Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Kazalari önlemek Için Haydi El Ele

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı Motorize_deli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeee hani nerde bende varım ooo ii fikir diyenler ??? topicc nerdeyse düşcek sayfadan bu işler bir kac kişi ile olmaz kalabalık bir kitle lazım
    ilk once soyleyecegim şu,
    zaten boyle bir baslık altında desperadost,ben, ozellikle mr cool, bogachan ve daha bir suru isim bu konuyla ilgili olaylari konusurken ve cozum ararken sen bi anda baska bi baslık altında aynı konu uzerinden yeni bir baslıkla ortaya cıktın... bu durumda bu konuyu ikiye bolmus oldun...
    ikincisi ise bunu farkeden mod yada admin dogal olarak konulari birlestirdi ama bu sefer de kim neyi nereye yazdigini karistirdi... durum boyle oldugunda da herkes bıraktıgı yerde kaldı ve soylenecek sozler soylenmedi sadece konu bi sure saptigindan dolayi ciddiyetini kaybetti...

herkese faydasi olabilecek bir konu senin ve desperadost'un arasinda kaldi... sana ve bu konuya sonradan destek veren dostlara tavsiyem bu konuyu birinci sayfadan itibaren tekrardan okumalari....
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    arkadaş'lar allah(c.c.)nasip ederse önümüzdeki hafta sonu veya bir sonraki hafta klip çekilecek FARKEDİN ARTIK adlı şarkımıza onunla ilgili koşturuyorum inşallah sesimizi bütün türkiye duyacak! acılarımızı unutmadık daha fazla kayıp vermemek için 'elimizden geleni sonuna kadar yapacağız el birliğiyle hazır olun .yine başka yapabileceklerimiz varsa sizler fikir münazarası yapabilirsiniz takip ediyorum ben şu an klip e kilitlendim öyle basit bir olay değil inanın sevgilerimle....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk once soyleyecegim şu,
    zaten boyle bir baslık altında desperadost,ben, ozellikle mr cool, bogachan ve daha bir suru isim bu konuyla ilgili olaylari konusurken ve cozum ararken sen bi anda baska bi baslık altında aynı konu uzerinden yeni bir baslıkla ortaya cıktın... bu durumda bu konuyu ikiye bolmus oldun...
    ikincisi ise bunu farkeden mod yada admin dogal olarak konulari birlestirdi ama bu sefer de kim neyi nereye yazdigini karistirdi... durum boyle oldugunda da herkes bıraktıgı yerde kaldı ve soylenecek sozler soylenmedi sadece konu bi sure saptigindan dolayi ciddiyetini kaybetti...

herkese faydasi olabilecek bir konu senin ve desperadost'un arasinda kaldi... sana ve bu konuya sonradan destek veren dostlara tavsiyem bu konuyu birinci sayfadan itibaren tekrardan okumalari....
    ortalığı ikiye böldüysem cok soryy ama böyle bir amaç güdmediğimden emin olun sadece bu başlıği fark etmemiştim

desperados kardeşim klip çekme olayının sonuna kadar kovalaman süper...
    diyorumki şu şu şu lazım... şuna buna ihtiyacım var ... yada şöyle şeyler yapılması lazım , şeklinde burdan not geçersen bizlerde sana bu konuda daha cok yardımcı olabilelim..

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı Motorize_deli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortalığı ikiye böldüysem cok soryy ama böyle bir amaç güdmediğimden emin olun sadece bu başlıği fark etmemiştim

desperados kardeşim klip çekme olayının sonuna kadar kovalaman süper...
    diyorumki şu şu şu lazım... şuna buna ihtiyacım var ... yada şöyle şeyler yapılması lazım , şeklinde burdan not geçersen bizlerde sana bu konuda daha cok yardımcı olabilelim..
    ilgine teşekkür ederim öncelikle sağol.
    şu anda klip'in senaryosu yazılıyor ben sponsor firmalarla görüşüyorum şarkıyı mondial uğur firmasına (nazilli denizli'ye)yolladım çok ilgilendiler fehmi bey öncelikle sağolsun'yine korlas motor'la ana sponsorluk(klip'in kral tv de vs kanallarda dönmesi)için görüşüyorum' sponsorlarımızdan bir tanesi sağolsun NBS motor ve sitemizden bir sponsor daha olacak (kesinleşmeden söylemeyeyim)az kaldı inşallah gelişiyor herşey çok küçük sıkıntılar var aslında onları aşarsak olay tamam el birliğiyle klip'imizi çekeceğiz. bu klip şahsi bir klip olmayacak çekimlerin çoğu beraber toplu çekimler olacak ben zaman zaman şarkıyı söyleyeceğim şarkının tamamını ben okuyorum ama genellikle motosiklet görüntüleri ve toplu halde yapacağımız hareketler olacak FARKEDİN ARTIK derken (yukarıdan bir çekimde) bizler yolda kasklarımızı havaya kaldıracağız vs
    klip çekimine giderken haber ajansları haberimizi yapacak' görüşmeler tamam'dır sağolsunlar desteklerini esirgemediler murat olsun hasan olsun zaten onlar bizim parçamız başka destek olan samimi fikri olan varsa görüşlerinize açığım destek olmak isteyen firma varsa klip in teşekkür bölümünde onlara yer vereceğiz görüşebiliriz' gelişmeler böyle arkadaşlar klip günü çok kalabalık olalım en önemlisi bu zannedersem pazar günü şile eski yolunda olacak ist.dışından'da arkadaş kardeşlerimizi bekliyoruz ....

Motosikleti
    desperadost klip icin acele etme, bi cok arkadas 18 martta Canakkale Şehitlerini Anma Torenine katılacagiz... işte orda yuzlerce degil binlerce motorcu olcagiz... mesaj ordan daha net gider, klibi de boyle onemli bi gunde cekmis olursun....

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    desperadost orada oluruz
    bu pazarmı olacak ona bi acıklık getirirsen ii olur yanlıs anlasılma olmasın

bence uglychild haklı çanekale gezisindede bu yapılabilir belki maliyet biraz artabilir ama sponsorlar bu işin üstesinden gelir
    el birliği ile haledilir

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    desperadost klip icin acele etme, bi cok arkadas 18 martta Canakkale Şehitlerini Anma Torenine katılacagiz... işte orda yuzlerce degil binlerce motorcu olcagiz... mesaj ordan daha net gider, klibi de boyle onemli bi gunde cekmis olursun....
    vallahi süper fikir! olabilir neden olmasın senaryo yazım çalışması sürüyor şu an ama metin hocay'la konuşayıp durumu anlatayım bakalım ne olacak deer_152 bu pazar değil ben haber vereceğim'admin zannedersem baş sayfa yapacak çekim gününü 'fakat bu çanakkale olayıda hoş bir durum bakalım allah(c.c)büyük zaten gecem gündüzüm bu olay 2 şarkı aranjesi (motosiklet'ci abi motosiklet'ci abla) da bitti haftaya stüdyo okumalarım var mondial den veya suziki'den haber bir gelsin hafta başı olaylar yavaş yavaş şekillenecek geç kalmak istemiyorum çünkü fuar yaklaşıyor zamanlamamız güzel olması lazım etki yapsın ses getirsin ...

desperadost allah kolaylık versin takipteyiz

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    desperadost allah kolaylık versin takipteyiz
    aynen ya valla beni anladığınızın ve samimiyetiniz motosiklet kardeşliği adına yaptıklarınızın farkındayım! gönüllerimiz bir rabbim şahit. tüm türkiye motosiklet'cileri motosiklet kardeşliğini farkedecek inşallah !
    rabbim yardımcımız olsun sonsuz sevgiler.... hep beraberiz. ...

Motosikleti
    hakkataen fuar zamanı olması daha ii olur çünki ozamanlar tüm medyanın gündemince 2007 motoshow olacak hatta belki furada falan yayaınlanır öyle imkanlarımız olabilirmi acep. Ve bu çanakkale şehitlik gezisi muhabbetine katılmak istiyorum artıcı alan varsa tabii

Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgine teşekkür ederim öncelikle sağol.
    şu anda klip'in senaryosu yazılıyor ben sponsor firmalarla görüşüyorum şarkıyı mondial uğur firmasına (nazilli denizli'ye)yolladım çok ilgilendiler fehmi bey öncelikle sağolsun'yine korlas motor'la ana sponsorluk(klip'in kral tv de vs kanallarda dönmesi)için görüşüyorum' sponsorlarımızdan bir tanesi sağolsun NBS motor ve sitemizden bir sponsor daha olacak (kesinleşmeden söylemeyeyim)az kaldı inşallah gelişiyor herşey çok küçük sıkıntılar var aslında onları aşarsak olay tamam el birliğiyle klip'imizi çekeceğiz. bu klip şahsi bir klip olmayacak çekimlerin çoğu beraber toplu çekimler olacak ben zaman zaman şarkıyı söyleyeceğim şarkının tamamını ben okuyorum ama genellikle motosiklet görüntüleri ve toplu halde yapacağımız hareketler olacak FARKEDİN ARTIK derken (yukarıdan bir çekimde) bizler yolda kasklarımızı havaya kaldıracağız vs
    klip çekimine giderken haber ajansları haberimizi yapacak' görüşmeler tamam'dır sağolsunlar desteklerini esirgemediler murat olsun hasan olsun zaten onlar bizim parçamız başka destek olan samimi fikri olan varsa görüşlerinize açığım destek olmak isteyen firma varsa klip in teşekkür bölümünde onlara yer vereceğiz görüşebiliriz' gelişmeler böyle arkadaşlar klip günü çok kalabalık olalım en önemlisi bu zannedersem pazar günü şile eski yolunda olacak ist.dışından'da arkadaş kardeşlerimizi bekliyoruz ....

Valla mükemmelsin kardeşim herşeyi halletmişsin ayarı vermişsin...Bu işe böylesine çalişip gönül verip çabalaman harika ötesi birşey. Günü geldiğinde hepimiz oarada olacağız işallah bende ozamana kadar motorumu almış olurum hep birlikte kasklarımızı kaldırıp gözlerine sokucaz FARKEDİN ARTIK die 10 000 lerce motoruda görmicek değilller ya. İşallah o gün okadar kalabalık oluruzki 10 000 leri de aşar 100 000 ler oluruz

ewet farkedilicez

Forumdan Uzaklaştırıldı İRON HORSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150cc super l.

ölüme yaklaşmak

evet arkadaşlar ilk kez kaza yaptım ve bu gerçekle tanıştım motorla düşmek kaymak daha doğrusu ölüme yaklaşmak korkunç bir his ne olur dikkatli olun ben düştükten sonra kafamı kaldırıpta arkama baktım ve bir motorcu arkadaş daha aynı şekilde düştü neyseki birşey olmadı bir kaç küçük ağrı dışında SAYGILAR ..

gecmiş olsun

Motosikleti
    Alıntı İRON HORSE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar ilk kez kaza yaptım ve bu gerçekle tanıştım motorla düşmek kaymak daha doğrusu ölüme yaklaşmak korkunç bir his ne olur dikkatli olun ben düştükten sonra kafamı kaldırıpta arkama baktım ve bir motorcu arkadaş daha aynı şekilde düştü neyseki birşey olmadı bir kaç küçük ağrı dışında SAYGILAR ..

GECMİS OLSUN... Sadece bi seyi merak ediyorum ve bizle paylasirsan cok memnun olurum... kazaya sebebiyet veren ve arkadandaki motorun da dusmesine sebeb olan sey sadece yolun kayganligimiydi, yoksa ....?
    metal ızgara, cukur vs mi?

arkadaslar konu dagılması isterseniz

Motosikleti
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar konu dagılması isterseniz
    haklı tartışığımız şey cok büyük bir organizasyon

Motosikleti
    en az?ndan topic kaybolmas?n forumlar?n derinliklerinde

Motosikleti
    TİGER 250 S
    evet arkadaş'lar bir kaç ay evvel açtığım topik'de kazaların önlemek için yapılması uyarılması gereken konuları! buraya yazan arkadaşlara öneri getiren arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim.
    bu haftaki tv programına dersimi çalışıp gideceğim konuyu baştan takip edip önerileriniz varsa buradan'da devam edebilirsiniz .......

ilk önce eski arabaları kaldırmaları lazım (kartal,şahin,toros vb.) niye diye sorarsanız çoğu hanzo ve magandalar bunları kullanıyor (çoğu dedim yanlış anlamayın siz para sıkıntısı yüzünden almış olabilirsiniz saygı duyuyorum)bunu yaptıktan sonra trafik rahatlar zaten trafiğin %30 kadarını tofaş oluşturuyor aslında +15 yaş arabaları yok etme gibi bi kanun çıksa eminim çoğu kaza engellenmiş olur.ancak maganda ve hanzolara dikkat edelim bugün varız yarın yokuz kimse bilemez.

Motosikleti
    TİGER 250 S
    güncelll.....................

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)