Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Kazalari önlemek Için Haydi El Ele

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Motorize_deli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa dj_suskun arkın dediği gibi adminlerde şu işe el atsa ne güzel organize oluruz dimi ama
    arkadasım sen böle aynı konu hakkında defalarca yeni konu acarsan adminlerde bu olaya geyik olarak bakar yani bir şey cıkmayacagını düşünür sanırım sadece actıgın konuları bu konuyla birleştirmekle kalırlar

desperadost umarım klip olayı gercekleşir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Eyongla özelden geçen diyoloğumuz!!!

VE BENCE COK HAKLI

SADECE BU KONU BİRLEŞTİRİLİP DURCAK KİMSEDE BİŞİ YAPMICAK

BENİM MSJIM:
    lütfen topici baştan sona okuyunuz bize öncü olacak biri lazım çünki bir adminle user arasında çok fark var amaçlarımız uğruna savaşımızda yardımcı olunuz
    Henüz çok erken, bu mevsimde yapılacak herhangi bir org. yada eyleme kaç motor katılır sence ??

EYONG UN MSJ
    Ayrıca bu işler ha diyince olmaz, bir sürü izin filan almak lazım. Yasadışı örgüt değiliz ki çıkıp yarın eylem yapalım
    Dur bakalım zaman ne gösterecek...

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    EYONG UN MSJ
    Ayrıca bu işler ha diyince olmaz, bir sürü izin filan almak lazım. Yasadışı örgüt değiliz ki çıkıp yarın eylem yapalım
    ALINTI...
    Eyongla özelden geçen diyoloğumuz!!!

VE BENCE COK HAKLI

SADECE BU KONU BİRLEŞTİRİLİP DURCAK KİMSEDE BİŞİ YAPMICAK

olcay hayrola
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Motosikleti
    EYONG msj ý bu
    Henüz çok erken, bu mevsimde yapýlacak herhangi bir org. yada eyleme kaç motor katýlýr sence ??Ayrýca bu iþler ha diyince olmaz, bir sürü izin filan almak lazým. Yasadýþý örgüt deðiliz ki çýkýp yarýn eylem yapalým
    Dur bakalým zaman ne gösterecek...

Copy paste yaparken karýþmýþ

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Kopyala yapıştır yaparken karışıklık olmuş, bir yanlış anlamaya mahal vermmek için düzelteyim.

Motorize_deli ye ÖM den cevabım ;

Henüz çok erken, bu mevsimde yapılacak herhangi bir org. yada eyleme kaç motor katılır sence ??
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kopyala yapıştır yaparken karışıklık olmuş, bir yanlış anlamaya mahal vermmek için düzelteyim.

Evet bunu bende belirttim
    Yanlış anlama olmasın

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster

olcay cım öpüyorum benim motosiklet ruhumu sen bilirsin ee müsadenle bende seni bileyim bilirimde tabi kişiliğin ve herkeze karşı dürüst duruşundanda zaten şüphem yok biraz şaka yollu takıldım.
    işin özüne gelince kimseyle polimiğe girmek istemiyorum !çünkü zaten gece gündüz hem stüdyoda hem kendi işimde hemde sponsor firmalarla görüşmelerdeyim. uykusuzum yorgunum kazalarda hayatını kaybeden kardeşlerim gözümün önünde .
    fakat umutlu, çalışkan ve şu anda varını yoğunu bu işe koymuş durumdayım allah(c.c.)benim ve herkezin yardımcısı olsun inşallah başaracağız .deer_152 gönül adamı varol başaracağız az kaldı
    herkezi duyarlı duruşa samimi öneriler ve zamanı gelince bilinç'li harekete bekliyor biz kardeşiz motorcuyuz ilkesini aklımdan çıkartmamak ve herkezi bu duygularla kucaklamak istiyorum.
    lütfen öneri görüşlerinizi yılmadan belirtiniz inanın hepsi not alınıyor gönlünüze sağlık bugün arkadaşlarımıza yarın bize allah(c.c.)korusun zaten kaybettiklerimiz yeter......
    Kazalari önlemek Için Haydi El Ele - 07-01-2007, 13:01 PM

sevgili arkadaş'lar 2,5 3 seneye yakın bu sitede iyi kötü günlerimiz geçti aktivitelerimiz oldu inşallah bu aktiviteler devam edecek darülaceze çocuk yuvaları vs.
    fakat bunların yanı sıra canımızı acıtan en büyük konu' kaybettiğimiz genç yürekler canlar birde tanıdığımız konuştuğumuz arkadaş kardeşlerimiz olunca daha'da içimiz yanıyor.
    tanısak tanımasakta değilmiki o motosiklet üzerinde işte oda bizim kadeşimiz belki cahil belki okumuş belki alkollü belki şanssız hiç bilemeyiz belkikötü yol kurbanı şerit kurbanı çatlak yol kurbanı vs vs.
    bunları yaşıyoruz her ne olursa olsun insanlarımızı kaybetmememiz yolunda hadi adım atalım bez afişler yaptıralım pankartlar açalım ne gerekiyorsa düşünelim yapabileceğimiz mutlaka birşeyler vardır bildiğiniz üzere (bilenler vardır)ben şarkı yaptım oda zamanla inşallah duyulur motosikletler farkedilir! ama benim gördüğüm kadarıyla kendi hatalarımız'da çok o yüzden örneğin üst geçit'lere görünür yerlere uyarı nitelikli bişeyler yapabiliriz örneğin .
    kask'sız motosiklet'ci olmaz kalpsiz beden olmaz .
    iki teker üzerinde yapma sürat yakışmaz sana parçalanmış surat.
    bunları şimdi uydurdum (inşallah bazı kendini bilmez arkadaşlar makaraya almazlar geyiği seviyoruz'ya)
    yani bu tarz pankart bu tarz bez afişler yapabiliriz yönetimimizin ilgisini önerilerini bekliyorum aramızda 5 lira toplasak gerçi para olayı girince ön yargılar çıkacak gene ama gerçek motosiklet tutkunu duyarlı arkadaşlar yakın duracaklardır bu olaya ben bunu düşündüm atılım yaptım önerilerinizi bekliyorum ne olur samimi ve ön yargısız polimiksiz gitsin bu yazışmalarımız bakın canlar gidiyor önerilerinizi bekliyorum...haydi el ele

Motosikleti
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olcay cım öpüyorum benim motosiklet ruhumu sen bilirsin ee müsadenle bende seni bileyim bilirimde tabi kişiliğin ve herkeze karşı dürüst duruşundanda zaten şüphem yok biraz şaka yollu takıldım.
    işin özüne gelince kimseyle polimiğe girmek istemiyorum !çünkü zaten gece gündüz hem stüdyoda hem kendi işimde hemde sponsor firmalarla görüşmelerdeyim. uykusuzum yorgunum kazalarda hayatını kaybeden kardeşlerim gözümün önünde .
    fakat umutlu, çalışkan ve şu anda varını yoğunu bu işe koymuş durumdayım allah(c.c.)benim ve herkezin yardımcısı olsun inşallah başaracağız .deer_152 gönül adamı varol başaracağız az kaldı
    herkezi duyarlı duruşa samimi öneriler ve zamanı gelince bilinç'li harekete bekliyor biz kardeşiz motorcuyuz ilkesini aklımdan çıkartmamak ve herkezi bu duygularla kucaklamak istiyorum.
    lütfen öneri görüşlerinizi yılmadan belirtiniz inanın hepsi not alınıyor gönlünüze sağlık bugün arkadaşlarımıza yarın bize allah(c.c.)korusun zaten kaybettiklerimiz yeter......
    Kazalari önlemek Için Haydi El Ele - 07-01-2007, 13:01 PM

sevgili arkadaş'lar 2,5 3 seneye yakın bu sitede iyi kötü günlerimiz geçti aktivitelerimiz oldu inşallah bu aktiviteler devam edecek darülaceze çocuk yuvaları vs.
    fakat bunların yanı sıra canımızı acıtan en büyük konu' kaybettiğimiz genç yürekler canlar birde tanıdığımız konuştuğumuz arkadaş kardeşlerimiz olunca daha'da içimiz yanıyor.
    tanısak tanımasakta değilmiki o motosiklet üzerinde işte oda bizim kadeşimiz belki cahil belki okumuş belki alkollü belki şanssız hiç bilemeyiz belkikötü yol kurbanı şerit kurbanı çatlak yol kurbanı vs vs.
    bunları yaşıyoruz her ne olursa olsun insanlarımızı kaybetmememiz yolunda hadi adım atalım bez afişler yaptıralım pankartlar açalım ne gerekiyorsa düşünelim yapabileceğimiz mutlaka birşeyler vardır bildiğiniz üzere (bilenler vardır)ben şarkı yaptım oda zamanla inşallah duyulur motosikletler farkedilir! ama benim gördüğüm kadarıyla kendi hatalarımız'da çok o yüzden örneğin üst geçit'lere görünür yerlere uyarı nitelikli bişeyler yapabiliriz örneğin .
    kask'sız motosiklet'ci olmaz kalpsiz beden olmaz .
    iki teker üzerinde yapma sürat yakışmaz sana parçalanmış surat.
    bunları şimdi uydurdum (inşallah bazı kendini bilmez arkadaşlar makaraya almazlar geyiği seviyoruz'ya)
    yani bu tarz pankart bu tarz bez afişler yapabiliriz yönetimimizin ilgisini önerilerini bekliyorum aramızda 5 lira toplasak gerçi para olayı girince ön yargılar çıkacak gene ama gerçek motosiklet tutkunu duyarlı arkadaşlar yakın duracaklardır bu olaya ben bunu düşündüm atılım yaptım önerilerinizi bekliyorum ne olur samimi ve ön yargısız polimiksiz gitsin bu yazışmalarımız bakın canlar gidiyor önerilerinizi bekliyorum...haydi el ele

Güzel, içten, cana yakın, samimi ve süpersin

Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EYONG

bence bu iş yatar . Baksanıza olay zamana bırakıldı ..

baştakiler böle zamana bırakırsa bizler hiç bi şey yapamayız .

aslında yaparız ama Tüm motor sever siteler destek vermedikten sonra ..

ben radyoda yada TV de bi yerlerimide yırtsam etkileyci bi şey olmaz ..

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı DJ_SuSKuN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence bu iş yatar . Baksanıza olay zamana bırakıldı ..

baştakiler böle zamana bırakırsa bizler hiç bi şey yapamayız .

aslında yaparız ama Tüm motor sever siteler destek vermedikten sonra ..

ben radyoda yada TV de bi yerlerimide yırtsam etkileyci bi şey olmaz..
    aceleci olup bilinçsiz'ce birşeyler yapmak yerine bence herkezin görüşlerini alıp bilinçli bir adım atalım derim çünkü bunun örneklerini yaşadık.benimle ilgili olan bölümde ise FARKEDİN ARTIK adlı şarkımızın yayımlanması aşamasında sizlerin 'de yardım desteklerinizi bekliyorum.
    tabiki kral tv de veya x bir tv de klip imizi döndürün desek bunu yapma olasılığınız zordur sanırım bunun yollarını aramakla türkiye genelinde onlarca motosiklet'le ilgili şirketler'le görüşmekteyim .
    aslında kardeş sitelerde kendi şartlarınca birşeyler yapıyor bizlerde sadece benim şarkımla değilde tabiki konunun başında işlendiği gibi aşamalar kaydedebiliriz bu artık boynumuzun borcu oldu yapabildiğimiz gücümüzün yettiği en son yere kadar hep el ele yeterki kazalarla canlar gitmesin göçmesin.
    ilginize hassasiyetinize sonsuz katılıyor desteklerinizi bekliyorum bu benim değil hepimizin konusu hepimizin boynumuzun borcu...

FARKEDİN ARTIK FARKEDİN''

biz kardeşiz motorcuyuz
    gönüllerde hep yolcuyuz
    yollar uzak olmaz bize
    gidiyoruz hep sevgiyle

biz kardeşiz motorcuyuz
    hep bir yürek bir oluruz
    yollar uzak olmaz bize
    biri düşse kahroluruz

kimse bize serseri demesin
    yollarımızdan eylemesin
    bizlerde canız yanarız
    kaybettiklerimize ağlarız

ne yürekler koptu bizden ne yiğitler göçtü erken
    analar yolları gözlerken dönülmedi esen yelden........2

farkedin artık farkedin farkedin bizi farkedin
    farkedin artık farkedin farkedin bizi farkedin.......

desperadost

hakılsın arkadaşım sana katılıyorum .

ama böyle zamana bırakın felan dedikleri zaman zoruma gidiyor ya .

benim bir sürü arkadaşım öldü . Tek başıma kaldım .. Abilerim öldü arkadaşlarım öldü .

yeni evlenen bi arkadaşım vardı gözümün önünde ikisinide kaybettim .

Zoruma gidiyor abi . adam geldi kamyonla ikisini birden altına aldı . Ben o kamyoncuyu öldürmeyimde ne yapayım ..

zamana bırak felan diyolar benim ciğerim yanıyor .. Her gece boş duvarlara bakıpda arkadaşlarımı özlemekten bıktım . artık mesarlarına gidip çiçek bırakmak mezarlarının üzerindeki çiçekleri sulamak ve sadece dua etmek zoruma gidiyor.

ne zaman marş a bassam onlar aklıma geliyo ne zaman firene bassam lastik sesi çıksa onlar aklıma geliyor .

ne zaman motora binsem hep onlar aklımda . içim hiç rahat değil .

bence bi şeyler yapalım be abi ..

gerçekten ölen arkadaşlarımız kardeşlerimiz ablalarımız .. Bu yapacaklarımızı hakedec insanlar .

Daralıyorum ya boş boş oturmak sadece msn de sağa sola bakmak zoruma gidiyo artık .

Admin lerde baksın artık . Diğer siteler toplansın abi.

nedir bu bütün motorcu siteleri birbirine düşman . Birlik olcamız yerde millet birbirini çekemiyor .

Birlik olmak lazım .

gerekirse ben sizlere albüm de yapayım .

alt yapılarınızı hazırlıyım . Sitedeki Bütün Rap ciler yada Bütün solist ler toplansın .

albüm yapalım klip yapalım yapalım bi şeyler.

yada toplayalım motorları yakalım belediyelerin önünde onlarda kurtulsun bizde kurtulalım :(

Motosikleti
    TİGER 250 S
    canım kardeşim ağlattın beni yemin ederim gene daraldım......
    haklısın haklısın'da işte inan bir anda olmuyor bende seninle aynı duyguları paylaşıyorum sağol varol bu arada ben şarkıları aranje ettirdim klip çekimi aşamasındayız 2 şarkı yaptım 1''FARKEDİN ARTIK ''2''MOTOSİKLET'Cİ ABİ MOTOSİKLET'Cİ ABLA''bunları single olarak duyuracağız inşallah! şu anda 1 ay sonra yayına girecek bir kanalda motosiklet programına şimdiden konuğum 'inan çırpınıyorum 'sizlerde boş durmayın el birliğiyle trafikte bizlerinde olduğu sürücülerin bizleri farketmeleri olgusunu zihinlere yerleştirmek için can cana el ele mücadele edelim sağol varol seni çok iyi anlıyorum inan başaracağız inan burada yazılanlar hikaye değil herkez bunu görecek alla(c.c.)izniyle...
    desteklerinizi bekliyorum bu görev hepimizin eğer rüzgar tutkunuysak eğer samimi motosiklet'ciysek....

desperadost inşallah olur

klibi tv de döndüremesekte amatör bir şeyler cekip internette video paylaşım sitelerine atarız bunun için pek fazla zamanada ihtiyacımız yok bir kaç motosikletli arkadaş bulup seninde müsait oldugun bir yapalım cekimi benim cok iyi olmasada video kameram var cekim için kullanabiliriz

bu aradada dj suskun ve motorize_delide bir şeyler yapıldıgının farkına varır

bugün deyin bugün düşelim yola

desperadost ve deer_152

ben her konuda herşey için yardımcı olurum arkadaşlarım .

gerekirse vallaha billaha belediyenin önünde yakarım motorumu başındada Soyunurum otururum sigaramı yakarım açlık eylemine bile başlarım .

benim için hiç fark etmez .

olmadı soyunur atlarım motorun üstüne sırtımada bi yazı yazar gezerim yollarda .

deliyim ben her şeyi yaparım .

bi ton kardeşimi arkadaşımı kaybettim 3 ay evden dışarı çıkmadığım oldu bi ton sinir ilacı sakinleştirici kullandım .

allahıma şükürler olsun şu anda iyiyim hiç bir sağlık problemim yok .

ne zaman isterseniz bana ulaşıp her konuda yardım isteyebilirsiniz.

Para olsun reklam olsun fikir olsun her konuda her zaman varım ben .
    nereye isterseniz atlar motora gelirim yada atlar otobüse gelirim .

hiç olmadı otostop yapar gene gelirim yanınıza destek veririm .

DJ___SuSKuN___@hotmail.com işte msn adresim

0543 568 39 91 buda tel. numaram 24 saat açıktır ALo demeniz yeterli .

saygılar ve sevgiler.

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    desperadost inşallah olur

klibi tv de döndüremesekte amatör bir şeyler cekip internette video paylaşım sitelerine atarız bunun için pek fazla zamanada ihtiyacımız yok bir kaç motosikletli arkadaş bulup seninde müsait oldugun bir yapalım cekimi benim cok iyi olmasada video kameram var cekim için kullanabiliriz

bu aradada dj suskun ve motorize_delide bir şeyler yapıldıgının farkına varır

bugün deyin bugün düşelim yola
    zaten bize böyle duyarlılık yakışır tabiki ama inan hazırlıklarımız güzel aşamada yapmışken kapsamlı birşay yapalım yaklaşık 80 100 kişi toplanacağız klip çekimi kolay onu halledeceğiz' sağolsun bir arkadaşımızın desteğiyle kuzeni şu an tv ye dizi çekiyor sağolsun bir gün ekibini bizim çalışmamıza tahsis edecek küçük maliyetle bitieceğiz inşallah benim sıkıntım sonraki aşama( yayınlanması) onu halletmeye çalışıyorum döküleceğiz yollara az kaldı tüm türkiye motosiklet'cilerin sesini duyucak .
    duyarlı arkadaşlarımız kardeşlerimiz sağolsunlar ....

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Konuyu takip ediyorum tam destekte benden...
    Biri bir şey yazmıştı sanırım kim olduğunu şuan unuttum kusura bakmasın bence de en mantıklısı bunu geleneksel hale getirmek senede 1 defa konvoy oluşturup pankartlarla sesimizi duyurmak yoksa başka türlü olmaz..Bunun içinde gerekli izinler lazım ayrıca havaların ısındığı bir zamanda böyle bir olay geçekleştirmek daha mantıklı.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu takip ediyorum tam destekte benden...
    Biri bir şey yazmıştı sanırım kim olduğunu şuan unuttum kusura bakmasın bence de en mantıklısı bunu geleneksel hale getirmek senede 1 defa konvoy oluşturup pankartlarla sesimizi duyurmak yoksa başka türlü olmaz..Bunun içinde gerekli izinler lazım ayrıca havaların ısındığı bir zamanda böyle bir olay geçekleştirmek daha mantıklı.
    Motorize kayıplarımızı anma günü demiştim

arkadaşlar olcak hepsini yapacaz kliplerimiz videolarımız herşeyi yapacağız buna motorsuz bir motorcu olaraktan canı gönülden inanıyorum...

buda bnm msnim motorize_deli@hotmail.com ve sir_karakedi@hotmail.com
    ikisinden biri muhakkak onlinedir 8den sonra

buda cep telim 05358734155 7/24 acıktır. Ben film atölyesinde reproductorüm çevrem matbaa dolu ayrıca patronumun da matbası var

Bakın arkadaşlarım şu yazdıklarımız bile bir başlangıç adımıdır... motoru ve tüm motorcuları seviyorum. motorize şehitlerimize de allahtan birkez daha rahmet diliyorum (motorise şehit yakıştırması umarım cok yanlış değildir.)

Motorize_deli

Kardeş senin iki adresinide ekledim ama kabul etmedin galiba .

MSn de değilsin galiba .

PArdon 8 den sonra online mışsın .

Bu arada sen matbaacıysan süper yani . Tarih duyurmada küçük ilanlar yapıp Motoservis lerin camlarına yapıştırabilirsin .

Tabi eğer yapabilirsen süper olur .

Motosikleti
    Alıntı DJ_SuSKuN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorize_deli

Kardeş senin iki adresinide ekledim ama kabul etmedin galiba .

MSn de değilsin galiba .

PArdon 8 den sonra online mışsın .

Bu arada sen matbaacıysan süper yani . Tarih duyurmada küçük ilanlar yapıp Motoservis lerin camlarına yapıştırabilirsin .

Tabi eğer yapabilirsen süper olur .
    Hallederiz dostum
    msn aksamları giriyom

ok o halde desperadostun acıklamalrını beklemeye baslayalım
    dj suskununda her türlü eglemine bende varım motor yakma konusuna bile!...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)