Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    O halde beklemedeyiz ne yapalim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meraba arkdaşlar uzun zamandır sayfanızı takip ediyorum. bu gün sahibinden bi ilan buldum da buna bakarmısınız arkadaşlar fiyatı fln uygun mu bide alırken nelere dikat edilir söylerseniz çok sevinirim http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2005-yamaha-fz6-hatasiz-kazasiz-boyasiz-28000-km-131955383/detay/ plaka sordurma fln nasıl oluyo? şimdiden bilgi verdiğiniz için tskler
    temiz gibi duruyor pek anlamam ama sadece plaka sorgulamak yeterli değil...alan kişi plakasını değiştirmiş olabilir...onun için en garantisi şasi no ile sorgulama...plaka ile sorgulama için plakayı bitişik yazıp 5664 e mesaj atıyosun ve sonuç geliyo 3-5 saniye içinde...
    fabrisio bunu beğendi.

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    cvp için tskler şasi noyu nasıl sorgulayabilirim ve ve aldıgımda önemli olarak nerelerini ustaya göstermem gerekiyor?

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Yamaha marka 46lt topcase ne kadar fiyat bilen varmi veya kappa mi yoksa yamahami alayim lazim oluyor iki kask icin cok ideal

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Fiyatları bilmiyorum ama yamaha daha pahalıdır.. hepsinin kalitesi aynı, kappa givi shad. Ucuz olanı seç..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cvp için tskler şasi noyu nasıl sorgulayabilirim ve ve aldıgımda önemli olarak nerelerini ustaya göstermem gerekiyor?
    google a bak şasi no ile araç sorgulama diye...

her yerine baktır motorunda...muhtemel masraflarını çıkar...belli kilometrelerde değişmesi gereken parçalar var oları öğren...

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı mad_blue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha marka 46lt topcase ne kadar fiyat bilen varmi veya kappa mi yoksa yamahami alayim lazim oluyor iki kask icin cok ideal
    Yamaha'nın çantalarını Givi ve Kappa üretiyor. Ancak baktığın 46 lt çok sınırda. İki fullface kask limitlerde alır. Başkada birşey koyamazsın. Bana yeter dersen iki model öneririm. Biri Givi 47 lt blade. Diğeri shad SH48. Her ikiside çok yakışıklı çantalar. Kappa'ya bakma bile.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha'nın çantalarını Givi ve Kappa üretiyor. Ancak baktığın 46 lt çok sınırda. İki fullface kask limitlerde alır. Başkada birşey koyamazsın. Bana yeter dersen iki model öneririm. Biri Givi 47 lt blade. Diğeri shad SH48. Her ikiside çok yakışıklı çantalar. Kappa'ya bakma bile.

http://www.anesmotor.com/images/prod...1343_buyuk.jpg
    GIVI çok şık duruyor
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Evet givi iyiymis almayi düşünüyorum

cihanyunus01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar sahibinden de bikaç tokatçı var dikkat eden. Bir motosikletin piyasası bellidir. Fiyat çok düşükse bir problem var demektir. İlanda plakalı fotoğraf yoksa plakalı fotoğraf koymasını söyleyin. Koymuyosa kesin bişey vardır. Sakın başka bir şehre motosiklet bakmaya yalnız gitmeyin. Verilen mevlalar az değil. Dikkatli olun.

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    fiyatlarını arastır uygun vereyim sana kullanmıyorum hacı 52 lt kappa çift kask 550 ye almıstım ben sana uygun bırakayım

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Alıntı hndsmyng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatlarını arastır uygun vereyim sana kullanmıyorum hacı 52 lt kappa çift kask 550 ye almıstım ben sana uygun bırakayım
    Tabi neden olmasin goruselim telefonla bi haftasonu ist gelirim hem gezerim hem cantalari takip donerim ozelden no yazarsan istediginiz saatte size donus yapabilirim
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

Motosikleti
    Arkadaşlar çok durgun ama burası 1 günde bir çok kez bakıyorum fakat tek bir değişim yok Bir kaç hafta daha böyle takipteyim sonrasında bende katılıcam inşallah aranıza ve forumu canlandırmaya

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Son zamanlarda motosiklet organizasyonları adına çok yoğunum deli gibi koşturuyorum. Bu yüzden pek bakınamıyorum ben de buralara. Anca göz gezdirip çıkıyorum. Sen de gel ortalık biraz daha renklensin gökocan

Motosikleti
    Geleceğim hayırlısıyla geldiğim gibi fotoğrafları da koyacağım biraz renk gelsin Konuya

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Dün bi organizasyonuma İzmit'ten bir S2 ABS geldi. Cyan mavisi. MAŞALLAH diyorum. Şimdi aklıma geldi keşke fotoğraf çekseydim. Rıdvan hocam buralardaysa kendisine selam olsun. O ne tatlı bir makinedir nasıl o kadar temizdir anlamadım 2009 model 20 bin km civarında. ama ben sıfır derdim makineye. ayrıca üzerinde de yok yok, vites pedalı kılıfı bile var, o derece manifoltlar beyaz altın gibi. Neyse nasıl temizledin dedim. "Manifoltları söktüm, metylan ve buna benzer birkaç ürünü birleştirip kokteyl yaptım, yer misin yemez misin!" Saygılar abi dedim

Motosikleti
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bi organizasyonuma İzmit'ten bir S2 ABS geldi. Cyan mavisi. MAŞALLAH diyorum. Şimdi aklıma geldi keşke fotoğraf çekseydim. Rıdvan hocam buralardaysa kendisine selam olsun. O ne tatlı bir makinedir nasıl o kadar temizdir anlamadım 2009 model 20 bin km civarında. ama ben sıfır derdim makineye. ayrıca üzerinde de yok yok, vites pedalı kılıfı bile var, o derece manifoltlar beyaz altın gibi. Neyse nasıl temizledin dedim. "Manifoltları söktüm, metylan ve buna benzer birkaç ürünü birleştirip kokteyl yaptım, yer misin yemez misin!" Saygılar abi dedim
    Cidden keşke fotoğrafını çekseydin ya öyle bir anlattın ki merak uyandırdı Sürekli buluşma oluyor galiba demi orada ?

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Sürekli buluşma yapıyoruz da. Bu sıralarda organizasyon çeşitleri arttı. Bi de başında ben olunca ister istemez hepsinde oluyorsun haliyle.. Mesela akşam ARTmoto akademinin Sakarya Teori Eğitimini tertipledik. Güzel de oldu. ama çok yoruldum.. Haftaya Sakarya geneli iftarımız var. Yine ben uğraşıyorum onunla.. Önümüzdeki ay Sakarya Motosiklet Festivalimiz var. Yine ben uğraşıyorum onunla da ortaya karışık yaptık, çeşit olsun motorcular doysun dedik
    erro bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürekli buluşma yapıyoruz da. Bu sıralarda organizasyon çeşitleri arttı. Bi de başında ben olunca ister istemez hepsinde oluyorsun haliyle.. Mesela akşam ARTmoto akademinin Sakarya Teori Eğitimini tertipledik. Güzel de oldu. ama çok yoruldum.. Haftaya Sakarya geneli iftarımız var. Yine ben uğraşıyorum onunla.. Önümüzdeki ay Sakarya Motosiklet Festivalimiz var. Yine ben uğraşıyorum onunla da ortaya karışık yaptık, çeşit olsun motorcular doysun dedik

Maşallah ya keşke burada da olsa bu kadar etkinlik

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Festivale İzmirden de çok sayıda gelen var. sen de katıl onlara

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler