyabilirsin emircim...4 gözle sahip çıkarım ben ona merak etme... Arada çalıştırır aküsünü de doldururum...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doktor ne güzel yazmış.... Ayakta alkışlıyorum...
    teşekkür ederim dostum..
    Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hah oldu mu sana gruplaşma..!

Benimde dediğim bu zaten. Bunun önüne geçilemez. Şimdi sen önden çıkınca, öbürleri geriden gelince, ama çay içilecek mekanda buluşunca toplu sürüş mü yapmış oluyorsunuz? Hayır.

"Motor cc ile değil, dostlukla sevgiyle sürülür" demişsin. Eğer zaten sende 1200GS li arkadaşını seviyorsan, veya Fazer'lı, veya 600F li, veya hangi büyük motoru saydı isen, ona eziyet etmezsin değil mi? Kıyamaz ve "abi siz önden gidin" dersin. Ne oldu? Yine büyük motorlar gruplaştı mı?

Ama normali de budur zaten.
    seda bu guruplaşma olmuyor..şimdi büyük motora eziyet küçük motora eziyet diye düşlünürsen iş değişiyor..işin içine sürüş tekniği kişilik yapısı vs vs tonla faktör giriyor.
    kim istemez ki ip gibi fermuar düzende bir geziyi..
    malesef bu olmuyor..3 kişi tamamen aynı 3 motor dahi olsa hatta herkes tamamen aynı uyumda sürse de bazen olmuyor..sebebi çok basit 4 tekerlekliler..3 motor uygun şartlarda asvaltta 10-20 metre yol kaplar(daha yakın gitmek çok risk) bu da diğer büyük 4 tekerliler için gıcık bir durum..senin adına gruplaşma dediğin şey sonuçta bireysel sürüş oluyor..süleyman ve diğer arkadaşların kast ettiği guruplaşma ise bambaşka adamla aynı istikamete gitmeye bile tahammül edememek..
    seninle cidden bu forumdan bir şekilde 2-3 senedir yazışıyoruzdur belki de ama hiç bir yerde denk gelmedik zannedersem ama benim gittiğim geziler sırf yol ağırlıklı olmuyor.kaç km gidersen git bir araya geldiğimizde piknik olsun,kamp olsun sadece motor sürdüğümüz zamanla sınırlı değil..
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    bir kez toplanalım da bunları orada konuşuruz sanırım sorun olmadan.

haftasonu kim gelecek diyorum hala ses yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler