Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sali@com - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slm arkadaslar 2013 cbr 8000km de servis bakımlı 9500 TL sizce nasıl fiyat?Michlen pilot street lastik var üzerinde yeni.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Alıntı sali@com adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar 2013 cbr 8000km de servis bakımlı 9500 TL sizce nasıl fiyat?Michlen pilot street lastik var üzerinde yeni.
    Motorun kazası yok ise fiyatı hem modeline hem kilometresine göre uygun.
    Ancak almadan iyice kontrol ediniz, tavsiye olarak bilen anlayan bir ustaya da baktırın.

Eyvallah ufak ayakliktayken sağ dusmesi var. Sağ grenaj ve kol değişmiş. Servisten olumlu referans alındı. 2014 yeni kasasına sırf makyaj var diye 14200 vermek istemiyorum.bu fiyata bu şartlarda cbr varken arada ciddi fiyat farkı var. Ancak motorlar aynı

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Alıntı sali@com adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah ufak ayakliktayken sağ dusmesi var. Sağ grenaj ve kol değişmiş. Servisten olumlu referans alındı. 2014 yeni kasasına sırf makyaj var diye 14200 vermek istemiyorum.bu fiyata bu şartlarda cbr varken arada ciddi fiyat farkı var. Ancak motorlar aynı
    Sırf kasa için dediğiniz doğru bu kadar fark verilmez. Bulduğunuz motorda temizse dediğim gibi fiyatı çok uygun.
    Şimdiden hayırlı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:39 ----------

Bu sabah oğlanı 7bin bakımına götürdüm. Periyodik olarak 8bin de gözüküyor ancak 3binde bir yağın değişmesi için 7 binde servisin yolunu tuttum.

Bakımda yapılanlara gelince : Yağ, yağ filtresi değişti, suyu azıcık eksilmişti o eklendi, ön arka balata temizliği yapıldı, zincir gerginliği kontrol edildi. Son olarak ise oğlan yıkanıp zincir yağlandı. Standart bakım işte

Yağımı kendim götürmüştüm; Motul 5100 10-40 , aynı şekilde zincir yağımıda götürdüm motul C2 plus. 7 veya 8binde bakıma götürecek arkadaşların bilgisine. Çıktığımda vites geçişleri yumuşamış oğlan tam bir 1000rr olmuştu

Bakım sonrası 65tl ödeyip çıktım. Reklam gibi olmasın ama şimdiye kadar İzmir Yükselişten hep memnun kalmışımdır gerek ilgileri gerek güler yüzleri sayesinde.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Sokollu bunu beğendi.

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Alıntı yaso2867 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşbulduk evet önde kavrıyor. Aslında motorum fabrikaya gitti zinciri attı motor bloğunu çatlattı o da yeni motor bloğu takıldı garantiden geldikten sonra böyle bişey olmaya başladı
    ben de öyle düşünüyorum çünkü gerçekten rahatsızlık veriyor. Fabrika yağı hakkında ne düşünüyorsunuz?
    ıpone katana ile en kısa zamanda değiştirmeyi düşünüyorum bakalım
    Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fabrika yağı elbette kötü değildir ancak yinede içinize sinen bir yağ ile değiştirmeniz sizi rahatlatır.
    Iphone veya motul olabilir. Başarılı yağlardır ikiside.
    Not: Motul 5100 10-40 kullanıyorum memnunum 3bin km de bir değiştiririm. yağ değiştiği anda vites geçişleri yumuşamakta
    Son bir not daha : Yeni cbr 250 sahibi arkadaşlara kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Arkadaşım , merhaba ,
    garantiden değişen motorun rodajını bitirmeden kesinlikle yağ değişimi yapma , rodaj bitiminde de yağı servise değiştirt ki garantin devam etsin....

Eyvallah tşk ederim. Yağ Motul dur ))

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    merhaba arkadaşlar tiger egzozu alıpta bu apaçilik ben bunu satayim diyen arkadaşlar varsa işte o satıcagı apaçi arkadaş benim tiger ,gpr gibi markalı egzozlarınızı bana ulaştırırsanız sevinirim (full karbonları yazmayın lütfen ) https://www.facebook.com/Canhepkasar
    özellikle istediğim egzoz =
    avcagatay bunu beğendi.

Selam arkadaşlar bu aralar motor alıcam iki motor arasında kaldım yamaha mt 125 ve honda cbr250r yeni kasa sizce hangisini almalıyım cbr yol tutuşu nasıl yeni kasa nasıl bilgi verirseniz sevinirim

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Herkese çok selam. Gecen hafta 2014 model bır cbr aldım. 0 alcaktım ama bayılerde kalmadıgı için yanlıs hatırlamıyorsam marmarıste kalmıs bır adet oda sıyah oldugundan tercıh etmedım rengınden dolayı.Bu yuzden honda esengülden ıkıncı el aldım temızdı saolsunlar ıyı de ılgılendıler. 7-8 senelık scoter tarzı motorlarda tecrubeb vardı ama ılk kez vıteslı bır motor kulandım ondada pek zorluk cekmedım sımdılık sadece antremn yapıyorumSizden rıcam ceket konusunda cok kararsız kaldım bu konuda benı yonlendırırsenız cok sevınırım

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Senol07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese çok selam. Gecen hafta 2014 model bır cbr aldım. 0 alcaktım ama bayılerde kalmadıgı için yanlıs hatırlamıyorsam marmarıste kalmıs bır adet oda sıyah oldugundan tercıh etmedım rengınden dolayı.Bu yuzden honda esengülden ıkıncı el aldım temızdı saolsunlar ıyı de ılgılendıler. 7-8 senelık scoter tarzı motorlarda tecrubeb vardı ama ılk kez vıteslı bır motor kulandım ondada pek zorluk cekmedım sımdılık sadece antremn yapıyorumSizden rıcam ceket konusunda cok kararsız kaldım bu konuda benı yonlendırırsenız cok sevınırım
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler. Esengül'de temiz motorlar var evet bende görmüştüm. Fotoğrafları eklerseniz sevinirim. Scooter sonrası farklı kumandalara alışmanız için pratik yapmayı aceleye getirmeyin. Sol manet fren değil, debriyajdır diye sürekli refleks haline gelene kadar kendi kendinize telkinde bulunun. 4 mevsim motosiklet montu kavramına inanmıyorum. Yazın yanıp, kışın üşümemek için, yazın fileli motosiklet montu, kışın kışlık iç astarı olan montlar (Richa, Venom, Held fiyat performans oranı iyi ürünlerdir) öneririm.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    arkadaslar hem konuya cevap verme, hem de ufak bir duyuru yapma amacıyla yazıyorum bu yazımı
    nasipse bu ay içerisinde kask mont canta bellik vs. aksesuar işine de giriyoruz ve ilk zamanlar ciddi rakamlarda indirimler olacak, misal 450 liraya piyasada satılan bir ls2 kask modeli 400 liraya bizde olacak. Piyasada genelde fiyatlar benzerdir, 5-10 lira farklılıklar olur bildiğiniz üzere..
    Ceket olarak da revit, prohel, held, kappa, ls2 marka ceketler olacak. Bekleme imkanınız olursa piyasdaki en uygun fiyatlardan satış yapmaya başlayacağız

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Merhaba arkadaşlar hatırlayanız vardır yaklaşık 1 ay önce kadar tahlihsiz bi kaza geçirmiştim. Şimdilerde motorumu toplamak istiyorum. Motoru yetkili servise vermek istiyorum ama bayaa yüksek bi fiyat çıkartirlar düşüncesindeyim. Bu yüzden size de danışmak istedim güzel bi ustayla anlaşıp uygun şekilde yaptirmak mi iyi yoksa servise vermek mi?? Bide usta önerebilir misiniz?? Şimdiden teşekkürler herkezin tekeri düz bassın

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar hatırlayanız vardır yaklaşık 1 ay önce kadar tahlihsiz bi kaza geçirmiştim. Şimdilerde motorumu toplamak istiyorum. Motoru yetkili servise vermek istiyorum ama bayaa yüksek bi fiyat çıkartirlar düşüncesindeyim. Bu yüzden size de danışmak istedim güzel bi ustayla anlaşıp uygun şekilde yaptirmak mi iyi yoksa servise vermek mi?? Bide usta önerebilir misiniz?? Şimdiden teşekkürler herkezin tekeri düz bassın
    hocam bu honda cbr yan sanayısı vs yoktur sen baska ustayada versen yıne parcayı hondadan alıcak hatta honda parcayı dışarı satarken 5-10 tl fazla fiyat söylüyor yani bir işçilik için ben olsam dışarı yaptırmama servise giderim.sizin hasar nerde ve motorun hangi parcalarında bilemiyorum hanı bunu söyleseniz belkı farklı bir şey söylerdim ama elinizden gelmiyorsa bu işler 50-100 fazla olsun servis olsun derim.bir kafa grenajını takmak bilmeyen usta için zor hatta tırnaklarını kırar grenajın

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:20 ----------

Peki hocam aldiginiz camda titreme varmi görüşü yüksekliği falan aynı mı ??
    hayır hatta eskısınden kalıte olarak bıraz daha kalın gıbı oldugundan rüzgarda zırıltı falan yaşamadım ve tam siyah olmayıp hafif filimli gibi oldugundan güzel bir görüntü oluyordu profılımde ve dıger actıgım konularda var.hatta renklı kısa manetleride ordan aldım.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:23 ----------

fearlesboyy@msn.com facem bu ekleyın resımlerını atabılırsenız fıkır ve parca konusunda yardımcı olabılırım.gercekten sorun nerde ve ne kadara halledılebılır konusuruz

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    çok tesekkürler guzel dusencenız için yok zaten suanlık trafıge cıkmıyorm bırde egıtım merkezıne gıdecegım ztn daha sonra cıkacam mont konsuunda yardımcı oldugun ıcınde tesekkurler Held marka montler tamm ıstedıgım turden oldu kısa zmnda almayı dusunuyorm saollsın almadan felıx_bjk1903 sızede mesaj atarım eger dusundugum model olursa sızdende alabılırım sorun yok

yaso2867 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    arkadaşlar malum kar fırtına etkili motosikletimizi kullanamıyoruz.Sağlıklı kalması için neler yapmalıyız sadece tekerlekleri yerden kesmek ve akü çıkarmak yeterli mi?

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce ebayden bakmıştın. Gidip bir servise sor, arada uçurum yoksa git servisten yaptır. Benzin deposu ne kadar acaba bi sorsan sana zahmet

Alıntı Senol07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tesekkürler guzel dusencenız için yok zaten suanlık trafıge cıkmıyorm bırde egıtım merkezıne gıdecegım ztn daha sonra cıkacam mont konsuunda yardımcı oldugun ıcınde tesekkurler Held marka montler tamm ıstedıgım turden oldu kısa zmnda almayı dusunuyorm saollsın almadan felıx_bjk1903 sızede mesaj atarım eger dusundugum model olursa sızdende alabılırım sorun yok
    Kadıköy'de Motomax mağazası ile bitişik dükkanları. Deneyerek alın, nakitte indirim de yapıyorlar hem.

arkadaşlar malum kar fırtına etkili motosikletimizi kullanamıyoruz.Sağlıklı kalması için neler yapmalıyız sadece tekerlekleri yerden kesmek ve akü çıkarmak yeterli mi?
    Benim de kafama antifriz muhabbeti takıldı. Daha önce scooter'ı bir iki hafta branda altında bırakıp sonrasında açıp binmiştim. Cbr ile ilk kara kışım. Antifiriz muhabbeti nedir, bilen arkadaşlar eklerse sevinirim.

yaso2867 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce ebayden bakmıştın. Gidip bir servise sor, arada uçurum yoksa git servisten yaptır. Benzin deposu ne kadar acaba bi sorsan sana zahmet

Kadıköy'de Motomax mağazası ile bitişik dükkanları. Deneyerek alın, nakitte indirim de yapıyorlar hem.

Benim de kafama antifriz muhabbeti takıldı. Daha önce scooter'ı bir iki hafta branda altında bırakıp sonrasında açıp binmiştim. Cbr ile ilk kara kışım. Antifiriz muhabbeti nedir, bilen arkadaşlar eklerse sevinirim.
    valla 2 hafta için bi sıkıntı olacağını zannetmiyorum ama tecrübeli arkadaşlar daha net bilgi vereceklerdir. 1 2 hafta için özel bir şey yapmaya gerek olur mu?

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya ben biara sormustum ama kimseden cevap alamadim tekrar soruyim bu sinyalli kisa ayna kullanan arkadaslar varmi ? Hazir bizim aynalar kotu onlarda daha mi.kotu olur yoksa suankinden pek farki olmazmi ?

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce ebayden bakmıştın. Gidip bir servise sor, arada uçurum yoksa git servisten yaptır. Benzin deposu ne kadar acaba bi sorsan sana zahmet .
    Ebay dan baktım da pek de güvenemedim açıkça sonuçta bin TL az değil ) Bakalaım kar kalksın Eskişehir - Ankara yolu falan açılsın götürecem oradaki servislerle Afyonda ki servis 3 se 5 diyor Senin benzin deposunu da sorayım unutmazsam Hatta ufak bi ebay dan baktım http://www.ebay.com/itm/2012-HONDA-C...4c8ccd&vxp=mtr bu kadar yazmışlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ben biara sormustum ama kimseden cevap alamadim tekrar soruyim bu sinyalli kisa ayna kullanan arkadaslar varmi ? Hazir bizim aynalar kotu onlarda daha mi.kotu olur yoksa suankinden pek farki olmazmi ?
    Hocam benim aynalar olmadığı için servisten değilde senin de dediğin gibi sinyalli kısa ayna ayna alıp aynadaki sinyalleri american park gibi yapmayı düşündüm buda linki : http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-L...20075254&rt=nc
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ebay dan baktım da pek de güvenemedim açıkça sonuçta bin TL az değil ) Bakalaım kar kalksın Eskişehir - Ankara yolu falan açılsın götürecem oradaki servislerle Afyonda ki servis 3 se 5 diyor Senin benzin deposunu da sorayım unutmazsam Hatta ufak bi ebay dan baktım http://www.ebay.com/itm/2012-HONDA-C...4c8ccd&vxp=mtr bu kadar yazmışlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Hocam benim aynalar olmadığı için servisten değilde senin de dediğin gibi sinyalli kısa ayna ayna alıp aynadaki sinyalleri american park gibi yapmayı düşündüm buda linki : http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-L...20075254&rt=nc
    Bende gorus acisina guvenmedigim icin ertelemistim bu kararimi simdi tekrardan girdi aklima dusunuyorum suanki aynalardanda pek memnun deilim cunku sen benden once almis olursan fikirlerini bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler