Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizce bu "povır kıruzır" nasıl http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99201931/detay hiç kullananınız oldumu?
    Ben çok kullanmak isterim valla özellikle görsel ve performans açısından modifiye edilince tam bir yaratık oluyor, bir bu-bir de ducati-diavel zaten, hastasıyızz

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

Terbiyesiz bunlar

http://www.yamaha-motor.eu/eu/produc...-lazareth.aspx

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motosikletinizi satarken deneme sürüşü yaptırmamanızı öneriyorum, bu hırsızlık yöntemi son zamanlarda çok fazla arttı, mümkünse hiç kimseye vermeyin-hele de tanımadığınız bir kişiye!!

http://www.motosiklet.net/forum/cali...-calinmis.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Helal olsun diyorum, ben beğendim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7037159/detay/
    test sürüşü konusunda çok haklısın bu işin bi tarafı. başka tarafı ise aldı vatandaş bu tur atayım diye 100mt sonra düştü, kamyonun altına girdi, duvara çarptı, vatandaş'a çarptı vs.vs ne olacak?? şıçtığının resmi. karşımıza her zaman doğru insanlar çıksın neme lazım.

motorda çok canlıymış haa
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ahan da Selçuk yaşıyomuşş, tamam arama kurtarma çalışmalarına son verebiliriz Özletme kendini bu kadar yaw, ara sıra ses ver ;)

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz da yarışalım ;
    (Tam ekran+kulaklık+ışıklar kapalı tavsiye edilir )

https://www.youtube.com/watch?v=eWzoye3e3xA
    Olm yuh dedim izlerken, herif herkese viraj öncesi frenlemede çaktı, hep geç frenajla girdi, ulan ne fren varmış bu alette beee diyordum ki tam, herifin frenleri bitti, videonun sonunda ön frende balata kalmadığını yazmış, demek ki süper bir balatası vardı ama bir yarışı bile çıkaramadı aletin viraj performansı süpermiş bu arada, seviyom bu süpertotoları yaw, çok yüksek ve rahatsız olmasa uzun yol dahil hep kullanılır, ama benim isteğim şehiriçinde hoplayıp zıplamak, kaldırımlar, merdivenler felan

Bir de fotosunu koyalım da aleti görsün herkes bari.

Güzel makinaa!
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibi bu forumda,zaten bunu alalı fazla olmadı.gt250r kullanıcısıydı...

Caner, bence eski model km'si düşük SS bakma.Bu ilan için konuşmuyorum ben kesinlikle inanmıyorum ve güvenmiyorum 8-10 yıllık motorların 10-20 binde olmasına.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Eski model alınmaz demiyorum bakımları yapılmış değişmesi gereken değiştiyse sorun yok.
    HİÇ KİMSE SATACAGI ARACA BAKIM YAPMAAZZZZZZ. KIŞA GİRMİŞ YATACAK OLAN MOTORA MASRAF YAP VAY YAVRUM VAY SİZ OLSAYDINIZ YAPARMIYDINIZ!!!!!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

bülent merhaba yaşamıyorum bennn yarım bir adamım artıkın yarım diyorsak öyle değil haaa suzim gittiii gittiidee gitttiii motoru sattım ya la sezona ne gelecek bakacaz artık. yıl sonu kıçıma yılan kaçtı acayip yoğunluk var millet araba almak için yıl sonunu mu bekler yahu biz son dakika işini çok seviyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

bülent merhaba yaşamıyorum bennn yarım bir adamım artıkın yarım diyorsak öyle değil haaa suzim gittiii gittiidee gitttiii motoru sattım ya la sezona ne gelecek bakacaz artık. yıl sonu kıçıma yılan kaçtı acayip yoğunluk var millet araba almak için yıl sonunu mu bekler yahu biz son dakika işini çok seviyoruz.

kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    alooo ankaranın goçları n yaparsınız ÖZLEDİM YA LA SİZLERİ
    nezih77, Soykan67 ve erro bunu beğendiler.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Eneee, gitti gsr, seviyoduk biz o makinayı yaw, tırsıyoduk gerçi biraz da Neyse bakalım yeni sezona hayrola. Caner de alacak bişiler bu sezon ama pek ümitli değil temiz motor bulma konusunda İnşallah sağlam, sorunsuz bişiler bulur da alırsınız, yaz motorsuz geçmez valla, ben şu anda bile aktif biniyorum, 2 gün binmedim mi kaşıntı tutuyor Havalar düzelsin de haftasonları organizasyonları yapalım dolu dolu, oraya buraya gidelim hep beraber, özledim yaww.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Bende özledim bende...125cc lik canaffaarr burnumda tütüyor. şu k...çım seleyi acaiiipp özledi dönünce hava yagmurlu degilse kislik birseyler giyip ben motora binecegim dayanamiyorum..senu ararim Bülent..

Alıntı kahkahax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BİZ DE SENİ ÖZLEDİK HAKANIM

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabadan soğudum anasını satayım
    Etrafındakiler acaba führer ne der beğenir mi diye tırsmış bakıyolar ama o bile çocuklar gibi sevinmiş kocaman gülümsemiş , boşuna efsane olmamış demek ki bu araba

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Herkeşler özlemiş ya la
    Ben de özledimdi de geçti şindi Tatlı bir yorgunluk var artık. Hop bir de buraya atalım mürsel

O değil de GSR gitmese iyimiş yav. Neyse daha iyileriyle görüşmek üzere Selçuk abi
    trgy ve _Boreas_ bunu beğendiler.
    Heil Spellcheck

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahan da Selçuk yaşıyomuşş, tamam arama kurtarma çalışmalarına son verebiliriz Özletme kendini bu kadar yaw, ara sıra ses ver ;)

Olm yuh dedim izlerken, herif herkese viraj öncesi frenlemede çaktı, hep geç frenajla girdi, ulan ne fren varmış bu alette beee diyordum ki tam, herifin frenleri bitti, videonun sonunda ön frende balata kalmadığını yazmış, demek ki süper bir balatası vardı ama bir yarışı bile çıkaramadı aletin viraj performansı süpermiş bu arada, seviyom bu süpertotoları yaw, çok yüksek ve rahatsız olmasa uzun yol dahil hep kullanılır, ama benim isteğim şehiriçinde hoplayıp zıplamak, kaldırımlar, merdivenler felan

Bir de fotosunu koyalım da aleti görsün herkes bari.

http://4.bp.blogspot.com/_Zc20646FF7..._sxv_550_2.jpg

http://www.xracing-exhausts.com/Apri...%20-%20550.jpg

Güzel makinaa!
    yakıtınıda bul bilgilendir bizi de faydalanalım genç!
    ANGARAJ

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    test sürüşü konusunda çok haklısın bu işin bi tarafı. başka tarafı ise aldı vatandaş bu tur atayım diye 100mt sonra düştü, kamyonun altına girdi, duvara çarptı, vatandaş'a çarptı vs.vs ne olacak?? şıçtığının resmi. karşımıza her zaman doğru insanlar çıksın neme lazım.
    Evet abi aynen öyle, bir arkadaşım yılların motorcusu olmasına rağmen kimsenin motoruna binmediğini söylemişti, hatta ısrar ettim-benimkini de denemedi, bir keresinde test edeyim derken arkadaşının daha 0km motorunu düşürmüş yanlışlıkla, çok vicdan azabı çekmiş olacak ki söz vermiş kendine, kimsenin motoruna binmiyordu!..

Alıntı kahkahax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayy kardeşim de burdaymış

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Genç insanlar hafta sonu hava iyi gibi.

Elmadağ organizasyonu yapacayimdir ama çaydanlığı koymak için bi çanta lazım.

motosikletli bi çanta olsa iyi olurdu :D

Pazartesi yarım gün, Salı tüm gün tatil, gezecek varsa haber etsin, çayımlan çorbamlan gelirim

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Selçuk Abi niye sattın motoru ya, iyiydi güzeldi böyle. Yeni hedefler neler peki ?

O Aprilia ne güzel alet öyle, Polat ne zaman yapıyorsun şöyle daşşş gibi bi supermoto.

Pazar günü hava güzel hava durumuna göre, şöyle bir gezelim diyorum, ne diyorsunuz? Gezelim kelimesinin altını çizmek istiyorum
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    selçuk abi hayırlı olsun...valla sessiz sedasız motor satmalar falan...hayırlı olsun..kalında fikrine ne var merak ettim valla..başlangıcı gsr olanın sonraki motoru ne olur acaba?

bu arada fotodaki aprilia çok hoşuma gitti maşallah...modeli falan ne ola ki?

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    hayabusaaaaa ))) hayırlısı diyorum o olsun, bu olsun demiyorum. istanbuldaki arkadaş bakınıyor, tam motor bakınma zamanı temiz düzgün bir makina buluruz elbet zaten para belli alacaklar da ona göre sınırlı. moto ankara da kawasaki z750 var gözüm onu kesti http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5281379/detay/ pazarlık payımız var derler ben biraz daha takipde kalacam.
    ama ankara da kışın motora binilmez diyenlere şaşıyorum satmadan bir iki bindim kıyafet tam olursa biniliyor.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayabusaaaaa ))) hayırlısı diyorum o olsun, bu olsun demiyorum. istanbuldaki arkadaş bakınıyor, tam motor bakınma zamanı temiz düzgün bir makina buluruz elbet zaten para belli alacaklar da ona göre sınırlı. moto ankara da kawasaki z750 var gözüm onu kesti http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5281379/detay/ pazarlık payımız var derler ben biraz daha takipde kalacam.
    ama ankara da kışın motora binilmez diyenlere şaşıyorum satmadan bir iki bindim kıyafet tam olursa biniliyor.
    hayırlı olsun abi.

inş. z750 de olur

kışın motora da binilir, elin bülosundan neyimiz eksik :D

---------- Post added at 08:19 ---------- Previous post was at 06:50 ----------

Hava dışarda şuan 5 derece. Sabah 10 gibi evden çıkıp depo üstü çanta alırım. Sonra Elmadağ a çıkmayı düşünüyorum. Var mı gelen ?
    SEÇ ve Bulent78 bunu beğendiler.

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeşler özlemiş ya la
    Ben de özledimdi de geçti şindi Tatlı bir yorgunluk var artık. Hop bir de buraya atalım mürsel
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...66857971_n.jpg

O değil de GSR gitmese iyimiş yav. Neyse daha iyileriyle görüşmek üzere Selçuk abi
    Bu fotoğraftan sonra düşündüğüm tek şey "Charles Darwin ne büyük adammış"
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Hepiniz kıskandınız sakalımı HEPİNİZ!!!
    Heil Spellcheck

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    selam Ankara MT.
    Ankaraya dönüyorum tekrar.
    En kısa zamanda bir motor alıp
    toplanmalarınıza katılacağım inşallah.
    görüşmek üzere ;-)
    yolcu114 ve nezih77 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler