Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    slm arkadaslar benim boyum 1.70 ve ayaklarım yere değermi 1.70 boyla sıkıntı yasarmıyım bilgi verebilecek olan varmı??MONDiAL X-TREME MAX benim bulunduğum bolgede malesef satılmıyo ancak sparişle geliyor bende motora binip deniyemediğim icin kararsız kaldım ne yapmam gerekiyor siparisini motoru denemeden versemmi?? lütfen biri yardımcı olsun 1.70 boyla bu motoru deneyen veya bilgisi olan varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    isg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan xplore 200 CROS
    Alıntı ismo61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar benim boyum 1.70 ve ayaklarım yere değermi 1.70 boyla sıkıntı yasarmıyım bilgi verebilecek olan varmı??MONDiAL X-TREME MAX benim bulunduğum bolgede malesef satılmıyo ancak sparişle geliyor bende motora binip deniyemediğim icin kararsız kaldım ne yapmam gerekiyor siparisini motoru denemeden versemmi?? lütfen biri yardımcı olsun 1.70 boyla bu motoru deneyen veya bilgisi olan varmı?
    Arkadaşım ben canlı gördüm benim boyum 1.80 CENKİTO arkadaşın boyuda 1.80 http://www.motosiklet.net/forum/moto...basligi-2.html bu sayfadaki fotoda ayakları yere zor değiyor gibi görünüyor belki sana fikir verebilir. ama 1.70 boy ilede kullanılabilir o senin motosiklet kullanabilme yeteneğine kalmış :-) motor gerçekten sanılandan daha yüksek. mondialın sitesinde küçük birşeymiş gibi duruyor yada 150 cc olduğundan bizler psikolojik olrak küçük kros gözüyle bakıyoruz ama durum farklı. ben motoru görene kadar bu kadar heybetli beklemiyordum.
    DÖRT TEKER BEDENİMİ İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR...!!!

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Arkadaslar boyum 1.80 ve motor üstündeyken aynı anda iki topugum yere degmiyor
    Yükseklik konusunda umarım yardımcı olabilmişimdir
    alijian bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    slm arkadaslar bende MONDIAL CROSS X-TREME MAX almayı dusunuyorum fakat tedirgin oldugum nokta sele yüksekliği benim boyum 1.70 acaba camurlu yolda veya trafikte işıklarda dur kalklarda sıkıntı yasarmıyım ve arkaya 2 kişiyı alınca problem oluyormu. sorularıma cevap verirseniz sevinirim.
    taksi olarakmı kullanmayı düşünüyosun???arkaya 2 kaşi alacakmış...Allah'ım yarabbim....
    konak1 ve hondActiva bunu beğendiler.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    parayı çöpe atma

Neden Parayi Çöpe atsinki

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    biraz araştırsın anlar

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    acooterist nikli şahıs forumlarda bu tür yorumlar yapıyo..ben mesajları şikayet ediyorum sizden de etmenizi isterim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı scooterist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parayı çöpe atma
    olur seni çöpe atalım

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    parayı çöpe atma
    ben parayı attım ama çöpe değil mondialin kesesine, hiç de pişman degilim
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    parayı çöpe atma
    2007'de ramzey qm200gy alırkende aynı lafı söylemişlerdi
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

parayı çöpe atmayalım da hiç kusura bakma yamaha nın 125 lik krossuna 7500 tl veremem .
    alijian bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    ozrace arkadasım ben orda yazım hatası yapmısım sende tersinden anlamak istemisin benim demek istediğim arkaya 2. kisi almak yani toplamda bende dahil 2 kişi olması motorun üzerinde. motor saten yüksek kullanımı zor olacaktır birde arkada biri daha olursa dahada zor olurmu diye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

centiko arkadasım verdiğin bilgiler için teşekkürler anladımki 150 x-treme max benim boyuma uygun değil kullanımı zor olacak galiba benim için bende MONDiAL 150 MR VULTURE almaya karar verdim ve coğunlukla toprak taş karısımı arazi yolunda kullancam inşanlah bir sıkıntı yasamam bu motor yarı yolda bırakmaz benı siz nederseniz ????

isg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan xplore 200 CROS
    ozrace arkadasım ben orda yazım hatası yapmısım sende tersinden anlamak istemisin benim demek istediğim arkaya 2. kisi almak yani toplamda bende dahil 2 kişi olması motorun üzerinde. motor saten yüksek kullanımı zor olacaktır birde arkada biri daha olursa dahada zor olurmu diye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

centiko arkadasım verdiğin bilgiler için teşekkürler anladımki 150 x-treme max benim boyuma uygun değil kullanımı zor olacak galiba benim için bende MONDiAL 150 MR VULTURE almaya karar verdim ve coğunlukla toprak taş karısımı arazi yolunda kullancam inşanlah bir sıkıntı yasamam bu motor yarı yolda bırakmaz benı siz nederseniz ????
    Arkadaşım birde kanuninin kros 150 modeli var onun boyunun kısa olduğunu söylüyorlar forumda. Bence bu motor seni tatmin edebilir bir bak istersen.
    DÖRT TEKER BEDENİMİ İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR...!!!

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200

madem toz toprak yol agırlıklı kullanacaksın kanuni cross a bakman konusunda ısrarlıyım,stabilize yol için bence daha ideal olur, almayı düşündüğünüz model daha çabuk ses yapıp sağı solu gevseyecektir, ve kacınılmaz son dökülecektir, çünkü cadde kullanımı için bir model secmişsiniz. ama karar sizin şimdiden hayırlı olsun

Alıntı isg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım birde kanuninin kros 150 modeli var onun boyunun kısa olduğunu söylüyorlar forumda. Bence bu motor seni tatmin edebilir bir bak istersen.
    bizzat ben söylüyorum üstüne oturdugum zaman topuklarım yere tam basıyordu ve dizlerimide azda olsa kırıyordum, üstüne çömelir gibi oluyordum
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    [QUOTE=ismo61;2644725]ozrace arkadasım ben orda yazım hatası yapmısım sende tersinden anlamak istemisin benim demek istediğim arkaya 2. kisi almak yani toplamda bende dahil 2 kişi olması motorun üzerinde. motor saten yüksek kullanımı zor olacaktır birde arkada biri daha olursa dahada zor olurmu diye.[COLOR="Silver"]

tersinden anlamak değil okuyunca anlaşıldığı gibi anladım ben.sen yapmıyacaksın ama yapanlar var...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200

Arkadaslar kanuni cross 150 almayı düşünen varsa
    Adana da gizerler kampanya yapmıs 3100 tl
    artı pesin fiyatına 10 taksit, plaka ruhsat hariç, plakalı olarak almak istersen plaka masraflarını peşin istiyorlar

ilgilenenlere duyurulur
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

arkadaşlar motoru alalı 1 ayı geçti dün ilk defa uzun yolda denedim adana tarsus mersin güzergahlarında. otobanda tarsus adana arası 100 110nun altına düşmedim banamısın demedi maşallah

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı mtht1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motoru alalı 1 ayı geçti dün ilk defa uzun yolda denedim adana tarsus mersin güzergahlarında. otobanda tarsus adana arası 100 110nun altına düşmedim banamısın demedi maşallah
    sizinle tanısmak isterim bu motor adana da sadece ikimizde var gibi
    size MT üzerinden özel msj attım bakarsanız sevinirim
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    Slm arkadaslar malesef kanuni cross da bulamadım oyuzden mondial 150 mr aldım cumartesi gunu. Motor bana biraz kücük geldi ama idare etcez insanlah dagılmaz bu yollarda. Ben Urfada ikamet ediyorum ne Urfada nede Mardinde kanuni yok mondialide bir yerde bulabildim zoraki mardinde bir satıcıda.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)