Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

KTM DUKE 125 Kullanıcıları Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM 505SX-505SXF-125DUKE
    Evet arkadaşlar bizimde bir konumuz olsun istedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Sizden uzun bir rapor beklemekteyiz

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı TUTU 505SX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar bizimde bir konumuz olsun istedim
    Genelde böyle sayfalarda ilk mesaja resimler konulur ve motorun teknik özellikleri yazılır... Tavsiye ederim... Başlığınız hayırlı olsun
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

hayırlı olsun.

Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    Öncelikle hayırlı olsun. Kullanan varsa resimleri bekliyoruz bilginize
    Her Zaman Kötüyü Söyle. O Zaman Kahin Olma Şansın Artar.

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Beyler hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor. Kullanan arkadaşlardan yorum alabilirmiyiz?
    Mesela bir arkaş demiş 15 dakika kullandım totom uyuştu, sizce nasıl oturuş pozisyonu açısından rahatsızmı gerçekten?
    Yakıt sarfiyatıda çok iyiymiş sanırım. Birde tabi resim isteriz, YBR'den sonra almayı düşündüğüm ilk motor bu.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    benimde merak edip sordugum fakat karsılık alamadıgım bır ıkı sorum olacaktı
    sehır ıcınde hızlanmalar nasıl ? anı kalkıslar , hızlanmalar durumunu merak etmekteyım alacagım motorun cok serı olması gerekıyor son hızı ıkıncı planda

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Bu topic'ten hayır gelmez. Ben onu anladım.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu topic'ten hayır gelmez. Ben onu anladım.

al benden de o kadar

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Konuyu açan arkadaş neden biraz bilgi vermiyor acaba?? Kendi açtığı konuya insan bişeyler yazmaz mı?
    #sürenadam

DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    biraz önce bi yarım saat kullandım motoru.. motor tecrübem cok az olduğundan dolayı teknik yada sizi tatmin edicek kadar bişey söyleyebilcegimi zannetmiyorum.. yinede elimden geldiğince acıklamaya calısıyım.. öncelikle sele cok rahat değil..en azından benim için.. cünki motor resimlerde ufak gibi gözüksede hiç ufak değil.. ve boy 1.65 olunca ayagımı yere koymak için biraz ugrasıyorum.. dogal sonuc olarak biraz kasıkları agrıtıyor.. motorun cekişi, hızlanması güzel.. egzozdan gelen ses fena değil.. tabi bi 600lük seside cıkarmıyor.. yinede dısardan kimse sese bakarak bu motor 125cc diyemez.. gösterge paneli ise sizi kendine hasta ediyor.. ufacık ekranın içinde hersey var.. ayrıca mode diye bi düğmesi var.. ona basarak görmek istediğiniz seyleri ayarlayabiliyorsunuz.. son hızdan bahsetmem suan olanıksız.. hem rodaj hemde sınırlama durumundan dolayı.. dönüşler gercekten rahat.. motor 120 kilo geliyor yakıtla filan.. isteklerinizi yerine getiriyor diyebilirim.. 100 km ne kadar yakıt yakıcagını ölcmedim daha.. foto istiyenler olucaktır.. bende cekicektim ama makinayı bulamadım.. artık ilerleyen günlerde fotoları paylasırım sizlerle...

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    fotografları 4 gozle beklıyoruz
    125lık makınaları ıncelemeye aldım bende
    bır tane alacağım onumuzdekı gunlerde fakat hangısı daha karar veremedım o yuzden sıkı bır arayıs ıcerısındeyım
    her yorum benım ıcın altın degerınde
    tıtresım olayı var mı acaba motorda ? 100 km hızın ustune cıkmıssınızdır heralde dıye dusunuyorum

Motosikleti
    üstad bildiğim kadarıyla makinalar 100le sınırlandırılmıs durumdalar.. sınırlandırılmamıs olsa bile 100 km/h yaklasıcagımı pek zannetmiyorum.. ayrıca max 70 yapmısımdır daha titreşime dair bişey görmedim..

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    dostum bu sınırlandırılmıs olan motorun sınırını kaldırma gıbı bır durum soz konusu degıl mı ?
    hep o sekılde mı kullanmak zorundayız ?

Motosikleti
    kaldırma durumu var.. fırat üstadımın dediğine göre avrupadan anahtar kodlarımı ne gelicekmiş.. tahmini 1 ay sürer demişti ama bende cok umursamıyorum suan icin.. yavas yavas takılıyoruz.. alısma süreci bittiğinde bende kaldırmak icin tekrar bi ararım..

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    fotograflarla konuyu desteklemenı beklıyoruz artık )

Motosikleti

beyler elim deyipte bi türlü foto cekememiştim.. motoru iceriye alırken aklıma geldi cektim ama yorgunluktan acayip kötü fotolar cektim.. artık başka bi zaman bi kaç tane daha eklerim..
    bu arada duke alan arkadaşlar rodajı nasıl yapıcagımızı sordunuz mu?? motoru benim kardes aldıgından sormamıs.. bende öyle 4bin deviri gecmeden takılıyorum ama sormuş olan arkadaşlardan biri acıklar mı acaba.. yanlış bişey yapmayalım..
    Volkan Serezli bunu beğendi.

motoru dün akşam yarım saat kadar test etme imkanım oldu. isteyen herkes söğütlüçeşme'deki spormoto'ya gidip motoru kullanabiliyor. motosiklet kesinlikle çok güzel ve 125 cc kategorisinde kalite olarak rakibi yok. 125cc'lik en iyi motor ama maalesef aynı zamanda en pahalısı ve maalesef deneyimli sürücüler için motor hacmi ve performansı çok düşük. belli bir noktadan sonra motor gitmiyor. zaten KTM'de bu konsepti 1 sene aralıklarla büyüterek müşterilerinde bir marka sadakati oluşturmayı hedeflemiş. seneye bu zamanlar 250cc/300cc modeli çıkması, daha sonra da 600cc+ şeklinde konseptin geliştirileceği yönünde açıklamalar var. modelin hedef kitlesi genellikle gençler ve motosiklete yeni başlayanlar. ktm'nin hedefi de bu arkadaşlar deneyim kazandıkça başka markalara kaptırmadan yeni modellerini satabilmek. benim şahsi görüşüm 250cc'lik olanının genel kullanım için bir ömür yetebileeceği yönünde.

12-13 bin aralığında çok temiz yamaha fz6, suzuki gsr600, honda 600 hornet hatta eski modelli bmw'ler tercih edilebilir. ikinci elde fiyatları çok düşecektir, kış mevsimini beklemek ya da 250'lik versiyonunu takip etmek mantıklı olabilir. alana ise hayırlı olsun yüksek fiyatına verilen her kuruşu hakeden bir makina.

dün yaptığım test sürüşü ile alakalı ekşisözlüğe yazdıklarımı da şuradan okuyabilirsiniz; http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=24708659

Selamlar.

Motosikleti
    KTM Duke 125
    Hız konusunda bilgi alabilir miyim? Videolarda 129 görüyor alet fakat türk kullanıcılar motorlara yeni kavuştuğu için henüz rodajdı vs. Yeni alışıyorlar. Hız sabitleyici kalktığında Son hızı nedir bu aletin. e-5de en azından orta şeritte tutunabilir mi? Ayrıca benzin konusunda 10tl ile 100km gittiği söyleniyor bu doğru mu?

Motosikleti
    valla dostum hız konusunda sınırlama ile birlikte 100- 105 görüyor.. daha dogrusu tekirdağa gittiğimde görmüş bulundum.. sınırlama ile uzun yol biraz zorlayıcı olur.. sag seritte kamyonlarla köşe kapmaca oynuyoruz.. sınırlama kalktıktan sonra nolur onu anca gelecek sefer servise gittiğimde görücegiz.. yinede en solu almasanda orta ve sag seritte kendine yer bulur gibi gözüküyor.. yakıt ise ilk motoru aldıgımda 20 lira koymustum ve 180 kmde ısık yandı.. ve kalan yakıtta 100 km daha gidersiniz dedi.. bi 5 km sonra yine durdum bu sefer 70 km daha gidersin dedi.. anlık tüketimi aldığından dolayı hesaplayamıyor ve böyle ucuk şeyler yazıyor.. lakin dediğin dogru 20 lira 200 km yapar.. sakin kullanımla 210a kadar bile cıkabilir..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)