Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı kankenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asfalt meleği öncelikle yazından dolayı tebrik ederim, bende ankara mt den idim(şu an motogen deyim) eski ankara mt bir aile gibiydi. Bunu laf olsun diye söylemiyorum samimiyet, başın sıkışınca yanında olmaları, gezilerde veya bu tarz durumlarda kendini yanlız hissetmemen başka bir duygudur.

Eski konuları tekrar açmak doğru değil sanırım ama ankara tayfası ile istanbul tayfası anlaşamadığı için ayrılmak zorunda kaldık. Bu her iki taraf içinde iyi olmadı, ama her ne olursa olsun biz kimseyi kaybetmedik bütün abilerimiz, ablalarımız, arkadaşlarımız gene aynı grup içerisinde. Olan motosiklet ile yeni tanışan arkadaşlara oldu şekil A da görüldüğü gibi grupsuzluk ve düzensizlikden dert yanıyorsunuz ve haklısınızda. Umarım kendi aranızda tekrar bir ankara mt oluşumu sağlarsınız.

Başarılar dilerim...
    +1000

Aynı dönemlerde motordelisi ankara grubunu da konya ekibi rahatsız etmiş ve tüm ankara mg ayrılıp başka sitede devam etmişlerdi. Hep aynı film ama sanırım ankara ekipleri o kadar güzel kaynaşıp anlaşıyorki nerede olursa olsun kıskanıp, çatlayıp laf atan mutlaka çıkıyor.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R6
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Her sınıftan motosiklet kullanıcısı var (Enduro,SS,Custom,scooter vs.)
    Ve oluşan gruplarda genelde motosiklet sınıfına ve cc'ye göre endeksli durumda.
    ...
    Çok doğru ve olması gereken de bu bence. Yani elbette gönül ister ki hepiiiniizzz kardeeşşiiizz nameleri eşliğinde 50cc scooter da 1300 cc cruiser da aynı sürüşte yer alsın, pembe asfaltlarda mutlu mutlu yol alalım kalabalık grubumuzla.

Ama yok öyle bir şey.

Siz ayırmasanız bile zamanla cc ye göre gruplar kendini gösteriyor zaten. Çünkü birkaç kişi toplanıp bir yere giderken insanın aradığı en önemli şey grup sürüşünde rahatlık ve uyum oluyor.
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gencaycım..ne diyeceğim bilemiyorum...istemek ve yapmak bunlar başka mevzular;durumu müsait olmak bambaşka.....
    ona bakarsan hiç birimiz boş gezenin boş kalfası değiliz. hepimizin fazlasıyla iş yükü, hayat problemleri var. 24-25 yaşında da değiliz bazı şeyleri düşünmeden adım atabilecek yaşları da çoktan geçtik.

Ciddi anlamda sorun değil senin benim gibiler için. biz zaten görmek istediğimiz insanları bir şekilde çok düzenli olmasa da görüyoruz. zaten kişisel ilişkilerimizle aşağı yukarı her gruba da dahil olabiliyoruz.

Ama gönül istiyorki eski alışık olduğun yüzlere muhabbetlere tekrar rahatça ulaş. Çok iyi insanlar vardı.. Ben şahsen senin sorumluluk alanlardan biri olmanı dilerim. kaçımız gerçekten hayatı algılayabilen, yaşadıklarını gördüklerini geçirdiklerini sindirebilmiş ki.. Tabiki senden daha ideal isimler yok mu var.. ama hangisi burada?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:45 PM ----------

Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok doğru ve olması gereken de bu bence. Yani elbette gönül ister ki hepiiiniizzz kardeeşşiiizz nameleri eşliğinde 50cc scooter da 1300 cc cruiser da aynı sürüşte yer alsın, pembe asfaltlarda mutlu mutlu yol alalım kalabalık grubumuzla.

Ama yok öyle bir şey.

Siz ayırmasanız bile zamanla cc ye göre gruplar kendini gösteriyor zaten. Çünkü birkaç kişi toplanıp bir yere giderken insanın aradığı en önemli şey grup sürüşünde rahatlık ve uyum oluyor.

küçük gezilerde grubun cc ve deneyime göre küçük gruplara dağılıp intikal etmesi doğal bir durum ki..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Ama yok öyle bir şey.

Maalesef.... Alakası yok söylediklerinin.....

Bir çok kez Ankara tayfasıyla gezi yaptık...100 cc sinden 1000 cc ne kadar motor vardı... Hatta 600f ler er6 lar bile vardı..Ama ne bir kopukluk ne de bir uyum sorunu oldu.....

Uyum arkadaşlar arasında olur.... Arkadaşlar birbirlerine uyarsa motorlar ister istemez uyacaktır..Uydurulacaktır....

Anlaşabilmek çok önemli.... Bir kişinin kendini guruba sokabilmesi yer bulabilmesidir önemli olan..Yoksa kimse gel içimize gir kaynaş demez kimse...

Kişi farklılığıyla gurubun içinde kendine yer bulur....

Ankara MT nin ilk buluşmalarına bakarsanız çekirdek denen bir kadro olduğu gözden kaçmaz... Peki bu çekirdek nasıl oluştu?... Bu sorunun cevabını yukarda verdim......

Yeri geldi 2 kişi toplandık..Yeri geldi 30 kişi..Ama aksatmadık toplantıları... Ben 1 keresinde tek kalmıştım... Ona rağmen bir sonraki buluşmaya küsüp gitmemezlik yapmadım.... İstikrarlılık da çok önemli....

Ayrıca gurup olayında şuna karşıyım...Gurubun birkaç kişinin etrafında dönmesine.... Bir kaç kişinin etrafında dönen gurubun ilerleyen zamanda dağılması kaçınılmaz sondur...

Ankara daki arkadaşlarımızın hepsini yakinen tanırım... Hepsi değerli akıllı çocuklardır... Hepsini çok severim... üçün beşin planını yapacak arkadaşlar değiller... Eminim ki eski günlere dönülecektir...

Bu yolda sizlere başarılar dilerim.. Elimizden geldiğince de yardım ederiz merak etmeyin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:48 PM ----------

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster

küçük gezilerde grubun cc ve deneyime göre küçük gruplara dağılıp intikal etmesi doğal bir durum ki..
    İşte bunu yenmeniz lazım..Bu çok yanlış.... Guruplaşma nedeni .....

Bir gurupsanız beraber hareket edeceksiniz... Beraber duracaksınız...Yüksek cc ler küçüklere küçükler de ellerinden geldiğince büyüklere uymak zorunda.....

Biz burda bunu yapıyoruz... Gayet de başarılı oluyor....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    asfalt meleği öncelikle yazından dolayı tebrik ederim, bende ankara mt den idim(şu an motogen deyim) eski ankara mt bir aile gibiydi. Bunu laf olsun diye söylemiyorum samimiyet, başın sıkışınca yanında olmaları, gezilerde veya bu tarz durumlarda kendini yanlız hissetmemen başka bir duygudur.

Eski konuları tekrar açmak doğru değil sanırım ama ankara tayfası ile istanbul tayfası anlaşamadığı için ayrılmak zorunda kaldık. Bu her iki taraf içinde iyi olmadı, ama her ne olursa olsun biz kimseyi kaybetmedik bütün abilerimiz, ablalarımız, arkadaşlarımız gene aynı grup içerisinde. Olan motosiklet ile yeni tanışan arkadaşlara oldu şekil A da görüldüğü gibi grupsuzluk ve düzensizlikden dert yanıyorsunuz ve haklısınızda. Umarım kendi aranızda tekrar bir ankara mt oluşumu sağlarsınız.

Başarılar dilerim...

demiştim. hem görmüş bilmiş, hem içten anadolu insanı olarak kalmayı başarmış insanlarız çoğumuz.
    ve işin güzel yanı kaliteli insan çok aramızda. Umarım kendi aranızda tekrar bir ankara mt oluşumu sağlarsınız. arkadaşım forma artık gelmeyenlerle irtibatı kestik yüzlerine bakmayız onlarda tenezzül edip bize bakmasın mı diyeceğiz
    zaten azıcık düzgün bir tipsen girdiğin her grup kolayca kabul ediyor insanı.

ha farkında olduğun mevzular da var. ama bu sadece bir kısmı.. ciddi bir probleme gebeydi ankara mt. allahtan bu site terki ile bebek düştü..
    yoksa kimin eli nerede yada nereye ulaşmaya çalışıyor hikayeleri başlayacaktı. çok konuşmam hele bu tarz şeyleri. bu farkında olmayacak kadar aptal, yada devekuşu misali bir tarafa gömmüş bir tip olduğum anlamına da gelmiyor.

bir müddet sonra duymaya başlardık. bu şunun ağzını burnunu kırmış, bu buna şunu yapmış diye.. kimse de çıkıp ne diyorsun sen demesin. bilmeyenlerin öğrenmesine gerek yok. bilenler de bildikleri için susarlar zaten

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:53 PM ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bunu yenmeniz lazım..Bu çok yanlış.... Guruplaşma nedeni .....

Bir gurupsanız beraber hareket edeceksiniz... Beraber duracaksınız...Yüksek cc ler küçüklere küçükler de ellerinden geldiğince büyüklere uymak zorunda.....

Biz burda bunu yapıyoruz... Gayet de başarılı oluyor....
    bunu da not defterimizin ilk sayfasına yazıyoruz. hobidaş değil arkadaş olacağız diyorsun.. peki madem..

ya bunlar anlatılmaz.. ama burada bir kere gördüğü ve yarım saat konuşmadığı insanı motosiklet aldığında arıyorsan abi ben eve gideceğim nasıl giderim nasıl kullanırım bilmiyorum diye..

yolda kaldım arabaya atla gel diye..

şuraya gitmem lazım benimle gelebilirmisin diye gece telefon açabilecek kadar güvenmiş hale geliyorsan..

yada mahrem sırlarını, 10 yıllık dostlarınla değil de bu sayede tanıştığın 2-3 yıllık dostlarınla paylaşıyorsan..

bu insanlar hala burada, bu insanlar hala ankarada, bu insanların hala motosikletleri var ve garajlarında duruyor..

elbetteki herkes herkesi sevemez, herkesle dost olamaz.. ama hepimiz iyi niyet ve saygıyı koruduğumuz sürece no problemo..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:59 PM ----------

Ayrıca gurup olayında şuna karşıyım...Gurubun birkaç kişinin etrafında dönmesine.... Bir kaç kişinin etrafında dönen gurubun ilerleyen zamanda dağılması kaçınılmaz sondur...

Zaten aramızda bu şekilde kompleks sahibi, dediğim dedikçi kimse yok. olmaz da böyle bir şey. en azından ben orada olduğum müddetçe (muhalefet ruhum sağolsun) böyle bir gruplaşmaya her zaman ayak direrim

Motosikleti
    Chopper
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha farkında olduğun mevzular da var. ama bu sadece bir kısmı.. ciddi bir probleme gebeydi ankara mt. allahtan bu site terki ile bebek düştü..
    yoksa kimin eli nerede yada nereye ulaşmaya çalışıyor hikayeleri başlayacaktı. çok konuşmam hele bu tarz şeyleri. bu farkında olmayacak kadar aptal, yada devekuşu misali bir tarafa gömmüş bir tip olduğum anlamına da gelmiyor.
    burada ne demek istediğini açıklarmısın ?

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    burada ne demek istediğini açıklarmısın ?
    açıklamayacağımı başta ifade ettim arkadaşım. yine de sormaya kalkmışsın.

Motosikleti
    Chopper
    biz forumdan ayrılalı 7 ay oldu, neden hala bir grup olamadığınızı şimdi anlıyorum...

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    biz forumdan ayrılalı 7 ay oldu, neden hala bir grup olamadığınızı şimdi anlıyorum...
    akşam konuşuruz kankenan.. gelebilirsem sana ayrıntılı bir ifade veririm

inan bizim neden toplanmadığınızı anlamak yerine kendini düşünmeye vakit ayırman daha doğru olacak..

ben bu yaşıma kadar kimsenin arkasından konuşacak kadar küçülmedim, susmamın tek sebebi de bu. dediğim gibi motogendeki arkadaşlardan bir şeyler kapabilirsin bilgi olarak. eğerilla öğrenmem gerek çatlayacam yoksa diyorsan..

bu şekilde alaycı bir uslup, durumun ciddiyetinden bihaber olduğun için seni nazarımda hoş olmayan bir duruma soktu. ama benim sana ne gözle baktığım değil önemli olan senin ne olduğun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:27 PM ----------

madem biz ayrıldık diyorsun, neden hala buradasın?

sonuçta burası benim evim değil. hoş evim de olsa misafiri kovmak örfümüzde yok

bak sana ne diyeceğim. anlattığım şeyler konusunda biraz araştıra yap motogen içinde.. sonra orada mı kalacaksın, geri mi döneceksin kendin karar ver..

eğer ben yanılıyorsam tüm motogen tayfasının motosikletlerini yıkayacağım.. mt den de ayrılacağım..

bak bu kadar güvenerek söylüyorum kendime.. tabi senin kişiliğine de güvenerek giriyorum bu iddiaya..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:29 PM ----------

neyse bu mevzuları açıp, yaptığım çirkin imalardan da hepinizden özür diliyorum.

daha önce yazdığım gibi genel itibarı ile çok kaliteli bir grup olmamıza rağmen, bazı vasıfları zayıf arkadaşlarımız da oldu aramızda zaman zaman. ki benim herkesle çok samimi olmama, ahlakına çok güvendiğim insanlar ile dostluk kurma gayretimin temelinde bu yatar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:34 PM ----------

ki şu yazdıklarımı bile kendime yakıştıramıyorum keşke olay bu yöne girmeseydi.

Motosikleti
    R6
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef.... Alakası yok söylediklerinin.....

Bir çok kez Ankara tayfasıyla gezi yaptık...100 cc sinden 1000 cc ne kadar motor vardı... Hatta 600f ler er6 lar bile vardı..Ama ne bir kopukluk ne de bir uyum sorunu oldu.....
    ...
    Yani diyorsun ki ben ordayken gezilerde hep 1000cc lik motor ve 100cc lik motor beraber giderdik, öyle mi?

Gerçekten merak ettim kimmiş o sürekli 100cc motosikletleri bekleyip hem kendisine hem motoruna eziyet eden arkadaş. 1-2 defa ise söylediğin gidilir tabi. Ben 1 defa kalabalık grup halinde geziye gittim. İkinci defa yapmam o hatayı. Ayrıca inanmıyorum cc gruplaşması olmayacağına. Ha derseniz ki Anatolia'dan Eymir'e geçilecek, o tamam. Ama 100cc lik bir motorun eşlik etmeye çalıştığı bir grupla Ilgaz'a gidip gelinmez. 'Ben giderim' diyene de inanmam.

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    artık dayanamayacağım konuşma zamanı geldi:
    ankara mt nin dağılma nedeni iller arası olan bir şey değil tamamen kişisel.....
    olayın kişisel olmasının nedeni ise ankara mt nin temel yapısından kaynaklanıyor:
    şöyle ki:
    -motosiklet net en geniş ve kapsamlı site..sonuçta her motora başlayan soluğu burda alıyor.
    motor başlangıcı ile tanışmalar da aynı oranda yeni ve acemice oluyor..
    sonuçta kendini toplayan,acemiliğini atan ortamı beğenmeyen kafasına göre yer buluyor...
    yeni gelenlerin görmek istediği tek kişi grubu ateşleyen yönetici pozisyonunda bir bilemedin iki kişi....
    yönetici aramayıp da zaten kişilik sahibi olgun ama sadece motor acemisi olup hayat acemisi olmayan insanlar zaten bir yerlerde kendilerine yer buluyor...
    benim tek isteğim ve keşke olsa vaktim yeni başlayacaklarla sıfırdan yeni bir yapılanma ama ona da şu aralar müsait değilim...
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Yani diyorsun ki ben ordayken gezilerde hep 1000cc lik motor ve 100cc lik motor beraber giderdik, öyle mi?

Gerçekten merak ettim kimmiş o sürekli 100cc motosikletleri bekleyip hem kendisine hem motoruna eziyet eden arkadaş. 1-2 defa ise söylediğin gidilir tabi. Ben 1 defa kalabalık grup halinde geziye gittim. İkinci defa yapmam o hatayı. Ayrıca inanmıyorum cc gruplaşması olmayacağına. Ha derseniz ki Anatolia'dan Eymir'e geçilecek, o tamam. Ama 100cc lik bir motorun eşlik etmeye çalıştığı bir grupla Ilgaz'a gidip gelinmez. 'Ben giderim' diyene de inanmam.
    biz gittik 10 mayısta
    ama bu sorunu çözmek için bu akşam eğitim verilecek kafalar dejarz olacak.

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar

motor cc ile değil dostlukla ve sevgiyle sürülür...bu lafımı yanlış anlama...anlamı şu eğer yanındaki arkadaşın sana değer veriyorsa hiç te sorun olmuyor.
    ben bu şekilde kaç defa uzun yol yaptım..
    bende ybr 125 de var fz6 fazer de ..canım hangisine isterse biniyorum...kimseye de dert olmuyorum..ybr ile geçen sene 4 günde 1200 km yaptım gruptaki motorlar şöyleydi:
    suziki vstrom dl650-honda cbr 600 f -kawasaki en 5 -cbf 150- fz6 fazer ...
    çok kere bmw gs 1200 lerde oldu içimizde..
    acelesi olan basar önden çıkar buluşma yerinde toplaşılır...
    sonuçta yola çıkarken felanca yer dersin orda dinlencez çay içecez bitti..
    ben 20-30 dakka önden çıkarım,yeri gelir o 10 dakka geç kalkar...
    daha da innamazsan sana fotoğraf linki verebilirim....
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..

böyle birkaç kişi var. tek iz de, mt de, motogen de var bikaç bu şekilde arkadaş...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:02 PM ----------

artık dayanamayacağım konuşma zamanı geldi:
    ankara mt nin dağılma nedeni iller arası olan bir şey değil tamamen kişisel.....
    olayın kişisel olmasının nedeni ise ankara mt nin temel yapısından kaynaklanıyor:
    şöyle ki:
    -motosiklet net en geniş ve kapsamlı site..sonuçta her motora başlayan soluğu burda alıyor.
    motor başlangıcı ile tanışmalar da aynı oranda yeni ve acemice oluyor..
    sonuçta kendini toplayan,acemiliğini atan ortamı beğenmeyen kafasına göre yer buluyor...
    yeni gelenlerin görmek istediği tek kişi grubu ateşleyen yönetici pozisyonunda bir bilemedin iki kişi....
    yönetici aramayıp da zaten kişilik sahibi olgun ama sadece motor acemisi olup hayat acemisi olmayan insanlar zaten bir yerlerde kendilerine yer buluyor...
    benim tek isteğim ve keşke olsa vaktim yeni başlayacaklarla sıfırdan yeni bir yapılanma ama ona da şu aralar müsait değilim...
    akşam gelsene nargile içelim.

Motosikleti
    MZ 1968 es175/2
    yav ağalar olmuş bitmiş konuları tekrar,tekrar açıp o şunu yapdı,bu şunu dedi,ankara mt ondan göçtü işleriyle yeniden toplanamazsınız zaten.önce o olaydan bi sıyrılın.durduk yerde de kimsenin arkasından konuşmayın gereksiz bi iş...
    ::xrock::"No Matter What You Ride, it's All The Same Wind."::xrock::

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı MasterFK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav ağalar olmuş bitmiş konuları tekrar,tekrar açıp o şunu yapdı,bu şunu dedi,ankara mt ondan göçtü işleriyle yeniden toplanamazsınız zaten.önce o olaydan bi sıyrılın.durduk yerde de kimsenin arkasından konuşmayın gereksiz bi iş...
    yahu arkadaşım seni gerçekten merak ediyorum
    neden dersen hem mz cisin
    hem bana muhalefetsin her zaman
    cidden bir gün laflayalım biraz.

burada ankara mt nin çöküşünü sorgulamıyoruz. o şunu dedi bu bunu yaptı da ondan böyle oldu da demiyoruz.

geçmişe mazi derler, ve temcit pilavı gibi ısıtıp tekrar önümüze getirmeye de kimsenin niyeti yok. sadece aslında grubun ayrılış mevzusunun görünürde olmayan sebepleri olduğu söylendi.

ona bakarsan dünya savaşı sırp prensinin öldürülmesi ile patlak verdi.. ama sebep bu muydu hayır.. bu bahane idi..

ki inşallah tanışırız da sen de gerçekten benden emin olursun . ne kimsenin arkasından konuşurum nede mevzubahis yaparım. ne üstümüzde pislik var sıyrılmamız gereken nede dert ediyoruz bişeyleri. yani sıyrılacak bir durum da yok. giden gitti kalan kaldı hepsi bu.

Motosikleti
    MZ 1968 es175/2
    açıkcası söylediklerinizle yaptıklarınız birbirini tutmuyor.kaç zamandır sitedeyim bu konu bir türlü kapanmıyor.

Motosikleti
    R6
    acelesi olan basar önden çıkar buluşma yerinde toplaşılır...
    sonuçta yola çıkarken felanca yer dersin orda dinlencez çay içecez bitti..
    ben 20-30 dakka önden çıkarım,yeri gelir o 10 dakka geç kalkar...
    ....
    Hah oldu mu sana gruplaşma..!

Benimde dediğim bu zaten. Bunun önüne geçilemez. Şimdi sen önden çıkınca, öbürleri geriden gelince, ama çay içilecek mekanda buluşunca toplu sürüş mü yapmış oluyorsunuz? Hayır.

"Motor cc ile değil, dostlukla sevgiyle sürülür" demişsin. Eğer zaten sende 1200GS li arkadaşını seviyorsan, veya Fazer'lı, veya 600F li, veya hangi büyük motoru saydı isen, ona eziyet etmezsin değil mi? Kıyamaz ve "abi siz önden gidin" dersin. Ne oldu? Yine büyük motorlar gruplaştı mı?

Ama normali de budur zaten.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    valla ben daha dünle bugün ağzımı açtım. öncesini de bilemem. zira iki haftada bir giriyorum ortalama ankara mt sayfasına. onda da oturup kim ne yazmış diye okumuyorum. bakarsan her zaman diğer başlıklarla ilgilendiğimi görebilirsin zaten.

ben sana tanışalım diyorum sen bana tutarsız diyorsun hala.. çay ısmarlamaktan vazgeçiyorum, istersen sen ısmarlarsın artık bir ara

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:21 PM ----------

neyse gelelim asıl mevzuya..
    akşama kimler gelebilir. benim yarın şehir dışına çıkma durumum olursa gelemem. ama şu şartlarda gelmek için elimden geleni yapacağım.
    murat da imkan bulursa gelecektir mutlaka.

Motosikleti
    MZ 1968 es175/2
    kimseyle bi alıp veremediğim yok ben sadece olanları söylüyorum.çay dediğin nedir?ısmarlarız tabi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler