Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    isimbulamadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Bende Manisa'lıyım fakat hiç bilmiyorum Manisa'yı. 2 yaşımda Konya'ya gelmişiz. Bir gün niyetim var kimlikte yazan şehri öğreneceğim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben izmite sık sık geliyorum. Kah tek başıma kah bikaç motor..
    Birdahaki gelmeye beklerim dostum hafta sonlari genelde musaitim haber vermezsen darilirim
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

Motosikleti
    600F
    Motoru aldım bi yüzüm gülmedi aldığımdan beri. Toplam 586 lira ceza yedim şu 10 günde. Şimdi bi turlayayım dedim Konya'da Altınapa barajına giderken radara girdim. 128 le. Hiç haberim yok o hızlarda gittiğimin. Yol dümdüz geze geze gidiyorum. Radarı görmedim bile. 343 lira ceza yazdılar. Ondan önce Alanya'da şehir içinde 56 ile girdim radar 166 yazdılar. Motoru adlığımın 2. günü ise plaka okunmuyor diye 77 yazdılar + trafikten men ettiler. Ulan ilk cezada hiç suçum yok halbuki. Adalet mi bu şimdi? Katlanabilir plakalık takmaya karar verdim. Uzun düzlüklerde kapatacam plakayı sıkıyorsa durdursunlar. İnadına girecem o radara. Yakalayabiliyorsa yakalasın bakalım. çileden çıkartırlar adamı yahu. Ehliyeti, kaskı olmayan adam önlerinden geçer gider. Ben boyunluğuma kadar takmışım geze geze gidiyorum bana ceza yazar. Az kaldı bi gün polis dövmekten atacaklar beni içeri. Hepsi mi artist olur anlamadım ki. İnsanca söyleseler bişey yok hepsi bi havalar bi şekiller. Sanki adam öldürdük. Lan tamam yaz cezam neyse ne bu havalar. Sen kimsin yaa.

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Beyler bayanlar,
    Şuan 125 duke kullanmaltayim
    bir sonraki motosiklet olarak
    soyle guzel temiz 3lu çantası olan bir fz6 düşünüyorum
    sizce 125 den 600 e geçmek abartılı mı olur
    hız merakim yok ama ses merakim var sesi cok pis hoşuma gidiyor .
    şuanki duke ile 6000km kazasiz belasiz yol yaptim.
    Birde sele yüksekliği ne kadar?
    880mm dio duke de fz6 da ayni gibi duuryor

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı Esdykt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim cihan kardeşim. Genelde son yılları bilmiyorum ama, eskiden kırkağaçta acemilik yapan askerler pek memnun değiller di manisa dan. Benim ilçe zurnanın son deliği. Manisanın son ilçesi. Denizli 70 km, manisa 140 :-)merkeze gitmeyeli belki 7-8 yıl oldu. Işim düşmüyor hiç. Eğer nasip kısmetse kasım gibi düşünüyorum bende bir fazer. Sağ olun sizlerinde yorumlarını gün be gün takip ediyorum, takip eden herkese çok faydanız dokunuyor. Zaten 3-4 kişisiniz aktif paylasimda bulunan ve bilgi veren sağ olun var olun.. Hayırlı sahurlar cümleten.
    Hmm ben kısa dönem oradaydım bikaç hafta sadece, merkezdeydim gayet iyiydi, sevdim oraları.. Görünüşe bakılırsa senden çok geliyorum Manisa'ya Fazer'ı Kasım gibi düşünüyorsan bir ay da benden olsun, Aralıkta düşün. Hatta gün vereyim. Aralığın 5'i ile 20'si arasında

Alıntı isimbulamadı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Manisa'lıyım fakat hiç bilmiyorum Manisa'yı. 2 yaşımda Konya'ya gelmişiz. Bir gün niyetim var kimlikte yazan şehri öğreneceğim.
    Hepimiz Manisalıyız

Alıntı mad_blue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birdahaki gelmeye beklerim dostum hafta sonlari genelde musaitim haber vermezsen darilirim
    Şu sıralar zor gibi görünüyor. Festival için koşturmayla geçiyor bütün vaktim. Kısmetse önümdeki tüm tatil günleri de programlanmış durumda. Bu haftasonu Ankara'ya gidiyorum, sınavım var. Haftaya haftasonu istanbula gidiyorum, bir başka motosiklet grubumla iftarım var. Ondan sonraki hafta motoru pamukova'ya ustama götürcem bi elden geçirtip bakım yaptırcam, çünkü bayramda uzun yola çıkıyorum. Bayramın birinci günü çıkıp bir haftalık bir Ege turum var kısmetse. Turdan geldiğim gibi de Sakarya Motosiklet festivalim var. Yazarken yoruldum yaşarken ne yapacaz yav Allah yardımcım olsun

Motoru aldım bi yüzüm gülmedi aldığımdan beri. Toplam 586 lira ceza yedim şu 10 günde. Şimdi bi turlayayım dedim Konya'da Altınapa barajına giderken radara girdim. 128 le. Hiç haberim yok o hızlarda gittiğimin. Yol dümdüz geze geze gidiyorum. Radarı görmedim bile. 343 lira ceza yazdılar. Ondan önce Alanya'da şehir içinde 56 ile girdim radar 166 yazdılar. Motoru adlığımın 2. günü ise plaka okunmuyor diye 77 yazdılar + trafikten men ettiler. Ulan ilk cezada hiç suçum yok halbuki. Adalet mi bu şimdi? Katlanabilir plakalık takmaya karar verdim. Uzun düzlüklerde kapatacam plakayı sıkıyorsa durdursunlar. İnadına girecem o radara. Yakalayabiliyorsa yakalasın bakalım. çileden çıkartırlar adamı yahu. Ehliyeti, kaskı olmayan adam önlerinden geçer gider. Ben boyunluğuma kadar takmışım geze geze gidiyorum bana ceza yazar. Az kaldı bi gün polis dövmekten atacaklar beni içeri. Hepsi mi artist olur anlamadım ki. İnsanca söyleseler bişey yok hepsi bi havalar bi şekiller. Sanki adam öldürdük. Lan tamam yaz cezam neyse ne bu havalar. Sen kimsin yaa.
    Yahu ben okurken gerildim, harbiden çöle falan gireyim deme telef olursun Allah korusun ben çok şükür daha ceza yüzü görmedim, ama tırsıyorum. Ne zaman ceza yiycem diye diken üstündeyim

Alıntı KTM07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bayanlar,
    Şuan 125 duke kullanmaltayim
    bir sonraki motosiklet olarak
    soyle guzel temiz 3lu çantası olan bir fz6 düşünüyorum
    sizce 125 den 600 e geçmek abartılı mı olur
    hız merakim yok ama ses merakim var sesi cok pis hoşuma gidiyor .
    şuanki duke ile 6000km kazasiz belasiz yol yaptim.
    Birde sele yüksekliği ne kadar?
    880mm dio duke de fz6 da ayni gibi duuryor
    Bildiğim kadarıyla 80cm..

Duke hırçın bir karakter yapıya sahip diye biliyorum. O yüzden çok fazla yabancılık çekeceğini düşünmüyorum. Ama hafiften ağıra geçme faslı hakkında birşey diyemem, Fazer çok ağır gelebilir Duke'den sonra sana.. Ses merakı için de, nasıl bir sesten bahsediyoruz. Yüksek çıksın, ortalığı yırtsın mı, kalın ve gök gürültüsü şeklinde mi, ciğerden üfleyerek mi, ince kulak tırmalayacak bir tiz ses mi, yürek hoplatan cinsten bağıran mı elimizde hepsi mevcut. Birini seç, ona göre egsoz markası verelim
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    600F
    125 lik motorun gözünü seveyim ya. Bunda göstergeye bakmazsan kaçla gittiğini anlamıyorsun. 80 hız sınırı mı olur yolda. Birde dalga geçiyor kendi çapında 125 lik mi 150 lik mi bu nasıl 128 yaptın diye. O motor bloğunu çıkartıp gösterecen işte bigün anlayacak o zaman. Yattı benim bütün gezi planlarım. Alanya'ya gittiğimle kaldım.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı mad_blue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben alali iki hafta oldu 2500 km yaptim
    Kardeşim. Seninde maşallahın var. İyi yol almışsın. Ben 1,5 ay oldu. 39150km aldım. 39723km de şu an. İşlerden bir türlü gezmek nasip olmadı. Evden işe, işten eve. (evle iş arası 4km)

Esad kardeşim, hoşgeldin aramıza.

Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Katlanır plaka 50 tl internette gördüğüm fiyatlarla. Biz aldığımızda üzerindeydi 2 vida gevşet katla sık bir daha açma. aç kapaya gelmiyor. gevşek bırakıyorsun kendiğinden açılıyor sıkıncada açılmıyor anca 10 anahtar, yıldız tornavidayla gezmen lazım Sıkıyken açmaya çalıştığımda başarılı oldum ama katlanır plakayı yamulttuğumu söylemiyorum :D

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Radara giren arkadaşa geçmiş olsun diyorum gerçekten pis oturuyor, ben de aldığım günün ertesinde 110 la girmiştim ama anlamadığım trafikten nası men ettiler sen olayı nasıl çözdün?

Cihan hayırdır aralıkta satıyo musun motoru, ben de turu tamamlayıp bi eskişehir festival yaptıktan sonra asfalttan hevesimi alırım sanırım, sonrasında gözümü toprak bozuk yollaradikeceğim için satabilirim sanırım

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Yok be Erhanım hiç mi hiç gündemimde yok uzunca bir süre için... Demek sen satma sinyali veriyorsun he.. Valla karar verdiğinde bana haber ver, dosta gidecek bir motor, önce ben bi eşe dosta sorayım, o motor yabancıya gitmemeli.. (Maşallah)

Motosikleti
    600F
    Alıntı Nolann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katlanır plaka 50 tl internette gördüğüm fiyatlarla. Biz aldığımızda üzerindeydi 2 vida gevşet katla sık bir daha açma. aç kapaya gelmiyor. gevşek bırakıyorsun kendiğinden açılıyor sıkıncada açılmıyor anca 10 anahtar, yıldız tornavidayla gezmen lazım Sıkıyken açmaya çalıştığımda başarılı oldum ama katlanır plakayı yamulttuğumu söylemiyorum :D
    Birazdan almaya gidecem bakalım. Kapı menteşesi uyduran adamlar gördüm internetten. Gidona yakın bi mesafede tel gibi bir sistemle yarı otomatik bişeyler yapmayı düşünüyorum.

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radara giren arkadaşa geçmiş olsun diyorum gerçekten pis oturuyor, ben de aldığım günün ertesinde 110 la girmiştim ama anlamadığım trafikten nası men ettiler sen olayı nasıl çözdün?

Cihan hayırdır aralıkta satıyo musun motoru, ben de turu tamamlayıp bi eskişehir festival yaptıktan sonra asfalttan hevesimi alırım sanırım, sonrasında gözümü toprak bozuk yollaradikeceğim için satabilirim sanırım
    Plaka tam gözükmediği için trafikten men edilmiş. Ahtapot file bağlamıştım plakayı kapatıyormuş oda güya. Ceza yazacak ya adam. Trafikten men ettiğinide söylemedi adam. Trafik şubeye ruhsatı almak için gittiğimde öğrendim. Sadece insanı uğraştırmak için oluştuğuna inanıyorum artık bu polislerin
    Meni düşürmek için trafik tescile gidip plakanı gösteriyorsun. Plakan gözüküyorsa meni düşürüyolar.

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Çok geçmiş olsun kardeş. 56 ile radar cezası nedir ya??? Ben de sen gibi radar cezası yemiştim motorumun ilk km'lerinde. Gezici radar araçlarından birini 100'le
    geçmişim. O esnada ceza kesse 150 civarı bir ceza olacak. Beyefendi beni 8 km takip etmiş ve sonunda anlık olarak hızım 123'e çıkmış diye 319 lira gönderdiler
    adresime. Bölge trafiğe gittim görüntüleri beraber izledik demediğimi bırakmadım ama nafile ödedik paşa paşa. Yeni motorumu aldıktan sonra ters yöne girmekten
    77 tl,(yanlış anşaşılmasın çocukluğumdan beri kullandığım bir sokak kafalarına göre tabela koyup ceza kesmişler), Hasankeyf'te yine 77 tl, geçenlerde sanırım yine
    radara girdim haber bekliyorum Son olarak da geçen bahsettiğim gibi arkadaşımın babası motorla kaza yapmıştı ve ehliyeti yokmuş ruhsat sahibi olduğumdan
    adresime 1400tl.
    Sanırım biraz uzattım ama yeter artık diyorum içim yanmış. Eyvallah cezalar olsun denetim olsun ama herşey mantık çerçevesine. Sen 100'lük cub'la 1000'lik ss'i
    aynı kefeye koyarsan kimse takmaz seni. Ayrıca radarlarımız hep pusu şeklinde ve bu da amacı yeterince ifade ediyor.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı ÖMER FARUK İ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçenlerde sanırım yine radara girdim haber bekliyorum
    Burası koptuğum noktadır hocam
    ÖMER FARUK İ bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Esdykt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha küçük abisi. Büyüyecek :-)
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esad kardeşim, hoşgeldin aramıza.
    hoşbulduk teşekkür ederim. Allah razı olsun. Bu arada trafik ile sorun yaşayan arkadaşlar geçmiş olsun. Ya benim olduğum yerde kasksız gez, teker de gez bişey demiyorlar. Radar hiç görmedim. Manisada herkes çiftçi sayılır. Bir tane 250 cc yok denecek kadar az. Hepsi cub ve bilimum 125 cc çinli. Halk tipi motorlar. Polis pek karışmıyor yani. Oralar ne öyle ya. Öyle denetim mi olur. Abartmışlar biraz.
    Saygı istiyorsan, önce saygı göstereceksin...

Motosikleti
    600F
    Alıntı ÖMER FARUK İ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun kardeş. 56 ile radar cezası nedir ya??? Ben de sen gibi radar cezası yemiştim motorumun ilk km'lerinde. Gezici radar araçlarından birini 100'le
    geçmişim. O esnada ceza kesse 150 civarı bir ceza olacak. Beyefendi beni 8 km takip etmiş ve sonunda anlık olarak hızım 123'e çıkmış diye 319 lira gönderdiler
    adresime. Bölge trafiğe gittim görüntüleri beraber izledik demediğimi bırakmadım ama nafile ödedik paşa paşa. Yeni motorumu aldıktan sonra ters yöne girmekten
    77 tl,(yanlış anşaşılmasın çocukluğumdan beri kullandığım bir sokak kafalarına göre tabela koyup ceza kesmişler), Hasankeyf'te yine 77 tl, geçenlerde sanırım yine
    radara girdim haber bekliyorum Son olarak da geçen bahsettiğim gibi arkadaşımın babası motorla kaza yapmıştı ve ehliyeti yokmuş ruhsat sahibi olduğumdan
    adresime 1400tl.
    Sanırım biraz uzattım ama yeter artık diyorum içim yanmış. Eyvallah cezalar olsun denetim olsun ama herşey mantık çerçevesine. Sen 100'lük cub'la 1000'lik ss'i
    aynı kefeye koyarsan kimse takmaz seni. Ayrıca radarlarımız hep pusu şeklinde ve bu da amacı yeterince ifade ediyor.
    Cezalara lafım yok. Belirli kurallar koyulmuş ve onlara uymak zorundayız. Ama bu kurallar seninde dediğin gibi mantık çerçevesinde olmalı. Polis hem pusu kuruyor hemde kendini bir şey sanıp vatandaşı ezmeye çalışıyor. Benim sitemim ona. İnsan gibi yazıp cezamı gönderseler olmaz illa benle ağız dalaşı yapacak. Benim sinirimi oynatacak. Hayır bir gün sinirlenip ters bi hareket yapsan uğraş dur.
    Ebay'den depo üstü çanta siparişi vermiştim. Bugün geldi. Düşündüm de katlanabilir plakalık alıp motorun orjinalliğini bozmama gerek yok. Çantanın içine koyacam plakayı durdurabilene aşk olsun.

Bu arada çantanın linki bu gayet geniş ve çok kulanışlı bir şey. Düşünenlere tavsiye ederim.
    http://www.ebay.com/itm/360669780162...84.m1439.l2649

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Konuşmalar böyle ilerledikçe ben de irkiliyorum. İyice gerildim yav, gidicem ilk gördüğüm radara el sallayarak girecem o olacak..

Motosikleti
    600F
    Neyse arkadaşlar birazda teknik bilgi konuşalım.

Bir sorum var sizlere.

Şimdi ben motoru aldığımda bana 1 siyah 1 kırmızı anahtar verdiler. Yani 1 tane siyah anahtarı eksik. Ben Ebay'den boş siyah anahtar getirtsem ve onu bi anahtarcıda çektirsem, motor üstünde kırmızı anahtarla kodlayabiliyor muyum onu? Kodladım diyelim, kayıp olan diğer siyah anahtar iptal oluyor mu?

Şöyle bir bilgi buldum. Deneyen var mı aranızda?

Standart anahtarın tanımlanması:
    Standart bir anahtarı kaybettiğiniz zaman yenisine ihtiyacınız olur. Veya immobilizer ünitesi ya da ECU değiştirildikten
    sonra yeniden kod tanımlama anahtarı yeniden tanımlandığında.
    a. Gösterge lambasının bekleme modunu gösterdiğinden emin olun.
    Bekleme moduna geçmek için kontak anahtarını "OFF" (KAPALI) konumuna alın ve 30 saniye geçtikten sonra sistem bekleme moduna girmiş olacaktır. 24 saat geçtiğinde bekleme modu sona erer ve immobilizer sistemi gösterge ışığı yanıp sönmez.

b. Kontak, yeniden kod tanımlama anahtarı ile "ON" (AÇIK) konumuna getirildikten sonra 5 saniye içinde kontağı "OFF" (KAPALI) konumuna getirin ve sonra tanımlamak istediğiniz standart anahtar (birinci yeni anahtar)
    ile kontağı "ON" (AÇIK) konumuna getirin.

c. Anahtar tanımlama moduna girilir ve hafızada saklanan iki adet standart anahtar kodu silinir ve birinci yeni
    standart anahtar kodu tanımlanır. Bu aşamada gösterge ışığı hızlı bir şekilde yanıp sönmeye başlar (0,5 saniye söner ve 0,5 saniye yanar).

d. Yukarıda bahsedildiği gibi (immobilizer sistemi gösterge ışığı hızlı bir şekilde yanıp sönerken) kontak, birinci yeni standart anahtar ile "ON" (AÇIK) konumuna getirildikten sonra 5 saniye içinde kontağı "OFF" (KAPALI) konumuna getirin ve sonra tanımlamak istediğiniz standart anahtar (ikinci yeni anahtar veya elinizdeki diğer standart anahtar) ile kontağı "ON" (AÇIK) konumuna getirin.

NOT:
    Hızlı yanıp sönme işlemi 5 saniye geçtikten sonra durur ve tanımlama modu sona erer. Bu durumda ikinci standart anahtar tanımlanamaz ve dolayısıyla sadece ilk standart anahtar tanımlanmış olur.

e. Tanımlama sona erdiğinde immobilizer sistemi gösterge ışığı söner.

f. Tanımlanan iki standart anahtar ile motorun çalıştırılabildiğini kontrol edin.

Önemli NOT:

Standart anahtarı kaybettiğiniz zaman yeniden kod tanımlama anahtarınızı ve diğer anahtarı (eğer varsa) hemen yeniden tanımlayın. Bu işlem hafızada kayıtlı verileri silecektir ve kayıp anahtar ile motosikletin çalıştırılmasını
    engelleyecektir

cihanyunus01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam iyi geceler. kırmızı anahtarı bilmiyorum ama siyah anahtarı anahtarcılar aynen 75 liraya kopyalıyor.2009 yamaha diversionuma ben bizzat yaptırmıştım.Dedim çiplilerde her marka model yapılabiliyomu diye, yapıyoruz dedi. Boş siyah anahtara da gerek yok anahtırcılarda var merak etmeyin. Yamaha logolu. Orjinalinden ayırt edemezsiniz. O da 75 liranın içinde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Ayrıca siyah anahtarı çoğalmak için kırmızı anahtara da gerek yok onu sa söyleyeyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:03 ----------

Kardeşim hayırlı olsun. Çanta güzel ama biraz pahalı geldi. Mutlaka kalite farkı vardır ama ben motomaxta şöyle bir çanta gördüm. Ben de bunu alıcam. Alacak arkadaşlara bu alternatif olsun.
    http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/4RIDERS-CITY-MAGNETLI-DEPO-USTU-CANTA-pmu2112.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

Cezalara lafım yok. Belirli kurallar koyulmuş ve onlara uymak zorundayız. Ama bu kurallar seninde dediğin gibi mantık çerçevesinde olmalı. Polis hem pusu kuruyor hemde kendini bir şey sanıp vatandaşı ezmeye çalışıyor. Benim sitemim ona. İnsan gibi yazıp cezamı gönderseler olmaz illa benle ağız dalaşı yapacak. Benim sinirimi oynatacak. Hayır bir gün sinirlenip ters bi hareket yapsan uğraş dur.
    Ebay'den depo üstü çanta siparişi vermiştim. Bugün geldi. Düşündüm de katlanabilir plakalık alıp motorun orjinalliğini bozmama gerek yok. Çantanın içine koyacam plakayı durdurabilene aşk olsun.

http://u1307.hizliresim.com/1c/m/qhrvt.jpg

Bu arada çantanın linki bu gayet geniş ve çok kulanışlı bir şey. Düşünenlere tavsiye ederim.
    http://www.ebay.com/itm/360669780162...84.m1439.l2649
    Kardeşim hayırlı olsun. Çanta güzel ama biraz pahalı geldi. Mutlaka kalite farkı vardır ama ben motomaxta şöyle bir çanta gördüm. Ben de bunu alıcam. Alacak arkadaşlara bu alternatif olsun.
    http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/4RIDERS-CITY-MAGNETLI-DEPO-USTU-CANTA-pmu2112.html
    Motorum 2 teker, gidişi çok şeker

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    4riders ürünlerini beğeniyorum. Fiyat performans olarak çok iyi. Hatta montunu kullanıyorum. Terletmesi haricinde hiçbir şikayetim yok. Bir hafta sonra dainese montum gelecek. 4rider kışın kullanırım artık.

Bende de 1 siyah, 1 kırmızı anahtar var. Siyah miyadını doldurmak üzere. Hafif çatlağı var. O yüzden kopyalatmak iyi olur.

cihanyunus01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4riders ürünlerini beğeniyorum. Fiyat performans olarak çok iyi. Hatta montunu kullanıyorum. Terletmesi haricinde hiçbir şikayetim yok. Bir hafta sonra dainese montum gelecek. 4rider kışın kullanırım artık.

Bende de 1 siyah, 1 kırmızı anahtar var. Siyah miyadını doldurmak üzere. Hafif çatlağı var. O yüzden kopyalatmak iyi olur.
    Kesinlikle tek anahtar risk. Bir kez kaybeder gibi olmuştum kafayı yiyecektim. Motorda olmayacak biyerdeydi Allahtan buldum. Çocuğumu bulmuş gibi sevinmiştim

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:47 ----------

Fabrisio kullandığın mont dört mevsim mi, hangisi merak ettim link atabilir misin zahmet olmazsa
    Motorum 2 teker, gidişi çok şeker

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler