Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Bu,innovalarda niye sıkıntı var. Neyse geçenlerde bi ölçüm yaptım.km de 85 kuruş yakıyor! sizce nası iyimi?
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda activa
    Cup tipinde arka freni ayakta olduğu için bana zorlanacakmışım gibi geliyor. activa kullandığım için alışkın değilim ama daha seri olduğu için innova istiyorum arka freni sol ele alma gibi birşey yaptırabilir miyim acaba ?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı emre29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cup tipinde arka freni ayakta olduğu için bana zorlanacakmışım gibi geliyor. activa kullandığım için alışkın değilim ama daha seri olduğu için innova istiyorum arka freni sol ele alma gibi birşey yaptırabilir miyim acaba ?
    alışman en fazla 1 saat sürer merak etme! hatta daha rahat edeceksin

Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu,innovalarda niye sıkıntı var. Neyse geçenlerde bi ölçüm yaptım.km de 85 kuruş yakıyor! sizce nası iyimi?
    sıkıntı yok tamamen doğru rakam zamdan önce benimki 75krş yakıyordu şimdi benzin pahalandı
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    1 litre ile 34 net gidiyor.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 litre ile 34 net gidiyor.
    sen biraz fazla abanıyorsun sanırım
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Honda activa
    honda innova da fiyat 3.800 tl plaka ruhsat masrafını honda karşılıyormu karşılamıyorsa ne kadar gider ?

mozdogan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    innova 125 i 09
    3800tl ye plaka ruhsat sigorta dahil değil sana bunlar 200tl ye mal olur aşağı yukarı toplamda 4000 tl gibi rakam ödersin

Motosikleti
    2007 innova
    selam arkadaşlar 29/11/2010 tarihinda innovam hacizlenerek otoparka çekildi. kısmetse bugün motoru çıkartacağım. 8 aydır yattığına göre direk marşa basmam zararlı olurmu? beni bilgilendirirmisiniz? neler yapmam gerekir?
    teşekkür ederim

mozdogan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    innova 125 i 09
    benzin ve yağını değiştirmen gerek hava filitre sinide temizlemek gerekiyor,muhtemelen aküde bozulmuştur ayak marşıyla çalışır.

Motosikleti
    2007 innova
    Alıntı jokereight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar 29/11/2010 tarihinda innovam hacizlenerek otoparka çekildi. kısmetse bugün motoru çıkartacağım. 8 aydır yattığına göre direk marşa basmam zararlı olurmu? beni bilgilendirirmisiniz? neler yapmam gerekir?
    teşekkür ederim
    Alıntı mozdogan1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin ve yağını değiştirmen gerek hava filitre sinide temizlemek gerekiyor,muhtemelen aküde bozulmuştur ayak marşıyla çalışır.

Motorcumu aradım bas marşa bin git dedi. 8 ay aradan sonra brandasını çözdüm 3 ncü marşta aldı aküsü bile bitmemiş. eve gidip hemen yağını değiştirdim saat gibi hala çalışıyor.

Motosikleti
    Geçenlerde lastiği değiştirdim.Muayeneden geçti! Biniyoruz bakalım, beldibine 2 kişi. 1litre 85 gram yakmış. Cumartesi günü gitmiştim.Ne kadar çok sıcaktı.Beldibi yolculuğundan sonra innovam, rölantide iyi 1.vitese takıpta hafif gaz verdiğimde tak,diyo stop ediyor.Kafam karıştı gitti.Niye böyle yapar ki acaba! Ön,fren yine hava yapıyor.Bi,dikin tutmadı gitti garibim haha ))

arkadaşlar merhaba, sıfır çinli mi? yoksa temiz olmak kaydı ile ikinci el 2006 2007 innova mı daha mantıklı birde eski innovaların yakıt durumu nasıl ?
    lezzet gider mesuliyet kalır

Motosikleti
    Yıllık bandrolden baya kâr edersin 2006 alırsan.Yakıt 2 kişi 34 net götürüyo ortalama hızın 50 km/s olursa tabi. tek kişi de rahat 50 km yi görebilirsin...

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Herkese Merhaba Arkadaşlar ;

Forumda konu dışına açmış olduğum bir konu var, Dünyagöz hastanesinin facebook üzerinden yapmış olduğu bir yarışmaya katıldım temmuz ayı boyunca en çok oyu alan kişi ücretsiz lazer ameliyatı olacak son 7 saat kaldı yarışma bitimine desteğinize ihtiyacım var lütfen 1 oy da siz kullanın!

Konu linki : http://www.motosiklet.net/forum/konu...ml#post2406288
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

hoca01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 sibiar ikiyüzelli ar
    herkese iyi geceler diliyorum.Hemen hemen bir yıl kadar önce 2010 innovamı satmıştım.ama dayanamadım ve çok şükür bugün aynısından almayı Allah nasip etti.çok özlemişim innovayı.0 km 2012 model ilk çalıştırması bile bambaşka bir duygu.))))darısı buradaki değerli arkadaşların başına.Tekrar görüşmek üzere...

Motosikleti
    Alıntı hoca01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi geceler diliyorum.Hemen hemen bir yıl kadar önce 2010 innovamı satmıştım.ama dayanamadım ve çok şükür bugün aynısından almayı Allah nasip etti.çok özlemişim innovayı.0 km 2012 model ilk çalıştırması bile bambaşka bir duygu.))))darısı buradaki değerli arkadaşların başına.Tekrar görüşmek üzere...
    Tekrardan hayırlı uğurlu olsun.Bende dün yağını ve bujisini değiştirdim.

Motosikleti
    2007 innova
    selam arkadaşlar formu 150 nci sayfada bırakmıştım, 150 den bu yana baktımda yağ tartışmasına takıldım. Amerika'da kardeşimiz olmadığına göre Türkiye Şartlarında hangi yağı almamız gerektiğine kesin bi cevap bulamadım. ben advance marka 10x40 kullanıyorum değiştirmelimiyim.

Birde kitapçığı okurken en az 700 cl yağ konulmalı yazısını gördüm ve yanındada yağ filitresini değiştirmek için bir tork anahtarına ihtiyaç vardır, gerekli aletleriniz yoksa bir honda bayisine başvurun yazıyordu. BU MOTORUN YAĞ FİLİTRESİDEMİ VARDI !!! ?

hoca01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 sibiar ikiyüzelli ar
    öncelikle meraba! Jokereight arkadaşım;bu motorsikletlerin yağ filtresi debriyaj kapağının altında kare şekilli bir nesne.Aynı zamanda bu motorsikletlerin yağ filtresi genellikle debriyaj(kavrama) balataları değiştirlirken sökülmektedir.Yağ olarakta sana tavsiyem:katkı içermeyen tam sentetik 5-30 veya 10-40 (bu veriler sıcaklığa göre değişmektedir bu arada)yağlar kullanmandır.Marka verecek olursak;castrol,ipone,mobil ve shell vsx yağları öneririm.iyi akşamlar.))

Motosikleti
    Antalya da olsaydın,20w50 yi önerirdim.10 w 40 ince geldi motor baygın baygın çalışıyodu 20w50 yi katınca değişti...Tabi kafamı kurcalayan soru,yağ filtresi oldu.Neyse gelecek yıl bu zamanlar tahminim baskı balata seti komple değişicek gibi görünüyor...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hondanın sitesinde 2011 beyazını gördüm. gerçekten çok güzel beyaz çok yakışmış. yakıtı itibariyle her eve lazım
    benim merak ettiğim bu motorun boyutu? 1.85boyunda bi insan üzerinde nasıl durur acaba? cidden acayip ekonomik bişey
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler