Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    Umudum var haLaaa... çekirdek kadroyuu beLirLeme yoLunda iLerLiyoruz... UniAkrep AtoS gezgin bi de Ben tabiki aramıza yeni katıLacak oLanLArı bekLiyoruz... inşaLLah biz de başLıcas beyLer ? ben inanııyorumm..
    [B]ALem, [COLOR="Red"]ALem[/COLOR] OLamadı ki... Biz [COLOR="red"]KraL[/COLOR] oLaLım... [COLOR="red"]![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben de inanmaya başladım arkadaşlar bu iş olacak gibime geliyo benim de

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    arkadaşlar ben herzman sabitim gördüğüm kadarıyla sizde sabitsiniz bu yöndede genç bir ekip kurmamız hiçte imkansız değil bende inanıyorum buna ben herşey için varım diyorummmmmmmmmm....varım diyorrr...(varmısın yokmunsun gibi oldu bu yaww)
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı tam1deli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aktif Endurocu arkadaşlarla ortak bir gezi yapmak isterim.. Tekliflere açığım..
    özcan burası motorize07 değilki herkes sizin gibi dağ tepe bayır gezemiyor işten güçten fırsat bulursak haftada 1 gün buluşuyoruz muhabbet ediyoz gerçi ben mt antalya buluşmalarınada gidemiyorum..

inanıyorum bende. bu iş olacak gibi. biz 4 kişiyle bi başlancıç yapacaz diğerleri de arkamızdan gelecekler. ama geriye dönüp baktığımızda bu grubu biz kurduk diyebilecez gibime geliyo benim de

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    bu son buluşmadaki beyaz kafalı ybr satılık heral en son ne kadar istiyor..

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    kerem o motor satılıkdı ama deıl artık ali aldı o motoru
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı uniAkrep_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kerem o motor satılıkdı ama deıl artık ali aldı o motoru
    bana değil lem bizim bi arkadaş arıyordu onun için sordum..

ben honda cbf 150 alıcam SİYAH..

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Herkese merhabalar. Eşim ile birlikte Yamaha DT 125 Motosikletimizle Antalya"ya geliyoruz.Bu gün akşam yola çıkcam kısmet olursa. Motosiklet net. ailesindeki motor tutkunu arkadaşlarımızdan müsait olanlar varsa görmeyi, tanışmayı isterim. Aslında kendi motorum yamaha WR 426 f ama kendi motorumla evrak sorunundan (plaka yok) dolayı gelemiyorum. Hakan kardeşimin DT 125"i ile bu gün akşamdan itibaren yollardayım.Tel numaram: 544 907 0011 - 0 539 311 4999. Uygun bir zamanda başlık açıp geziye ilişkin fotoğraf ve yazıları oraya eklicem. Osmaniye den herkese selamlar. Burdan bir isteği olan arkadaşımız varsa lütfen çekinmeden bildirsin.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar. Eşim ile birlikte Yamaha DT 125 Motosikletimizle Antalya"ya geliyoruz.Bu gün akşam yola çıkcam kısmet olursa. Motosiklet net. ailesindeki motor tutkunu arkadaşlarımızdan müsait olanlar varsa görmeyi, tanışmayı isterim. Aslında kendi motorum yamaha WR 426 f ama kendi motorumla evrak sorunundan (plaka yok) dolayı gelemiyorum. Hakan kardeşimin DT 125"i ile bu gün akşamdan itibaren yollardayım.Tel numaram: 544 907 0011 - 0 539 311 4999. Uygun bir zamanda başlık açıp geziye ilişkin fotoğraf ve yazıları oraya eklicem. Osmaniye den herkese selamlar. Burdan bir isteği olan arkadaşımız varsa lütfen çekinmeden bildirsin.
    bizde görüşmek isteriz abi akşam vaktinede denk gelirse iş çıkışı muakkak görüşürz..ALLAHa emanet olun yollarda...
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi dt 125 o yola dayanmaz şişer be hem 150ykr filen yakıyor sorun çıkarmazsa buyurun gelin ..

atos0707 motorand gibi bir gruba şu anki motosikletinizle giderseniz sizin kişiliğinizden önce motorunuz değerlendirileceği için ... gülerler size. Zaten bu bakış açısında olan bir klub içinde 60 yaşında olsanızda yer almak isteyeceğinizi zannetmiyorum. Kendi grubunuzu kurmak için burada gerekli altyapı mevcut. Biraz daha gayret ve emek gerekiyor.

emekler sonucu şimdilik 4-5 kişi edinebildik forumda yazanlar antalya mt yi göremiyorlar galiba antalyalı olup da buluşma görüşme talepleri gelmiyo. toparlayabildiğimiz kadar katılımcı toparlayıp antalyaya mt nin şubesini açmayı planlıyoruz. benim düşüncem belli bir gelir seviyesi üstünden ziyade toplantı ve gezilere gelebilecek kişilerin toplanması. gelir grubu önemli olmamalı tatil zamanında paylaşılabilecek dostluklar önemli olmalı. beni kabul etmediler zaten motorand grubuna etmelerini de beklemiyodum en düşün fazer var adamlarda transalp r1 lerle gezi yapıyolar. benim onların grubuna katılmaya ne gücüm yeter ne de o aletlere alacak benzine param yeter. şu an için düşünmüyorum zaten o ve benzeri grupları. ben örnek olsun diye link ekledim sadece. sevgiler

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    üstadlar işin aslı millette grup kurcak yürek yok bak şu an gelecek olan demirbaş adam 6-7 kişidir.şimdi milletin istediği ne hazır grup olacak tişörtler stickerler şapkalar olacak adam onu almaya gelir...yani millet hazıra konmak istiyor üstadlar...ya biz kimseden çok bişi istemiyoruz sadece haftanın bir günü bize sadece 1 saatini ayırmasını istiyoruz...bu zor bişeyse ben daha konuşmuyorum...biz şuan olarak altyapı grubunu kurduk sayılır..isimler belli..diğer arkaşlarıda zahmet olmazzsa bekleriz...bi kere olsada teşrif edin....

walla üstad ben ehliyet alasıya kadar arabayla gelecem. ehliyetten sonra ybr 125 in üzerinde r1 giyisili bi adam görürseniz o benim işte (rahatıma pek düşkünümdür. soğuk havayı severim ama giyisilerim olmadan asla dışarı çıkmam). bu arada benim motora 125 ybr olduğunu hissettirmeyin bu aralar alınganlığı üzerinde alınıyo. o günki havasına göre ya viragom benim diye seviyom ya 1200 gs'm benim diye yada r1'im benim diye seviyom. buluştuğumuz zaman o gün için ne olduğunu söölerim ben size siz de ööle seversiniz benim motoru

bu arada konuyu kaynatmadan katılmak isteyen buyursun gelsin arkadaşlar. bizde gelin diye de bi zorlama yok gidin diye de. gelene neden geldin demeyiz gidene neden gidiyon demeyiz. isteyen gelir buluşmalarımıza katılır isteyen evinde pinekleyip oturur o kadarı kendi kararı. bizim kemik ekip olarak logo belli sıra t-shirt bastırmaya geldi gezgin290 kardeşle bi ara t-shirt işini konuşup kemik gruba istenilen kadar bastıracaz ve o t-shirtleri giydiğimiz ilk buluşmamızda da fotoları yayımlayacaz. ona karşın katılmak istemezlerse ne diyeyim. ruhları ölmüş der bi fatiha da biz okuruz. şimdiden sevgiler saygılar

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    ağzından bal damlıyo abi ya bence logo işi tamamsa bastıralım
    bizim reklamcı abide var faruğun akrabası oda sitckerlerı yapar biraz düxenlemeden sonra olay tamamdır bence diğer arkadşlarlada kararı verdikmi tişörtler hazırdır bence...

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    BeyLer o kadar güzeL yazmışsınızki... ekLeyecek bişey buLamıyorum.. aLtına imzamı atsam yeter heraLde..

...::: R m z N :::...
    [B]ALem, [COLOR="Red"]ALem[/COLOR] OLamadı ki... Biz [COLOR="red"]KraL[/COLOR] oLaLım... [COLOR="red"]![/COLOR][/B]

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    eee ramo bişeyleri yapalım artık dimi....böle yazış yazış nereye kadar harekete geçiyoruz ...

Motosikleti
    KAISER F5 SkyJeT
    KemerLerinizi BağLayın... KaLkışa GeçiyoruZzz....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    pırtlayarak bende size yetişirim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler