Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konca cbr 125 in ilk motorundu senin şuan kaç bin oldu? Daha motorda acemisin bence 15 bini devir sonra cbr 125 şehir içinde çok kullanışsız konusunu birdaha gözden geçir bence. Uzun yolda son derece rahat VFR800 gibi touring motorlarda da benzer oturuyorsun unutma..

CBR125 te19 bin oldu şuan altımda oyuncak gibi oldu, çok kıvrak oldukça hafif. 6000-7000 km ye kadar bende seninle aynı şeyi söylerdim büyük ihtimal.

Bu arada cbr 125 inişlerde ve hafif egimde inazuma kovalayabilir ama bu düzde ondan hızlı olduğu ve tokatlayacağı anlamına gelmez.

ben testlerimde 0-100 ü 15 sn civarında yakalıyorum. kabaca inazuma 9.5 saniyede görür.

Cbr 125 iyi hoşda yokuşlarda ve önden gelen rüzgarlarda düşük torkun bedelini ödüyor.

iniş çkışlı, virajlarda yavaşlayıp tekrar hızlanman gereken yollarda (örn antalya -denizli arası) cbr 125 sürücüsü istediği kadar motorunu yalamış yutmuş gözü kara olsa da bi süre sonra inazumayı kaybeder yetişemez.

Yani abartmayalım. 250 cc sıvı sogutmalı bir japon motoru 4 zamanlı bir japon 125'liğe geçilmez

Not: İnazuma kullandım
    Motoru uzun süre kullanmakla ne ilgisi olduğunu anlayamadım benim saten şikayetim yokuş aşağı değil yokuş yukarı çıkarken birde motor istediğim güce gelmesi için çok devir çevirmesi gerekiyo motoru bağırtmayı sevmiyorum sanırım cbr250 alicam inazuma fazla ağır ve yedek parça sorunu var gibi gözüküyor :( inazuma cbr lardan konforlu olacağı kesin hem benim hemde artçı için bu arada daha 3 bin km deyim :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki GW250 Inazuma
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru uzun süre kullanmakla ne ilgisi olduğunu anlayamadım benim saten şikayetim yokuş aşağı değil yokuş yukarı çıkarken birde motor istediğim güce gelmesi için çok devir çevirmesi gerekiyo motoru bağırtmayı sevmiyorum sanırım cbr250 alicam inazuma fazla ağır ve yedek parça sorunu var gibi gözüküyor :( inazuma cbr lardan konforlu olacağı kesin hem benim hemde artçı için bu arada daha 3 bin km deyim :D
    Ben cbr 250 de 125 de kullanmadim ancak cbr 250 kullanan arkadas inazumayi kullandiktan sonra inanilmaz rahat oldugunu soyledi ben onun yalancisiyim . Kendi motorumu ovmek hosuma gitmez, inazumanin cift silindirli bir 250 cc icin beklenenden daha az performans sagladigi konusunda hemfikirim ancak tork farki ile bunu zaten kapiyor, yani cbr 250 ile 160-165e cikarsin zorlarsin dogru inazuma ile goren var mi bilmiyorum( cift silindirli olmasina ragmen) ama normal gidecegin hizlar olan 120 km/h mesela 1 saat gittikten sonra inazumadan nasil kalkar insan cbr'dan nasil kalkar artcili kullanacaksan hele bunu en az 10 kez dusunmesi gerek insanin bence.Top speed'deki 10-15 km'lik fark benim acimdan cok ama cok da onemli degil.Amartisorlerden hic bahsetmiyorum bile.....
    ASİL_1 bunu beğendi.

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Alıntı metalgamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben cbr 250 de 125 de kullanmadim ancak cbr 250 kullanan arkadas inazumayi kullandiktan sonra inanilmaz rahat oldugunu soyledi ben onun yalancisiyim . Kendi motorumu ovmek hosuma gitmez, inazumanin cift silindirli bir 250 cc icin beklenenden daha az performans sagladigi konusunda hemfikirim ancak tork farki ile bunu zaten kapiyor, yani cbr 250 ile 160-165e cikarsin zorlarsin dogru inazuma ile goren var mi bilmiyorum( cift silindirli olmasina ragmen) ama normal gidecegin hizlar olan 120 km/h mesela 1 saat gittikten sonra inazumadan nasil kalkar insan cbr'dan nasil kalkar artcili kullanacaksan hele bunu en az 10 kez dusunmesi gerek insanin bence.Top speed'deki 10-15 km'lik fark benim acimdan cok ama cok da onemli degil.Amartisorlerden hic bahsetmiyorum bile.....
    Katılıyorum . 1gün içinde cbr 125 r ile 400km yol yaptım 4gün boyun bilek ve omuz ağrısı çektim keza 250r da farklı değil . Bu yüzden inazumayla devam etmeye karar verdim .

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    İnazuma şehir içi, şehir dışı, uzun yol, gezinti kamp vb gidişatlar için rahat olsun konforlu titreşimsiz olsun popom elim uyuşmasın touring tadında olsun oturaklı olsun, ortalama 110-120 giderim maksimum 130-140 bazen çıkarım diye düşünülüyorsa piyasaki en ideal motosiklettir.

10km top speedde farklılık hiç bir şeydir ancak rahatlık ve konfor herşeydir.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hız mevzusunu 2. paragrafı sana yazmadım , burdaki tartışma için yazdım.

Motorla daha tam bütünleşmediysen dar manevralarda daha zorlanıyorsan motor üzerinde daha fazla efor ve dikkat harcarsın, bu da motoru sana yorucu kılabilir.

ilk 10 bin bu olur Ama ST tarzı daha sportif yapıyı gerektiriyor. Göbekli, vucut kaslarını hiç çalıştırmayan bütün kaslarını uykuya yatırmış biri için yorucu olabiliyor.

Biraz hareketli ve fitsen cbr125 de comuter niyetine de gidiyor
    Konca bunu beğendi.

İnazumayi yakindan incelemis ve test etm8s olaraktan kaliteli ve agirbasli bir naket olarak gordum ve surus hissi yola gayet hakim ve kendinden emin hareket eden motor tek kafami karistiran teknik nokta motorunun niye silindir basina iki sibop olupta 4 sibop olmadigi dohc motorun daha uzun omurlu olacagini dusunuyorum selam tum suzuki dostlari suzuki candir

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bi kere iki motorun klasmanı ayrı biri naked biri ss amacınız nedir..inazuma kalkarken daha harcar

Motosikleti
    suziki inazuma
    arkadaşlar suziki inazumanın orta standına ihtiyacım var yapan satan bildiğiniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

ICMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA

RESİM EKLEYEYİM DEDİM.

--MOTOSİKLETSİZ OLMUYOR YAV--

Motosikleti
    Suzuki GW 250 İnazuma
    Merhaba İbrahim Canan Bey, üyeliğiniz ve motorunuz hayırlı olsun.Suzuki GW 250 İnazuma motosikletiniz için orta stand sehpa ihtiyacınız için Gaziantep - Şehitkamil ' de Usta Motor - Mustafa Kış ' a (GSM.0532-3557557) uğrarsanız sanırım size yardımcı olurlar veya yönlendirme yapabilirler.Herkese kazasız belasız, sürüşler dilerim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:33 ----------

Alıntı ICMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ICMAN KÖRFEZ ' li resimde de bir başka güzel görünüyor motorunuz, Allah (c.c) kazasız belasız binmeyi cümlemize nasip eylesin inşaallah...

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    https://www.facebook.com/events/193456120839781/
    antalya civarindaki tum motosikletseverler gezimize davetlidir geziye katilmak isteyen arkadaslar linkin bulundugu facebook grubundan bulusma noktalarinin ve saatlerinin kararlastirilmasi icin bizimle iletisim kurabilirler

250cc MOTOSIKLET KULLANICILARI GRUBU

ICMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı Naci/Suzuki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba İbrahim Canan Bey, üyeliğiniz ve motorunuz hayırlı olsun.Suzuki GW 250 İnazuma motosikletiniz için orta stand sehpa ihtiyacınız için Gaziantep - Şehitkamil ' de Usta Motor - Mustafa Kış ' a (GSM.0532-3557557) uğrarsanız sanırım size yardımcı olurlar veya yönlendirme yapabilirler.Herkese kazasız belasız, sürüşler dilerim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:33 ----------

Merhaba ICMAN KÖRFEZ ' li resimde de bir başka güzel görünüyor motorunuz, Allah (c.c) kazasız belasız binmeyi cümlemize nasip eylesin inşaallah...
    ALLAH razı olsun.
    --MOTOSİKLETSİZ OLMUYOR YAV--

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Selamun Aleykum Arkadaşlar.

Önümüzdeki sezon yeni bir motorsiklet almayı düşünüyorum. Daha öncesinde Hyosung GV 250 (criuser) motorsikletim vardı ve acemiliğimi attığım sıfır km ilk motorumdu, 4500 km de sattım hayatımdaki motorsiklet deneyimimde bukadardır. Bahar döneminde bütçeme göre bir motorsiklet almak istiyorum ve araştırma içerisindeyim bu bağlamda sizlere Suzuki İnazuma hakkında sorularım olacak sabırla bu yazıyı okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle tarz konusunda belli bir tercihim yok tabiki yakışıklı güvenli ve performanslı, konforlu, ergonomik bir motorsiklet herkes ister ama bu özelliklerin hepsini bir arada bulunduran bir motor bütçeye göre bulmak zor diye düşünüyorum. Hyosung GT 250 R ile başladığım motorsiklet araştırmam geçen hafta seyretmiş olduğum Altın Elbiseli Adam 250 cc karşılaştırması programından sonra Suzuki inazumaya yoğunlaştı ve Honda cbr 250 r ile arasında kalma noktasında olsamda inazuma daha ağır basıyor. Sebeplerini soracak olursanız bir motorsikletten istediklerimi anlattığımda vede sorduğum sorulardan sonra göreceksiniz.

Öncelikle şubat 2012 de aldığım A2 ehliyetimden sonra, ilk motorumla, Ankara da, sabahın en sıkışık trafiğinde, kartel yollardaki akan trafiklerde, Ankaranın bayağı dik sayılacak kadar zor yokuşlarındaki en sıkı trafiklerde, gece sürüşlerinde, soğuk hava sürüşlerinde ve Ankara- Niğde, Niğde-Konya ve mevcut ilçelerinde edindiğim uzun yol - uzunyol gece sürüşleri- uzun yolda gece ve aynı anda yağmurlu soğuk hava sürüşlerimden edindiğim deneyimlerimden sonra motorsiklet alırken ki önceliklerim tamamen değişti.

Şimdi inazuma için sorularıma geliyorum:

Not: Motorsikleti genelde diğer araçlarla kıyaslıcam.

Şehir İçi:

1. İnazuma ile trafik ışıklarında ilk kalkışta otomobillere fark atabilirmiyim ve bu fark kaç metredir. Metre diyorum çünkü illaki diğer otomobiller beni kısa sürede yakalayacaklar.

2. Trafik akarken bir anda hızlanmak istesem gazı açmak istediğimde inazumanın tepkisi nasıldır. Bu konuda tatmin olurmuyum ( bunu bir racing motora göre sormuyorum, diğer araçlara göre gazı açtığımda anlık bir şekilde seri ve atak bir performans yakalarmıyım)

3. Dur kalklı bir trafikte, düşük hızda, kendime kaçacak boşluklar ararken inazumayı kolayca kontrol edebilirmiyim çünkü motorun ağır olduğundan bahsediliyor.

4. İnazumada vites kolayca boşa alınıyormu bir önceki motorumda bu kronik bir sorundu, trafik ışıklarında bile vitesi boşa hiç alamadım.

5. Çok konforlu olduğunu duydum, Türkiye yollarına göre çok mükemmel bir durum çünkü ne zaman bir çukurdan çıkıp diğerine gireceğiniz hiç belli olmuyor, bu konudaki görüşleriniz nelerdir.

6. Gece aydınlatması nasıldır, far ayarı kolaymıdır.

7. Yokuşlarda kalkerken denge olayında ağırlığından dolayı bir zorluk yaşarmıyım.

8. Debriyaj kavraması ve yumuşaklığı ani vites geçişlerinde vuruntuya sebep olurmu ( gerçi bu kullanıcıya göre değişebilir)

9. Son olarak şehir içi trafiğinde diğer motorsikletler hariç diğer araçlara göre atak ve şehir içi trafiğinde daha avantajlı diyebilirmiyiz.

Şehirler arası yollarda:

1. İvmelenmesi nasıldır.

2. Benim için çok önemli değil ama son hız nedir.

3. Ortalama 100-120 km arası hızlarda uzun süre gidebilirmiyim.

4. İlk 2 saatlik sürüşte hiç dinlenmezsem bel-sırt-kol-kuyruk sokumu gibi ağrılar oldukça rahatsız edici hatta keşke bir dursamda şöyle 10 dakika rahatlasam denecek boyutlara geliyormu. Yada bu ağrıları hiç yaşamıyormuyum.

5. Kamyon ve otobüs gibi büyük araçları kolayca sollayabilirmiyim.

6. Sollamalarda bir otomobilden daha atak davranırmıyım.

7. İnazumanın performans vitesi nedir, mesela bir önceki motorumda 3. Vitese çekip sollamaya çıktığımda motorum şahlanır gibi olurdu en performanslı vitesim 3. Vitesti

8. Yokuşlarda bayılma olurmu yoksa yüksek viteslerde bile rahtça hızlanırmıyım

9. Fren ve süspansiyon konusunda tatmin olurmuyum.

10. Virajlarda stabilitemi rahatlıkla koruyabilirmiyim.

11. Gece sürüşlerinde kısa ve uzun farlar tatmin edicimi.

12. Yağmurlu bir havaya yakalanırsam tekerimin iyi olduğunu varsayarsak motoru zaptetmem nasıldır.

13. Rüzgarlı havalarda sert bir rüzgarın beni savurmasına karşıkoyabilirmiyim ( benim için hayati bir mesele çünkü diğer motorumla bunu çokça yaşadım)

14. Özellikle kamyon sollarken oluşan kısa süreli hava akımından kaynaklanan sallanmada etkilenme, böyle bir durumda motoru kolayca toparlayabilirmiyim.

Genel sorular:

1. Diyelim tazyikli suyla yıkattım akibeti ne olur

2. Gerektiğinde debriyaj vs ayarlarını kendim yapsam bu tarz oynamalara karşı tepkisi ne olur.

3. Kullanırken keşke şurasıda şöyle olsaydı dediğiniz yönü nedir.

4. Gerçekten iyikide bu motora bu parayı vermişim dedinizmi kendi kendinize

5. Son olarak gerçektende İnazuma gw 250 s türkiyeye gelecekmi bir bilginiz varmı ve performans ve diğer konularda dahamı hantal kalır yoksa aynımı olur.

Cevaplarınız için teşekkür ederim .

Selametle
    Yılın Muhtelif Aylarında Kapsama Alanı Dışındayım

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı ICMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga daha büyük yazamadınmı :D Kazasız belasız sürüşler..
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Bugün Suzuki distribütörünü aradım inazuma gw 250 s Türkiyeye gelmesi 2015 nulabilirmiş.

apophis2026 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette51/cbf150/ınazuma
    Alıntı acemi06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum Arkadaşlar.

Önümüzdeki sezon yeni bir motorsiklet almayı düşünüyorum. Daha öncesinde Hyosung GV 250 (criuser) motorsikletim vardı ve acemiliğimi attığım sıfır km ilk motorumdu, 4500 km de sattım hayatımdaki motorsiklet deneyimimde bukadardır. Bahar döneminde bütçeme göre bir motorsiklet almak istiyorum ve araştırma içerisindeyim bu bağlamda sizlere Suzuki İnazuma hakkında sorularım olacak sabırla bu yazıyı okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle tarz konusunda belli bir tercihim yok tabiki yakışıklı güvenli ve performanslı, konforlu, ergonomik bir motorsiklet herkes ister ama bu özelliklerin hepsini bir arada bulunduran bir motor bütçeye göre bulmak zor diye düşünüyorum. Hyosung GT 250 R ile başladığım motorsiklet araştırmam geçen hafta seyretmiş olduğum Altın Elbiseli Adam 250 cc karşılaştırması programından sonra Suzuki inazumaya yoğunlaştı ve Honda cbr 250 r ile arasında kalma noktasında olsamda inazuma daha ağır basıyor. Sebeplerini soracak olursanız bir motorsikletten istediklerimi anlattığımda vede sorduğum sorulardan sonra göreceksiniz.

Öncelikle şubat 2012 de aldığım A2 ehliyetimden sonra, ilk motorumla, Ankara da, sabahın en sıkışık trafiğinde, kartel yollardaki akan trafiklerde, Ankaranın bayağı dik sayılacak kadar zor yokuşlarındaki en sıkı trafiklerde, gece sürüşlerinde, soğuk hava sürüşlerinde ve Ankara- Niğde, Niğde-Konya ve mevcut ilçelerinde edindiğim uzun yol - uzunyol gece sürüşleri- uzun yolda gece ve aynı anda yağmurlu soğuk hava sürüşlerimden edindiğim deneyimlerimden sonra motorsiklet alırken ki önceliklerim tamamen değişti.

Şimdi inazuma için sorularıma geliyorum:

Not: Motorsikleti genelde diğer araçlarla kıyaslıcam.

Şehir İçi:

1. İnazuma ile trafik ışıklarında ilk kalkışta otomobillere fark atabilirmiyim ve bu fark kaç metredir. Metre diyorum çünkü illaki diğer otomobiller beni kısa sürede yakalayacaklar.

2. Trafik akarken bir anda hızlanmak istesem gazı açmak istediğimde inazumanın tepkisi nasıldır. Bu konuda tatmin olurmuyum ( bunu bir racing motora göre sormuyorum, diğer araçlara göre gazı açtığımda anlık bir şekilde seri ve atak bir performans yakalarmıyım)

3. Dur kalklı bir trafikte, düşük hızda, kendime kaçacak boşluklar ararken inazumayı kolayca kontrol edebilirmiyim çünkü motorun ağır olduğundan bahsediliyor.

4. İnazumada vites kolayca boşa alınıyormu bir önceki motorumda bu kronik bir sorundu, trafik ışıklarında bile vitesi boşa hiç alamadım.

5. Çok konforlu olduğunu duydum, Türkiye yollarına göre çok mükemmel bir durum çünkü ne zaman bir çukurdan çıkıp diğerine gireceğiniz hiç belli olmuyor, bu konudaki görüşleriniz nelerdir.

6. Gece aydınlatması nasıldır, far ayarı kolaymıdır.

7. Yokuşlarda kalkerken denge olayında ağırlığından dolayı bir zorluk yaşarmıyım.

8. Debriyaj kavraması ve yumuşaklığı ani vites geçişlerinde vuruntuya sebep olurmu ( gerçi bu kullanıcıya göre değişebilir)

9. Son olarak şehir içi trafiğinde diğer motorsikletler hariç diğer araçlara göre atak ve şehir içi trafiğinde daha avantajlı diyebilirmiyiz.

Şehirler arası yollarda:

1. İvmelenmesi nasıldır.

2. Benim için çok önemli değil ama son hız nedir.

3. Ortalama 100-120 km arası hızlarda uzun süre gidebilirmiyim.

4. İlk 2 saatlik sürüşte hiç dinlenmezsem bel-sırt-kol-kuyruk sokumu gibi ağrılar oldukça rahatsız edici hatta keşke bir dursamda şöyle 10 dakika rahatlasam denecek boyutlara geliyormu. Yada bu ağrıları hiç yaşamıyormuyum.

5. Kamyon ve otobüs gibi büyük araçları kolayca sollayabilirmiyim.

6. Sollamalarda bir otomobilden daha atak davranırmıyım.

7. İnazumanın performans vitesi nedir, mesela bir önceki motorumda 3. Vitese çekip sollamaya çıktığımda motorum şahlanır gibi olurdu en performanslı vitesim 3. Vitesti

8. Yokuşlarda bayılma olurmu yoksa yüksek viteslerde bile rahtça hızlanırmıyım

9. Fren ve süspansiyon konusunda tatmin olurmuyum.

10. Virajlarda stabilitemi rahatlıkla koruyabilirmiyim.

11. Gece sürüşlerinde kısa ve uzun farlar tatmin edicimi.

12. Yağmurlu bir havaya yakalanırsam tekerimin iyi olduğunu varsayarsak motoru zaptetmem nasıldır.

13. Rüzgarlı havalarda sert bir rüzgarın beni savurmasına karşıkoyabilirmiyim ( benim için hayati bir mesele çünkü diğer motorumla bunu çokça yaşadım)

14. Özellikle kamyon sollarken oluşan kısa süreli hava akımından kaynaklanan sallanmada etkilenme, böyle bir durumda motoru kolayca toparlayabilirmiyim.

Genel sorular:

1. Diyelim tazyikli suyla yıkattım akibeti ne olur

2. Gerektiğinde debriyaj vs ayarlarını kendim yapsam bu tarz oynamalara karşı tepkisi ne olur.

3. Kullanırken keşke şurasıda şöyle olsaydı dediğiniz yönü nedir.

4. Gerçekten iyikide bu motora bu parayı vermişim dedinizmi kendi kendinize

5. Son olarak gerçektende İnazuma gw 250 s türkiyeye gelecekmi bir bilginiz varmı ve performans ve diğer konularda dahamı hantal kalır yoksa aynımı olur.

Cevaplarınız için teşekkür ederim .

Selametle
    cbf 150 yi 1 yıl 7000 km kullandıktan sonra arayışa girip yukarıdaki 9+14+5 madde de sorduğun sorulara cevap veremediğinden Nisan 2013 te inazumalandım.Şu an 5000 deyim Özetle ;
    95 kg olmama rağmen;
    Yeşilin yanmasıyla araçlar ikilemeden ben 3 le 90 lı km lere çıkıyorum.
    Gece yi boş ver gündüz bile uzunları yakınca uyarıyorlar.
    Kafayı takanlar olursa anca peşime takılıp yakalıyorlar bende onlara yol verip karışmıyorum.
    Yokuş mokuş, rüzgar, tınlamıyor.
    Frenleme de iyi;
    Tek eksileri bana göre;
    Lastik hemen değişmeli,
    Devirli agresif kullanımda 1 depo(şehir içi) 250 km yi zor yakalıyor.1 kez yolda kaldım.Şansıma benzinlik 500m yakındı ama gel bana sor nası götürdüğümü.
    Bu motora iyi ki bu parayı vermişim....ama tarzım değil F650 GS ye geçmeliyim
    yaza....
    al sen al ...tam aradığın motor bu....al....al.
    abeciMotoru ve piyanist_irf bunu beğendiler.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/124042-inazumasina-ozel-yapim-arka-40-dis-disli-isteyen-varmi.html#post3200685
    arkadaşlar..inazuma için devri düşürmek isteyenler varsa,küçültülmüş arka dişli yapmaya karar verdik..
    isteyenler bana ulaşabilirler...

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/124042-inazumasina-ozel-yapim-arka-40-dis-disli-isteyen-varmi.html#post3200685
    arkadaşlar..inazuma için devri düşürmek isteyenler varsa,küçültülmüş arka dişli yapmaya karar verdik..
    isteyenler bana ulaşabilirler...

2 kisi istediginide soylede tedirgin olmasi arkadaslar

Motosikleti
    Cbf150
    Motorlarına yeni kavuşanlara hayırlı olsun

[

Şu hali güzelmiş.

[
    Adem Balkan bunu beğendi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 kisi istediginide soylede tedirgin olmasi arkadaslar
    evet onu atlamışım..şu anda 2 adet yapacağız..hafta sonuna kadar isteyenler ulaşırlarsa ilk partiden faydalanabilirler.

geç kalanlar daha ileri bir tarihteki imalatı bekleyebilirler..
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)