Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

hadi hayırlısı olsun. fotoğraf koyarsın artık bekleriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sonunda bende aranıza yeni motorumla katıldım. pazartesi insallah teslim alacam
    CROSS X-TREME MAX 150
    Kardeş ciddi misin? Fuardan sonra gelecek diye biliyodum bayilere bayiden öyle demişlerdi bana .

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Tabi ki ne demek hele bi teslim alayım, biryerde vardı kartıma uygun taksiti yoktu bende baska bayiden aldım ama onunda elinde yoktu hemen sipariş verdi hafta sonuna alacam hayırlısıyla, kargo yu bekliycez :(

---------- Post added at 00:57 ---------- Previous post was at 00:55 ----------

Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı olsun. fotoğraf koyarsın artık bekleriz.
    Tabi ki ne demek hele bi teslim alayım, biryerde vardı kartıma uygun taksiti yoktu bende baska bayiden aldım ama onunda elinde yoktu hemen sipariş verdi hafta sonuna alacam hayırlısıyla, kargo yu bekliycez :(

---------- Post added at 01:00 ---------- Previous post was at 00:57 ----------

Alıntı tcs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ciddi misin? Fuardan sonra gelecek diye biliyodum bayilere bayiden öyle demişlerdi bana .
    Kardes adana bayilerinde suan hazırda var, satısta yani...

Bugün bayiye gittim inceledim motoru . Süper bi görüntüsü var çok yakışıklı tipi oldukça kalıplı ybr alıcaktım vazgeçtim bu makineden alıcam .

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Bu motorda kopyaymıs ama olsun ben motorumdan gayet memnunum

http://umglobal.com/es/index.php/dou...r#.T06jFHlUQoE

Hayırlı olsun performansı falan nasıl? anlat biraz yav

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu motorda kopyaymıs ama olsun ben motorumdan gayet memnunum

http://umglobal.com/es/index.php/dou...r#.T06jFHlUQoE
    Kopya falan değil, en azından verdiğiniz linkteki motordan kopya değil, um motor da mondial gibi bir çinli üreticiden alıp üzerine markasını bastırıyor. Sattığı modeller düpedüz çinli.

resulyekeler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    Tabi ki ne demek hele bi teslim alayım, biryerde vardı kartıma uygun taksiti yoktu bende baska bayiden aldım ama onunda elinde yoktu hemen sipariş verdi hafta sonuna alacam hayırlısıyla, kargo yu bekliycez

kardeş hayırlı olsun.resimlerini ve izlenimlerini paylaşırsan seviniriz

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kopya falan değil, en azından verdiğiniz linkteki motordan kopya değil, um motor da mondial gibi bir çinli üreticiden alıp üzerine markasını bastırıyor. Sattığı modeller düpedüz çinli.
    Kopya sözü yanlış oldu galiba,
    sadece sunu söylemeliyim motorumdan oldukça memnunum, çekiş gücü muhteşem, hiç de 150 lik gibi değil, ama şuan rodaj da oldugun dan limitlerine cıkmıyorum, çeyrek kol gaz turu böyleyse sonrasını düşünemiyorum, en kısa sürede resimler eklenecek

---------- Post added at 10:57 ---------- Previous post was at 10:49 ----------

fuarda dikkatlice inceledim motoru, malzeme kalitesi diğer çinli motorlara göre oldukça iyi. motor blogu, bağlantı yerleri, borular, ve aksam gayet sağlam görünüyor.
    3.500 gibi bir rakama hafif enduro keyfi yaşanabilir.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Lastikleri beklemediğim kadar iyi yol tutuş sağlıyor, son sürati merak edenler için de cok rahat 80 km/s gördüm, ama dediğim gibi rodaj dolayısıyla motorumun üst limitlerine cıkmadım, suan sadece 150km de, gün gectikce sorularınıza cevap vermeye ve deneyimlerime yer vermeye calısacagım.

---------- Post added at 11:11 ---------- Previous post was at 11:09 ----------

Ben aslında kanuni cross 150 almayı düşünerek bayiye gitmiştim fakat yanında mondiali görünce fikrim anında değişti ve aynı gün mondil imi aldım, cıktım

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bende fuar'da inceledim.ne yalan söyleyim 150cc olmasına karşı bayağı kalıplı duruyor.malzemeler kaliteli.şasesi kanuni den daha güzel duruyor.benim bile aklıma yattı açıkçası bu ara kros bakıyorum sıfır almak istemiyorum ama bu motor çok hoşuma gitti
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

resulyekeler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    Kopya sözü yanlış oldu galiba,
    sadece sunu söylemeliyim motorumdan oldukça memnunum, çekiş gücü muhteşem, hiç de 150 lik gibi değil, ama şuan rodaj da oldugun dan limitlerine cıkmıyorum, çeyrek kol gaz turu böyleyse sonrasını düşünemiyorum, en kısa sürede resimler eklenecek

---------- Post added at 10:57 ---------- Previous post was at 10:49 ----------

http://img35.imageshack.us/img35/3161/cenkito.jpg
    CENK BEY DÜZ YOLDA SON SÜRET NE GÖRÜYOR Bİ TEST EDİP BİZE DÖNERSENİZ SEVİNİRİZ.BİKERE DENEMEK RODAJA ZARAR VERMİYOR.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Motorumun son hızını bugun yokladım 90-100 gibi bir deger görüyor fakat torku cok yüksek bir makina, 5 . viteste 50-60 km/saat hızda bile cok rahat topluyor ve hızlanıyor, eger bu hız da artıs olmazsa dişli degişme olayını düşünüyorum, motor yeni oldugundan suan yüksek devirde sübablar ses yapıyor, asıl degerleri ilk bakım sonrasında söyleyebilirim. onun haricinde yol tutus ve sehir içi kullanım konularında gayet memnunum, boyum 1.80, bayagı kemikli ve yüksek bir makina. Yakıt konusuna gelince depoyu fulleyeli 118 km oldu biraz daha yol yaptıktan sonra dolum yapıp sehir içi tüketim bilgilerini de sizlerle paylasacagım.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    Motorumun son hızını bugun yokladım 90-100 gibi bir deger görüyor fakat torku cok yüksek bir makina, 5 . viteste 50-60 km/saat hızda bile cok rahat topluyor ve hızlanıyor, eger bu hız da artıs olmazsa dişli degişme olayını düşünüyorum, motor yeni oldugundan suan yüksek devirde sübablar ses yapıyor, asıl degerleri ilk bakım sonrasında söyleyebilirim. onun haricinde yol tutus ve sehir içi kullanım konularında gayet memnunum, boyum 1.80, bayagı kemikli ve yüksek bir makina. Yakıt konusuna gelince depoyu fulleyeli 118 km oldu biraz daha yol yaptıktan sonra dolum yapıp sehir içi tüketim bilgilerini de sizlerle paylasacagım.
    paylaşım için çok teşekkürler
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

hayırlı olsun dostum bende düşünüyorum vibrasyon warmı acaba

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    allan arkadaşlar güle güle kullansın. bir gün zaten herkes enduro/cros cu olacak.

Beyler bende bugün itibariyle xtrem max sahibi oldum . 3400 e aldım bulunduğum ilçede ilk alan benim sanırım :D motorun görüntüsü süper gerçekten yanlız benzin ibresi yok motorda o kötü ama tavsiye ederim performansıda kullandıkça görecez artık .

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Beyler bide bu motorun en çok hoşuma giden tarafı trafikte giderken tepeden bakıyon yüksek olduğu için cross kullanmak keyifli gerçekten

Alıntı tcs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bende bugün itibariyle xtrem max sahibi oldum . 3400 e aldım bulunduğum ilçede ilk alan benim sanırım :D motorun görüntüsü süper gerçekten yanlız benzin ibresi yok motorda o kötü ama tavsiye ederim performansıda kullandıkça görecez artık .

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Beyler bide bu motorun en çok hoşuma giden tarafı trafikte giderken tepeden bakıyon yüksek olduğu için cross kullanmak keyifli gerçekten
    Hayırlı uğurlu olsun.İleride cross/enduro hayalim var bu konuyu devamlı kontrol edeceğim yorumlarınız benim ve benim gibiler için çok değerli.Ben torku merak ediyorum MC-X'e göre nasıldır verilerde daha az gözüküyordu sanırım.Mesela % 45 eğimli bir yolu kaç hızla yorulmadan çıkabilir?

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)