Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Ducati Monster'in çakmasıyım diye resmen bağıran Honda VTR 250 ..
    En azından iyi birşeyin çakması tasarımı italyanlara benzeyen hangi japon ducati çakması değil ki? Bende V Twin sever olarak inazuma mı VTR mi deseler sanırsam VTR derdim Hatta Benim Tokur'un yavrusu 250 Comet derdim
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim göremediğim bişey mi var inazuma da
    bu segmente naked motor türkiyede başka yok..
    sym nin 10,280 TL ye satıldığı ve alıcı bulduğu ülkede 9,850 ye suzukiyi neden almayalım..
    Dua edelimde suzuki adam yerine koyup bi motor yolluyor buraya..
    Honda yıllardır ekmek yer bu ülkeden, talepleri karşılayamaması onun ayıbı...

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Koray Kardeşim ve Motoseyyah abi, yeni motosikletleriniz hayırlı olsun inaşallah, dilerim vaad ettikleri zamanda gelir ve teslim alırsınız motorlarınızı. Bizlerde sayenizde görür ve inceleriz. Piyasaya tüm diğer modellerinde olduğu gibi idealı ve isim kalitesi ile birlikte problemsiz girmeyi başarırsa benim içinde ilerde güzel bi seçenek olacaktır.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu segmente naked motor türkiyede başka yok..
    sym nin 10,280 TL ye satıldığı ve alıcı bulduğu ülkede 9,850 ye suzukiyi neden almayalım..
    Dua edelimde suzuki adam yerine koyup bi motor yolluyor buraya..
    Honda yıllardır ekmek yer bu ülkeden, talepleri karşılayamaması onun ayıbı...
    Pardon ya, son cümleniz size de saçma gelmedi mi?? Honda bu ülkeden ekmek yiyorsa diğer ülkelerden pasta börek yiyordur ozaman. TR ye en çok önem veren marka Honda, onun da getirdiği modeller ortada. TR nin global motosiklet dünyasındaki yeri, var ile yok arasında bişey... Ülkemizdeki ÖTV ve diğer vergiler(benzin dahil) ortadayken, Atina,Roma,Paris,Madrid ve Amsterdam gibi metropollerden sonra istanbuldaki(ve diğer şehirlerdeki) motor kullanım/tercih durumunu da görmezden gelerek kıçı kalkık tavuklar gibi(tabirimi mazur görün) etrafta dolanıp model beğenmiyoruz, 1500 den fazla motosiklet fabrikası olan Çine tükürüyoruz...Sonra da vay Suzuki bize ayıp etti, yok hondayı protesto edelim vay efendim yamahanın bitarafı kalkmış.... Ülke olarak bizi zigleyen yok, biz burda birbirimizi yiyoruz. Yurt dışında satılan çinlilerin 1/3 ü bile TR ye gelmiyor, çinliler bile TR ye ihraç etmeye üşeniyorlar... Motor piyasasında TR diye biryer yok desem abartmış olmam...

Anlamıyorum nedir böyle tripler, "hondaın ayıbı" felan.... Senin devletin verginin üstüne vergi koysun, sonra hodaya sövelim niye model getirmiyor diye...
    karapara ve trgy bunu beğendiler.
    #sürenadam

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray Kardeşim ve Motoseyyah abi, yeni motosikletleriniz hayırlı olsun inaşallah, dilerim vaad ettikleri zamanda gelir ve teslim alırsınız motorlarınızı. Bizlerde sayenizde görür ve inceleriz. Piyasaya tüm diğer modellerinde olduğu gibi idealı ve isim kalitesi ile birlikte problemsiz girmeyi başarırsa benim içinde ilerde güzel bi seçenek olacaktır.
    eyvallah ethem abi, zaman sıkıntısı yok.. bizim amacımız piyasaya ilk girdiği fiyattan almaktı.. sezon başlayınca kesinlikle bu fiyat olmayacak..
    üstelik hele 5 tane satarsa hayırlı işler..

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    eyvallah ethem abi, zaman sıkıntısı yok.. bizim amacımız piyasaya ilk girdiği fiyattan almaktı.. sezon başlayınca kesinlikle bu fiyat olmayacak..
    üstelik hele 5 tane satarsa hayırlı işler..
    Evet, model tutarsa, ki muhtemelen tutacak. Kesin piyasası yükselecektir.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon ya, son cümleniz size de saçma gelmedi mi?? Honda bu ülkeden ekmek yiyorsa diğer ülkelerden pasta börek yiyordur ozaman. TR ye en çok önem veren marka Honda, onun da getirdiği modeller ortada. TR nin global motosiklet dünyasındaki yeri, var ile yok arasında bişey... Ülkemizdeki ÖTV ve diğer vergiler(benzin dahil) ortadayken, Atina,Roma,Paris,Madrid ve Amsterdam gibi metropollerden sonra istanbuldaki(ve diğer şehirlerdeki) motor kullanım/tercih durumunu da görmezden gelerek kıçı kalkık tavuklar gibi(tabirimi mazur görün) etrafta dolanıp model beğenmiyoruz, 1500 den fazla motosiklet fabrikası olan Çine tükürüyoruz...Sonra da vay Suzuki bize ayıp etti, yok hondayı protesto edelim vay efendim yamahanın bitarafı kalkmış.... Ülke olarak bizi zigleyen yok, biz burda birbirimizi yiyoruz. Yurt dışında satılan çinlilerin 1/3 ü bile TR ye gelmiyor, çinliler bile TR ye ihraç etmeye üşeniyorlar... Motor piyasasında TR diye biryer yok desem abartmış olmam...

Anlamıyorum nedir böyle tripler, "hondaın ayıbı" felan.... Senin devletin verginin üstüne vergi koysun, sonra hodaya sövelim niye model getirmiyor diye...
    Valla ne anlattığı anlamak güç açıkçası.. Çinlilere neden tükürmeyelim ya, yolda giderken tekeri kopan ,servisten çıkmayan insanların yakınmalarını bu forumdan okuyoruz..
    honda yamaha 250 cc segmentini bu ülkeden çektiyse tekrar diyorum bunların ayıbıdır..

---------- Post added at 17:51 ---------- Previous post was at 17:49 ----------

Gönül ister ki tüm markalarda çeşitlilik olsun (japonlar başta olmak üzere)
    Olmayan motorların kıyaslanmasına da lüzum yok. Ortada ne honda var ne yamaha..
    elimizde olanla yetinelim..

---------- Post added at 17:54 ---------- Previous post was at 17:51 ----------

Evet, model tutarsa, ki muhtemelen tutacak. Kesin piyasası yükselecektir.
    inşallah abi, bak sym yaptı sonra suzuki geliyor.. 1-2 seneye honda yamaha da getirirse tadından yenmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar
    altınızda paralansın motorlarınız uzun yıllarca
    ama ben bu boyla almıyorum len bunu
    cbf üstünde yeteri kadar at kelebek ikilisi ilişkisindeyim zaten
    birde bukadar para verip kral kelebek olmayalım diyorum
    Temiz bulabilirsem F650 dakara devaaaammmm.

Len Koray sende takıldın bu topiğe 7/24 buradasın haaa
    facenede bak arada
    kırmayayım belinde armut odununu.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar
    altınızda paralansın motorlarınız uzun yıllarca
    ama ben bu boyla almıyorum len bunu
    cbf üstünde yeteri kadar at kelebek ikilisi ilişkisindeyim zaten
    birde bukadar para verip kral kelebek olmayalım diyorum
    Temiz bulabilirsem F650 dakara devaaaammmm.

Len Koray sende takıldın bu topiğe 7/24 buradasın haaa
    facenede bak arada
    kırmayayım belinde armut odununu.
    eyvallah abi daha iyileri sana nasip olsun.. 5 milyara cbf ye vereceğine 10 lira buna ver daha iyi..
    iyisiyle kötüsüyle buda en fazla 2 yıl sürülür sonra yeni model arayışına
    en son yaşadığımız deprem mevzusundan sonra orayı iptal ettim.. ama senin için açarım face yi

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Valla ne anlattığı anlamak güç açıkçası.. Çinlilere neden tükürmeyelim ya....
    Anlayabilseydin böyle düşünmezdin diycem yanlış anlıycaksın sonra. Neyse, umarım yakın vakitte beklediğiniz alet gelir, güzel güzel binersiniz. Kazasız belasız . Zaten topiğe göz attıkça sanki insanlar inazumayı sürüyormuş, almışlar da kullanıyorlarmış zannediyorum, "arkadaşlar motorlarınız hayırlı olsun" diyesim geliyor...
    #sürenadam

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlayabilseydin böyle düşünmezdin diycem yanlış anlıycaksın sonra. Neyse, umarım yakın vakitte beklediğiniz alet gelir, güzel güzel binersiniz. Kazasız belasız . Zaten topiğe göz attıkça sanki insanlar inazumayı sürüyormuş, almışlar da kullanıyorlarmış zannediyorum, "arkadaşlar motorlarınız hayırlı olsun" diyesim geliyor...

siparişi verdik aralık sonuna doğru gelecek dediler. ama doğru ama yanlış sen istersen o sıralar gir topiğe daha verimli olur

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    Suzuki İstanbul Autoshow 2012’de yerini alıyor
    Japon otomobil üreticisi Suzuki; TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde, 02-11 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek, 14. Uluslararası Otomobil Fuarı – İstanbul Autoshow 2102’de yerini alıyor.

inShare

Yorum: 0
    Suzuki İstanbul Autoshow 2012’de yerini alıyor

Suzuki, İstanbul Autoshow 2012’de, 5. Salonda 870 metrekarelik standında tasarımı, performansı, güvenlik ve konfor donanımı ile büyük beğeni toplayan otomobillerinin yanı sıra dünyanın en iyileri arasında yer alan ve teknolojinin sınırlarını zorlayan motosikletlerini de sergileyecek.

Suzuki standında Splash, Swift, Swift Sport, Swift 4X4, SX4, SX4 4X4, Jimny ve Grand Vitara model otomobiller ile Inazuma ve Hayabusa model motosikletler otomobil ve motosiklet sevenlerin beğenisine sunulacak.

AUTO SHOWDA SUZUKI

Suzuki standında yer alacak otomobil ve motosiklet listesi

• Splash
    • Swift 4X2
    • Swift Sport
    • Swift 4X4
    • SX4
    • SX4 4X4
    • Jimny
    • Grand Vitara
    • Hayabusa
    • Inazuma

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    pazarlama taktiği ile alakalı olarak (argosu=gösteripte vermeme) bu motorun yurdum kullanıcılarında büyük bir hayal kırıklığı oluşturacağı yönünde bir his var içimde!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Suzuki reklam yaptırsa bu kadar etkili olamazdı sanırım
    Siparişlerini veren herkese simdiden hayırlı olsun diyelim.
    Umarım beklentilerinizin üstünde çıkar.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Teşekkürler Ethem;
    Vaat ettikleri zaman benim için önemli değil aslında yaza kadar yolu var.Zaten hani derler ya "spontane" işte benim için böyle oldu İnazuma macerası.Motorun teknik verileri bana hitap ediyor beklentilerim zaten çok fazla değil ama bazı arkadaşların motor hakkında yorumları insanı güldürecek cinsten.Kimisi çok cüssesiz demiş,kimisi eski teknoloji demiş ,kimi hantal demiş. Yahu görmeden kullanmadan sadece kitaptaki verilerine bakarak bu atıp tutma niye?. Zaten bu şaşkın Japonlar AR-GE nedir bilmezler,piyasaya sürecekleri ürünü hiç test etmezler hele bizim gibi süper ötesi teknolojik veri ve bilgilerle hiç donatılmamışlardır.Densiz Japon mühendisin biri bir motosiklet üretelim adı Inazuma olsun, 250 cc olsun ,motorunu doch yapmaya ne gerek var soch yapalım yeter,yahu aklıma gelmişken iki silindiri de koydukmu tamamdır bu iş demiş,haa birde arka tekerlere de disk fren koyalım da arkamızdan ileri geri konuşmasınlar demiş .Türkler sonra arkamızdan konuşurlarsa bizlerden çok daha üstün teknoloji ve yetenekleri var zaten ne ederiz sonra demişler.Bunu diyen de zavallı adı sanı pek duyulmamış traktör pulluğu bile üretemeyen suzuki diye bir firmaymış.
    Allah aşkına yapmayın yahu. Hele bir gelsin iyi mi kötü mü görelim beğenmezsek kulaklarını çekeriz hatta tüü suratınıza, böyle mi motor yaptınız len deriz.
    chemical, ethemm76 ve poseidonz bunu beğendiler.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Honda vtr250 nin üstüne naked 250cc tanımadım ta kiiiiiiiiii honda konşuk motorda piston silindir attıran vtr250 sahibi görene kadar ki piston silindire 6000tl ödedi hayırlı işler bol güneşler. İşte o an tüm hayal dünyam yıkıldı ve benim için vtr sayfası kapandı. Öyle vtr nin üzerine motor tanımıyorum demekle olmuyor aynasına 300 lira istiyolar. Vtr başka bir klasmandı bence artık honda o devirleri kapadı cbr250 nin yan büyük grenajı 54tl ninjanın 300 tl buradan bazı şeyleri anlamanızı öneririm.
    ethemm76 bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    suzuki ana merkezin yalancısıyım, 5 adet gelmiş ve satılmış. autoshow dada görücüye çıkmış olacak 1 tanesi .

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın arkadaşlar

koray ve motoseyyah abim hayırlı olsun.. gelsinde test edelim yaw...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar

koray ve motoseyyah abim hayırlı olsun.. gelsinde test edelim yaw...
    eyvallah ramo, test için emrin olur..
    bakalım bizde beklemedeyiz, merakla....
    250cc ve fiyatı 9,850 TL gibi komik rakamlardan millet ne bekliyor bilmiyorum..
    motor alacaksan koyacaksın 25,000-30,000 TL alacaksın. O zaman bi beklenti içinde ol, şurası böyle burası böyle diye zerzenişte bulun..
    bugün markalı commeter alayım dersen 5,000TL koyacaksın masaya.. ee 10,000 bu motor için çok değil.. torunlarımıza da bırakmayacağız..
    3 sene bilemedin ,5 sezon kullanır yenileriz.. sanki suzuki adamın donuna kadar aldı, tüketiciyi ortada bıraktı..
    ya insanların beklentisi farklı ,yada motordan anlamıyorlar..
    naked çift silindirli 25 HP motordan ne beklersiniz.. uzun yol yaparım, rahat konforlu olsun, şehir içi kıvrak ve torkunu hissettirsin, uzun ömürlü olsun diye düşünenler olayı çözmüş, hızlı gitsin son sürati fazla olsun, asfaltı kalkışta ağlatsın diyenler kaybetti... siz ss klasmanında en az 600 cc sıfır fiyatları tahmini 30 ile 35000 tl arası motorlara bakacaksınız.. zaten ikinci el düşünemiyorum.. yurdumun redline gezen insanları
    motoseyyah bunu beğendi.

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Koray' cım valla, işten gelmişin burada mesaiye başlamışsın Desene senin çok mu farklı diye

Bu bekleme sürecinin, özleminin bir an önce sıkıntısız tamamlanmasını senin adına canı gönülden isterim.

Benim kappa için arka canta demirini de yaptırırız sana, benim motorla gideriz işinin ehli bi ustaya Bu demirin aynısını bu motora göre yap ustam diyicez, aslında olur, bizim demirlerde demirci ustalarında Tr de yapılıyor diye biliyorum zaten. Yurt dışından gelmiyor. Bide kappa 46 aldınmı işlem tamamdır. Aslında bence olur, yok olmaz desen o motora güzel bi depo üstü çanta da yakışır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)