Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM DUKE 125 Kullanıcıları Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    abdllhgr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 125
    Arkadaşlar ben yamaha wr 125 x ile ktm 125 duke arasında kaldım.Daha önce hiç motor kullanmadım.Anadolu-avrupa arası istanbul içi günlük 40-50 km yol yapacağım sizce hangisi benim için uygundur ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Alıntı abdllhgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben yamaha wr 125 x ile ktm 125 duke arasında kaldım.Daha önce hiç motor kullanmadım.Anadolu-avrupa arası istanbul içi günlük 40-50 km yol yapacağım sizce hangisi benim için uygundur ?
    bunu bu konuya yazarsan herkes duke der gibi ama masraflı be arkadaşım

Motosikleti
    KTM Duke 125
    Yeni Duke 125'imle 500 km'yi devirdim. İşler yüzünden pek fazla binemiyorum ama binebilmek için her türlü fırsatı değerlendiriyorum.

Bu 500 km'nin hepsini şehir içinde yaptım. Teknik detaylara girebilecek kadar tecrübeli biri sürücü değilim ama kısaca izlenimlerimi anlatmak istiyorum.

Öncelikle çok ilgi çeken bir motorsiklet; nerede durursam durayım mutlaka bir çok insan gelip; beğendiklerini ifade ediyor, fiyat, performans, yakıt tüketimi vs gibi sorular soruyorlar. Geçen genç bir arkadaş; ben geçerken "abii motorun çok güzel" diye bağırdı arkamdan.

Şehir içi çok kıvrak, manevra kabiliyeti çok iyi; frenler harika. ABS nin faydasını çok gördüm.

Virajlarda lastikler kaymıyor, çok iyi tutuyor.

Hafif olduğu için kontrolü çok kolay; siz ne derseniz hemen yapıyor.

Yakıt cimrisi; Şu ana kadar şehir içi ortalamam 3 lt. Bir kaç kez Göktürk'e gittim, bilgisayar ortalama tüketimi 1,7 lt gösterdi. Ben gaz ayarlamasını henüz doğru düzgün yapamıyorum, vites geçişlerim hala acemice; dolayısıyla tecrübeli bir kulanıcı benim 3 lt lik ortalamamı daha da aşağıya düşürebilir.

Hem motorsiklet, hem de parçaları pahalı diye ybr alacaktım ama şu an duke aldığım için çok ama çok memnunum. Bunu 15-20 bin kullanıp arkasından 390 Duke almaya şimdiden karar verdim. Sonra sırasıyla 690, 1290 diye giderim herhalde Yada GS serisinden bir sanat harikası da olabilir

Bu arada sıkışık trafikte yanımda durduklarında, ayak üstü, sıkışık trafikten sıyrılma ipuçları veren kuryeci arkadaşlara teşekkür ederim.

ozanghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 390 Duke
    Merhaba arkadaşlar,

125 Duke'umu yavaş yavaş satmaya karar verdim. Sebebi daha büyük hacimli bir motor almak istemem. Şu an 5000km de ilgilenen olursa bana mesaj atın telefonla konuşalım. Ankaradayım, satana kadar kullanmaya devam ederim tabi. Ben başlangıç motoru olarak çok ama çok uygun olduğunu düşünüyorum. Hafif,kıvrak ve muadillerine göre lüks ve performanslı bir motor. Şiddetle tavsiye ediyorum

Motosikleti
    yamaha tenere
    İzmir,li duke,ciler için etkinlik/sürüş amacı ile bir grup kulmuştur.katılmak isterseniz link aşağıdadır.saygılar.

https://www.facebook.com/groups/ktmdukeizmir/

abdllhgr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 125

Arkadaslar fren hidrolik kapağı spormoto fiyatı 170 tl ben çok uygun fiyata yapabilirim var mı isteyen ?

bede duk125 alıcam parçaları palımı acaba ve 2.elmiyoksa sıfırmı alıyım karar veremedim çokhosuma gidiyo görüyorum arasıra yollardaçekici bigörüntüsüvar

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Merhabalar konuyu bir horlatayım istedim hemde birkaç sorum olacak bu motorda titreşim varmı? Amacım tapa gaz gitmek değil konfor ve keyifli rahat sürüş için araştırıyorum bu motoru.Vites geçişleri nasıl takur tukur mu yoksa yumuşak narinmi? debriyaj sertliği nasıl çarşı içinde malum sürekli yarım debriyaj gidiyoruz uzun vade de el ağrısı yapıyormu? Yedek parçası ne alemde hemen temin ediliyormu pahalı mı? benim sorularım bunlar yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

2013 ile 2015 modeli arasındaki farklar nelerdir?

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar konuyu bir horlatayım istedim hemde birkaç sorum olacak bu motorda titreşim varmı? Amacım tapa gaz gitmek değil konfor ve keyifli rahat sürüş için araştırıyorum bu motoru.Vites geçişleri nasıl takur tukur mu yoksa yumuşak narinmi? debriyaj sertliği nasıl çarşı içinde malum sürekli yarım debriyaj gidiyoruz uzun vade de el ağrısı yapıyormu? Yedek parçası ne alemde hemen temin ediliyormu pahalı mı? benim sorularım bunlar yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

motorda titreşim yok. yalnız konfor ıstıyorsanız bence scooter en guzeli... duke serısınde süper bir şanzıman vardır hiç öle takır tukur degildir yani. debriyajda normal sertlikte. yedek parcası aradıgınız urune gore ya pahalıdır ya ucuzdur... alabılıcegınız en ıyı 125 lıktır bence. fakat eger kı mondıal 125 kullanıyorsanız duke 200 ü daha cok tavsıye ederım. duke125 mondıalden 2 kat daha ıyı performas verır ama duke 200 cok kıvamında gelebılır.

Motosikleti
    WR 125X, Discover 150F CUSTOM, TDM 900
    Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım pek forum kullanmam o yüzden yanlış yere soruyorsam özür dilerim. Ben 16 yaşındayım 17 me girmeme az kaldı. Neyse Ocak 1 den itibaren yürürlüğe girecek olan ehliyet kanunundan A1 ehliyeti almak istiyorum. 125CC ve 11Kw'a (15hp) kadar olan motorları kullanabiliyorum. Ayrıca birde gücün ağırlığa oranı yani HP/KG 0,1 den yüksek olmamalıymış. İnternetten baktığıma göre 2015 model Duke 125 0,1181 orana sahip yani 0,0181 ile geçiyor. Şimdi ben motoru alamayacak kullanamayacak mıyım ya? Duke 125 alamayacaksam motor almam beklerim 18 yaşı. Bir kıyak geçmezler mi sizce 0,0181i kafaya takarlar mı? Bilgisi olan veya fikri olan varsa cevaplasın lütfen yoksa CBR125R ye mahkum kalacağım :/

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Selamlar,

Ofisten çalışma arkadaşım turuncu renkli duke 125 almak istiyor.
    Bütçe nedeniyle 2012 veya 2013 modeli tercih edecek.

Duke 125 motosikletini satmak isteyen var mı?

01.01.1999 doğumluyum ve Duke 125 almaya düşünüyor um ama 15 beygir a1 ehliyet için sıkıntı olurmu ceza yemesi için 125 cc altimi olması gerekiyor yoksa 15 beygir altımı ? Yeni ehliyet yasasina gore bana denk gelcek heralde 2016 nın basinda alacagım ehliyetimi

herkese selam.
    duke 200 için aldığım ve kullandığım yan çantalarımı motor değiştirdiğim için satıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-ktm-duke-125-200-250-390-yan-canta-seti-231677050/detay

Arkadaşlar yedek parcaları servisi nasıldır ktmnin okuduğum kadar fiyatları biraz tuzlu diyorlar gerçekten de öyle mi

Motosikleti
    Ktm Duke 250 abs
    Arkadaşlar herkese merhaba,

Size danışmak istediğim birkaç konu var özellikle servis ve yedek parçayla ilgili.9000tl ye kadar naked bir motosiklet bakıyorum,Duke 125/200 e karar verdim gibi fakat servis konusunda ciddi çekincelerim var.5000km bakımı için filtre değişimi ve zincir gergisine 350tl. ödendiğinde şahit oldum.Bu bir soygun değil midir?Sizler bakımlarınızı bu yetkili soyguncu servislerinde mi yaptırıyorsunuz veya sanayi vs. gittiğiniz iyi bir özel ktm ustası mı var?

Merhaba arkadaşlar,

Konuya fazla ilgi yok gerçi ama; bu hafta 2013 Abs'li modelini alacağım büyük ihtimalle. 2013 model 10.000 Km'de 9.000 TL civarı sizce almam mantıklı mı?
    İlk motorum olacak, bu motosiklet bazında dikkat etmem hususlar varsa bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Motosikleti
    Yamaha r25
    merhaba beyler sizde de aynı sorun varmı diye merak ediyorumda,kuzenimde duke 125 var motoru her türlü zorlamamıza ragmen hic bir sekilde tekere gelmiyo ( usta tekercilerede yaptırdık getiremediler) sizin motorlarınızda da kısıtlama var mıdır acaba

Alıntı ziya6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba beyler sizde de aynı sorun varmı diye merak ediyorumda,kuzenimde duke 125 var motoru her türlü zorlamamıza ragmen hic bir sekilde tekere gelmiyo ( usta tekercilerede yaptırdık getiremediler) sizin motorlarınızda da kısıtlama var mıdır acaba
    Bütün işi motora bırakmayın

http://youtu.be/arbeEbLi_Dg

selam 2 aylık 2016 model 125 duke kullanıcısıyım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)