Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka salıncağı bi elden geçir derim ben,
    Ayrıca o çantaların takıldığı CCbari ile birleşen kısmı da ccbar kullanmicaksan sökmen lazım,
    Gidon aynalar güzel olmuş,
    Daha detaylı fotolar verseydin biraz daha bişiler söylenebilirdi..
    salıncak elden geçecek zaten. arkadaki kısmı bende sökmeyi düşündüm ama sinyalleri çamurluğa takınca hoş durmadı bende böyle kullanmaya karar verdim. led sinyaller var üzerinde ufak olduğu için dikkatli bakmak lazım görmek için. detaylı foto çekemiyorum çünkü motoru döndürebileceğim bi çalışma alanım yok. dışarı çıkartmak içinde gidonu sökmek gerekiyo
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı _Boreas_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salıncak elden geçecek zaten. arkadaki kısmı bende sökmeyi düşündüm ama sinyalleri çamurluğa takınca hoş durmadı bende böyle kullanmaya karar verdim. led sinyaller var üzerinde ufak olduğu için dikkatli bakmak lazım görmek için. detaylı foto çekemiyorum çünkü motoru döndürebileceğim bi çalışma alanım yok. dışarı çıkartmak içinde gidonu sökmek gerekiyo
    O motorda LED sinyal OLMAZZZZ !!!!

LED sinyal yerine kromajlı iri sinyal lambaları çamurluk üzerine monteli olarak çok daha şık olacaktır.

Böylece CC bar kollarını kesebilirsin.

Sevgiler
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motorda LED sinyal OLMAZZZZ !!!!

LED sinyal yerine kromajlı iri sinyal lambaları çamurluk üzerine monteli olarak çok daha şık olacaktır.

Böylece CC bar kollarını kesebilirsin.

Sevgiler
    Okan hocam kromajlı iri sinyalden kastınız nedir ? çok fazla alternatifi var çünkü. fotoğraflı bir örnek verebilirseniz sevinirim.
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Okan hocam kromajlı iri sinyalden kastınız nedir ? çok fazla alternatifi var çünkü. fotoğraflı bir örnek verebilirseniz sevinirim.
    Mesela ;

http://cevizcioglumotosiklet.com/?ne...-SAĞ-ÖN-SİNYAL
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten önler bu şekilde. camları sarı olduğu için çok eski gibi duruyo sevemedim bir türlü.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Lan... Orjinal hali nasıl güzelmiş öyle

Çalışmalar güzel, ekleme-çıkarma için hiçbir fikrim yok açıkçası
    #sürenadam

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lan... Orjinal hali nasıl güzelmiş öyle

Çalışmalar güzel, ekleme-çıkarma için hiçbir fikrim yok açıkçası
    orjinali güzelmiş derken ? mındar etmişsin mi diyosun yani onumu anlamalıyım burdan

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yok, ne alakası var. Orjinal hali gözüme bir hoş geldi. Yolda görünce bukadar dikkatimi çekmiyor normalde. Tasarımı kötü değilmiş aslında dedim kendi kendime.

Senin çalışma custom çalışma sonuçta, istediğini yaparsın, kimse beğenmese de olur. Mundar etmek diye bişey bilmiyorum ben, sonuçta altında ki de Ducati değil ki mundar olsun
    #sürenadam

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok, ne alakası var. Orjinal hali gözüme bir hoş geldi. Yolda görünce bukadar dikkatimi çekmiyor normalde. Tasarımı kötü değilmiş aslında dedim kendi kendime.

Senin çalışma custom çalışma sonuçta, istediğini yaparsın, kimse beğenmese de olur. Mundar etmek diye bişey bilmiyorum ben, sonuçta altında ki de Ducati değil ki mundar olsun
    orjinalide fena değil dediğin gibi ama birisi sorduğunda "BEN YAPTIM" demenin keyfide hiçbişeyde yok
    salıncağın paslarını giderip boyadıktan sonra kendi selesi kaba durduğu için bobber sele yapımına başlayacağım. elim değmişken birde yan plakalık. sonrasında okan hocamın dediği gibi önlerle takım arka sinyal. tek skıntım ufak stop bulamamam. yan plakalığın üzerine koymayı düşündüm ama sağ arkamdaki aracın görmesinin imkanı yok ...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    öne çamurluk falan olmuyo mu?

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Yakından bakmak lazım aslında ama bu kırmızının tonu benim gözüme pek güzel görünmedi mat siyah deneseydin gerçi o zaman ruhsat değişikliği v.s var ama mat siyah delisi olunca böyle oluyor işte dünya mat siyah olsun =) bir de o tank pad pek olmamış gibi ya custom cruiser a gitmemiş monster falan .

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olurda ön çamurluk olmadan daha çok hoşuma gidiyo.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakından bakmak lazım aslında ama bu kırmızının tonu benim gözüme pek güzel görünmedi mat siyah deneseydin gerçi o zaman ruhsat değişikliği v.s var ama mat siyah delisi olunca böyle oluyor işte dünya mat siyah olsun =) bir de o tank pad pek olmamış gibi ya custom cruiser a gitmemiş monster falan .
    ruhsat mevzusu olmasa benimde gönlümden geçen siyahtı ama okadar uğraşmak istemedim. kırmızı candır. tank pad de monsterin orjinali yeşil siyah bunu zorla buldum benim çok hoşuma gitti. tank pad olmadan çok çıplak duruyo...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olurda ön çamurluk olmadan daha çok hoşuma gidiyo.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

ruhsat mevzusu olmasa benimde gönlümden geçen siyahtı ama okadar uğraşmak istemedim. kırmızı candır. tank pad de monsterin orjinali yeşil siyah bunu zorla buldum benim çok hoşuma gitti. tank pad olmadan çok çıplak duruyo...

Ön çamurluk olmadan gayet şekil şahsi kanaatim hem madem yan plakalık düşünüyosun stopda bulamadım diyorsun ya,
    Plakalığın kenarına şerit led döşesene alsana stop lambası hemde maliyeti çok ucuz arka çamurluğun üzerinede yuvarlak reflektörlerden bi tane koydunmu tamamdır bence..
    ANGARAJ

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön çamurluk olmadan gayet şekil şahsi kanaatim hem madem yan plakalık düşünüyosun stopda bulamadım diyorsun ya,
    Plakalığın kenarına şerit led döşesene alsana stop lambası hemde maliyeti çok ucuz arka çamurluğun üzerinede yuvarlak reflektörlerden bi tane koydunmu tamamdır bence..
    zaten plakalığın üzerine silikonlu kırmızı şerit ledle stop yapmayı düşünüyorum ama sağ arkadan gelen adam nası görcek onu mevzu o

Motosikleti
    125 Zn
    Selamlar herkese yeniden..
    Adeta dizi gibi hergün okuyorum muhabbetlerinizi büyük bir keyifle..
    Kardeşinizin yine bir sorusu olacak sizlere

Benim düldül (mondial 125 zn) soğuklarda çalışırken zorlanıyor..İlk marşta almıyor yani..
    Biraz araştırdım,sanırım en önemli etken bujiymiş bu konuda..Bu iridium bujiler varmış,çok iyiymiş..Açıkcası ben bu bujiden almak istiyorum.Benim düldüle uyar mı bu bujiler?Marka/model değişiyormu yoksa standartmıdır bu..Ayrıca soğuk havalar+devamlı kısa mesafe kullanıyor olmamdan dolayı (sanırım) yakıt tüketimim epey arttı..
    Siz değerli abilerimizde durum aynı mı yoksa benim karbüratöre ayar mı çekmek lazım?
    Bu arada yarın vizem var ve ben neden hala gecenin bu saatinde buradayım?Yoksa karbüratörden önce kendime mi bi ayar çekmem lazım
    Kendinize iyi bakın,iyi geceler

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bisikletten motor yaptı

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/42122...e-cevirdi.aspx

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

Shadow kadar yalışıklı - EN kadar performanslı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08217145/detay

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Aneammmmm, dondum ya laa

10 dakkalik yolda 3 kez kaydim, hazirlikliydim, dersime iyi calismistim, gazi cok hafif acarak gidiyordum zaten abs de vardi gerci sadece bir kere devreye girdi,o yuzden dusmedim ama yolda 2 tane kaza gordum kayip birbirine girmis arabalar. Burdan su sonucu cikariyorum ki birdaha havalar boyleyken arka yolu kullanmak yok, pasa pasa anayoldan gidicem, trafige giricem ama en azindan yol buzlu olmayacak.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    dikkat dikkat!

yollarda fevkalade bi buzlanma mevcut olup sabah sabah 4 trafik kazası gözlemlenmiştir.
    ilgililere duyurulur.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Dostlarım sizler adına endişeleniyorum böyle havalarda binmeseniz diyorum motora ? Sabah apartmandan dışarı ilk adımımı atmamla beraber bu havada motora binenin vay haline dedim içimden .

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Bencede Bülent. 1 - 2 ay idare et be hem romatizma neyim olursunuz lütfen dikkat kardeşler.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler