Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

izmir yükseliş honda bayii; artık innova 125 lik gelmeyecek 2012 gibi 110 luklar gelecek dedi ve sipariş vermek istediğimde kabul etmedi.var mı bu konuda bilgisi olan?
    lezzet gider mesuliyet kalır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hondanın sitesinde 2011 beyazını gördüm. gerçekten çok güzel beyaz çok yakışmış. yakıtı itibariyle her eve lazım
    benim merak ettiğim bu motorun boyutu? 1.85boyunda bi insan üzerinde nasıl durur acaba? cidden acayip ekonomik bişey

Ali dün ben bindiğimde baksaydın noldu cub mu almayı düşünüyorsun ? resimleri at sen burda muhabbet çevireceğine
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

hoca01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 sibiar ikiyüzelli ar
    merhaba yusuf Ç. arkadaşım ve diğer innovamanialar.Söylediğiniz konuda TARSUS HONDA ÇAYANbayiine sorular sordum fakat öyle bir bilgileri olmadığını söylediler.Umarım honda bu tork ve güce sahip motorunu kaldırıp düşük torklu bir makinaya çevirmez.Ama küresel pahalılık maliyetleri artırırsa sanırım dediğiniz gibi olacağa benziyor.Dikkat ettiyseniz yeni innovalarda eskileri gibi yüksek kaliteli malzemelerle üretilmekte.Örn.STANLEY far atomları ve stop lambaları, tanesi 175 tl değerinde olan arka sinyaller gibi.Herkese iyi günler...
    herkes için SU + HAVA + İNNOVA ))))

Motosikleti
    HONDA İNNOVA
    selam gençlik

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:12 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/memb...cture6644.html buda benim canavar
    MOTOR TUTKU DEĞİL BAĞIMLILIK YAPAR...

Merhabalar,
    Birkaç sorum olacaktı izin verirseniz
    Kaç senedir innova kullanıyorum fakat yağ değişimi yada ne kullanılır falan hiç bilmiyordum hepsini abim hallediyordu.. Fakat şimdi abim gidince hepsi bana kaldı ve bugün shell benzinciden 10x40 advange die bi yağ aldım ve orda koydular yağı.. 1lt yağdan çok az koydu en fazla 200ml. Bunun bir ölçüsü var mı acaba? Öğrenip kendim yapmak istiyorum. Birde yağ tamamen bitiyor mu? Yani hiç içini boşaltıp temizlemeden üstüne mi dökülüyor yağ? Çok soru sordum ama sorularıma cvp alırsam çok memnun olucam. Şimdiden çok çok teşekkür ederim. İyi sürüşler..

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Alıntı esrafb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Birkaç sorum olacaktı izin verirseniz
    Kaç senedir innova kullanıyorum fakat yağ değişimi yada ne kullanılır falan hiç bilmiyordum hepsini abim hallediyordu.. Fakat şimdi abim gidince hepsi bana kaldı ve bugün shell benzinciden 10x40 advange die bi yağ aldım ve orda koydular yağı.. 1lt yağdan çok az koydu en fazla 200ml. Bunun bir ölçüsü var mı acaba? Öğrenip kendim yapmak istiyorum. Birde yağ tamamen bitiyor mu? Yani hiç içini boşaltıp temizlemeden üstüne mi dökülüyor yağ? Çok soru sordum ama sorularıma cvp alırsam çok memnun olucam. Şimdiden çok çok teşekkür ederim. İyi sürüşler..
    Allah,allah hiç 200 ml yağ mı koyulur. Aldığınız yağın üzerinde motosiklet amblemi olmalı ve 4 t yazmalıydı umarım bi zarar vermez.Hatta yağını bile boşaltmadanmı katmışlar.
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Evet çünkü içinde yağ kalmamış dedi ve öylece koydu içine yağı.. Yağın üstünde motorsiklet amblemi var ve dediğiniz gibi 4 zamanlı.. Tek anlayamadığım ne kadar yağ koyulması gerektiği? Yağ kapağı olan çubukta herhangi bir işaret falan var mı? Ya da geriye kalan yağın hepsini koymalı mıyım ben şimdi ?

ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    Evet çünkü içinde yağ kalmamış dedi ve öylece koydu içine yağı.. Yağın üstünde motorsiklet amblemi var ve dediğiniz gibi 4 zamanlı.. Tek anlayamadığım ne kadar yağ koyulması gerektiği? Yağ kapağı olan çubukta herhangi bir işaret falan var mı? Ya da geriye kalan yağın hepsini koymalı mıyım ben şimdi ?
    servis kitapciginda hepsi yaziyor eger yoksa mail adresine yollayalim.

Motosikleti
    Esra hanım,kırmızıyla işaretlediğim yerde olmalı.700 ml veya 800 ml katılabiliyor.

Motosikleti
    2007 innova

2007 innova servis kitapçığında yazan yazıda ' 700 ml az olmamalı' yazıyor. yağ olarakta 10w40 advence kullanıyorum ben.

Çok teşekkür ederim cvplarınız için.. Kitapçığı isterim aslında mail adresime atmanızı.. Adresimi nasıl ulaştırabilirim size?

Motosikleti
    BMW F800GS
    http://www.uploadstation.com/file/Yc...5_07_OM_TR.pdf

buradan indirin arkadaslar
    1 ay boyunca serbest.

Motosikleti
    Alıntı ilkeronat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.uploadstation.com/file/Yc...5_07_OM_TR.pdf

buradan indirin arkadaslar
    1 ay boyunca serbest.
    İlker abi,ilgin için teşekkür ederim yanlız ufak bi sorun benmkinin modeli 2006. 2008 yazmakta kullanım el kitapçığında ama hemen,hemen de bi çok bilgiler aynı...

Motosikleti
    BMW F800GS
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker abi,ilgin için teşekkür ederim yanlız ufak bi sorun benmkinin modeli 2006. 2008 yazmakta kullanım el kitapçığında ama hemen,hemen de bi çok bilgiler aynı...
    evet arkadaşlar bu innova 125i için ama hondaya mail atın ve biraz ısrarcı olun gönderiyorlar mail adresinize. güle güle kullanın.

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Arkadaşlar merhaba,
    innovamın lastik değişim zamanı geldi daha önce birkaç arkadaşın fikrini almıştım.Orjinal lastiklerin markası dunlop yine bayiden aynı lastikleri temin edebiliyormuşuz fakat fiyatları açıkcası pahalı geldi tanesini 85 TL diyor servis, siz lastik seçiminizi nasıl yaptınız ? Orjinal lastiklerden başka lastik kullanan arkadaşlar var mı ? varsa hangi marka modelleri tavsiye edersiniz ? Antalya bölgesindeyim lastik alabileceğim tavsiye ettğiniz bir yer var mı ?
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

mozdogan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    innova 125 i 09
    Firma / Ünvan Şehir Mevkii Telefon
    NERSE BİS.VE MOT.TİC.SAN.LTD.ŞTİ. ANTALYA SAN.SİTESİ 676 SOK. 67 0242 345 53 90

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kardeşim 17" lastik denince piyasada en çok bulunan lastik tipidir. 3 tekerli hurdacı arabalarında bile bu lastikler vardır.. ama gelelim sadede

tanesi 30 tl ye bile çin malı 17" lastik bulursun ama malesef innovada bunların hiçbirisi uymaz uyanıda bu ülkede bulunmaz!!

honda tr yıllarca honda innnova üzerindeki orj fabrikasyon dunlop lastikleri bu ülkede temin etmedi!! taaki yeni innova gelene kadar

kardeşim lafı fazla uzatmıyım çünkü bu konuyu bu topic de 50. yazışım olacak!

orj fabrikasyon lastikler motorun yük ve sürüş dengesine göre imal edilmiş bu lastikleri takmayınca motor sanki kamburlaşıyor önü alçalıp kıçı kalkıyor denge ve frenaj bozluyor

bu konuda tecrübesi olanlar zaten sana yazacaktır

kendi güvenliğin için dunlopları almanda fayda var
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim 17" lastik denince piyasada en çok bulunan lastik tipidir. 3 tekerli hurdacı arabalarında bile bu lastikler vardır.. ama gelelim sadede

tanesi 30 tl ye bile çin malı 17" lastik bulursun ama malesef innovada bunların hiçbirisi uymaz uyanıda bu ülkede bulunmaz!!

honda tr yıllarca honda innnova üzerindeki orj fabrikasyon dunlop lastikleri bu ülkede temin etmedi!! taaki yeni innova gelene kadar

kardeşim lafı fazla uzatmıyım çünkü bu konuyu bu topic de 50. yazışım olacak!

orj fabrikasyon lastikler motorun yük ve sürüş dengesine göre imal edilmiş bu lastikleri takmayınca motor sanki kamburlaşıyor önü alçalıp kıçı kalkıyor denge ve frenaj bozluyor

bu konuda tecrübesi olanlar zaten sana yazacaktır

kendi güvenliğin için dunlopları almanda fayda var
    Açıklaman için çok teşekkür ederim satoyama kardeşim.Aklıma takılan son birşey sormak istiyorum. orjinal arka lastikte düşük hızda şehir içi viraj dönüşlerinde zaman zaman kayma yapıyordu, bunu sadece ben söylemiyorum motosikleti kullanan diğer arkadaşlarımda söylüyor... bu normal mi? (durumu pek ifade edemedim galiba )

hoca01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 sibiar ikiyüzelli ar
    iyi geceler arkadaşlar.knight eagle arkadaşım.kesinlikle orijinal lastikleri kullan(fiyatı ne olursa olsun).orijinal lastikler fren ve virajlarda bahsettiğiniz gibi kaymaz.ama bazı sıradışı durumlar hariç(lastiklere yol tutmasına engel olan parlatıcıların sürülmesi,lastik ömrünün bitmesi,yolda lastiğin kaymasına neden olan etmenlerin bulunması gibi).

Motosikleti
    Alıntı hoca01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler arkadaşlar.knight eagle arkadaşım.kesinlikle orijinal lastikleri kullan(fiyatı ne olursa olsun).orijinal lastikler fren ve virajlarda bahsettiğiniz gibi kaymaz.ama bazı sıradışı durumlar hariç(lastiklere yol tutmasına engel olan parlatıcıların sürülmesi,lastik ömrünün bitmesi,yolda lastiğin kaymasına neden olan etmenlerin bulunması gibi).
    açıklamanız için teşekkürler hoca01

İnşallah bu hafta honda bayinden lastikleri alacağım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler