Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314

KTM DUKE 125 Kullanıcıları Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ATLANTİS bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    bende busene ktm duke 125 alacaktım bide bu cıktı aklım karıstı yeni modelinimi alsam eski modelinimi işi nasılsa mayıs gibi alırım ozamana kadar yeni modelleride gelir sanırım eskinin ekzos tipini seviyordum yenininde on farve depo kısmı önden görüntüsü harika iyice kafam karıstı sanırım ktm 200 luk modellerini iyice gözden cıkarmıs hicbi yenilik yok yoksa onu dünmüyorda deyildim ama abs bile yok artık araclarde bu yılda biyenilik yok sanırım 200 lüklerde
    HONDA MSX 125 (GROM)

Motosikleti
    Honda cbf 150 ,Honda nc700x, cfmoto nk150
    Bana göre 125lik bir motor türkiye yollarına göre düşük en az 200 veya bilemedin 150 olacak bende 307 otomobilim var ve uzun yıllar motor kullanicisiyim eğer 200 cc altı düşünülürse cf 150 nk iyi seçenek ben aldım gayet memnunum fiyatta ktm ye göre baya düşük

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Otomobilimle uzun yollara,kısa gezilerde cf 150, yüksek cc ye gerek duymadım

Erky Perky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Gençler, yeni kasasından alan var mı? Çok başarılı olmuş gerçekten tasarımı. Alan varsa birkaç foto bekleriz
    MotoRR bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns 200
    Merhabalar duke 125 kullanıcıları yakın bir zamanda 2. el absli modelini almayı düşünüyorum. Kafama takılan bazı şeyler var gerek yurt dışı kaynaklarda konuşulan gerek yurt içi motorun soğutma sıvı sızdırması ve elektriksel olarak kronik sorunları olduğunundan bahsediliyor. Bu bahsedilen sorunlar doğru mudur? Bu sorunları aranızda yaşayanlar oldum mu? Oldu ise bu sorunları hangi yöntemlerle çözdüler? Ayrıca 25000-30000km bandında ki motorlara bakarken rutin yağ bakımlarının dışından hangi bakımlarının yapılmış olmasına veya yapmaya dikkat etmem lazım. Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    MHB ARKADAŞLAR TEK TEKER YAPABİLMEK İÇİN ARKA DİŞLİYİ BÜYÜTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM
    ARKA DİŞLİYİ BBÜYÜTEN VRMI ? VE NEREDEN ALABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Motosikleti
    NC750x - 2019
    S.a.,

2016 Model Duke 125 alma arifesindeyim.

13-14bin gibi fiyatlar isteniyor düşük km olanlara.

Bu fiyatlara değermi ? 2016 Malum eski kasa.

Başlangıç motoru olacak. Hafta sonu keyfe keder binicem.

Alırkan dikkat etmem gereken bir kronik arzası vs varmı ?

bilenler yanıtlarsa sevinirim.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)