Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Kazalari önlemek Için Haydi El Ele

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hadi o zaman birlik olalım ayarlıyalım şu olayı...Ne dersiniz görüşlerinizi yazın...Konu başlığını açalım görüşleri toplayalım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    tüm mt ler kendi basliklarinda yer kararlastirsinlar ama saat ve gun ayni olsun

Motorize_deli

medyada biziz , basın da .. cankardeşim .

adana.. akdeniz metro TV ..

malatya.. TV malatya - GÜneş TV - ERTV

Radyolar .. Maydonoz - Power FM - kanal A ..onefm

kanala.com.tr -- onefm.com.tr --radyohayal.com --

şu anda bunlar aklıma geliyor .

bir diğer alternatif ise chat odaları ve sohbet odaları hepsi bizden yana her yerde ayaklanmaya hazır dost larım vardır o konuda kayıtsız olun .

adanadan bütün radyolar ve TV lerde her türlü basın konusunda yardımcı olurum . .
    malatya da aynı şekilde.

ancak mersinde yeni olduğum için mersinde fazla bi şey yapamam ama yinede burdaki radyo ve TV lerle konuşurum haberciler VS tanıdıklarım var .

yeterki birisi başlasın bir toplanalım . gerisini bana bırakın .

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Aynı konulu iki başlık birleştirilmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Motosikleti
    Alıntı DJ_SuSKuN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorize_deli

medyada biziz , basın da .. cankardeşim .

adana.. akdeniz metro TV ..

malatya.. TV malatya - GÜneş TV - ERTV

Radyolar .. Maydonoz - Power FM - kanal A ..onefm

kanala.com.tr -- onefm.com.tr --radyohayal.com --

şu anda bunlar aklıma geliyor .

bir diğer alternatif ise chat odaları ve sohbet odaları hepsi bizden yana her yerde ayaklanmaya hazır dost larım vardır o konuda kayıtsız olun .

adanadan bütün radyolar ve TV lerde her türlü basın konusunda yardımcı olurum . .
    malatya da aynı şekilde.

ancak mersinde yeni olduğum için mersinde fazla bi şey yapamam ama yinede burdaki radyo ve TV lerle konuşurum haberciler VS tanıdıklarım var .

yeterki birisi başlasın bir toplanalım . gerisini bana bırakın .

Arkadaşlar bakın Dj_suskun arkadasımız direkt medyanın içinde iyi bağlantıları var bu bağlantılar başka kapılar açabilir haydi sloganımızı bulalım

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosikletleri farkedin sloganı vardı hatta dfespewradost un bu konu hakkında birde sarkısı var ikisi bazı görüntülerle birleştirilp kısa fil haline getirilebilinir...

Motosikleti
    hatta ben þöyle biþi düþündüm motorcular toplandýðýmýzda tek tek bir kac kiþi bizi görün derken çekeriz çeþitli ambianslar pozlar vs vs sonra ii bi montaj sýký bi müzik ile bi video yapar yayarýz

arkadaþlar ne oldu herkez kayboldu sizin düþünceleriniz sadece bir anlýk gazmýydý yoksa ????
    Hani meydanlara felan çýkýlýyodu ne oldu dostlarým ????

Motorize_deli

kardeş bence ilk etapda şöyle yapalım . Sen direk adminle irtibata geç olayı anlat . admin de diğer motorcu sitelerinin hepsinin adminleriyle irtibata geçsin bütün adminler toplansın . bütün web üzerinden motorcular toplansın mesela yahoo da bi kanal açıp orda toplana ,biliriz.
    yada tüm motorcu sitelerinin adminleri toplanıp bütün sitelerde bir duyuru açılıp bir tarih belirlenirse . otarihte bütün türkiyede yollara çıkılabilir .

adminler tarihleri bütün web deki motorculara duyururken bizlerde motorlara atlarız . yolda gördüğümüz irili ufaklı ne kladar motorcu varsa hepsine Tarihi söyler olayı anlatırız .

bütün servis lere ve motosiklet satış bayiilerine motorcuların takıldıkları mekanlara ilan yada haber veririz . bunalr olurken bir yandanda . ben radyo ve televizyondan tarihleri bütün herkese duyuyurum .haber ajansları TV lere felan alt yazılar veririz habercilerle irtibata geçerim bu tarihde yollarda kıyamet var diye .

zamanı gelincede Çıkarız trafiğe sloganlarımızı bağıra bağıra söyleriz . yeni Trafik düzenlemesi istiyoruz deriz. Trafikte Motorcularında yerinin olduğunu söyleriz.

gerekirse ben motorumu feda ederim yakarım belediyenin önünde .

ben her zaman arkanızdayım kardeş.

ancak adminler konuya ilgisizken normal user ler olarak fazla bi şey yapamayız.

sitedeki tanınmış kişiler ve adminler ilk adımı atıcakki
    bizde arkalarından planlı projeli bir şekilde tarihi tüm TR motorcularına duyuralım .

Motosikleti
    Motorize_deli

kardeş bence ilk etapda şöyle yapalım . Sen direk adminle irtibata geç olayı anlat . admin de diğer motorcu sitelerinin hepsinin adminleriyle irtibata geçsin bütün adminler toplansın . bütün web üzerinden motorcular toplansın mesela yahoo da bi kanal açıp orda toplana ,biliriz.
    yada tüm motorcu sitelerinin adminleri toplanıp bütün sitelerde bir duyuru açılıp bir tarih belirlenirse . otarihte bütün türkiyede yollara çıkılabilir .

adminler tarihleri bütün web deki motorculara duyururken bizlerde motorlara atlarız . yolda gördüğümüz irili ufaklı ne kladar motorcu varsa hepsine Tarihi söyler olayı anlatırız .

bütün servis lere ve motosiklet satış bayiilerine motorcuların takıldıkları mekanlara ilan yada haber veririz . bunalr olurken bir yandanda . ben radyo ve televizyondan tarihleri bütün herkese duyuyurum .haber ajansları TV lere felan alt yazılar veririz habercilerle irtibata geçerim bu tarihde yollarda kıyamet var diye .

zamanı gelincede Çıkarız trafiğe sloganlarımızı bağıra bağıra söyleriz . yeni Trafik düzenlemesi istiyoruz deriz. Trafikte Motorcularında yerinin olduğunu söyleriz.

gerekirse ben motorumu feda ederim yakarım belediyenin önünde .

ben her zaman arkanızdayım kardeş.

ancak adminler konuya ilgisizken normal user ler olarak fazla bi şey yapamayız.

sitedeki tanınmış kişiler ve adminler ilk adımı atıcakki
    bizde arkalarından planlı projeli bir şekilde tarihi tüm TR motorcularına duyuralım .

Dj_suskun kardeşim EYONG a özelden msj attım topic ile ilgilenmesi için

ve söylediklerinde cok haklısın çok sistematik seninle aksam msn de görüşme şansımız varmı ? ve bu konuda yardımcı olacak kendimizi göstermek için yapacağımız çalışmalarda yardımcı olacak herkezle birebir görüşebiliriz msn adresim motorize_deli@hotmail.com umarım eyongda msn adresimi görür bu konu cok ciddi bir konu arkadaşlarım GÖRÜN BİZİ diye haykıralım.....

Motorize_deli

ekledim ben seni kardeş .

20:30 a kadar msn de olurum .

DJ___SuSKuN___@hotmail.com

konu ile ilgilenen ve bi şeyler yapmak isteyen herkes beni ekleyebilir arkadaşlar

Motosikleti
    Motorize_deli

ekledim ben seni kardeş .

20:30 a kadar msn de olurum .

DJ___SuSKuN___@hotmail.com

konu ile ilgilenen ve bi şeyler yapmak isteyen herkes beni ekleyebilir arkadaşlar
    dostum msn acınca ok lerimiş yerindeyim illaki karşılaşırıs msn de ;)
    ve diğer arkadaşlarıda bekliyorum

bi yere kaybolmadık sadece site bu aralar oldukca yavas oldugu için pek online kişi olmuyor yada sıkılıp mesajlara bakmadan cıkıyolardır hemen umutsuzluga kapılmayın...

Motosikleti
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi yere kaybolmadık sadece site bu aralar oldukca yavas oldugu için pek online kişi olmuyor yada sıkılıp mesajlara bakmadan cıkıyolardır hemen umutsuzluga kapılmayın...
    yaa dj_suskun arkın dediği gibi adminlerde şu işe el atsa ne güzel organize oluruz dimi ama

Motosikleti

''BİZİ GÖRÜN'' kampanyası

Öncelikle adminlere sesleniyorum!!!
    Daha önce '' başka arkadaşlarımız ölmesin'' diye actığım topici ''başka kazalar olmmaması için el ele'' adlı topicle birleştirdiniz. Topic birleştirildikten sonra konuya katılım 0 a indi. İnsanlar geçmiş bir konunun üstünden devam etmek istemiyor. Lütfen bu topici Başka mevzularla karıştırmayın bu bambaşka farklı konsepte bir konudur. Burda amaç ölenlerin arkasından ağlaşıp sızlamak değil. Bu ağlama sızlamaların olmaması için örgütlenmeyi sağlamak.!!! Anlayışınız için saolun mt adminleri.

Biz motorcular bazı şeyleri belli seviyelere çıkarmalıyız önce kendi içimizde örgütlenmeli, bireysel örgütlenme. Sahip olduğumuz canı bilinçsiz ahmak insanlar yüzünden tutkumuz uğruna kaybetmek istemiyoruz. Sanırım bu konuda hemfikiriz. Bunun içinde çevremizdeki insanların bilinçli olması gerekmekte. Burda da bir sorun yok dimi, geçiyoruz ve devam ediyoruz. Motor kazalarında ölümlerin birçok sebebi var. Araba şöförleri hataları, motor sürücüsünün hataları ve hayati ekipmanın tamamının bulundurulmaması gibi sebebler, bunların oranlarını az çok hepimiz biliyoruz ki; son zamanlarda yaşanan ölümlü ve ölümsüz kazaların birçoğu araba şöförlerinin hatalarından kaynaklanmaktadır. ( bu konuda yanlışsam düzeltiniz lütfen ) Bu demekki motorize şöförler eskiye oranla daha bilinçli hale gelmişler ve bu bilinçli motor sürücülerinin sayısı her geçen gün artmakta. Bu çok güzel fakat bir ayrıntı varki işte en önemlisi bu!!!! Bizler yeterli bilinci kazanmaya başladık peki trafiğin diğer unsurlarından olan yaya ve diğer taşıtlar? İşte son zamanlarda olan hadiselerden görüyoruz ki bu diğer trafik unsurları yeteri kadar bilinçli değil. Yeterli bilinci kazanmadıkları takdirde biz daha cok kez siyah avatar kullanırız. İşte bu topicin diğerlerinden fakı burda birkezdaha ön plana çıkıyor. Kendimizi göstermek için yapmamız gereken fiili çalışmaları belirleyip hayata geçirme zamanlarını kararlaştırıp gerekli bilgi paylaşımını yapacağımız topic burası diyorum.

Bir başka dikkat çekmek istediğim nokta ise boş laflar. Lütfen kimse gocunmasın yanlış anlamayın saygı değer dostlarım kimseye ima türü bir eylem yaptığım yok. Demek istediğim burada yazılanlar birkaç gün sonra sitenin derinliklerinde boğulup gitmemeli, hayata geçirilmesi adına herşey yapılmalı. Hatta yarın öbürgün işte yaptıklarımız diye bir topic acmak hem bizi davamızda birşeyler yaptığımız için mutlu ve gururlu kılacak hemde sitemizi ziyaret edenlere örnek teşkil edecektir.Bu işin fiilen öncülüğünü yaptığımız için de hatırda kalacağız. Bizim çocuklarımız kardeşlerimiz belkide bu gün yapacaklarımız sayesinde yarın rahatca motor kullanabilecekler.Bizler sayesinde olacak bu.

Fiili işlerde bulunalım ve artık BİZİ GÖRÜN deme zamanı.......

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Yazını tam okumadım ama başlıkla ilgili birşeyse haklısın
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

comet-666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -----------
    Motorize_deli Çok haklı.
    Bizim ''BİZİ GÖRÜN'' kampanyası başlatıp önce site içinde sonra diğer sitelere ve medya kanalıyla herkese tepkimizi bildirip yaymamız lazım. Gerekirse tüm motorcular birleşip; gasp olaylarına tepki gösteren taksiciler gibi yollara dökülüp sesimizi duyurmamız gerekir arkadaşlar.
    Artık yeter nedir bu dört tekerleki canavarlardan çektiğimiz.

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasin desperadost,
    bi kere daha yikildim, sir_karakedi'nin ölüm haberiyle,
    ama asil uzuntum ne biliyormusun...? ? ? senin ve ya baska birilerinin biseyler yapma cabalarina destek gelmemesi...
    eger konu disinda her hangi alakasiz biseyler yazilsaydi, simdiye kadar onlarca sayfalarca cevap gelirdi... ama bak goruyorsun, kac kisiyiz...
    umarim hergun birileri daha destek verir ve az da olsa birilerine bi sekilde faydamiz olur... en azindan gercekten uzulen insanlar vicdanen yaptiklariyla yogrulur...
    bu konuyla ilgili elimden ne geliyorsa yaparim...
    daha once de dedim ya, '''bir can bir candir''''... bu BENIM ya da SENIN kardesin de olabilir...
    sevgili arkadaşım sağol varol'görüş ve önerilerinizi not alıyorum 'dialog takip içindeyiz duyarlılığın için sağ ol tüm duyarlı arkadaşlar sağolsun hafta'ya FARKEDİN ARTIK adlı şarkımızın klip çekimi görüşmemiz var 80 100 motosiklet'ci arkadaşlarımızla bunu inşallah gerçekleştireceğiz tez zamanda 'zaten medyada bir çok şeyi dile getireceğiz tabiki sizlerin önerileriylede topluca birşeyler'de yapacağız ama ben şu ara klip le ilgili görüşmelerrim sürüyor zaman zaman yazılanları takip ediyorum tüm duyarlı arkadaşlar sağolsun....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Motosikleti
    Alıntı comet-666 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorize_deli Çok haklı.
    Bizim ''BİZİ GÖRÜN'' kampan yası başlatıp önce site içinde sonra diğer sitelere ve medya kanalıyla herkese tepkimizi bildirip yaymamız lazım. Gerekirse tüm motorcular birleşip; gasp olaylarına tepki gösteren taksiciler gibi yollara dökülüp sesimizi duyurmamız gerekir arkadaşlar.
    Artık yeter nedir bu dört tekerleki canavarlardan çektiğimiz.
    Valla dostum herkez haklısın demekten başka bişi yapmıyor
    Ama yapmamız gerekenler bunlar

Aa ortada yeterince kiişi yok 3-5 kişi ile olacak işler değil bu tip mevzular

dostum tamam haklısın dedik hatta bu konuyu daha öncede baska baslıkla actın sonra actıgın konu desperadost un daha önceden actıgı konuyla birleştirildi ama sen hala yeniden aynı konuyu acıyorsun

neden adminlere özel mesaj atmıyorsun?

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum tamam haklısın dedik hatta bu konuyu daha öncede baska baslıkla actın sonra actıgın konu desperadost un daha önceden actıgı konuyla birleştirildi ama sen hala yeniden aynı konuyu acıyorsun

neden adminlere özel mesaj atmıyorsun?

bence de, ozel msj at, degerlendirsinler. olur ise sabit baslik yapsinlar flm flm..

Shakulin

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)