Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet aynı şeyi ben de merak ediyorum. Bir de o paketteki 26 litre çantanın yerine 33 litre çanta alınabiliyor mu yoksa illa 26 litre olacak diye şart mı var ?
    tuna motor komple paker olarak 1000liraya yakın fiyat vermişti. bu pakete dahil olanlar:
    1.koruma demiri
    2.çanta demiri+çanta (litresini hatırlamıyorum)
    3.tank pad ve depo yan padler
    4.orta sehpa
    5.tur camı

yanlışım varsa selo düzeltir.
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma aksesuar paketini sadece sıfır motosiklet aldığımızda mı alabiliyoruz yoksa ayrıyeten satışı var mı fiyatta fark eden bir durum var mı arkadaşlar.
    farketmiyor iki türlüde alabilirsiniz fiyatıda aynı yalnız almadan önce bütün bayileri arayıp fiyat sorun fiyatlar inanılmaz oynuyor 600 tl ile 950 tl ye bile satan var.
    çantayı 25 lt olarak veriyorlar 33 lt alma gibi bir lüksünüz yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba Selami, o arkadaşın kim öğrenebilirmiyim? motoru ne marka?
    o kendini biliyor
    motoru apache'dir
    canını alır motorun
    o kadar performanslıdır (maşallah)
    kimse yetişemez ona
    baş harfi sabri.
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Peki 25 litre çantaya kapalı kask sığıyor mu ? Benim 33 litre Shad SH33'e LS2 anca sığıyor çünkü. Akseuar paketli resmini yayınlayan arkadaş var mı bu başlıkta ?

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulda nerde oturuyorsun maltepede tuna oto.var orada test etme imkanın var gitmek istersen yardımcı olurum istersen hem görür inceler hemde test etmiş olursun

cbr de inceledim test ettim sym wolf 250 ide ama bana inazuma daha keyifli geldi

motor ömrü konusunda uzun ömürlü olanı tamamen kullanıcı ile alakalı bakımını yağını günü gelmeden yaptırırsan seni hiçbir motor üzmez bak mesela bir arkadaşım var normalde 3 binde yağ değişmesi gerekiyor bu bin kmde bir değiştiriyor onun motorun üstüne yok 15 bin de aynı motorlarla yarışa giriyor yetişen yok
    yani dediğim gibi önemli olan bakımı yapman hor kullanmaman

zaten sıfır alırsanda 4-5 sene boyunca sana sadece yağ masrafı çıkartır arıza sorun çıkaracayını sanmam
    Başakşehirdeyim, teşekkür ederim. İkisi de avantajları olan motosikletler. İş üzerine oturup hangisi daha iyi hissettiriyor ona bakmaya kaldı

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la olm forum önünde aşkımızı çığırtmak zorundamısın illa torpile gerek bileme kalmaz panpişim , için rahat olsun , gönül dostları kafadan 1/0 başlar skora hep öndedir hep torpilllidir bilmezmisin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

çalılıklara yaslan ölü taklidi yap yiğenim bir kaç yüzyıla kalmaz 8 bine bir inazuma düşürürsün için rahat olsun, bu arada inazumalar 12500 fırlıyor habarınız ola suzukı bayiiinden aldığım duyum bu yöndeydi malesef ,:(

ama sanada yakışır bir ınazuma biliiinmiii
    eyvallah İrfancım...kolay gelsin sanada...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    suzuki GW250 Inazuma
    Evet aynı şeyi ben de merak ediyorum. Bir de o paketteki 26 litre çantanın yerine 33 litre çanta alınabiliyor mu yoksa illa 26 litre olacak diye şart mı var ?
    Ben Florya Batuhan Motor'dan aldım farkını verirseniz(50 TL) büyük çanta veriyorlar.

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    Metehan ganga senin kulağın deliktir seversin ekşın dolu işleri, inazumanın şu GW250S modelinden haber varmı aceb
    senin istihbarat işleri sağlamdır şu yüksek mevkideki panpalarınla bi gonnekşın kursanda bilgilendirsen bizleri
    bizde karşılığında bi köfte ışınlasak burdan sana
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzukı ile hiç bir bağlantım yok abi inan...bir zamanlar 2005 yılında Ferco Motor da Murat Güzel isimli bir abimizle tanışmıştım...beni Korlas Motor yönlendirmişti eski suzukı satış müdürüydü...vesile olmuştu pıaggıo lıberty 200 almıştım..başka da suzuki ile alakam olmadı...
    mbuyuk bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    GW250S inşallah 2014'te gelir. Kısmet olursa ben de önümüzdeki yaza 250 cc'ye geçeceğim ve yeni bir model gelmezse şu an için ilk tercihim Inazuma olacak. S modelinde uzun yol da iyi olur.

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzukı ile hiç bir bağlantım yok abi inan...bir zamanlar 2005 yılında Ferco Motor da Murat Güzel isimli bir abimizle tanışmıştım...beni Korlas Motor yönlendirmişti eski suzukı satış müdürüydü...vesile olmuştu pıaggıo lıberty 200 almıştım..başka da suzuki ile alakam olmadı...
    kaderimize teslim olacaz artık

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

GW250S inşallah 2014'te gelir. Kısmet olursa ben de önümüzdeki yaza 250 cc'ye geçeceğim ve yeni bir model gelmezse şu an için ilk tercihim Inazuma olacak. S modelinde uzun yol da iyi olur.
    valla serkan kardeş çok istedim ama şimdiki inazuma da far sabit olmayınca ısınamadım motora,
    ama bu S modeli gelirse inan fiyatına falan bakmayacağım haberini aldığım anda alacağım cbf den sonra bayram ettirecek bana
    cbf den alışkanlık herhalde benimkisi, böyle kafa grenajı olmayan motora binince kendimi bile çıplak gibi hissediyorum
    mücahit_89 ve mete_han bunu beğendiler.
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    vites göstergesinin üzerinde yanıp sönen beyaz ışık ne anlama geliyor_

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vites göstergesinin üzerinde yanıp sönen beyaz ışık ne anlama geliyor_
    Vites yükselt anlamına geliyor. ekonomi ve performans için iki ayarı var. Seçtiğiniz ayara göre vites yükseltmeniz için sizi uyarıyor

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bugün akseauar paketli bir Inazumayı inceledim ve çok beğendim. Özellikle çanta demiri on numara ve Shad SH33, motorda harika duruyor. Artık bu motorla ilgili kafamdaki tek soru işareti "motor kırmızı mı olsun siyah mı" olacak.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    ben olsam kırmızı alırdım

zaten kırmızı aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:08 ----------

yardımcı olayım

Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    gw 250 s gerçekten çok şık duruyor...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gw 250 s gerçekten çok şık duruyor...

http://www.youtube.com/watch?v=SiLbrA5Q4QE
    Deşme yaramı hain panda
    nispet mi yapıyorsun ben uykuları kaybetmişim hedef belli 2014 gelsede kavuşsak şu motora vuslata beş var
    gelirse hemen bir tane ayar verecen ordan bana, gelip alıp gideceğim söz mü
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

Motosikleti
    suzuki GW250 Inazuma
    Uzun sure su mu olsun bu mu olsun scooter mu olsun vitesli mi olsun, vitesli olacaksa naked mi olsun chopper mi olsun derken genel kullanici yorumlari beni inazuma almaya itti bugun itibariyle ben de bir inazuma sahibi oldum.Benden once bircok arkadas da yorumlarini bildirdi ancak bir de benim gozumden yazmak istedim, nacizane yorumlarim sunlar olacak:
    1-) Motorun heybeti ve sesi mukemmel cbr 250'si olan arkadas " Bu ses icin bu motor alinir" dedi
    2-) Bu benim 5. motorum oldu ilk 150 cc cin mali scooterdan sonra en dusuk hacimli motorum oldu, bu yuzden su an en son motorum olan xciting 500'u nazaran tatmin etmedi ama normal bu tabi ki , bundan once diger 250 cc'lik motorlari test etme imkanim olmadigindan su an 250 ccye gore hizlanmasi mi yeterli mi super mi iyi mi vasat mi duzgun bir yorum yapamiyorum.
    3-) Genel tork egrisi cok guzel motorda neredyese hic bayilma yok, yani diyelim 6. vitestesiniz ve 70 km ile gidiyorsunuz bir anda 30a kadar dustunuz, sikinti yok yola devam sonrasinda yol acildi acin gazi devam.Bazen vites gostergesi olmasa hangi viteste oldugunuzu unutuyorsunuz.
    4-) Gosterge tablosu cok tatli ve yeterli, ozellikle aksam saatlerinde o turuncu renk cok guzel gozukuyor.
    5-) 3 modda kullanim var deniyor ama henuz modlari cozemedim, daha dogrusu ugrasmadim, ancak harbiden cok az yakiyor, bunda rodajda fazla gazlamamam ve 2 sene motorsuz gecen bos yillarin da etkisi oldu.Bu yuzden hem motor kendine gelsin hem ben de motora alisayim bu asamada gaza yuklenmeden rodaja uyarak gidecegim.Eger ben yanlis gormediysem 1 litrede 30 km yol gitmis, bu bence cok iyi bir rakam evet cok yavas dusuk devirlerde gittim ama yine de bu rakam bence cok iyi.Ancak tam anlayamadim oyle 30 km falan yaziyordu, bakalim yoksa o benim yoldaki ortalama hizim miydi anlariz sonrasinda

ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...
    Çok yakın arkadaşım almış biraz önce yanıma geldiler biraz bindim ve rahatlığına hayran kaldım gerçekten rahatlığı kullanımı çok güzel, arkadaşım kötü olmuş hatta bir kaç kişi yok bu kadar para verilir mi muhabbeti yapmış, ben de sonuna kadar hak ediyor için rahat olsun dedim. Mutlu bir şekilde yanımdan ayrıldı, akşam üstü işten erken çıkabilirsem tekrar buluşacağız biraz daha kullanıp iyice kıyaslama yapabilirim. İlk dikkatimi çeken olayı gidonun dönüşü oldu benim motordan sonra süper ya o nasıl bir dönüştür :D Ben motoru dar sokağa falan park ettiysem döneceğim zaman çalıştırmadan önce yan ayaklıkta döndürüp biniyorum
    Adem Balkan bunu beğendi.

ykocabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Karar aşaması yine...

Motor çok iyi arkadaşlar çok rahat ve kullanımı keyifli. Bu arada arkadaşım ailesinden dolayı (alırken haberleri yokmuş) dün akşam satabilirim motoru diyordu. Almayı düşünenler varsa aklınızda bulunsun telefon numarası verebilirim. Bu arada 2400 km de motor ve tertemiz sadece koltuk altı bagajında koltuğun altında çengel gibi plastik var sağda ve solda, onlardan soldaki kırılmış -+
    ama sıkıntı yapılacak bir durum değil.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    mbuyuk yok sana ınazuma sen cbf le yardır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)