Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Alıntı JacqueS34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese hayırlı akşamlar. Biliyorum bu konu herkesi çok sıkmıştır ama yaptığım araştırmalar sonucunda tam net bir fikire varamadığımdan sorma gereği duydum ve tamamen affınıza sığınarak soruyorum 21 yaşındayım ve 1.5 yıl scooter kullandım. 250cc lik bir motor almak istiyorum. Fakat 2014 CBR250R ile Hyosung GT250 arasında kaldım, Megelli'de görünüş bakımından aklımı çeliyor ama çok olumsuz şey okudum. CBR ve Hyosung'a gelicek olursak "performans ve görünüş" açısından ne diyebilirsiniz.İki Motoruda görmedim ve bu yüzdende kullananlara soruyorum. Hani insan para verdiği zaman motor birazda göze gözüksün istiyor ister istemez. Tekrardan hayırlı akşamlar abilerim,kardeşlerim..
    Merhaba hocam gerçekten zor bi durum da kalmışsınız bende motoru almadan önce yaşadığım için bilirim.
    İstersen ilk Megelli den girelim. Görünüş olarak güzel hatta çok güzel makine ama vibrasyon yani titreşim gerçekten fazla. Kendim de gördüm baktım AEA videosunu görmüşsündür. Ayaklıklar fren manetleri ön cam titriyor. Bence o parayı hakketmiyor.
    Honda ile Hyosung karşılaştırmasına gelirsek bende almadan önce çok araştırdım ustalarla konuştum hiç kimse tavsiye etmedi aslında ben onları pek dinlemeyecektim. Hyo nun MT deki sayfasını baştan aşşağı okudum krank kırma olayı tamamen safsata bunu gönül rahatlığı ile söyleye bilirim. Neden almadığıma gelirsek Honda gerçek bir marka Hyo da marka ama aradaki dayanıklılık gözle görülür şekilde özellikle motor kısmı.. Hondayı istersen yağ bakımını geçir düzgün bakma gene yolda bırakmaz. Hyo çok nazik motor bakmazsan oda sana bakmaz bunu bilmeni isterim. Hyo da sadece görünüş var hocam motoru da güçlü ama bir hondanın motoru kadar olamaz bunun her şekilde arkasında olurum. İkisi de aynı fiyat hemen hemene bunu da göz önünde bulundur hocam. Ama şunu söylemek isterim hala daha benim gönlümde Hyo sevgisi vardır. İnşallah gönlüne göre alırsın tabi en önemlisi motoru almadan mutlaka ama mutlaka KORUMA alın 1 sayfa geriye giderseniz benim kazayı görürsün ve ne demek istediğimi anlarsınız Gene aklınıza takılan birşey olursa özelden veya burdan her şekilde sormanız yeter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ah ulan, olacak cebimde 15 papel, gidecem fuara kasıla kasıla gün boyunca bunu mu alsam, şunu mu kararsızlığı yaşamayı isterdim

JacqueS34, scooter sonrası vitesli motosiklete alışırken çok dikkat et, tamamen farklı kumandalar. Sürekli kendine telkinde bulun : SOL MANETİ ÇEKERSEM DURAMAM ÇÜNKÜ SOL MANET DEBRİYAJ diye. CBR250'e alışman daha kolay olacağı için, Hyosung'u eliyorum (gidon mesafesi ve oturuş pozisyonu nedeniyle). Yine de kendin gör ikisini de, öyle karar ver.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şükür bende kötü bir durum yok zeki abi sağ ayakta zedelenme var 5 gün alçıda duracakmış o kadar sadece
    Kardeşim çok geçmiş olsun, yeni okudum. İnşallah en kısa zamanda motoruna dönersin , kazasız belasız sürüşler. Karenaj değişince foto koy ;)

Motosikleti
    @Sokollu teşekkür ederim yaza doğru motoru çıkartıcam artık bol bol foto atmaya devam ederim Yeniden değil kaldığımız yerden devam )
    Sokollu bunu beğendi.

JacqueS34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gelirse Yamaha YZF R25 :)
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbulda yasiyosan fuari bekle derim ve gidip kendi gozunle gor yamaha r25 de gelmis olur hem secenekleri arttirirsin acele etme derim ben
    Evet istanbul'da yaşıyorum. Fuar tarihi belli mi acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah ulan, olacak cebimde 15 papel, gidecem fuara kasıla kasıla gün boyunca bunu mu alsam, şunu mu kararsızlığı yaşamayı isterdim

JacqueS34, scooter sonrası vitesli motosiklete alışırken çok dikkat et, tamamen farklı kumandalar. Sürekli kendine telkinde bulun : SOL MANETİ ÇEKERSEM DURAMAM ÇÜNKÜ SOL MANET DEBRİYAJ diye. CBR250'e alışman daha kolay olacağı için, Hyosung'u eliyorum (gidon mesafesi ve oturuş pozisyonu nedeniyle). Yine de kendin gör ikisini de, öyle karar ver.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

Kardeşim çok geçmiş olsun, yeni okudum. İnşallah en kısa zamanda motoruna dönersin , kazasız belasız sürüşler. Karenaj değişince foto koy ;)
    Teşekkür ederim umursayıp cevap verdiğin için kardeşim.

Alıntı JacqueS34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet istanbul'da yaşıyorum. Fuar tarihi belli mi acaba ?
    http://www.motobikeexpo.com/
    JacqueS34 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bu arada bende taaa Afyon'dan gelicem fuara orada ufak bi toplanma falan yapsak tanışsak nasıl olur

Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada bende taaa Afyon'dan gelicem fuara orada ufak bi toplanma falan yapsak tanışsak nasıl olur
    Şu an (benim için) öldürücü soğuk ve yağmur var. Ama motorla olmasa bile gideceğim fuara. Tarih yaklaşınca tekrar gündeme getirelim, Yamaha standında buluşuruz r25 kuyruğuna gireceğim

JacqueS34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gelirse Yamaha YZF R25 :)
    Fuar tarihi 26 şubat yazıyor ve beklemek daha mantıklı gibi duruyor. Biraz düşününce kış mevsimindeyiz zaten binilecek havada değiliz. Bu Yamaha r25 konusunuda çok gördüm çoğu kişi merak halinde bekleyip görmek mantıklı duruyor.

@afyonlu003 kardeşim eğer gelirsen buluşmak isterim. Kapımız gönlümüz açık

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an (benim için) öldürücü soğuk ve yağmur var. Ama motorla olmasa bile gideceğim fuara. Tarih yaklaşınca tekrar gündeme getirelim, Yamaha standında buluşuruz r25 kuyruğuna gireceğim

Bende ilk o kuyruğa giricem gibi duruyor mutlaka karşılaşırız desene

Motosikleti
    Belki bende o kuyruğa girebilirim

Motosikleti
    Şuan Bajaj discover 125st :)
    Merhaba arkadaslar. Araniza yeni katildim pulsar veya cbr 250 almayi fusunuyorum sizce ne yapmaliyim hangisi daha mantikli olur birde cbr 250 fazla sikistirilinca motor patlattigi soyleniyor dogrumu krank falan patlatiyormu fazla sikistirinca

Motosikleti
    Kim dediğse bunu güzel sallamış krank kırma gidin tebrik edin kendisini yokuş aşşağı 180 devir kesici ve afyondan dinara giderken 15 20 dk dip gaz gittiğimi biliyorum daha hala sapa sağlam.

Motosikleti
    Yani guzel motor degilmi tavsiye edersin yani birde alinca tiger tri-780 performans egzos koyucam iyi olurmu sence

Motosikleti
    Güzel motor tabi ki her türlü her şeye gelebilecek bi motor tabi şunu da unutmamak lazım altındaki 600 cc makine değil. Egzos takma sana kalmış sesi tok çıkar oda seni idare eder

Motosikleti
    Sagol afyonlu

Motosikleti
    rica ederim hocam

merhabalar. 2013 model bir cbr 250 buldum. 104 km de. 11.750 de anlaştık. pek motor hakkında bilgim olmadıgından size sormak istedim.
    birincisi bu motorların kilometrelerinde oynama olmuş olabilir mi?
    ikincisi bu makine icin fiyat uygun mu sizce?
    teşekkür ederim şimdiden.

Motosikleti
    Alıntı bahodilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar. 2013 model bir cbr 250 buldum. 104 km de. 11.750 de anlaştık. pek motor hakkında bilgim olmadıgından size sormak istedim.
    motorun fotoğrafları var mı ?

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    http://forum.donanimhaber.com/m_40805635/tm.htm

İnternette şöyle bir konu var, benzin istasyonuna gidip plakadan benzin alışverişlerini sorgulayabiliyorsun. Bu doğru mudur değil midir emin değilim. Ama satıcıya bunun doğru olduğuna inandırabildiğin takdirde, hadi gidip bakalım şu benzin alış verişine dediğinde geri vites yaparsa anla ki km ile oynanmış.
    fearlesboyy bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    2013 model ve 104 km?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-kacirilmayacak-cbr-250r-sifirdan-farki-yok-186776590/detay/
    motor bu. isterseniz göz gezdirebilirsiniz.
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler