Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

gezgin290 eğer avatarındaki sticker ı düşündüysen bence güzel ve uygulanabilir bi sticker. diğer konuya gelince millet iş güç davasına düşmüş olabilir. benim zamanında gezdiğim ekip genelde işleri yoluna koymuş zengin takımdı. onlara her gün bayram zaten. ayrıca gezi olayı felan da olursa ben burdayım ama tekrar edeyim haftasonu gelebilirim ancak. diğer bi sorunum da a2 ehliyetim yok şu anda 3 ağustosta direksiyon sınavı ardı 15-20 ağustos gibi sahip olabileceğim. anca uzun gezme kamp olayına ehliyetten sonra girebilirim. ama buluşma aktivitelerine her zaman katılırım zamanım doluncaya kadar arabayla iştirak ederim ehliyetten sonra motorla. malum yetersiz ehliyet olayı 600 ytl civarı. bu miktarla bi asgari ücretli ew geçindiriyo. benim bu parayı küçük bi zevk uğruna verecek gücüm yok malesef. umarım anlarsınız beni. sevgiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    [QUOTE=atos0707;1180613]gezgin290 eğer avatarındaki sticker ı düşündüysen bence güzel ve uygulanabilir bi sticker. diğer konuya gelince millet iş güç davasına düşmüş olabilir. benim zamanında gezdiğim ekip genelde işleri yoluna koymuş zengin takımdı. onlara her gün bayram zaten. ayrıca gezi olayı felan da olursa ben burdayım ama tekrar edeyim haftasonu gelebilirim ancak. diğer bi sorunum da a2 ehliyetim yok şu anda 3 ağustosta direksiyon sınavı ardı 15-20 ağustos gibi sahip olabileceğim. anca uzun gezme kamp olayına ehliyetten sonra girebilirim. ama buluşma aktivitelerine her zaman katılırım zamanım doluncaya kadar arabayla iştirak ederim ehliyetten sonra motorla. malum yetersiz ehliyet olayı 600 ytl civarı. bu miktarla bi asgari ücretli ew geçindiriyo. benim bu parayı küçük bi zevk uğruna verecek gücüm yok malesef. umarım anlarsınız beni. sevgiler

abi iş gç konusna dşecek bi olay yok burda sadece haftada bir akşam
    sadece 1 saatini ayıramayan insanlar var işte...millet holding işletiyoya gelemiyo atos bizde saygı duyuyoruz işte...logoya gelince evet avatarımdaki logo ama işte kimseden gene ses yok naparsın holding işletiyo millet bunlara vakti yok...kimsenin...
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    Logo Bence gayet güzeL... benim motor da kırmızı zaten
    [B]ALem, [COLOR="Red"]ALem[/COLOR] OLamadı ki... Biz [COLOR="red"]KraL[/COLOR] oLaLım... [COLOR="red"]![/COLOR][/B]

benim de motoruma yakışır sol göğsünde bu arma olan siyah renkli bi t-shirt arkada da ister ing. Officer ister Türkçe Görevli yazsın beyaz koca puntolarla altında da www.motosiklet.net yazsın daha küçün puntolarla mesela kollarda da farklı (sponsor bi firma olabilir, reklam amaçlı) reklam olabilir bi t-shirt giyip 30 motorlu merkezden kemere giderken kendi reklamımızı yapsak hem eğlensek hem taraftar toplasak fena mı olur

(sadece bi düşünce)

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    atos güzeL bi düşünce.. hayata geçerse daha da güzeL oLurr..
    [B]ALem, [COLOR="Red"]ALem[/COLOR] OLamadı ki... Biz [COLOR="red"]KraL[/COLOR] oLaLım... [COLOR="red"]![/COLOR][/B]

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    adaşın dediği gibi msn görüşmek isteyen varsa eklesin
    ultra_frk07@hotmail.com
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

cancancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    bende varım olabilir

bu arada 4 kez olimposa kadar gittim ehliyetsiz yolda hiç bir trafik aracı görmedim ama 11 den sonra yolculuk yapmıstım belki o yüzden olabilir..
    Life's Too Short , To Ride With Ugly Women

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    arkadşlar bir teklifim var uyarmı bilmem bazı aktif arkadaşlar var atos-basabela-cancancan-ben-ultarslan bu arkadşlar gönüllü o yüzden msnden görüşüpte bişiler yapsak......olurmu gezidir logodur falan bi kaç daha varda onlarıda dahil ederiz....olmazmı zaten benim msn yazıyo....ekleiyn ultraaslanınkide yazıo...zaten ordan dağılır gider...ne diyosunuz
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    bence uyar... bu da benim msn uslu_cocuq@hotmail.com

benim msn atos0707@hotmail.com

eğer bişeyler yapılacaksa ben varım ama yine tekrar edeyim 3 ağustosta direksiyon sınavım var 15-20 ağustos gibi elime ulaşır ehliyet o zamana kadar arabayla eşlik ederim size sorun değil

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    inşaLLah.. iLk önce bi msnde buLuşaLım bari.. sonra bi yerde topLanırıs artık

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    Alıntı gezgin290 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadşlar bir teklifim var uyarmı bilmem bazı aktif arkadaşlar var atos-basabela-cancancan-ben-ultarslan bu arkadşlar gönüllü o yüzden msnden görüşüpte bişiler yapsak......olurmu gezidir logodur falan bi kaç daha varda onlarıda dahil ederiz....olmazmı zaten benim msn yazıyo....ekleiyn ultraaslanınkide yazıo...zaten ordan dağılır gider...ne diyosunuz
    adaş ultraslan deıl beaaa ayıp oldu koskoca Antalyasporluyuz burda yaptın cimbomulu
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    bi an heyecandan yanLış yasmış sanırım

Motosikleti
    KTM 525 EXC
    Aktif Endurocu arkadaşlarla ortak bir gezi yapmak isterim.. Tekliflere açığım..
    İki Satırlık Adamları, Musallat Ettik Ömrümüze..

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    paylaşım içi sağol atos aslında şu kahve işi bütün motorculara açık olsa gerçekten mükemmel olurdu...sadece choper olması biraz ayrımcı olmuşş...

Alıntı gezgin290 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım içi sağol atos aslında şu kahve işi bütün motorculara açık olsa gerçekten mükemmel olurdu...sadece choper olması biraz ayrımcı olmuşş...
    aynen söylediğin gibi arkadaşın özel yapım yamaha virago 250 motora sahip Türkiye'de en son ruhsat alınmış el yapı chopperi vardı ona bile ilk gidişinde burun kıvırmışlar sonradan sonraya alışmışlar. eğer altında yazılan mesajları okur yazanların şöyle bi motorlarına ve mesleklerine bakarsan göreceksin adamları. belli bi seviyenin üzerine çıkmış kalburüstü adamlar.

yeni bir link arkadaşlar okuyup örnek almanın zamanı (mı) ?

http://www.motorand.com/hakkinda.htm

http://www.motorand.com/gezi.htm

http://www.facebook.com/group.php?gid=6395604170

üstadlar n'olur verdiğim linklari bi inceleyin sonuna kadar. eğer içinizde, beyninizde kıpırdanma olmuyosa tüyleriniz diken diken olmuyosa siz de o gruptan bi eleman bi motorcu da ben olmalıydım demiyosanız boşverin kendi grubumuzu kurmayalım. nasılsa hazırda bi grup var ve aletleri bizimkilerin en az 4-5 katı büyüklükte. biz gençler olarak bunları yapamamışız ama yaşlanınca yaparız diyosanız grubunuz hazır takip edeceğiniz site www.motorand.com takip edin ve yaşlanınca çok para kazanınca diyesiye kadar hayatınızın ne kadar anlamsız geçtiğine şahit olun. lütfen siteleri bi incelerin üstadlar. sevgiler

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    atos gerçekten bilgilerin için çok sağol evet neden insan bişileri yapmal için yaşlanmayı bekler anlamam...bide ayrımcılık yapmak çok yanlış yok endrocu yok chopper cu falan bence en güsel yer izmir orda tüm motorcular birbirini tanısın tanımasın slm veriler birbirlerine...altındaki motor ne olursa olsun...ama burda yok öle bişi işte...yazık bence motorculuk git gide bitiyo kimse kimseyi kazanmak için uğraşmıyor..hep dışlanma...

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=...rih=31.08.2005

2005 yılı haberi. halen daha geçerli mi bilinmez ama bilgilerinize

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    sağol atos paylaşım için...bu bilgilerle ufkumuz dahada açılıyo...bakalım biz nezman bir ekip kurcaz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler