Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    arkadaşlar yoksa beni beğenmiyormusunuz maksat muhabbet olsun
    Ölümüm vatanım için olacaksa,Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
    Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,Varsin böyle ölüm hoşgelsin....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı alonewolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm antalyalı arkadaşlar memleketin öbür ucundan ÇANKIRI dan arıyorum sıfır motorsiklet motoru arıyorum 125-150-200 antalta ve alanyada oldugunu duydum bildiğiniz motorcu varmı yardım ederseniz sevinirim yeni motor dızay yapıyorum bu motora ihtiyacım var çıkma titan olabilir saglam bilgi verirseniz sevinirim antalyaya slm.
    bunun için extrema nickli arkadasla bağlantı kurmalısın..

Alıntı lord61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaa lordum seni beğenmicezde kimi beğenicez lordumuz başımızın üstünde tajdır..

alonewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm antalyalı arkadaşlar extrema arkadaşlar yardım .

sıfır motorsiklet motoru arıyorum çıkma titanda olabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bunun için extrema nickli arkadasla bağlantı kurmalısın..

Selam arkadaşlar.......fz6 fazer benim olucak insallah.....antalya satış servis konusunda tercihim ne olsun???

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    japon alırsan servis sorunun olmaz..

kdzli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bw's100'den X-max 250 & Suzuki TR50
    Alıntı kemopix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.......fz6 fazer benim olucak insallah.....antalya satış servis konusunda tercihim ne olsun???
    yamaha servis konusunda gösterici motor süleyman ustayı tek geçerim..
    ·sevgi eylem ister·

Motosikleti
    Derbi GP1 250

bende yeni geldim..

bende yeni geldim aranıza ve gezilere katılmakta sabırsızlanıyorum..motorumla en uzun yol tecrübem konya oldu bu arada..hani bi beat ile ne kadar gidilebilirki derseniz die söledim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı unknown07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yeni geldim aranıza ve gezilere katılmakta sabırsızlanıyorum..motorumla en uzun yol tecrübem konya oldu bu arada..hani bi beat ile ne kadar gidilebilirki derseniz die söledim...
    arkidiş hoşgeldin ama tanışma bölümüne bir tanışma topici acarsan seni sadece biz değil bütün site tanır..

bu arada millet lord61 antalyadan gitmek üzere bi buluşma ayarlıyalım..

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    beyler geçen hafta çek cumhuriyetini yendiğimiz zamn motorlarla ve araçlar ile konvoy yapmıştık.İnşallah bu haftada hırvatları yenip yeni bir konvoy yapmayı planlıoruz eğer hırvatistanı yenersek cuma günü akşamı yani gecesi :D Işıklar Caddesi-Yalım-Metrapol kavşağı-B.onat ve tekrar cumhuriyet meydanında ışıklara akıcaz.Sizleride belerz.Ama inşallah yeneriz...
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha RX135
    İnşallah yeneriz ama ben daha cok Güllük'te oluyorum orda arkadaşlarla cosuoz cumhurıyet caddesıne gıdıoz sonra gerı donuoz
    hem ben korkarım o kadar aracın ıcıne gırmeye dengesızın bırı carpar marpar sız takılın
    İnşallah yencez
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı lord61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lordum ne zman gidiyosun tarihi saati bellimi?gelicez tabiikide ben tarih ve saat göremedim...
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Arkadaşlar herkese selamlar , motor sahibi olmak istiyorum , başlangıç içinde birkaç model gözüme kestirdim ancak bu konuda pek bilgim yok , acaba antalyada bu konuda iyi niyetli olarak bana yardımcı olacak biryer varmıdır , bir kaç yere sordum adamlar çok soğuktu , ben motor kullanıcılarını bir aile gibi görüyordum ancak şaşırttılar , belki bildiğiniz yardımcı olacak ve yönlendiricek birileri vardır..

İyi forumlar ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı rasta07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selamlar , motor sahibi olmak istiyorum , başlangıç içinde birkaç model gözüme kestirdim ancak bu konuda pek bilgim yok , acaba antalyada bu konuda iyi niyetli olarak bana yardımcı olacak biryer varmıdır , bir kaç yere sordum adamlar çok soğuktu , ben motor kullanıcılarını bir aile gibi görüyordum ancak şaşırttılar , belki bildiğiniz yardımcı olacak ve yönlendiricek birileri vardır..

İyi forumlar ...
    kardeş öncelikle hoşgeldin tanışma bölümüne tanışma topici acarsan kendini tanıtırsan daha makbule gecer..

öncelikle hangi tarz motor istiyorsun ne kadar paran var düşündüğün bir model varmı..

sen bize istediğin şeyi söyle ona göre yardımcı olalım..

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Vites'liylemi baslamak ıstıyorsun yoksa otomatik mi
    Vitesliyse YBR otomatikse BWS,beat tercih et bence
    Bu arada hos geldın katılımcı olman dıleklerıyle
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Sağolun arkadaşlar , yukarda da söylediğim gibi feci halde heves ettim , birkaç belirsizlik var onları aşabilirsem anında alıcam bir motor.

Vitesli motor istiyorum , cumartesi honda'ya gittim cbr125 e baktım ama görüntüsü pek sinmedi içime , daha sonra nebioğullarında zealsun 250 ye baktım , şekli çok tatmin edici , hız yapmak gibi bir zevkim yok , tek istediğim bana yakışıcak ve ortalama bir performans verecek bir motor.

Cbr 125 neden içine sinmedi diyebilirsiniz , boy 1.95 , çok küçük geldi gözüme doğrusu honda ...

cbf ler vardı ancak onlarda mobilet gibi gözüktü gözüme , cbf 250 yi göremedim ama onun da fiyatı oldukça pahalı , şu an motor alıcak olsam zealsun alırdım doğrusu ama tecrübesizlikle başımı ağrıtıcak bişeyde almak istemiyorum

Motor alabileceğim zamana kadar araştırıcam , bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa biz de zamanla aranızda oluruz bakarsınız

İyi forumlar herkese

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı rasta07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun arkadaşlar , yukarda da söylediğim gibi feci halde heves ettim , birkaç belirsizlik var onları aşabilirsem anında alıcam bir motor.

Vitesli motor istiyorum , cumartesi honda'ya gittim cbr125 e baktım ama görüntüsü pek sinmedi içime , daha sonra nebioğullarında zealsun 250 ye baktım , şekli çok tatmin edici , hız yapmak gibi bir zevkim yok , tek istediğim bana yakışıcak ve ortalama bir performans verecek bir motor.

Cbr 125 neden içine sinmedi diyebilirsiniz , boy 1.95 , çok küçük geldi gözüme doğrusu honda ...

cbf ler vardı ancak onlarda mobilet gibi gözüktü gözüme , cbf 250 yi göremedim ama onun da fiyatı oldukça pahalı , şu an motor alıcak olsam zealsun alırdım doğrusu ama tecrübesizlikle başımı ağrıtıcak bişeyde almak istemiyorum

Motor alabileceğim zamana kadar araştırıcam , bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa biz de zamanla aranızda oluruz bakarsınız

İyi forumlar herkese
    kardeş aramıza hoşgeldin.motor olarak vitesli düşünüyosun galiba..eğer sakin yeri geldiğinde hırçın bir motor düşünüyosan YBR 125 diyorum...ama son karar senin ama aldığın marka olsun sorun yaşamazssın hiç olmazsa...
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    bencede aldıgın marka olsun onun için ya YBR yada CBR al
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

Motosikleti
    NT700 v Deauville
    iyi diyorsunuz ama 1.95 boyda cbr 125 çok eğreti duruyor , olsa da hondanın uygun bir modelini alsak bende isterim tabi ...

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Arkadaşım Al bir YBR hem keyfıne bakarsın hemde servıs sıkıntı olmaz senı yarı yolda bırakmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler